تقویت آنتن موبایل سه باند

تقویت کننده سه باند موبایل چیست؟ اپراتور ایرانسل زیر نظرفرکانس دی سی اس خدمات خود را ارایه می  دهد. در بازار فروش تقویت کننده آنتن موبایل همچنین تقویت کننده سه باند و چهار باند نیز وجود داره  که سه باند پرتکل های 3G دی سی اس و جی اس ام و چهار باند بر روی جی اس ام دی سی اس 3ج و ال تی ای ساپورت می کند. ریپیتر موبایل دستگاهی است که همانند تقویت آنتن موبایل سه باند میتواند سه باند فرکانسی را تقویت کند و پوشش محیط های بزرگ تر را آنتن رسانی کند.

تقویت اینترنت 3G و 4G

جهت استفاده از اینترنت فورجی و تری جی ، غالبا دستگاههای دو باند ، این قابلیت را برای مصرف کنندگان فراهم مینماید، البته در برخی البته د ر برخی از مناطق باند 3جی برو روی باند 2100 ارایه می گرددکه دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل باید باند 2100 را نیز ساپورت کند.تقویت کننده های تک بانده روی فرکانس 2.4 گیگاهرتز کار می‌کنند و به‌طور معمول جزء ارزان‌ترین تکرار کننده های بازار به شمار می‌روند. دستگاه های تک باند تنها سیگنال های وردی 900 و یا همان جی اس ام را ساپورت می کند.

 

تقویت کننده تلفن همراه مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

اگر از مشکل آنتن دهی موبایل خود در محل زندگی یا محل کارتان رنج می‌برید، می‌توانید با خرید یک دستگاه تقویت کننده موبایل مشکل خود را بر طرف کنید و به راحتی از اینترنت‌های پر سرعت استفاده کنید. ممکن است شما تخصصی در مورد این تجهیزات نداشته باشید. بنابراین بهتر است از مرکزی خرید کنید که شما را در جهت خرید دستگاه مناسب راهنمایی کنند و خدمات پس از فروش نیز داشته باشند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای تهیه دستگاه  تقویت آنتن به سایت موبایل ریپیتر مراجعه کنید. این فروشگاه اینترنتی در عرصه فروش دستگاه‌های تقویت کننده گوشی همراه تجربه‌های موفق بسیاری داشته و مورد رضایت مشتری واقع شده است. لینک زیر ارتباط مستقیم شما را با مشاورین سایت موبایل ریپیتر برقرار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *