تقویت کننده آنتن موبایل 4g چیست؟ تقویت کننده 4g موبایل به دو دستگاه فعال و غیر فعال تقسیم می شود: دستگاه تقویت کننده فعال سیگنال رادیویی شبکه تلفن همراه دستگاه رادیویی ثابت مشتمل بر یک آنتن در بیرون ساختمانی، واحد افزایش دهنده توان سیگنال و آنتن درون ساختمانی برای نصب در محیط درون ساختمانی برای تقویت سیگنال رادیویی این دستگاه ها بعضا تکرار کننده های تلفن همراه نیز نامیده می شوند؛

دستگاه تقویت کننده غیرفعال سیگنال رادیویی شبکه تلفن همراه دستگاه رادیویی ثابت مشتمل بر یک آنتن در بیرون ساختمان، خط انتقال و آنتن درون ساختمانی برای نصب در محیط درون ساختمان برای تقویت غیرفعال سیگنال رادیویی شبکه های تلفن همراه؛ دستگاه تقویت کننده سیگنال رادیویی پخش همگانی دستگاهی با کاربری خانگی برای تقویت سیگنال های رادیویی سرویس پخش همگانی دریافت تصوير استفاده می شوند.

 

انواع تقویت کننده آنتن موبایل 4g :

  • High Power (تقویت کننده با توان بالا مناسب برای محیط‌های باز و جاده‌ها و روستاها Outdoor)
  • Low Power (تقویت کننده با توان متوسط و پایین مناسب برای محیط های بسته و طبقات ساختمانی Indoor)

چگونه یک دستگاه مناسب برای تقویت اینترنت 4G سفارش دهیم؟

شرکت موبایل ریپیتر  فروشنده برترین برندهای سیستم تقویت کننده آنتن موبایل می باشد. این شرکت آمادگی خود را جهت عرضه آنتن هایی تقویتی موبایل با بهترین کیفیت و قیمت اعلام می دارد.جهت سفارش میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید:

برای مشاوره و سفارش کلیک کنید

با استفاده از ریپیترهای ما دیگر نگران عدم آنتن دهی موبایل و قطع و وصل شدن آن در منزل و محل کار نباشید، چراکه با نصب دستگاه CELL PHONE BOOSTER در هر منطقه و با هر شرایط آب و هوایی وضعیت آنتن دهی مکان مورد نظر به شرایط ایده آل خواهد رسید.

ویژگی های دستگاه تقویت آنتن موبایل:

  • افزایش سیگنال آنتن موبایل در مکانهای مختلفی از جمله سدها،تونل ها، معدن ها، سوله ها و بسیاری مناطق دیگر
  • تقویت آنتن دهی تلفن همراه در مکان هایی از قبیل خانه یا محل کار – زیرزمین – پارکینگ طبقاتی – سفره خانه و کلیه مکان هایی که در نقطه کور قرار گرفته اند
  • نصب و فروش سیستم تقویت کننده آنتن موبایل در کلیه مناطق کشور
  • قادر به پشتیبانی کلیه خطوط ایرانسل – همراه اول و تالیا
  •  محدوده پوشش دهی بوستر از دویست متر مربع تا متراژهای بالا بر اساس مدل دستگاه تغییر می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *