تقویت آنتن دهی موبایل به صورت تضمینی

اگر آنتن دهی موبایل شما به صورت کلی ضعیف است، با ما تماس بگیرید (مشاوره رایگان)
  • اگر آنتن دهی تلفن همراه، در محل زندگی و کار شما ضعیف است، می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. برای بررسی دقیق‌تر و بهبود مشکلات آنتن دهی خود، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا از متخصصان مجرب و حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید.
  • مشاور رایگان تقویت آنتن موبایل : ۲۲۰۰۹۱۴۵-۰۲۱
محبوب

مشکلات آنتن‌دهی هر دستگاه موبایلی می‌تواند به دو دلیل رخ دهد:

1- مشکلات می‌تواند مربوط به دستگاه موبایل شما باشد. (به صورت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری)

2- مشکلات می‌تواند دلایلی خارج از دستگاه شما داشته باشد؛ مثلا آنتن دهی محل زندگی یا کار شما ضعیف باشد.

در صورتی که در محل کار و زندگی خود با کمبود و ضعف آنتن دهی مواجه هستید، می‌توانید از دستگاه‌های تقویت کننده سیگنال موبایل استفاده نمایید. شما می‌توانید برای کسب اطلاع بیشتر از انواع دستگاه‌های تقویت کننده موبایل با ما تماس بگیرید.

چگونه می توانم در حین کمپینگ سرویس تلفن همراه دریافت کنم؟ راه حل تقویت آنتن موبایل در سفر چیست؟

خرید دستگاه تقویت آنتن موبایل در سفر پس از وقوع ویروس چینی کرونا یک امر ضروری است زیرا بسیاری از کارها به دورکاری تبدیل شده است. بسیاری از همکارهایمان، از جمله خودمان، این زمان را برای لذت بردن از کمپینگ در حین کار از محل کمپ اختصاص داده‌اند. مشکلی که در حین کار از کمپینگ خود به آن برخورد کرده ایم، عدم وجود سیگنال سلولی در برخی از اردوگاه هایی است که بازدید کرده ایم. اگر نتوانیم به اینترنت متصل شویم، من و برندی نمی‌توانیم کار کنیم، که به سیگنال سلول قوی نیاز دارد. ما دوست داریم در پارک های دولتی کمپ بزنیم، اما متأسفانه، بسیاری از این پارک ها در مناطق دورافتاده قرار دارند که سرویس سلولی کمی دارند یا اصلاً وجود ندارد. فقدان سیگنال برای کار ما را به دنبال یافتن یک تقویت کننده سلولی کرده است که به ما امکان می دهد در جاده کار کنیم.

تقویت کننده های سلولی سیگنال های سلولی ایجاد نمی کنند. به عبارت دیگر، اگر در جایی کمپینگ می‌کنید که سیگنالی وجود ندارد، یک تقویت‌کننده سلولی نمی‌تواند برای شما ایجاد کند. تقویت کننده سلول سیگنالی را که دریافت می کند تقویت می کند، بنابراین باید سیگنالی برای تقویت وجود داشته باشد. با این حال، ما کشف کرده‌ایم که یک تقویت‌کننده سلولی با آنتن خارجی می‌تواند سیگنالی را دریافت کند که تلفن‌های ما قادر به دریافت آن نیستند. در بسیاری از موارد، تقویت کننده سلولی سیگنالی را به ما می دهد که در غیر این صورت، سیگنالی را نداشتیم. ما از یک دستگاه پخش جریانی برای تماشای تلویزیون استفاده می کنیم (به مقاله ما در مورد تماشای تلویزیون در کمپر مراجعه کنید) و تقویت کننده سلولی به ما امکان می دهد در مکان هایی که معمولاً نمی توانیم تلویزیون تماشا کنیم.

Campers and Campfires به طور گسترده در مورد تقویت کننده های سلولی تحقیق کرده است و ما تعدادی را نیز آزمایش کردیم. به عنوان یک سلب مسئولیت سریع، ما به هیچ شرکت تقویت کننده سیگنال سلولی وابسته نیستیم و هر تقویت کننده ای را که آزمایش کرده ایم خریداری کرده ایم. نظر ما این است که سایت موبایل ریپیتر بهترین تقویت کننده را می سازد. بسیاری از گزینه‌های ارزان‌تر در دسترس هستند، اما سایت موبایل ریپیتر کار را انجام می‌دهد.

موبایل ریپیتر چندین مدل مختلف از تقویت کننده ها را تولید می کند، از جمله آنهایی که برای RVها، خودروها و خانه ها هستند. برای مدل‌های RV، آنتن می‌تواند به طور دائم بر روی کمپ شما نصب شود و در هنگام رانندگی با RV خود در جاده به سیگنال کمک می‌کند.

ما علاقه ای به نصب دائمی تقویت کننده روی کمپ خود نداشتیم و در عوض چیزی می خواستیم که قابل حمل باشد. اولین تقویت کننده ای که امتحان کردیم weBoost Drive Sleek بود. Drive Sleek (آن را در آمازون بررسی کنید) برای استفاده در خودرو طراحی شده است. با این حال، راه اندازی و استفاده از آن در کمپ نیز آسان است.

ما از تقویت‌کننده در دو محل کمپ استفاده کردیم که نمی‌توانستیم حتی یک نوار از تلفن‌هایمان را برداریم. Drive Sleek به ما این امکان را می داد که دو نوار دریافت کنیم، و برای برقراری تماس و بازیابی ایمیل ها عالی کار می کرد، که بدون تقویت کننده قادر به انجام آن نبودیم. با این حال، Drive Sleek تقویت کافی برای پخش جریانی ویدیو یا شرکت در جلسات آنلاین با استفاده از Google Meet یا Zoom ارائه نکرد.

ما قطعاً Drive Sleek را برای برقراری تماس واقعی با تلفن خود و دسترسی به ایمیل ها و سایت های اینترنتی توصیه می کنیم.

جدیدترین دستگاه های تقویت آنتن موبایل

مشاوره رایگان خرید تقویت کننده آنتن موبایل
۰۲۱-۲۲۰۰۹۱۴۵

اگر مشکل آنتن‌دهی گوشی موبایل شما با انجام مراحل بالا برطرف نشد، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰۲۱-۲۲۰۰۹۱۴۵

مشاوره تلفنی پیش از خرید

خرید آنلاین

برای خرید اینترنتی وارد فروشگاه شوید
ورود به فروشگاه
دسترسی سریع
بهبود آنتن دهی موبایل (3) تقویت آنتن تلفن همراه (3) تقویت آنتن دهی سامسونگ (2) تقویت آنتن دهی شیائومی (2) تقویت آنتن دهی موبایل (8) تقویت آنتن شیائومی (2) تقویت آنتن موبایل (69) تقویت آنتن موبایل ارزان (2) تقویت آنتن موبایل سامسونگ (2) تقویت آنتن موبایل مسکونی (2) تقویت آنتن همراه اول (2) تقویت امواج موبایل (8) تقویت انتن موبایل (3) تقویت سیگنال سامسونگ (2) تقویت سیگنال موبایل (11) تقویت کننده آنتن سامسونگ (3) تقویت کننده آنتن موبایل (27) تقویت کننده آنتن موبایل 4g (2) تقویت کننده آنتن همراه اول (3) تقویت کننده امواج موبایل (4) تقویت کننده ایرانسل (2) تقویت کننده تلفن همراه (4) تقویت کننده سامسونگ (2) تقویت کننده سیگنال موبایل (12) تقویت کننده سیگنال موبایل ارزان (2) تقویت کننده شیائومی (2) تقویت کننده موبایل (6) تقویت کننده موبایل + قیمت (2) تقویت کننده موبایل ارزان (2) تقویت کننده موبایل سامسونگ (3) تقویت کننده موبایل شیائومی (5) تقویت کننده وای فای (3) خرید تقویت آنتن موبایل (6) خرید تقویت کننده سامسونگ (5) خرید تقویت کننده سیگنال موبایل (3) خرید تقویت کننده موبایل (6) خرید دستگاه تقویت آنتن موبایل (5) خرید دستگاه تقویت کننده موبایل (2) دستگاه تقویت آنتن موبایل (5) دستگاه تقویت موبایل سامسونگ (2) دستگاه ریپیتر موبایل (3) دستگاه ریپیتر موبایل سامسونگ (2) ریپیتر موبایل (2) ریپیتر موبایل سامسونگ (3) قیمت تقویت کننده آنتن موبایل (3)