تقویت آنتن موبایل در اصفهان

آیا تقویت آنتن موبایل در اصفهان کار می کنند؟

پاسخ کوتاه: بله با این حال ، موارد هشدار دهنده ناخواسته زیادی وجود دارد که باعث ایجاد شک و تردید عمومی در مورد این دستگاه ها شده است. همه تقویت کننده در اصفهان  پیشنهادی ما تست شده ،  با ضمانت 5 سال پشتیبانی می شوند ، بنابراین اگر متوجه شدید برای شما مناسب نیست ، فشاری ایجاد نمی شود.

تقویت آنتن در اصفهان کار می کنند؟

تقویت آنتن اصفهان  با بهبود اتصال بین تلفن شما و نزدیکترین دکل کار می کنند. این بدان معنی است که بدون سیگنال سلول موجود ، یک تقویت آنتن موبایل نمی تواند کار کند. تقویت آنتن موبایل دارای سه قسمت کلیدی است: یک آنتن در فضای باز ، یک تقویت آنتن موبایل و یک آنتن داخلی. اینها از طریق کابل کواکسیال متصل می شوند. قدرت تقویت کننده  آنتن موبایل و سطح کل پوشش به میزان قدرت این اجزای منفرد متفاوت است.
تمام تقویت کننده انتن در اصفهان ما برای پوشش کامل حامل از پوشش تک حامل جلوگیری می کنند ، به این معنی که تمام حامل های اصلی تحت پوشش هر یک از تقویت کننده های ما هستند.
برای اطلاعات بیشتر ، مقاله کامل را بخوانید.

چرا من چنین سیگنال بدی دارم؟

نه دلیل اصلی برای سیگنال بد وجود دارد ، اما مهمترین آنها فاصله از برج سلول و مصالح ساختمانی است

چگونه می توانم سیگنال تلفن همراه خود را به صورت رایگان تقویت کنم؟

روش هایی برای تقویت آنتن موبایل اصفهان شما وجود دارد که نیازی به تقویت آنتن موبایل  همراه ندارد. برخی از آنها رایگان هستند ، برخی دیگر پولی هستند و بسیاری از آنها به درد شما نخواهند خورد – اما همیشه ارزش امتحان کردن را دارند.
دوازده روش بهتر برای بهبود سیگنال سلول خود را بیابید.
چگونه تقویت کننده خود را در Carrier خود ثبت کنم؟
این یک فرآیند پنج دقیقه ای ساده است به شرط آنکه پیوندی به وب سایت شرکت مخابراتی مناسب خود داشته باشید.
این مرکز برای همه صفحات ثبت شرکت مخابراتی است.
آیا میله ها بهترین روش خواندن سیگنال من هستند؟
نه میله ها چیزی بیش از یک خواندن ذهنی سیگنال تلفن همراه نیستند که از نظر تلفن ، شرکت مخابراتی ، دستگاه و غیره متفاوت است. هیچ استانداردی برای معنی “یک نوار” یا “نوارهای کامل” وجود ندارد.
اگر می خواهید یک خوانش ریاضی واقعی و واقعی از سیگنال تلفن همراه خود داشته باشید ، می خواهید خوانش های dB را بررسی کنید. در اینجا یک راهنمای کامل در مورد چگونگی خواندن قدرت سیگنال به روش صحیح وجود دارد.
من در نصب تقویت کننده انتن در اصفهان خود مشکلی دارم. کمک؟
نصب تقویت آنتن موبایل بدون کمک چالش برانگیز به نظر می رسد. خوشبختانه ، نصب تقریباً در پنج مرحله انجام می شود.
در اینجا پنج مرحله آسان برای نصب تقویت کننده سیگنال خانگی شما آورده شده است.
چگونه می توانم نزدیکترین دکل مخابرتی خود را پیدا کنم؟
اگر راه اندازی آنتن yagi دارید ، باید نزدیکترین برج سلول خود را پیدا کنید تا حداکثر توان را از سیستم خود بگیرید.
روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، بنابراین توصیه می کنیم از راهنمای ساده برج سلولی یکی از موارد مناسب را انتخاب کنید.

چرا تقویت آنتن موبایل فقط در داخل خانه کار می کنند؟

پاسخ کوتاه: آنها به دیوارها احتیاج دارند تا از آنها سیگنال عبور کند. آنها به خودی خود به اندازه کافی قدرت ندارند که بتوانند سیگنال را در یک فضای باز بزرگ تقویت کنند – و دلیل خوبی هم دارد. مشخصات نادرست در تقویت کننده های سیگنال غیرقانونی می تواند به شبکه های تلفن همراه آسیب برساند.
برای اطلاعات بیشتر ، مقاله کامل را بررسی کنید.
اجرای کابل معمولی برای تقویت کننده آنتن موبایل چیست؟
عملکرد کابل بسته به نیاز متفاوت است. برخی از کابل ها برای طولانی مدت مجهز نیستند ، به همین دلیل برخی از تقویت کننده ها از نوع 50 اهم و 75 اهم هستند. برای اکثر مصرف کنندگان ، کابل موجود در کیت کافی است ، اما برای کسانی که به کار طولانی تری نیاز دارند ، به راهنمای کابل کواکسیال ما مراجعه کنید تا آگاهانه در مورد نوع کابل مورد نیاز تصمیم بگیرید.
چه تنظیمات آنتن را باید برای تقویت آنتن موبایل دریافت کنم؟
طبق قانون ، تقویت کننده های آنتن موبایل سلولی به عنوان یک کیت کامل که شامل آنتن داخلی و خارجی است ، به فروش می رسند. این آنتن ها به طور کلی برای تقویت کننده ای که با آن می آیند بهینه شده اند. با این حال ، شرایطی وجود دارد که شما ممکن است تعجب کنید که آیا می توانید آنتن بهتری بگیرید.
تو می توانی. مشکل این است که ، گاهی اوقات تقویت کننده یا سیگنال خارجی آنقدر قدرت ندارد که بتواند بیش از یک آنتن را اداره کند.

درباره تقویت آنتن موبایل اصفهان چه می دانید؟

تقویت کننده های ویلسون ارائه دهنده اصلی تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه است. تقویت آنتن موبایل 5G ، 4G ، LTE و موارد دیگر را برای هر تلفنی با هر مخابراتی برای خانه ، دفتر یا وسیله نقلیه تقویت می کنند.
مواردی که باید قبل از خرید تقویت آنتن موبایل مورد توجه قرار گیرد
قبل از خرید تقویت آنتن موبایل اصفهان ، اطلاعاتی وجود دارد که شما می خواهید. برخی از شما ممکن است به دلایل سیگنال بد یا نحوه عملکرد تقویت کننده سیگنال علاقه داشته باشید ، اما این موارد در انتخاب تقویت کننده برای خرید مهم نیستند. آنچه بیشترین اهمیت را دارد کیفیت سیگنال خارجی شما و منطقه ای است که شما باید پوشش دهید.
چند نفر نیاز به استفاده از تقویت کننده تلفن همراه دارند؟ هرچه تعداد افراد در یک زمان بیشتر باشد ، به تقویت کننده بیشتری نیاز خواهید داشت.
آیا سیگنال بیرونی قابل استفاده ای دارم؟ اگر پاسخ “نه” باشد ، دیگر شانس ندارید. تقویت آنتن موبایل اصفهان بدون هیچ سیگنال موجود کار نخواهد کرد.
پوشش مورد نظر من چیست؟ پوشش بیشتر به معنای تقویت کننده سیگنال سلولی قدرتمندتر است – اگر سیگنال بیرونی ضعیفی داشته باشید ، دو چندان درست است. همچنین ممکن است برای پوشش دادن به یک طرح پیچیده به تعداد بیشتری از آنتن ها نیاز داشته باشید.
چه نوع نصب را می توانم اداره کنم؟ برای کیت خودتان (DIY) باید بتوانید روی سقف خود بروید و کمی کابل بزنید. هرچه خانه بزرگتر باشد ، چالش برانگیزتر می شود. اگر کار با کابل بسیار دشوار است ، تهیه کیت را با نصب حرفه ای در نظر بگیرید.
تقویت آنتن موبایل اصفهان برای خانه و دفتر
تقویت آنتن موبایل برای خانه محبوب ترین دسته مصرف کننده تقویت کننده سیگنال تلفن همراه است. قبل از اینکه توصیه های خود را ارائه دهیم ، پیشنهاد می کنیم از سیگنال بیرونی خود مطلع شوید. منتظر خواهیم ماند این یک مرحله مهم است.
ما با پوشش مطلوب آنها را تقویت خواهیم کرد و بر این اساس توصیه های متخصص خود را ارائه خواهیم داد.
چرا تلفن همراه من در داخل منزل قدرت سیگنال ضعیفی دارد؟
به طور خاص با خانه ها و ساختمانهای جدید ، انتن بیرون اغلب به اندازه کافی قوی است ، اما به محض قدم گذاشتن در فضای داخلی ، سیگنال ضعیف شده یا از بین می رود. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند بر مقاومت سیگنال تأثیر بگذارد ، مانند ساختمان ، مواد مورد استفاده (فلز ، بتن یا چوب) ، ضخامت دیوار ، تعداد پنجره ها ، ارتفاع ساختمان و غیره. علاوه بر ساخت فیزیکی یک ساختمان ، یک سیگنال ضعیف نیز می تواند نتیجه موقعیت جغرافیایی ساختمان در رابطه با نزدیکترین دکل تلفن همراه باشد
آیا استفاده از دستگاه تقویت انتن موبایل می تواند به تلفن همراه من آسیب برساند؟
نه ، شما نگران این موضوع نباشید زیرا محصولات موجود در فروشگاه MOBILE REPEATER به طور خاص تولید شده اند تا در ترکیب با تلفن های همراه استفاده شوند. تقویت کننده ها از شرایط تعیین شده برخوردار هستند.
آیا می توانم از دستگاه تقویت کننده انتن در خانه (ساختمان جدید) خود استفاده کنم؟
بله ، مجموعه های تقویت آنتن موبایل تلفن از فروشگاه MOBILE REPEATER به طور خاص برای این منظور تولید و مونتاژ شده اند. از آنجا که بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان خطوط تلفن ثابت خود را لغو می کنند و فقط از تلفن های همراه خود برای برقراری تماس استفاده می کنند ، یک تکرار کننده به راه حل برقراری تماس تلفن همراه در داخل خانه در بسیاری از خانه ها تبدیل شده است. یک روش برای تعیین اینکه آیا مجموعه تکرار کننده کار می کند این است که ابتدا بررسی کنید که آیا سیگنال به اندازه کافی قوی در خارج وجود دارد یا خیر. اگر هیچ سیگنالی در خارج از خانه شما وجود ندارد یا سیگنال ضعیف است (2 بار یا کمتر) ، در این صورت یک تقویت کننده قوی تر با آنتن جهت دار هنوز می تواند راه حلی ارائه دهد
چرا تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه؟
اکنون چه از یک تلفن هوشمند ، یک تب با ویژگی های تلفن همراه یا یک تلفن همراه ساده استفاده می کنید ، شرکت مخابراتی تلفن همراه شما باید قدرت سیگنال خوبی را برای شما فراهم کند تا بتوانید از دستگاه خود به بهترین شکل استفاده کنید.
با این حال ، قدرت سیگنال ضعیف اغلب دلیل عدم کیفیت تماس ، افت تماس و خرابی اتصال اینترنت است. در چنین مواردی ، تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه می توانند گزینه مناسبی باشند.
قبل از اینکه تصمیم به خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه بگیرید ، در اینجا چند نکته ذکر شده است که باید آنها را بررسی کنید.
آیا واقعاً مشکلی در قدرت سیگنال وجود دارد؟
قبل از شروع به جستجو برای تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه ، دریابید که آیا واقعاً مشکلی در قدرت سیگنال وجود دارد یا نه و آیا دستگاهی که می خواهید خریداری کنید واقعاً می تواند به شما کمک کند. بعضی اوقات مشکلی در سیگنال ضعیف وجود ندارد. شما تلفن همراه یا باتری تلفن ممکن است برای حل مشکلات خود به تعمیر یا تعویض نیاز داشته باشد.
مسائل مربوط به منطقه تحت پوشش
برخی از شرکتهای مخابراتی ممکن است مناطقی را مشخص کنند که در آنها هیچگونه پوشش سیگنالی وجود ندارد.
در چنین شرایطی ممکن است یک تقویت کننده سیگنال واقعاً کار نکند. در وهله اول سیگنالی برای تقویت وجود ندارد. بنابراین قبل از خرید چنین دستگاه تقویت کننده ، بررسی کنید که آیا شرکت مخابراتی شما واقعاً به شما پوشش مکان شما را ارائه می دهد یا خیر.
الزامات قابل حمل و ثابت
قبل از خرید دستگاه ، سعی کنید بفهمید که آیا به وسیله ای قابل حمل نیاز دارید که بتوانید آن را در اتومبیل یا وانت حمل کنید یا وسیله ایستایی که می توانید در آپارتمان یا خانه خود نصب کنید. اگر بیشتر در حال حرکت هستید و در جاده با مشکلات سیگنال روبرو هستید ، ممکن است بخواهید به دنبال تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه قابل حمل باشید.
برای دستگاه شما ایمن است
همیشه سعی کنید تلفن همراه شما در هنگام تلاش برای استفاده از تلفن همراه خود برای تقویت آنتن موبایل اصفهان آسیب نبیند. برخی از تقویت کننده ها نیاز دارند که بخشی از آن را با تلفن همراه برطرف کنید. از استفاده از چنین وسایلی خودداری کنید ، خصوصاً اگر تلفن هوشمند گران قیمت یا تب تلفن همراه دارید.
محصولی با کیفیت از یک فروشگاه مطمئن
اگر در نهایت در مورد خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه تصمیم گرفتید ، مطمئن شوید که به دنبال کالای با کیفیت خوب از فروشگاه معتبری مانند mobile repeater.ir هستید. معامله با یک فروشگاه معتبر تضمین می کند که در ازای پولی که خرج می کنید محصول خوبی دریافت می کنید که هر بار استفاده از دستگاه نتایج صحیحی را به شما نشان می دهد.
جنیس یک وبلاگ نویس و یک اسباب بازی عجیب است. جانیس به 5 نکته اشاره می کند که برای خلاص شدن از سیگنال های ضعیف باید هنگام خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه به آنها توجه کنید.

چه کسی مقصر سیگنال ضعیف تلفن همراه است؟

موارد سیگنال گمشده یا سیگنال با کیفیت پایین اصلاً تعجب آور نیست و هر از گاهی اتفاق می افتد. ما نمی توانیم اپراتور تلفن همراه را مقصر آن بدانیم ، زیرا در بیشتر موارد. دلایل دیگری برای اتصال ضعیف وجود دارد. به عنوان مثال ، ممکن است شما در یک ساختمان بسیار بلند ساخته شده از بتن و جایی که رسیدن اشعه های موبایل به تلفن همراه شما بسیار سخت است ، مکالمه خود را زودتر به پایان برسانید. متناوباً ، شما در منطقه ای دور افتاده هستید که از نظر اقتصادی ساختن برج انتقال بی فایده است.
مسئله مشکل باید حل شود
در هر صورت ، مشکل اتصال بد باید حل شود. شرکت های تلفن همراه معمولاً خرید یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه را به عنوان مطمئن ترین راه برای فراموش کردن مشکلات آینده با سیگنال تلفن همراه توصیه می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکرار کننده های سیگنال موبایل به mobile repeater مراجعه کنید.
تقویت آنتن موبایل اصفهان
تقویت کننده تلفن همراه گران به نظر می رسد
در عین حال ، برخی ادعا می کنند که این یک روش بسیار گران قیمت برای مبارزه با این مسئله است. تا حدی درست است که برای تهیه دستگاه باید مبلغ معقولی را پرداخت کنید.
گزینه های ارزان تر کار نمی کنند
در چنین حالتی ، نکات زیادی در اینترنت وجود دارد که ممکن است به افراد کمک کند تا با استفاده از برخی دیگر که به نظر می رسد بسیار ارزان تر هستند ، مسئله را حل کنند.
با در نظر گرفتن نکات ذکر شده ، می توان گفت که در بیشتر موارد بی فایده و وقت گیر است و هزینه آنها دو برابر بیشتر از تقویت آنتن موبایل اصفهان است.
به عنوان مثال ، ممکن است یک گیره کاغذ برداشته و آن را به تلفن بچسبانید تا سیگنال آنتن را بهبود بخشد. آیا می توانید iPone خود را با یک گیره کاغذ چسبیده در یک جلسه رسمی کسب و کار تصور کنید؟ من فکر می کنم شما به سختی می توانید پرونده را تصور کنید ، و علاوه بر این ، تعداد بسیار کمی اثبات می کند که کار می کند.
به همین دلیل می توانیم قوطی ها و بندهای برچسب را که برای بهبود سیگنال تلفن همراه تبلیغ می شوند فراموش کنیم.
ارزش داشتن آن را دارد
من مطمئن هستم که جهان پر از مخترعین DIY است که مایلند از هر راه ممکن پس انداز کنند. نکته اینجاست که ارزش آن را ندارد. اگر یک بار تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خریداری کرده باشید ، مدت طولانی آن را خواهید داشت و احتمالاً خیلی سریع سرمایه خود را پس خواهید داد ، زیرا هیچ تماس تلف شده یا قطع شده ای وجود نخواهد داشت.
تقویت کننده موبایل برای خانه
بنابراین ، آنها ثابت می کنند که اپراتورهای تلفن همراه توصیه صحیحی برای خرید تقویت کننده تلفن همراه به عنوان بهترین راه برای فراموش کردن خط بد می کنند. با یک بار پرداخت ، از دردسرهای کل زندگی خلاص می شوید
آیا مکان ویژه ای دارید که دوست دارید آرامش و آرامش داشته باشید ، اما به دلیل عدم پوشش تلفن همراه یا داده های تلفن همراه نمی توانید این کار را انجام دهید؟ یا شاید شما در خانه خود که دفتر دوم شما واقع شده است ، با استقبال خوب سلول همراه باشید. برای اکثر مردم ، پاسخ این مشکلات این است که “فقط با آن کنار بیایید” یا سعی کنید سرویس ارائه دهندگان را تغییر دهید. اما به عنوان یک شخص مشتاق و یک مهندس ، سبک من این نبود. راه حل من ساخت برج سلول خودم بود.
در مورد من ، من یک کابین در شمال انتاریو دارم. در آنجا زیبا و آرام است ، اما نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی در شهری با جمعیت کمتر از 1000 نفر 30 دقیقه راه است. پوشش سلول در بهترین حالت لکه دار است. اگر در یک روز روشن بالای تپه باشم ، ممکن است بتوانم از طریق تلفن همراه خود یک میله بکشم. در واقع ، بسیاری از اجاره کنندگان در منطقه فقط برای دریافت پیام های متنی و ایمیل خود پیاده روی روزانه را به بالای تپه ای در این نزدیکی می روند.
بنابراین چالش مهندسی من این بود که بفهمم چگونه می توانم از طریق تلفن همراه در کابین خود پوشش گسترده ای بدست آورم ، و به من این امکان را می دهم که جمعه کار گاه به گاه را در آنجا داشته باشم در مقابل مکعب دفتر. در اینجا نحوه انجام این کار با استفاده از مواد متداولی که می توانید به صورت آنلاین یا در فروشگاه محلی برای بهبود خانه خود پیدا کنید ، وجود دارد.
درباره نیازهای خود تحقیق کنید
مرحله 1 در این فرآیند یافتن نزدیکترین برج سلول به مکان شما و پی بردن به این است که برج در چه باند فرکانسی کار می کند. اکثر سیستم های 3G / 4G یا در باند 800 (824 تا 894) مگاهرتز یا 1.9 (1.85 تا 1.99) گیگاهرتز کار می کنند. باند 800 مگاهرتز به دلیل تضعیف جو ، برد بیشتری نسبت به باند 1.9 گیگاهرتزی خواهد داشت ، از این رو بسیاری از شرکتهای مخابراتی باند 800 مگاهرتز را برای پوشش بیشتر منطقه ترجیح می دهند.
برای هموطنان کانادایی من ، در اینجا یک وب سایت عالی وجود دارد که نقشه تمام برج های کانادا را برای چندین شرکت مخابراتی ارائه می دهد و جزئیات ، از جمله باند فرکانس آنها را ارائه می دهد. همچنین می توانید با شرکت مخابراتی تلفن همراه خود تماس بگیرید و نزدیکترین برج و باند فرکانس آن را از بخش پشتیبانی فنی بخواهید. علاوه بر این ، می توانید در فروشگاه برنامه تلفن خود به دنبال “سیگنال سلول” باشید و چندین برنامه ظاهر می شوند که می توانند به شما کمک کنند. در Android ، من از برنامه Open Signal استفاده می کنم که جهت نزدیکترین و قوی ترین برج را ارائه می دهد. در مورد من ، نزدیکترین برج سلول راجرز در پارک استانی Bon Echo واقع شده و با سرعت 850 مگاهرتز کار می کند. با تحقیقات من ، زمان آن فرا رسید که به سراغ آمادگی برای ساخت برویم.
خرید اجزای مورد نیاز
لیست اصلی اجزای مورد نیاز شما شامل برج ، آنتن در فضای باز ، آنتن داخلی ، تقویت کننده دو جهته و کابل های RF است. برای داشتن بهترین عملکرد ، اطمینان حاصل کنید که آنتن بیرونی شما کاملا جهت دار است ، در واقع یک پرتو باریک و لیزر مانند است که مستقیماً به نزدیکترین برج سلول نشان داده می شود. با تمرکز بالای آنتن ، اطمینان حاصل می کنیم که تمام توان سیگنال به برج هدف ما هدایت می شود و در یک منطقه وسیع پاشیده نمی شود. از این به عنوان افزایش آنتن یاد می شود و هرچه عدد سود بیشتر باشد ، قدرت آنتن بیشتر متمرکز خواهد شد. آنتی که من استفاده کردم یک آنتن Yagi با قدرت 13 مگابایت با قدرت 800 مگاهرتز است (شکل 1) که در اینجا یافت می شود.
شکل 1: آنتن در فضای باز آنتن داخلی ما داخلی است. ما می خواهیم پوشش داخلی را به حداکثر برسانیم ، از این رو تعداد سود بسیار کمتری خواهد بود ، زیرا هدف ما نه چندان دور است. همچنین ، برای برقراری صلح در خانه با خانم خانه ، نصب آنتن زشت بر روی دیوار “گزینه” ای برای من نبود ، اما خوشبختانه یک پایه سقفی بود. با استفاده از یک آنتن نصب سقف دو قطبی (عمودی و افقی) می توانید در اطراف آنتن با عرض تیر عمودی 150 درجه پایین از آنتن به کف ، پوشش 360 درجه ایجاد کنید. موردی که من استفاده کردم (شکل 5 ، قسمت شماره 301123) را می توان در اینجا یافت.
با در دست داشتن هر دو آنتن ، باید تقویت آنتن موبایل دو جهته خود را انتخاب کنید. با تقویت کننده ، همه چیز در مورد GAIN است و اطمینان حاصل کنید که سود بر اساس آن قابل تنظیم است. در مورد من ، من تقویت کننده افزایش 55 دسی بل را انتخاب کردم (شکل 6 ، اینجا). این کاملاً کار آمد و کابین من را از هیچ پوششی به 4-5 بار پوشش در هر شرایط آب و هوایی ، از جمله برف رساند! با این اوصاف ، اگر بودجه امکان تقویت کننده سود بالاتر را می دهد ، به دنبال آن باشید. تقویت کننده سود بالاتر پوشش بهتری را فراهم می کند ، از جمله توانایی رانندگی بیش از یک آنتن داخلی در صورت نیاز به یک منطقه پوشش داخلی گسترده تر.
در حال حاضر تمام اجزای اصلی را داریم و فقط باید همه چیز را با کابل RF خوب “کم کم” متصل کنیم زیرا نمی خواهیم قدرت سیگنال گرانبها را با کابلهای RF پر از دست دادن زیاد از بین ببریم. یک کابل خوب 20 فوت کم ضرر باید 1 دسی بل یا کمتر داشته باشد. و بله ، یک db قابل توجه است. به بیان بهتر ، از دست دادن 3 دسی بل به این معنی است که توان سیگنال توسط FIFTY perc کاهش یافته است
ent … بله نیمی! بنابراین هر دسی بل محاسبه می شود ، و در صورت نیاز به حداکثر پوشش (افزایش) ، اطمینان از استفاده از کابل های کم تلفات بسیار زیاد توصیه می شود.
برج سازی
با در دست داشتن اجزای خود ، باید مکان های قرارگیری آنتن را شناسایی کنیم. از آنجایی که آنتن در فضای باز بسیار جهت دار است و آنتن داخلی اساساً در زیر آنتن خارجی متمرکز شده است ، باید اطمینان حاصل کنیم که آنتن خارج از آنتن داخلی قرار ندارد و تقریباً 15 فوت فاصله عمودی دارد. این الزامات جداسازی در صورت استفاده از آنتن های بیرونی غیر جهت دار با آنتن های داخلی پانل بسیار سخت تر می شوند. در این موارد برای جلوگیری از بازخورد RF می توان به 20 فوت عمودی و 20 فوت تفکیک افقی نیاز داشت. این بازخورد مشابه بازخورد صوتی است که هنگام نزدیک شدن بیش از حد میکروفن (داخل آنتن) به بلندگوهای خروجی (آنتن در فضای باز) اتفاق می افتد. در صورت بروز بازخورد ، آمپلی فایر شما خاموش می شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر آنتن را با دقت قرار دهید.
برج خود یک چیز ساده برای ساختن است. و برای من ، سفر به هوم دپو تمام آنچه لازم بود بود. من از لوله گالوانیزه 1 ¼ ”در 6 قسمت برای برج استفاده کردم (شکل 3) و یک لوله 4 فوت 2 اینچی کوتاه تر (شکل 2) برای لنگر انداختن در زمین. اگرچه لوله فولادی ارزان تر است اما برای اطمینان از زنگ زدگی آن نیز نیاز به رنگ آمیزی است ، بنابراین من این گزینه را رد کردم.
شما باید لوله 2 اینچی را با پتک یا پشت تبر به داخل زمین هدایت کنید تا لوله 1 ¼ اینچ به داخل آن بلغزد ، همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است ، لوله را از پایه خانه دور کنید همان فاصله بند فوقانی که برای محکم کردن تیر در خط سقف استفاده خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا برج شما عمودی باشد و به یک جهت متمایل نباشد. داشتن یک آنتن جهت دار به سمت 10 درجه پایین یا بالا خوب نیست.
پس از ایمن سازی برج خود ، با استفاده از سخت افزار نصب شده همراه آنتن ، آنتن Yagi را به قطب 1 ¼ ”متصل کنید. فراموش نکنید که کابل کم تلفات خود را متصل کنید و از نوار الکتریکی برای اتصال کابل به تیر استفاده کنید تا باد باعث سایش کابل نشود.
4: برج سلولی برای به دست آوردن ارتفاع مورد نیاز خود ، به سادگی با استفاده از کوپلرها 6 قطب قطب اضافی از پایین به بالا اضافه کنید (در شکل 3 نشان داده شده است) تا در هنگام ضربه زدن روی کابل کنار تیر ، آنتن را بالاتر ببرید با افزودن بخشهایی به پایین در سطح زمین ، خود را از سقف دور نگه دارید. در مورد من ، من دارای 5 بخش 6 اینچ هستم که آنتن را برای ارتفاع کل از سطح زمین 30 درجه بالا نگه داشته است. از تسمه گالوانیزه (شکل 4) در خط سقف استفاده کنید تا میله را در موقعیت خود محکم کنید تا به یک طرف یا طرف دیگر نیفتد.
در خط سقف ، مکانی را پیدا کنید (سوراخ شکاف یا سوراخ سوراخ کنید) تا سیم آنتن را در اتاق زیر شیروانی / خانه خود تغذیه کنید و آنتن را تقریباً در جهت نزدیکترین برج سلول قرار دهید. بعداً مکان را دقیق تنظیم خواهیم کرد.
برای مکان آنتن داخلی ، زمان مناسبی است که با همسرتان مشورت کنید ، همانطور که با خانم کابین خود انجام دادم. تنها شرایط لازم برای قرار دادن این است که نمی تواند در همان خط عمودی آنتن خارج قرار داشته باشد و باید در نزدیکی قسمت داخلی باشد که بیشترین میزان پوشش به آن نیاز است. بنابراین مکان برنده برای من در سقف در ورودی کابین بود همانطور که در شکل 5 نشان داده شده است.
اکنون وقت آن است که برای سوار شدن آمپلی فایر و اتصال همه کابل های RF به اتاق زیر شیروانی بروید. در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری ، تقویت کننده باید در مکانی مناسب برای دسترسی آسان قرار گیرد. همانطور که در شکل 6 نشان داده شده است ، من مال خود را روی یک اره درست در کنار دریچه اتاق زیر شیروانی قرار داده ام.
به منظور به حداقل رساندن مصرف برق ، من سود باند 1.9 گیگاهرتز را به کمترین حد ممکن رساندم زیرا به هیچ یک از انرژی 1.9 گیگاهرتز احتیاج نداشتم. سپس من سود باند 850 مگاهرتز را به حداکثر رساندم. در مورد شما ممکن است برعکس باشد ، اما شما فقط باید به یک باند حداکثر نیاز داشته باشید.
شما تقریباً کارتان تمام شده است ، اما من چند توصیه نهایی دارم. ابتدا ، بهتر است در شکل 7 از محافظت در برابر صاعقه استفاده کنید ، زیرا این یک قطب فلزی رسانای الکتریکی است که به هوا می رسد. این محافظ ولتاژ در قسمت آنتن خارجی آمپلی فایر نصب می شود و برای هدایت هرگونه نورپردازی به زمین و با اطمینان از آمپلی فایر ، به یک سیم اتصال به زمین روی آن نیاز دارد. مهم است که بدانید در هر زمان که یک ضربه روشنایی “نزدیک” آنتن است که باعث افزایش آن می شود. محافظت در برابر موج بسیار خوبی است و فقط زیان 0.2 دسی بل دارد. محافظت صحیح از سرمایه گذاری خود بسیار توصیه می شود.
ثانیا ، نصب منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) را روی تقویت کننده در نظر بگیرید تا حتی در صورت قطع برق بتوانید همچنان به پوشش سلول بپردازید. هیچ چیز مانند پخش یک فیلم خوب در هنگام قطع برق وجود ندارد و داشتن یک تلفن برای تماس های اضطراری ارزشمند است.
با تمام کابلهای RF که کاملاً متصل هستند ، وقت آن است که آمپلی فایر را تغذیه کنید. چراغ های تقویت کننده در ابتدا شروع به چشمک زدن به رنگ سبز می کنند و در صورت نگرانی ، در مدت 15 دقیقه باید ثابت بمانند
پادشاه به درستی اگر چراغ سبز جامدی ندارید ، با راهنمای عیب یابی تقویت کننده مشورت کنید ، اما برای من ، اولین تلاش همه چراغ های سبز را به من داد!
پس از روشن شدن ، زمان مرحله آخر است: تراز کردن آنتن برای حداکثر دریافت. اگرچه میله های تلفن همراه می توانند برای اندازه گیری معمولی پذیرایی مفید باشند ، اما فاقد دقت هستند و بسته به مارک تجاری آنها هر 30 ثانیه یک بار تا 2 دقیقه به روز می شوند. با این حال ، هر تلفن همراه حالت آزمایشی پنهانی دارد که هر ثانیه قدرت سیگنال را به روز می کند. بسیاری از این کدها را می توان از جستجوی “<درج نام تجاری تلفن همراه> کدهای حالت آزمایش” در Google یافت. برای دسترسی به حالت آزمایشی به دنبال دنباله شماره گیری برای ورود به سیستم خواهید بود.
پس از وارد کردن کد ، UMTS ، اشکال زدایی و basic را انتخاب کنید. اعداد کلیدی RSCP (توان رمزگذاری شده با قدرت دریافت شده) و Ec / lo است که نسبت انرژی خوب نسبت به انرژی بد شبیه نسبت سیگنال به نویز است. دریافت Ec / lo -10db و بالاتر (به معنی کمتر منفی) ایده آل است. هنگام تماشای شماره RSCP ، آنتن را چند درجه بچرخانید و سپس منتظر بمانید تا شماره ها به روز شوند. جایی وجود دارد که RSCP و Ec / lo خود را به حداکثر می رسانند ، که نشان دهنده جهت مطلوب شما است. در این مرحله ، کار شما تمام شد!

چگونه سیگنال تلفن همراه خود را تقویت کنیم
هیچ چیز تحریک کننده تر از از دست دادن سیگنال در اتاق هتل ، فضای اداری یا حتی راحتی خانه خود نیست. به نظر نمی رسد هیچ راهی برای جنون وجود داشته باشد. اما حقیقت این است که ، اگر سیگنال شما می رود ، معمولاً به یک دلیل است. وقتی داخل آن هستید چه کاری باید انجام دهید
در اینجا چند هک اساسی وجود دارد که باید سیگنال شما را تقویت کند:
1. یک پنجره را باز کنید
ممکن است احمقانه به نظر برسد ، اما گاهی اوقات ساده ترین راه برای بازگرداندن سیگنال خود ، شکستن پنجره است. دیوارهای عایق و عایق به دلیل مسدود کردن سیگنال های برج های متحرک مجاور مشهور هستند – و بنابراین اجازه می دهد امواج رادیویی یک مسیر به آن دیوارها نفوذ کند ، باید سیگنال قوی تری به شما بدهد. حتی ایستادن کنار پنجره نیز باید کمی کمک کند.
2. سایر دستگاه ها را خاموش کنید
دیوارهای بلوک سیلندر تنها دلیلی نیست که تلفن همراه شما برای دریافت پذیرایی تلاش می کند. دستگاه های متصل به WiFi مانند رایانه لوحی و لپ تاپ نیز گاهی اوقات می توانند در سیگنال تلفن همراه شما تداخل ایجاد کنند. مایکروویو و سایر لوازم اساسی را نیز انجام دهید. اگر می توانید ، تلفن خود را از این دستگاه ها دور نگه دارید یا در صورت امکان آنها را خاموش کنید.
3. تلفن خود را به روش صحیح نگه دارید
باور کنید یا نه ، نحوه در دست گرفتن تلفن همراه می تواند به شدت بر روی پذیرایی تأثیر بگذارد. اگرچه آنها دیگر قابل مشاهده نیستند ، اما تلفن های همراه هنوز آنتن دارند – و آنها برای تولید سیگنال بیرونی عمود بر محور طولانی آنتن شما طراحی شده اند. به طور خلاصه ، به این معنی که تلفن خود را به حالت ایستاده نگه دارید اطمینان حاصل کنید که توانایی تلفن خود را برای برقراری ارتباط با برج های اطراف به حداکثر می رسانید.
4. از WiFi استفاده کنید
یکی از بهترین راه ها برای بهبود تقویت آنتن موبایل اصفهان برای شما ، دور زدن کامل از برج های سلول قدیمی است. اکثر آیفون ها و تلفن های اندرویدی جدید به شما امکان می دهند با ضربه زدن روی یک شبکه WiFi موجود ، تماس بگیرید و پیام های متنی ارسال کنید. تا زمانی که از یک سرویس WiFi نسبتاً ثابت در خانه یا اداره برخوردار هستید ، باید بتوانید از آن برای بهبود شدید سیگنال تلفن همراه خود در محیط داخلی استفاده کنید.
5. از تقویت کننده استفاده کنید
اگر تماس WiFi گزینه ای نیست ، همیشه می توانید از تقویت آنتن موبایل استفاده کنید. این دستگاه ها بر روی سیگنال های موجود متصل می شوند و به منظور بهبود دریافت تلفن همراه شما ، آنها را به سرعت تکرار می کنند. اساساً ، آنها یک یا دو نوار را به سیگنالی که قبلاً دریافت کرده اید اضافه می کنند. برخی از ارائه دهندگان تلفن همراه در ازای دریافت ودیعه کم ، یک تقویت کننده رایگان به شما پیشنهاد می دهند. همانطور که گفته شد ، طیف گسترده ای از دستگاه های مقرون به صرفه وجود دارد که با اکثر شرکت های مخابراتی سازگار است.
در حال حرکت
اگر دائماً در اتومبیل هستید ، خاموش کردن مایکروویو یا باز کردن پنجره ممکن است نقش مهمی در افزایش سیگنال تلفن همراه شما نداشته باشد. اما هنوز تعداد زیادی هک سریع وجود دارد که باید به شما در بهبود استقبال در حین حرکت کمک کند.
1. تلفن خود را در شارژ نگه دارید
در واقع تلفن های همراه برای ردیابی سیگنال برج و برقراری ارتباط با آن برای برقراری تماس باید از مقدار زیادی عمر باتری استفاده کنند. این بدان معناست که اگر باتری شما کم است ، ممکن است تلفن شما قادر به برقراری تماس باشد – اما انرژی کافی برای اتصال ندارد. یک راه آسان برای جلوگیری از این خطر داشتن شارژر اتومبیل قابل اعتماد و نگه داشتن تلفن در هنگام اتصال به اینترنت متصل است.
همچنین به بخش زیر مراجعه کنید: نحوه تبدیل تلفن به نقطه اتصال تلفن همراه
2. به سمت High Ground بروید
از آنجا که برج های سیار برای ارتباط با تلفن به خط دید متکی هستند ، به طور کلی می توانید انتظار داشته باشید که سیگنال خود را در دره ها از دست دهید یا در مسیرهای طولانی فرو بروید. اگر پذیرایی خود را از دست داده اید ، سربالایی بروید. این باید سطح انسداد را کاهش داده و به تقویت قابل توجه سیگنال شما کمک کند.
3. نزدیکترین دکل مخابراتی خود را پیدا کنید
اگر رسیدن به یک سطح بالاتر به شما کمک نمی کند تا با یک برج ارتباط برقرار کنید ، احتمالاً به این معنی است که برای شروع کار از نزدیکترین برج خود خیلی دور هستید. وب سایت هایی مانند Cell Reception و Open Signal نقشه های تحت پوشش تعاملی را ارائه می دهند که می توانند محل دکل ها و محل ارائه بهترین سیگنالها را بر اساس ارائه دهنده تلفن همراه شما به شما نشان دهند. همچنین برنامه های زیادی در iOS و Android در دسترس هستند که این خدمات را انجام می دهند.
4. تقویت کننده اتومبیل تهیه کنید
اگر هنوز در تلاش برای یافتن میله ها هستید ، ممکن است بخواهید در یک تقویت کننده سیگنال برای خودرو خود سرمایه گذاری کنید. اینها دقیقاً همانند تقویت کننده های معمولی کار می کنند ، گرچه تمایل دارند کم حجم تر و کمی گران تر باشند. گفته می شود ، اگر در حال حرکت هستید یا دچار خرابی می شوید ، به طور کلی م effectiveثر هستند و می توانند نجات دهنده زندگی باشند.

تقویت کننده های آنتن موبایل 4G LTE
4G
 مخفف فناوری نسل چهارم است و اینترنت پرسرعت تلفن همراه و دریافت بهتر تماس صوتی را در مقایسه با شبکه 3G فراهم می کند. در سراسر جهان ، شبکه 3G به آرامی از بین می رود و شبکه 4G LTE جایگزین می شود. در انگلستان و همچنین در سایر کشورهای اروپایی 4G LTE در 800 ، 1800 و 2600 مگاهرتز مستقر شده است.
در زیر انواع تقویت کننده های سیگنال 4G LTE که توسط شرکت ما ارائه شده است را می بینید. دستگاه ها برای بهبود کیفیت شبکه 4G و تماس صوتی طراحی شده اند (اگر مدل انتخاب شده اجازه می دهد). مدلهای تقویت کننده در فرکانسهای مختلفی برنامه ریزی شده اند تا مشتریان از هر کشوری و مشترکین هر ارائه دهنده تلفن همراه بتوانند مناسب ترین گزینه را برای نیازهای خود پیدا کنند. ما اخیراً طیف وسیعی از تقویت کننده های سیگنال موبایل 4G بسیار کارآمد مانند LCD250-4G-D را به منظور ایجاد این میزان دریافت سیگنال به بازار عرضه کرده ایم.
در صورتی که می خواهید قدرت اینترنت 4G و تماس صوتی را بهبود ببخشید ، اکیداً توصیه می کنیم به کیت تقویت کننده دو GSM و 4G مراجعه کنید. این مدل های تکرار کننده برای بهبود قدرت سیگنال GSM در 900 مگاهرتز و LTE در 800 مگاهرتز یا 1800 مگاهرتز یا 2600 مگاهرتز به طور همزمان در نظر گرفته شده اند. بنابراین ، به عنوان یک مزیت اضافی ، در صورت انتخاب تکرار کننده های چند باند ، نه تنها شاهد بهبود 4G LTE بلکه در تماس های صوتی و پیام رسانی GSM نیز خواهید بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما
تماس سریع