چگونه در ساختمان تجاری، آنتن دهی بهتری داشته باشیم؟

تقویت آنتن موبایل تجاری را با دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل مدل سفید تجربه کنید. این دستگاه بدون توجه به اینکه در شهر هستید یا خارج از کشور، پوشش عالی 4G و 4G LTE را در داخل ساختمان اداری خود دریافت کنید. این تقویت کننده که طراحی شیک و مدرنی دارد، سیگنال های سلولی موجود را در داخل ساختمان می آورد. این دستگاه حتی میتواند سیگنال را به تا انبار نیز برساند. برای بهبود آنتن دهی تلفن همراه می بایست به کیفیت و قدرت سیگنال سلولی خارجی، مصالح ساختمانی داخلی و پیکربندی آنتن توجه کنید.

در صورتی که نیاز به خرید دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل دارید، می توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

۰۲۱-۲۲۰۰۹۱۴۵

آیا برای دستگاه تقویت آنتن موبایل تجاری ، روستایی یا شهری بودن شهر شما اهمیت دارد؟

به هیچ وجه! شما چه در یک منطقه روستایی، حومه یا شهری هستید، تقویت کننده سیگنال شرکت موبایل ریپیتر می تواند سیگنالی پایدار و قوی را برای کسب و کار شما تضمین کند. با مشتریان، فروشندگان، کارمندان از راه دور خود در ارتباط باشید و سیگنال عالی را در تمام گوشه و کنار ساختمان یا انبار خود به کارکنان خود ارائه دهید.

این کیت دارای طراحی حرفه ای و قطعات با کیفیت الکترونیکی است. این دستگاه از قوی ترین تقویت کننده های سیگنال سایت موبایل ریپیتر می باشد. این صفحه نمایش LCD با خوانایی آسان و کنترل دستی باندهای فرکانسی که در حال تقویت آن هستید، کاملاً قابل تنظیم است. بین 50 اهم برای کابل کشی طولانی تر و 75 اهم برای نصب آسان تر انتخاب کنید. راه حل خود را متناسب با چیدمان ساختمان خود سفارشی کنید. این سیستم جامع ما برای مشاغل است.

تقویت آنتن موبایل در زیر زمین

دارای قابلیت 4G

پکیج تقویت آنتن موبایل سفید می تواند صدا و متن را در تلفن های 4G تقویت کند. این دستگاه مورد تایید FCC میباشد که برای ایجاد یک شبکه موازی بسیار مناسب است، به این معنی که حتی اگر سیگنال WiFi شما قطع شود، متصل می‌مانید. این دستگاه که با همه اپراتورهای ایرانی و پهنای باند سلولی سازگار است، پاسخی برای سیگنال بد یا ضعیف سلولی است.

 

 

 قدرتمندترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای مشاغل

تقویت کننده سیگنال موبایل مدل سفید برای افرادی که برای دفاتر خود به تلفن های همراه خود متکی هستند مفید است. اگر برای در تماس ماندن با مشتریان، فروشندگان، کارمندان راه دور، کارفرما و هر کس دیگری در زندگی خود به سیگنال تلفن همراه قوی تری نیاز دارید، تقویت کننده سیگنال موبایل مدل سپید می تواند به شما کمک کند. در بهترین شرایط تا 35000 فوت مربع را پوشش می دهد. نتایج واقعی آن را در حدود 12000 فوت مربع قرار می دهد. البته، بسته به قدرت سیگنال بیرونی و گزینه نصب آنتن خارجی، ممکن است پوشش کم و بیش داشته باشید.

با حداکثر بهره 72 دسی بل، دستگاه تقویت کننده مدل سفید مطمئن ترین سیگنال سلولی ممکن را در تمام سرعت های شبکه موجود ارائه می دهد. این دستگاه تا 24 دسی‌بلمتر توان خروجی آپلینک تولید می‌کند و تا حد زیادی قوی‌ترین تقویت‌کننده سیگنال سلولی برای خانه‌ها است.

 

بیشتر بخوانید:

تقویت کننده آنتن موبایل چیست؟

تقویت سیگنال گوشی سامسونگ

خرید آنتن یاگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *