چگونه می توان مشکل آنتن دهی موبایل در مناطق کویری را برطرف نمود؟ تقویت آنتن موبایل در کویر چگونه است؟ سیگنال ضعیف تلفن همراه یک مشکل بسیار رایج است: اکثر مشتریان ما به Waveform می‌آیند و به دنبال راه‌حلی برای مشکلات سیگنال سلولی خودشان و بسیار تخصصی هستند. یک موقعیت رایج، خانه یا اداره‌ای با نوارهای سیگنال کم یا بدون و تماس‌های مکرر قطع می‌شود. اینکه آیا یک تکرار کننده می تواند در این شرایط کمک کند یا نه بستگی به علت مشکل دارد – که معمولاً شما مشتری می توانید آن را به راحتی تشخیص دهید.

دریافت بد تلفن همراه یک مشکل فراگیر در سراسر ایالات متحده است و علل سیگنال بد در دو دسته قرار می گیرد: پوشش ضعیف محلی به دلیل مصالح ساختمانی یا تداخل مخرب، و فاصله جغرافیایی یا موانع بین تلفن شما و نزدیکترین برج تلفن همراه.

اجازه دهید ابتدا به دومی بپردازیم. فرض کنید در وسط یک بیابان زندگی می کنید، کیلومترها از یک شهر یا جاده اصلی فاصله دارید. اگر از نظر فیزیکی خیلی دور از نزدیکترین برج سلولی هستید و مجبور هستید چند مایل رانندگی کنید تا سیگنال دریافت کنید، بعید است که تکرارکننده بتواند به شما کمک کند، زیرا نمی تواند سیگنالی را در جایی که قبلا وجود ندارد ایجاد کند. به طور مشابه، اگر در کنار یک کوه زندگی می کنید، و برج سلولی در سمت دیگر آن کوه قرار دارد، یک تکرار کننده احتمالا نمی تواند سیگنال کافی قوی را از طریق آن مانع دریافت کند تا پوشش شما را بهبود بخشد.

علت سیگنال بد سلولی در خانه ها چیست؟

بنابراین موانع پذیرش جغرافیایی اغلب غیرقابل عبور هستند. خوشبختانه، آنها نسبتا نادر هستند. علت سیگنال بد سلولی شما به احتمال زیاد به دلیل مصالح ساختمانی مورد استفاده در خانه یا محل کار شما یا تداخل مخرب ساختمان های اطراف شما است. سیگنال های سلولی برای عبور از فلز و بتن در داخل دیوارهای خانه شما مشکل دارند. به همین دلیل است که ممکن است با آویزان شدن از پنجره طبقه بالا دو یا سه میله سیگنال دریافت کنید

. بدیهی است که شما نمی توانید همه تماس های تلفن همراه خود را به این صورت انجام دهید (!)، اما می توانید یک تکرار کننده سلولی را در آنجا راه اندازی کنید، سیگنال خوب را به یک آنتن داخلی در دیوارهای خانه خود بزرگ کنید و از اثر “مسدود کننده” دور بزنید. دیوارهای ساختمان بسیاری از ساختمان ها نیز در ساخت خود از یک توری سیمی به نام قفس فارادی استفاده می کنند. این مش میدان های الکتریسیته ساکن خارجی را مسدود می کند، به این معنی که سیگنال های تلفن همراه نمی توانند از آن عبور کنند.

تداخل مخرب در امتداد خطوط مشابه است و یک مشکل خاص در مناطق ساخته شده است. اگر نمی توانید سیگنالی در آپارتمان خود در منهتن دریافت کنید، بدیهی است که به این دلیل نیست که پوشش Cingular/Sprint/Verizon و غیره در آنجا ضعیف است. در شهرها، سیگنال‌های سلولی از دیوارها و دیگر موانع منعکس می‌شوند و سیگنال‌های مجزای زیادی پیدا می‌شوند که در جهات مختلف حرکت می‌کنند.

این سیگنال‌های مختلف با یکدیگر تعامل خواهند داشت و برخی از آنها می‌توانند از قدرت کاسته شوند، که منجر به سیگنال سلولی ضعیف‌تر برای شما می‌شود. خوشبختانه در این موارد احتمالاً می‌توانید یک سیگنال معقول در نزدیکی دریافت کنید، و بنابراین، تکرارکننده سلولی یک راه‌حل عالی است. این مقاله از slate.com بیشتر در مورد پذیرش سلولی بد در آپارتمان های شهری است.

یک قانون کلی خوب به شرح زیر است: اگر می توانید سیگنالی را در خارج از خانه یا محل کار خود دریافت کنید، اما نه در داخل، احتمالاً مشکل از پوشش بد محلی است که می تواند توسط یک تکرار کننده سلولی بهبود یابد. با این حال، وضعیت هر کس متفاوت است، و اگر شک دارید، با ما تماس بگیرید تا در مورد پرونده خود با جزئیات صحبت کنیم.

 

آیا تقویت آنتن موبایل در کویر کار می کنند؟

اگر یک تکه سیگنال سلولی در محیط کویری وجود داشته باشد، تقویت کننده های سلولی در مناطق کویری معجزه می کنند. آنها از آنتن های قدرتمند و تقویت کننده برای اتصال شما استفاده می کنند. ما را باور نمی کنید؟ برای مشاهده نتایج نصب تقویت کننده سیگنال در یک خانه روستایی در مناطق کویری با ما تماس بگیرید.

 

 

تقویت آنتن موبایل در زیر زمین

در صورتی که راهکارهای بالا، مشکل شما را حل نکرد شما می‌توانید از دستگاه تقویت آنتن موبایل برای بهبود آنتن‌دهی گوشی خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان قبل از خرید، با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید:

۱۳۰۱۵۳۸– ۰۹۱۲

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *