تقویت آنتن موبایل در خانه با کمک دستگاهی به نام ریپیتر موبایل است که میتواند آنتن گوشی های شما را تقویت کند. در واقع دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل دیتا مورد نیاز را از دکل های مخابراتی یا BTS گرفته و سوار بر امواج استاندار تقویت میکند و باعث پوشش آنتن دهی موبایل در نقاط مورد نظر میشود. تقویت آنتن موبایل مناسب برای پوشش کامل ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری است. دستگاه تقویت آنتن موبایل پوشش و پشتیبانی همزمان کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور اعم از همراه اول، ایرانسل و رایتل را در بردارد.

در هنگام خرید ریپیتر موبایل (بوستر یا تقویت کننده) به نکات زیر دقت فرمایید!!

 استفاده از جدید ترین چیپ های تولید شده در دنیا بالاخص آی سی های ژاپنی از مشخصات بارز تولیدات وبسایت موبایل ریپیتر میباشد. طراحی این تجهیزات به گونه ای انجام شده که ثبات عملکرد در وضعیت های مختلف، مصرف پایین، راندمان بالا و پرت انرژی بسار پایینی را ایجاد کرده است. تجهیزات تولید شده (تولید ملی) در وبسایت موبایل ریپیتر به لحاظ عملکرد و پوشش دهی مناسب، قابل مقایسه با نمونه های خارجی نیست. با به کار گیری Application های با کیفیت و قطعات با فناوری جدید همچنین طراحی هوشمندانه، سیگنال به نویز (SNR) دستگاه را تا حداقل نویز مطلوب شده است و مشکل تداخل از بین رفته است.

تقویت کننده آنتن موبایل در خانه کار می کند؟

تقویت کننده های سیگنال موبایل ما برای استفاده در مناطق مسکونی ایده آل هستند. بسیاری از مصرف کنندگان می خواهند از تلفن همراه خود برای جایگزینی تلفن ثابت گران قیمت استفاده کنند و ممکن است به سیگنال تلفن همراه قوی تری در خانه نیاز داشته باشند. بسیاری از خانه ها همچنین دارای یک “نقطه مرده” هستند که سیگنال بیرونی کاملاً به آن نمی رسد. تقویت‌کننده‌های سیگنال تلفن همراه ما می‌توانند به تقویت سیگنال تلفن همراه شما در هر منطقه از خانه شما که ممکن است برای اتصال به شبکه تلفن همراه مشکل داشته باشید، کمک کنند.

چگونه یک دستگاه تقویت آنتن موبایل مناسب تهیه کنیم؟

زمانی که قصد راه اندازی سیستم تقویت کننده آنتن موبایل بوستر را دارید اطلاعات زیر مهم است. متراژ محلی را که در آن قصد تقویت آنتن موبایل را دارید مشخص نمایید. اندازه سیگنال (rx levele) و آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارج آن محل بررسی نمایید.
کاربرد تقویت انتن موبایل

تقویت کننده های آنتن موبایل در جاهایی کاربرد دارند که حداقل یک سیگنال ضعیف و پایدار در محیط بیرون جهت تقویت وجود داشته باشد.لازم به ذکر است در محلهایی که به هیچ عنوان امواج تلفن همراه وجود ندارد و یا این امواج پایدار نمی باشد امکان نصب و استفاده از تقویت آنتن موبایل نمی باشد.بوستر
انواع مختلف تقویت کننده های آنتن موبایل

انواع مختلفی برای تقویت آنتن موبایل با توان های متفاوت جهت استقاده در مکانهای مختلف وجود دارد .ریپیتر موبایل موجود قابل ارائه با انواع آنتن های بیرونی و داخلی و انواع کابل ها وکانکتور ها می باشد.انواع مختلف تقویت کننده آنتن موبایل که توسط گروه صنعتی کیان تلکام ارائه می گردد به شرح زیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *