شرکت موبایل ریپیتر جهت اطلاع شما از قیمت تقویت کننده آنتن موبایل و بهره مندی از مشاوره قبل از خرید، همواره کوشیده است تا بااستفاده از کارشناسان مخابراتی مجرب و کارآزموده به شما در انتخاب بهترین و به صرفه ترین دستگاه تقویت آنتن موبایل کمک کند. شما در ادامه این مقاله میتوانید با جدیدترین دستگاه های تقویتی آنتن موبایل آشنا شوید و با توجه به بودجه و نیاز خود، دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

 

برای محیطی تا وسعت 250 متر مربع، کدام دستگاه تقویت موبایل مناسب است؟

جهت تقویت آنتن دهی محیط هایی تا وسعت 250 متر، شما می توانید دستگاه های زیر را انتخاب نمایید. این دستگاه ها معمولا اقتصادی ترین قیمت ها در میان تقویت کننده های آنتن موبایل را دارا میباشند.

برای محیط هایی با وسعت 400 تا 700 متر مربع، کدام دستگاه تقویت موبایل مناسب است؟

دستگاه های میانرده بازار برای تقویت آنتن دهی در محیط 400 تا 700 متر مربع بسیار مناسب می باشد. این دستگاه ها با توجه به امکانات درونشان، از قیمت های نسبتا مناسبی برخوردار هستند. در زیر میتوانید با چند مورد از دستگاه های میانرده آشنا شوید.

 

برای محیط های متراژ بالاتر از 700 متر مربع، کدام دستگاه تقویت موبایل مناسب است؟

زمانی که قصد تقویت کردن آنتن دهی موبایل در گستره وسیعی از محیط را دارید، می بایست از محصولاتی با توان بالا و اصطلاحا بالارده استفاده کنید. دستگاه های تقویت آنتن موبایل بالا رده می تواند محیط های وسیعی را تحت پوشش آنتن دهی خود قرار دهد. در زیر میتوانید از قیمت جدیدترین دستگاه های بالارده تقویت آنتن موبایل مطلع شوید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *