تقویت آنتن تلفن همراه یک فناوری متمایز است که نصب و کارکرد آن آسان دارد، اما ما می‌دانیم که هیچ فناوری صد در صد در برابر خطاها یا اشکالات جزئی در راه‌اندازی یا کار مصون نیست. گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد حتی اگر همه چیزهایی را که برای راه اندازی دستگاه نیاز دارید ارائه کرده باشیم. بنابراین، هر مورد یا مشکلی که ممکن است، شما می توانید بدون تردید با ما تماس بگیرید. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم و مطمئن شویم که مشکل شما حل شده است. ما به شما قول می دهیم که برای هر یک از مشکلاتی که ممکن است در تقویت کننده موبایل با آن مواجه شوید، کمکی ارائه کنیم.

 

 

در صورتی که نیاز به خرید دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل دارید، می توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

۰۲۱-۲۲۰۰۹۱۴۵

 

مزایای تقویت کننده های سیگنال

اکثر مردم فقط از آنتن دهی ضعیف گوشی موبایل خود غر می زنند. سپس برخی هستند که کاملاً ناراحت می شوند و ناراحتی خود را به زبان می آورند. باهوش ترین آنها مصرف کنندگانی هستند که برای رهایی از ناامیدی خود، یک تقویت کننده سیگنال موبایل خریداری می کنند!

آیا می‌دانستید که می‌توانید یک تقویت‌کننده تلفن همراه برای طیف گسترده‌ای از اپراتورها تهیه کنید و برخی از آنها همزمان بیش از یک اپراتور را پوشش می‌دهند؟ فرض کنید شما و یکی از دوستانتان در ماشین خود هستید و هر دوی شما باید گوشی بسازید. تماس می گیرد. هر دوی شما می توانید همزمان از تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خود بهره مند شوید، اگرچه ممکن است ارائه دهندگان مختلفی داشته باشید. هنگامی که یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه دو بانده یا سه بانده خریداری می کنید، مشکل بدون هیچ کار بیشتر از طرف شما حل می شود.

دستگاه تقویت آنتن تلفن همراه برای اپراتورهایی مانند ایرانسل، تالیا، رایتل و همراه اول در دسترس هستند. همه این ارائه دهندگان سلول، ایران را پوشش می دهند و ما برای هر کدام یک تقویت کننده سیگنال عالی داریم. هرگز به هر کجا که سفر می کنید بدون پوشش عالی نباشید. شهری یا روستایی، می‌توانید پوشش کاملی در سراسر بریتانیا داشته باشید. ما می‌دانیم که تماس‌های شما برای شما مهم هستند، بنابراین شما برای ما مهم هستید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در هر جایی باشید و همچنان برای کسب و کار یا تفریح ​​تماس های تلفنی کامل برقرار کنید.

تقویت کننده موبایل برای خودرو

برخی از کاربران دوست دارند پوشش بسیار خوبی نسبت به خودروهای خود داشته باشند. آنها می خواهند استانداردهای مشابهی را در خانه ها، دفاتر کار، قایق ها و حتی اتاق های هتل خود در هنگام سفر داشته باشند. ما فقط تقویت کننده تلفن همراه مناسب برای هر محیطی داریم. تماس‌های شما می‌توانند به خوبی تکمیل شوند و تماس‌های «قطع‌شده» شما به گذشته تبدیل شوند. ما تقویت کننده های سیگنال را برای خانه یا محل کار شما از پوشش کوچک تا بزرگ داریم. تنها چیزی که باید بدانید متراژ مربع ساختمانتان است و ما می توانیم به شما کمک کنیم تا تقویت کننده سیگنال موبایل مناسب را انتخاب کنید. تقویت کننده های سیگنال ما برای اتاق های هتل قابل حمل هستند و می توانند هر شب در یک هتل متفاوت استفاده شوند!

اکنون می توانید از دفتر خود دور باشید و همچنان از اتاق خود در هر کجای بریتانیا تماس های تجاری برقرار کنید. برای یک تعطیلات کوچک بیرون می رویم؟ مطمئن شوید که یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه نیز در قایق خود دارید. هنگام استراحت روی آب، هیچ تماس مهمی را از دست ندهید. ما می توانیم این اطمینان را بدهیم که پوشش فوق العاده ای حتی در دریا خواهید داشت. تقویت کننده های سیگنال 3g و 4g ما (تقویت کننده 4G – بسیار محبوب در فرانسه) به همه اتصالات شما برای تلفن، داده یا هر دو قدرت می بخشد.

بیشتر سیگنال‌های 3g اپراتورها به وعده‌های تماس واضح و کامل، به‌ویژه در مناطق روستایی یا شلوغ عمل نمی‌کنند. تقویت کننده 3g ما سیگنال رضایت شما را تقویت می کند. تکرار کننده 4g ما با قدرت بهینه تقویت کننده سیگنال برای تمام نیازهای ارتباطی شما را شگفت زده می کند. برای برقراری تماس‌های مهم خود هرگز مجبور نخواهید بود دوباره منتظر بمانید زیرا تقویت‌کننده‌های سیگنال 3g و 4g ما در هر منطقه‌ای کار می‌کنند.

هنگامی که جریان شبکه در یک باند مسدود می شود، تقویت کننده سیگنال موبایل دو بانده یا سه باند به دور زدن شلوغ ترین باند کمک می کند و قدرت سیگنال را در باند دیگر به شما می دهد. بنابراین، همچنان می‌توانید در زمان‌های “مشغله” مخوف روز تماس تلفنی برقرار کنید. تقویت کننده سیگنال برای گوشی های موبایل به سختی کار می کند تا بهترین دریافت و اتصال را به شما ارائه دهد. تماس‌های کاری همیشه نمی‌توانند منتظر قدرت سیگنال بهتر باشند، بنابراین بهتر است همیشه با یک تقویت‌کننده تلفن همراه در ماشین، دفتر، خانه و موارد دیگر آماده باشید. با اطمینان از تعهد خود به ارتباطات عالی، به مشتریان خود نشان دهید که تماس های آنها چقدر برای شما مهم است. باعث می شود کسب و کار شما بالاتر از بقیه بدرخشد!

هنگامی که یک دستگاه تقویت آنتن تلفن همراه  “بسته بزرگ” خریداری می کنید، می توانید با همه شرکت های مخابراتی ملی مطابقت داشته باشید. برای به حداکثر رساندن اتصال سیگنال، این نوع تقویت کننده سیگنال برای تلفن های همراه می تواند قدرت باند همه آنها را بهبود بخشد. برخی از مشتریان شما ممکن است از شبکه “کمتر” نسبت به شبکه شما استفاده کنند و هر دوی شما از تماس های قطع شده بدون اتصال به تلفن همراه ناامید شوید. تقویت کننده تلفن همراه شما می تواند این سناریوی دشوار را به نمایشی چشمگیر از فداکاری برای تمام نیازهای ارتباطی شما تبدیل کند. مشتریان شما خواهند دید که کسب و کارشان برای شما مهم است. با نشان دادن تعهد اولیه به ارتباطات خود، آنها می توانند احساس اطمینان کنند که شما در تمام جنبه های دیگر کسب و کارشان به همان اندازه مصمم هستید.

یک تقویت کننده سیگنال چند باندی را برای کسب و کار خود در نظر بگیرید. برای همه تماس‌های مهم خود یک تقویت‌کننده سیگنال دو باند یا سه‌بانده انتخاب کنید. ببینید وقتی ارتباط با مشتری در صدر لیست شما قرار دارد چه سودی برای کسب و کار شما دارد. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا تقویت کننده سیگنال تلفن همراه مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید و فوراً با آن شروع کنید!

 

یشتر بخوانید:

تقویت کننده آنتن موبایل چیست؟

تقویت سیگنال گوشی سامسونگ

خرید آنتن یاگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *