آموزش نصب تقویت انتن موبایل

آموزش نصب تقویت انتن موبایل

نحوه نصب تقویت کننده آنتن موبایل

روش نصب تقویت انتن موبایل، هنگامی که تصمیم به نصب یک دستگاه تقویت آنتن موبایل میگیرید باید نکاتی را رعایت کنید که به صورت خلاصه به آن نکات می‌پردازیم. روش نصب تقویت آنتن موبایل اولین و مهمترین فاکتور در نصب و استفاده از تقویت آنتن موبایل وجود دارد طراحی و جانمایی آنتن‌ها میباشد.همانطور که میدانید یک پکیج کامل تقویت آنتن موبایل شامل آنتن بیرونی آنتن داخلی کابل کانکتورها و دستگاه تقویت آنتن موبایل میباشد.

پیدا کردن محل مناسب آنتن خارجی

در گام نخست باید محل مناسب برای آنتن بیرونی سیستم تقویت کننده آنتن موبایل پیدا کنید. مکان مناسب جایی است که سیگنال دریافتی شما توان قابل قبولی داشته باشد و مکالمه در آن نقطه بی‌مشکل برقرار شود. اندازه گیری این توان با نرم افزارهایی که در این زمینه موجود است قابل اندازه گیری میباشد.

انتخاب مسیر کابل‌ها برای نصب تقویت انتن موبایل

گام دوم‌، مسیر کابل از مکان دریافت سیگنال تا محل پوشش آنتن موبایل باید به دقت انتخاب شود سعی کنید کوتاه‌ترین مسیر را انتخاب کنید؛ چرا که سیگنال در کابل افت میکند و این اتلاف در کابل باعث می‌شود توان کمتری از سیگنال به دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل برسد.

تقویت‌کننده تک‌باند موبایلیافتن مکانی مناسب جهت آنتن داخلی

گام سوم ، پس از نصب کانکتورها بر روی کابل محل مناسبی جهت نصب آنتن داخلی پیدا کنید. این محل با توجه به نقطه انتشار آنتن انتخاب می‌شود تا در نهایت پوشش مناسبی برای تقویت انتن موبایل ایجاد کنید دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل بر اساس توان سیگنال ورودی و متراژ مکان مورد نظر جهت نصب تقویت آنتن موبایل انتخاب میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسارتباط با ماواتساپ