تقویت آنتن موبایل مسکونی چگونه است؟ اگر سیگنال‌های ضعیف، قطع تماس یا سرعت پایین را تجربه می‌کنید، قطعاً باید سیگنال تلفن همراه خود را تقویت کنید. اما، چگونه این همه مشکلات شبکه رخ می دهد…

چرا سیگنال سلولی من اینقدر بد است؟

سیگنال ضعیف تلفن همراه معمولاً در سه مورد ایجاد می شود:

فاصله ای که از یک برج سلولی در آن قرار دارید
موانعی (مانند درختان، ساختمان‌ها یا تپه‌ها) که در مسیر سیگنال سلول قرار دارند.
مصالح مربوط به ساخت و ساز که ساختمان یا وسیله نقلیه ای را که در آن قرار دارید تشکیل می دهند

چگونه می توانم سیگنال تلفن همراه خود را تقویت کنم؟

تقویت سیگنال تلفن همراه می تواند به آسانی انجام تنظیمات جزئی در تنظیمات داخلی تلفن یا سفارش محصول جدید برای پشتیبانی بیشتر باشد. بیشتر تکنیک‌های تقویت سیگنال را می‌توان مانند بهترین شارژ باتری گوشی خود در تنظیمات انجام داد. چند راه مفید برای تقویت خدمات تلفن همراه شما به صورت رایگان وجود دارد، و همچنین چند راه برای افزایش میله های خود با هزینه اضافی وجود دارد. بیایید به این موضوع بپردازیم که چگونه می توانید به تلفن همراه خود یک تقویت کننده اضافی بدهید تا بهترین نتایج خدمات را دریافت کنید!
سیگنال تلفن همراه خود را به صورت رایگان تقویت کنید!

در اینجا چند راه آسان برای تقویت سیگنال به صورت رایگان وجود دارد:
مطمئن شوید که تلفن همراه شما در داخل به خوبی کار می کند

یک به روز رسانی نرم افزار انجام دهید. این به‌روزرسانی‌ها برای به‌روز نگه داشتن تلفن همراه شما با آخرین نسخه عملکرد و در عین حال اتصال شما به برج‌های مجاور، ضروری هستند. به سادگی دستورالعمل ها را برای دستگاه های اپل یا اندروید دنبال کنید.
هر گونه سرویس استفاده نشده مانند WiFi، بلوتوث، و ارتباطات میدان نزدیک (NFC) را که می‌توانند در تماس یا تداخل داده در جایی که پهنای باند در حالت بیش از حد است، مشکل ایجاد کنند، خاموش کنید.
حالت هواپیما را روشن و خاموش کنید. این کار باعث می شود تلفن شما دوباره به شبکه تلفن همراه شما متصل شود و سیگنال ها را تقویت کند.
از تماس WiFi استفاده کنید. وقتی تماس برقرار می‌کنید و از داده‌ها از طریق WiFi استفاده می‌کنید، نیازی نیست به قدرت نوار سیگنال خود تکیه کنید. اگرچه لزوماً روشی برای تقویت سیگنال شما نیست، اما در عین حال کار می کند. دستورالعمل ها را برای هر دو دستگاه اپل یا اندروید دنبال کنید.
تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگردانید. اگر نمی توانید تلفن خود را به شبکه خود متصل کنید، این راه حلی است که ممکن است نیاز داشته باشید. در اینجا دستورالعمل هایی برای دستگاه های اپل و اندروید وجود دارد.

اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما به خوبی از خارج کار می کند

گوشی خود را برای آسیب دیدگی بررسی کنید! اگر گوشی شما نشانه‌هایی از آسیب دیدگی ضعیف بیرونی را نشان می‌دهد، به دلیل به خطر افتادن آنتن داخلی، می‌تواند بر قدرت شبکه داخلی تأثیر بگذارد. برنامه‌های حفاظت از دستگاه Wing را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در سطح فنی برتر هستید.
در محلی که در آن هستید حرکت کنید. برای سیگنال قوی‌تر از یک طبقه بالا بروید، برای داشتن میله‌های بهینه به پنجره نزدیک‌تر شوید (سیگنال‌های سلولی زمان‌های سخت‌تری دارند که از دیوارهای جامد عبور می‌کنند)، یا برای مدتی از تلفن خود در بیرون استفاده کنید (فقط زمانی که نیست). سرمای انجماد).
فضایی را که در آن هستید سازماندهی مجدد کنید. اگر تلفن شما به اجسام فلزی بزرگتر یا مبلمان سنگین نزدیک است و میله های سیگنال خوبی دریافت نمی کند، اشیاء را دوباره مرتب کنید زیرا تمایل دارند سیگنال های بیرونی را به تلفن همراه شما منتقل نکنند.

سیگنال تلفن همراه خود را با تقویت کننده اضافه شده تقویت کنید!

اگر می‌خواهید تقویت آنتن موبایل مسکونی و در عین حال مؤثر را طی کنید، می‌توانید یک تقویت‌کننده سیگنال تلفن همراه اضافی برای خانه، کسب‌وکار یا وسیله نقلیه خود سفارش دهید که به‌طور دائم نصب شده است تا فضای شما را با قوی‌ترین اتصال شبکه پر کند.

 

 

تقویت آنتن موبایل در زیر زمین

در صورتی که راهکارهای بالا، مشکل شما را حل نکرد شما می‌توانید از دستگاه تقویت آنتن موبایل برای بهبود آنتن‌دهی گوشی خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان قبل از خرید، با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید:

۱۳۰۱۵۳۸– ۰۹۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *