آیا می خواهید در جنگل سفر کنید یا به کمپینگ بروید؟ خوب، اما مطمئن باشید که آیا کمپینگ یا منطقه جنگلی شما برای خدمات سلولی در دسترس است یا خیر، ممکن است به دلیل عدم وجود خدمات سلولی برقراری ارتباط دشوار باشد. آیا راهی برای تقویت آنتن موبایل در جنگل وجود دارد؟

بله. راه‌هایی برای دریافت خدمات سلولی در منطقه مرده وجود دارد و در اینجا می‌خواهم نحوه دریافت خدمات سلولی را در آنجا بررسی کنم.

7 روش شگفت انگیز برای تقویت آنتن موبایل در جنگل

1. سوئیچ حامل

شما باید بررسی کنید که کدام ارائه دهنده خدمات سلولی پوشش بهتری را در منطقه شما ارائه می دهد، سپس بهتر است از آن حامل استفاده کنید. نقشه پوشش ارائه دهنده خدمات سلولی را که می خواهید استفاده کنید بررسی کنید.

2. از تقویت کننده تلفن همراه استفاده کنید

اگر سیگنال های سلولی کمتری در منطقه خود دریافت می کنید، تقویت کننده سیگنال تلفن همراه می تواند به شما کمک کند تا سیگنال بهتری دریافت کنید.

سیگنال‌های سلولی را از برج سلول نزدیک‌تر دریافت می‌کند و سیگنال را تقویت می‌کند و سپس آن را در ناحیه مورد نیاز توزیع می‌کند.

بنابراین، اگر در جنگل هستید، می توانید از بهترین تقویت کننده تلفن همراه برای دریافت خدمات بهتر تلفن همراه استفاده کنید.

3. از فمتوسل یا میکروسل استفاده کنید

اگر سرویس Verizon در منطقه جنگلی شما در دسترس است، می توانید از فمتوسل یا میکروسل استفاده کنید. بنابراین، نقشه پوشش Verizon را بررسی کنید که آیا منطقه چوب شما برای خدمات در دسترس است یا خیر.

4. به زمین بالاتر بروید

از آنجایی که درختان و بوته‌ها سیگنال‌های سلولی را مسدود می‌کنند، اگر در منطقه جنگلی بمانید، معمولاً دریافت خدمات سلولی خوب دشوار خواهد بود.

بنابراین، شما باید به مکان بالاتری بروید که در آن موانع کمتری وجود داشته باشد تا بتوانید پذیرش سلولی بهتری داشته باشید.

در شرایط اضطراری، اگر تقویت‌کننده تلفن همراه یا توسعه‌دهنده شبکه ندارید، می‌توانید از مکان بالاتری از جمله درختان بالا بروید تا سیگنال تلفن همراه خود را برای تماس با شرایط اضطراری دریافت کنید.

5. فضای خالی را پیدا کنید

چه چیزی می تواند سیگنال تلفن همراه را مختل کند

هرچه موانعی مانند درختان، کوه ها، بوته ها بیشتر باشد، انسداد بیشتری برای نفوذ به سیگنال های سلولی در تلفن شما وجود دارد.

بنابراین، شما باید به دنبال فضای خالی در منطقه جنگلی باشید که در آن این موانع نسبتاً کمتر است تا بتوانید خدمات تلفن همراه بهتری را در تلفن خود دریافت کنید.

6. اجتناب از وقفه

دستگاه‌های الکتریکی زیادی مانند لپ‌تاپ، مایکروویو، یخچال، تبلت و موارد دیگر وجود دارند که می‌توانند با سیگنال تلفن همراه شما تداخل داشته باشند و برای دریافت خدمات بهتر تلفن همراه باید از این دستگاه‌های قطع کننده اجتناب کنید.

علاوه بر این، باید گوشی هوشمند خود را به گونه ای نگه دارید که موقعیتی را که آنتن تلفن سیگنال های سلولی را دریافت می کند، پوشش ندهد.

7. از تلفن ماهواره ای استفاده کنید

اگر همه روش‌ها بیهوده هستند، می‌توانید یک تلفن ماهواره‌ای را امتحان کنید که ممکن است در اضطراری‌ترین شرایط به شما کمک کند تا ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر این، می توانید از یک توسعه دهنده اینترنت طیف برای تقویت سیگنال وای فای خود در خانه بزرگ خود استفاده کنید!
نتیجه

در اینجا، من برخی از روش‌های موثر را شروع کرده‌ام که چگونه می‌توانید خدمات سلولی بهتری را در جنگل دریافت کنید، امیدواریم با استفاده از این روش‌ها سود ببرید.

اما، قبل از رفتن به منطقه جنگلی مطمئن شوید که آیا حامل های تلفن همراه برای مکان شما موجود است یا یک تقویت کننده تلفن همراه یا توسعه دهنده شبکه همراه خود داشته باشید.

در غیر این صورت، ممکن است گاهی اوقات در یک دوره اضطراری اگر نیاز به برقراری تماس فوری داشته باشید، خطرناک باشد.

با این حال، موثرترین روش برای دریافت خدمات تلفن همراه در جنگل، استفاده از تقویت کننده تلفن همراه خوب است و در اینجا من به شدت به شما weBoost 4G LTE و 5G Drive Reach RV را توصیه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *