اگر مشکل آنتن دهی شیائومی پوکو اف 3، آرامش شما را به هم ریخته است، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا آرامش خود را بازیابید. مشکل آنتن دهی گوشی Xiaomi POCO F3 ممکن است در قالب پیام‌هایی مانند «عدم وجود سرویس»، «فقط تماس‌های اضطراری» و یا «عدم وجود سیگنال»، شما را در ارتباطاتتان دچار مشکل کند. اما چه چیزی ممکن است باعث ایجاد اختلال شبکه گوشی شیائومی شود؟ چگونه باید مشکل آنتن دهی گوشی شیائومی را برطرف نمود؟ برای یافتن پاسخ این سوالات با موبایل ریپیتر همراه باشید و خودتان را از شر این مشکل رها کنید.

چه عاملی باعث آنتن دهی ضعیف گوشی شیائومی Poco F3 می‌شود؟

ظاهراً مشکلی که شما با آن دست و پنجه نرم می‌کنید مربوط به شبکه تلفن همراه است؛ بنابراین با موضوع تقریبا پیچیده‌ای سر و کار دارید؛ زیرا عوامل زیادی وجود دارد که باید به عنوان دلایل احتمالی برای این مشکل در نظر گرفته شوند. اما جای نگرانی نیست! راهکارهایی وجود دارد که می‌توانید به کمک آن‌ها، افزایش آنتن دهی گوشی شیائومی را شاهد باشید.

اما دلایل بروز مشکل آنتن دهی گوشی های شیائومی چیست و چه راهکارهایی برای حل این مشکل وجود دارد؟! در ادامه، با برخی از این دلایل و راهکارها اشاره می‌شوید.

استفاده از نرم افزارهای کمکی برای افزایش سرعت اینترنت

نرم افزارهای کمکی خاصی وجود دارند که شما به واسطه این نرم‌افزارها قادر هستید، آنتن دهی شیائومی پوکو اف 3 خود را افزایش دهید. البته برخی از آن‌ها می‌توانند به صورت همزمان کارایی خود را به نمایش بگذارند اما در هر صورت ما به صورت مورد چند نرم افزار را مشخص می‌کنیم:

  • DU Speed Booster
  • Clean Master
  • Systweak Android Cleaner

البته این نرم افزارها برای افزایش سرعت اینترنتی 4G می‌تواند باعث افزایش سرعت گوشی شیائومی شما شوند و هر نوع فایل اضافی را به راحتی پاکسازی می‌کند و این‌چنین سرعت اینترنت شما نیز کیفیت اصلی خود را حفط می‌کند.

افزایش قدرت سیگنال گوشی

برای حل مشکل آنتن دهی گوشی شیائومی poco f3 ، حالت هواپیما را روشن و خاموش کنید

در بسیاری از زمان‌ها، تنها با روشن کردن حالت هواپیمای گوشی خود به مدت چند ثانیه و سپس خاموش کردن آن، مشکل آنتن دهی شیائومی حل می‌شود. با این کار، هر گونه تضاد بین حالت‌های شبکه روی گوشی‌تان برطرف می‌شود. روشن کردن هواپیما به طور موقت ویژگی های اتصال دستگاه شما از جمله Wi-Fi و بلوتوث را غیرفعال می‌کند.

اپراتور شبکه را به صورت دستی از طریق تنظیمات شبکه موبایل انتخاب کنید

انتخاب دستی شبکه نیز می تواند به افزایش آنتن دهی گوشی شیائومی کمک کند به خصوص اگر مشکل به عنوان اشکالات جزئی در عملکرد انتخاب شبکه خودکار تلفن رخ دهد.

برای انتخاب دستی شبکه خود، به منوی Settings-> Networks بروید. از منوی ظاهر شده، شبکه های موجود را جستجو کنید و سپس اپراتور مورد نظر را از لیست انتخاب کنید.

پس از انتخاب اپراتور شبکه خود، تلفن خود را مجددا راه اندازی کنید و ببینید که آیا مشکل شبکه گوشی شیائومی برطرف شده است یا نه.

خرید دستگاه تقویت آنتن موبایل

خرید یک دستگاه ریپیتر موبایل می‌تواند کمک شایانی به بهبود آنتن‌دهی تلفن همراه شما داشته باشد. برای خرید این محصول می‌توانید با متخصصان ما در شرکت موبایل ریپیتر ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

افزایش سرعت گوشی شیائومی باعث می‌شود تا سرعت اینترنت گوشی شما نیز ارتقاء پیدا کند و این‌چنین از عملکردهای اصلی گوشی به راحتی قادر باشید استفاده کنید. اگر به به‌روز‌رسانی‌ها و پاک کردن اطلاعات اضافی توجهی نداشته باشید، گوشی شما سنگین شده و هم‌چنین نمی‌توانید به نحو احسن از آن استفاده کنید.

اما در این بین، عوامل خاصی وجود دارد که باعث کند شدن سرعت گوشی شیائومی می‌شود؛ مانند استفاده از لانچر‌ها و یا حتی استفاده از انواع فایل‌های ناخواسته که تمام این موارد باعث می‌شود تا فضای ذخیره سازی اشغال شود و برنامه‌های زیادی بدون نصب وجود در گوشی تلنبار گردد.

سعی کنید تمامی موارد گفته شده را جدی بگیرید تا هرچه سریعتر مشکل کند شدن گوشی شیائومی خود را برطرف کنید. به‌روزرسانی کردن گزینه مهمی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. همان‌گونه که به آن اشاره شد می‌توانید سرعت انیمیشن را کاهش دهید و هم‌چنین حافظه پنهان خود را با توجه به دو روش گفته شد به آسان‌ترین شکل ممکن پاکسازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *