تقویت کننده تک باند چیست و چگونه کار می کند ؟

تقویت کننده تک باند موبایل تنها از باند فرکانسی GSM900 برای ارسال و دریافت سیگنال  استفاده میکند ولی تقویت کننده های دو باند یا dual band در زمانی که ظرفیت کاربران BTS (که تقویت کننده روی آن تنظیم شده) در باند فرکانسی GSM900 تکمیل میشود، دستگاه بصورت خودکار روی باند فرکانسی GSM1800 سوئیچ کرده و از ظرفیت هر دو باند کاری استفاده میکند و در حقیقت میتوان تفاوت این دو نوع تقویت کننده را در تعداد کاربران قابل پوشش بیان کرد.

تقویت آنتن موبایل تک باند، اولین نسل ارتباطات همراه (GSM)  میباشد که بر روی یک بازه فرکانسی استاندارد متمرکز میشود. این بازه فرکانسی در باند 900 مگاهرتز بین 935 تا 960 مگاهرتز در DownLink و 890 تا 915 مگاهرتز در UpLink محدود میباشد. در این نسل 2 ارتباط همراه در این پروتکل آغاز به کار کرد. برای برقراری مکالمه در محیط هایی که از یک اپراتور استفاده میکنند ریپیتر موبایل تک باند خانگی بهترین گزینه میباشد.

تقویت کننده تک باند در روستاها یا حاشیه شهرها که تنها یک اپراتور یا باند فرکانسی مانند ایرانسل یا همراه اول استفاده می‌شود و از سیگنال کمتری نیز برخوردارند، کاربرد دارد.

تقویت کننده تلفن همراه مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

اگر از مشکل آنتن دهی موبایل خود در محل زندگی یا محل کارتان رنج می‌برید، می‌توانید با خرید یک دستگاه تقویت کننده موبایل مشکل خود را بر طرف کنید و به راحتی از اینترنت‌های پر سرعت استفاده کنید. ممکن است شما تخصصی در مورد این تجهیزات نداشته باشید. بنابراین بهتر است از مرکزی خرید کنید که شما را در جهت خرید دستگاه مناسب راهنمایی کنند و خدمات پس از فروش نیز داشته باشند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای تهیه دستگاه  تقویت آنتن به سایت موبایل ریپیتر مراجعه کنید. این فروشگاه اینترنتی در عرصه فروش دستگاه‌های تقویت کننده گوشی همراه تجربه‌های موفق بسیاری داشته و مورد رضایت مشتری واقع شده است. لینک زیر ارتباط مستقیم شما را با مشاورین سایت موبایل ریپیتر برقرار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *