تقویت آنتن موبایل برای ساختمان

تقویت آنتن موبایل که برای وسایل نقلیه تفریحی طراحی شده و به عنوان بوستر آنتن موبایل یا تقویت کننده نیز خوانده می شود ، به نوعی تقویت کننده آنتن موبایل  دو طرفه اشاره دارد که عمدتا در بهبود دریافت تلفن همراه استفاده می شود. این سیستم اغلب با یک آنتن گیرنده همراه است ، که در دریافت و انتقال سیگنال از هر دکل نزدیک کار می کند.
همچنین دارای آمپلی فایر ، آنتن داخلی و آنتن خارجی است. اجزای اصلی در واقع یک سیستم بی سیم را به عنوان وسیله ای برای افزایش دریافت تلفن همراه تشکیل می دهند. این تقویت کننده معمولاً یک سیستم تقویت کننده است که شامل استفاده از آمپر است که در جهات مختلف نیرو یا دانه را به گیرنده اضافه می کند.
حتی یک تقویت آنتن موبایل ارزان قیمت از نظر کاربرد حداکثر دارای اختلافاتی است. عملکرد اصلی آنتن خارجی دریافت و ارسال سیگنال به برج سلول با افزایش حساسیت و قدرت است. در بیشتر موارد ، افزایش دسی بل نباید کمتر از 7 دسی بل باشد و نباید بیش از 10 دسی بل باشد.
کابل کواکسیال نیز وجود دارد که به عنوان مجرای عناصر سیستم عمل می کند و عامل اصلی در از دست دادن انتقال است. یکی از عملکردهای اصلی تقویت کننده تلفن همراه برتر برای RV این است که سیگنال تلفن موجود خود را بگیرید و سپس آن را تقویت کنید.
سپس سیگنال تقویت آنتن موبایل با یک سیگنال ضعیف یا جایی که هیچ دریافتی ندارد ، به نقطه خاص باز پخش می شود. جدا از اینکه از یک آنتن خارجی و داخلی و همچنین یک تقویت کننده آنتن موبایل برای افزایش دریافت تشکیل شده است ، می توانید تقویت کننده های تلفن همراه را با یک آمپ و آنتن داخلی تشکیل دهید که یک واحد باشد.
با این کار می توانید انتظار داشته باشید که دستگاه ها به عنوان تقویت کننده سیگنال داخلی بتوانند به طور موثر کار کنند. گرچه در بیشتر موارد ، اجزای اصلی این محصول جدا می شوند. همچنین می توانید سایر تقویت آنتن موبایل همراه اول دارای سایر قسمتهای اختیاری از جمله محافظ در برابر صاعقه ، شیر ، شکاف و میراگر باشند.

چگونه کار می کند؟

می توان انتظار داشت که تقویت کننده تلفن همراه برای RV هر بار که وارد نقطه ای شوید که دریافت سیگنال تلفن همراه ضعیف است ، کار می کند. توجه داشته باشید که انسدادهای متنوع و طبیعی مانند درختان ، تپه ها ، مسافت و مصالح ساختمانی در ساختمان ها می توانند تا حد زیادی بر قدرت سیگنال تلفن شما تأثیر بگذارند.
اگر چنین اتفاقی بیفتد ، بنابراین می توانید کمک کننده تقویت کننده آنتن موبایل در زیر زمین شما باشد. آنچه باید به خاطر داشته باشید این است که سیگنال تلفن همراه تلفن را می توان به عنوان قدرت سیگنال محاسبه شده در dBm توصیف کرد ، که یک شبکه تلفن همراه به تلفن همراه منتقل می کند. اولین اتفاقی که می افتد این است که یک آنتن خارجی پذیرش تلفن همراه را ضبط می کند.
تقویت آنتن موبایل انتخابی شما آن را تقویت کرده و با استفاده از آنتن داخلی مجدداً در سراسر وسیله نقلیه پخش می کند. این منجر به یک افزایش پذیرش می شود که در نهایت تعداد بارهای بیشتری در تلفن شما وجود دارد ، مهم نیست که مکان فعلی شما چقدر دور باشد. با استفاده از آن ، این امکان وجود دارد که از تماس های واضح تری لذت ببرید.
استقبال خوب همچنین می تواند از بارگذاری سریع اطلاعات و بارگیری و همچنین مرور اینترنت لذت ببرید. در صورت امکان ، تقویت کننده آنتن موبایل را انتخاب کنید که توانایی تقویت همزمان سیگنال تلفن های مختلف را دارد ، بنابراین واقعاً می توانید از استفاده از آن لذت ببرید.

انواع تقویت کننده های تلفن همراه

برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد تقویت کننده تلفن همراه برای وسیله نقلیه تفریحی ، جزئیاتی در مورد انواع مختلف آن آورده شده است:
تقویت کننده آنالوگ – این به تقویت آنتن موبایل  یا تقویت کننده آنتن موبایل پایه ای اطلاق می شود که امروزه می توانید در بازار پیدا کنید. همچنین از آن به عنوان تقویت کننده دو طرفه یاد می شود. می توان آن را به عنوان یک تقویت کننده باند پهن توصیف کرد ، که می توانید از آن برای همه فرکانس ها و حامل های تلفن همراه استفاده کنید.
این نوع تقویت کننده دارای یک آنتن خارجی جداگانه است. همچنین در یک کیت موجود است که شما باید آن را جمع آوری و نصب کنید. تا آنجا که به سود آن مربوط می شود ، می توانید انتظار داشته باشید که تقویت کننده آنالوگ حدود 63 تا 70 دسی بل را فراهم کند.
تقویت آنتن موبایل هوشمند – یکی از مواردی که تقویت کننده آنتن موبایل  را متمایز می کند این است که به عنوان یک تقویت کننده دیجیتال کار می کند ، که علاوه بر تقویت سیگنال ، تمیز بودن آن را قبل از پخش مجدد آن نیز تضمین می کند. لازم به ذکر است که این نوع مخصوص حامل است. همچنین می توانید انتظار داشته باشید که در فرکانس های خاصی کار کند.
در مقایسه با تقویت کننده آنالوگ ، تقویت کننده هوشمند دارای افزایش بیشتر ، حدود 100dB است. یکی از مزایای این تقویت کننده تلفن همراه این است که نیازی به نصب ندارد. دلیل اصلی آن این است که در یک کیت جمع و جور وجود دارد که در آن آنتن خارجی از قبل بخشی از جعبه تقویت کننده است.
Consumer Signal Booster – همچنین می توانید خرید تقویت کننده آنتن موبایل ایرانسل مصرف کننده را انتخاب کنید. در واقع می توانید از این دستگاه در مکان های محدودی مانند اتومبیل و وسایل نقلیه سیار استفاده کنید. آنچه در مورد این تقویت کننده خوب است نصب آسان آن است.
تنها کافی است دستورالعمل های گام به گام ساده و روشن را دنبال کنید. همچنین می توانید انتظار داشته باشید دستگاه در انواع پلاگین و بازی تحویل داده شود. حتی اگر دانش فنی و تخصصی نداشته باشید به راحتی می توانید آن را نصب و استفاده کنید.
یا ساده ترین استفاده است. اگر روی این تقویت کننده آنتن موبایل سرمایه گذاری می کنید ، فقط باید اجازه دهید تلفن شما همیشه در این تقویت کننده آنتن موبایل قرار بگیرد. چنین اقدامی برای گرفتن سیگنال بهتر کافی است.
این سیگنال را با استفاده از آنتن نصب شده مغناطیسی تقویت می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که این آنتن را بیرون یا بالای دکل خود بچسبانید. یکی دیگر از مزایای این واحد قابل حمل بودن و کوچک بودن آن است که مدیریت و استفاده از آن را در یک وسیله نقلیه تفریحی آسان می کند.
تقویت کننده آنتن موبایل  4G و LTE – اگر به دنبال تقویت آنتن موبایل RV هستید ، این یکی از آخرین گزینه های شماست. آنچه امروز در مورد همه شرکت های مخابراتی تلفن خوب است ، ارائه شبکه 4G است. بیشتر آنها نیز به سمت LTE حرکت می کنند که انتخاب سریع تری است.
اگر این نوع تقویت کننده آنتن موبایل را انتخاب کنید ، ممکن است به عنوان یک افزودنی دائمی به دکل شما عمل کند. بسته به طول RV شما ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما نیاز به استفاده از واحدهای رله دارید.
3G Booster Kit – این نوع برای استفاده در شبکه های کوچک 3G و تلفن های قدیمی ایده آل است. کاری که شما باید با این تقویت کننده انجام دهید سوار شدن دائمی آن در وسیله نقلیه خود است. این کار معمولاً در وسایل نقلیه تفریحی کوچکتر ، به ویژه در تهیه آمپ برای کل دکل ، به طور مثرتری کار می کند.

مزایای تقویت کننده آنتن موبایل

اگر از علاقه مندان RV هستید ، سرمایه گذاری در تقویت آنتن موبایل یکی از عاقلانه ترین تصمیماتی است که می توانید بگیرید. کسانی که وقت خود را با استفاده از RV خود به مسافرت می گذرانند از قبل کاملاً آگاه هستند که پذیرایی مناسب تلفن همراه چقدر مفید است.
با این وجود ، نمی توانید زمان و مکان خاصی را که هنگام رانندگی با RV خود سیگنال خود را از دست می دهید حدس بزنید. با توجه به این نکته ، فقط آماده سازی ضروری است تا بتوانید در ارتباط باشید. این جایی است که تقویت کننده تلفن همراه هدف بسیار خوبی دارد.
قبل از اینکه به مزایای واقعی که می توانید از تقویت کننده آنتن موبایل خود ببرید ، بپردازید ، شناخت بیشتر درباره دلایل خاص تمایل به کاهش سیگنال تلفن همراه در مکان های خاص ، هزینه دارد. یکی از دلایل احتمالی موقعیت مکانی است.
این بدان معناست که اگر در حال رانندگی با اتومبیل RV یا پارکینگ در مکانی هستید که فاصله زیادی با برج سلولی قابل اعتماد ندارد ، احتمال زیاد وجود دارد که سیگنال قبل از رسیدن به تلفن شما شکسته شود. دلیل احتمالی دیگر این است که چیزی وجود دارد که باعث جلوگیری یا مسدود شدن سیگنال شما می شود.
برخی از نمونه های انسداد احتمالی درختان و کوه ها هستند. همچنین ممکن است وسیله نقلیه تفریحی شما به عنوان انسداد عمل کند. این عمدتا به این دلیل است که برخی RV ها از موادی ساخته شده اند که تمایل به جلوگیری از سیگنال های تلفن همراه دارند.
صرف نظر از دلیل دریافت یا سیگنال ضعیف یا ضعیف ، می توان آن را با کمک تقویت آنتن موبایل ارزان برای RV اصلاح کرد. داشتن این شرایط حتی می تواند از مزایای مطلوب زیر بهره مند شود:
توانایی تأمین نیازهای خاص شما – آنچه در مورد اکثر تقویت آنتن موبایل همراه اول مدرن خوب است این است که می توانید از آنها برای طیف گسترده ای از مخابرات استفاده کنید. آنها همچنین قادر به پشتیبانی از تمام شبکه ها ، از جمله 2G ، 3G و 4G هستند.
تقویت کننده ها نیز در انواع و سبک های مختلف موجود هستند ، بنابراین انتخاب یکی از آنها که کاملاً متناسب با فضای شما باشد ، امکان پذیر است. جدا از مواردی که می توانید در وسیله نقلیه تفریحی خود استفاده کنید ، یافتن واحدی متناسب با فضای خانه ، ساختمان کوچک یا بزرگ ، دفتر ، قایق ، کامیون و اتومبیل برای شما نیز امکان پذیر است.
با این کار ، در نهایت از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد ، به شرط آنکه وقت خود را صرف تحقیق و مقایسه گزینه های خود کرده و تصمیم بگیرید که کدام یک مناسب شما است.
کیفیت تماس های شما را بهبود می بخشد – نصب یک تقویت آنتن موبایل در RV می تواند به شما کمک کند از سیگنال های یکپارچه ای که به تلفن شما منتقل می شود لذت ببرید. جدا از افزایش قدرت سیگنال ، آن را نیز تمیز می کند ، در نتیجه اطمینان حاصل می کند که هیچ اختلالی ایجاد نمی کند یا اعوجاج ناشی از انسداد خاص باشد.

حتی اگر در منطقه ای دور افتاده باشید ، اطمینان دارید که در خارج از خانه دویدن یا نزدیک ترین پنجره نخواهید رفت فقط برای اینکه بتوانید از تماس های بدون وقفه و کیفیت بهتر لذت ببرید. این دستگاه به شما امکان می دهد فضای شخصی خود را انتخاب کنید در حالی که از کیفیت مکالمه بهتری که در هر مکانی که هستید لذت می برید.
مقرون به صرفه – یک مزیت قابل توجه دیگر تقویت آنتن موبایل ارزان این است که کاملا مقرون به صرفه است. با انتخاب های زیادی که در حال حاضر دارید ، جستجوی یک تقویت کننده تلفن همراه ارزان و با کیفیت بسیار دشوار نیست. حتی می توانید به راحتی و بصورت آنلاین آن را خریداری کنید. انتظار دارید فوراً تحویل شود.
یکی دیگر از مواردی که آنها را بسیار مقرون به صرفه می کند این است که آنها فقط به یک قسط نیاز دارند. پس از آن ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اضافی هنگام استفاده از آنها نیست. علاوه بر این ، در حال حاضر امکان انتخاب یک ارائه دهنده خدمات سلول برای شما امکان پذیر است ، که خدمات قابل اطمینان را با کمترین قیمت ارائه می دهد.
از سرعت بارگیری و بارگذاری سریع لذت ببرید – اکثر تقویت آنتن موبایل با شبکه های مختلف از جمله 3G و 4G نیز سازگار هستند. با این کار ، مطمئناً هنگام بارگیری و بارگذاری از تجربه بهتری برخوردار خواهید شد.
سرعت خیابان جدا از اینکه سرعت دلخواه شما را به شما می دهد ، به شما امکان می دهد از کیفیت اتصال داده بهتری نیز بهره مند شوید.
به شما کمک می کند تا از طریق پیام کوتاه متصل شوید – با تقویت کننده تلفن همراه ، اطمینان حاصل می کنید که دریافت و ارسال پیام کوتاه دیگر مشکلی نخواهد داشت. در واقع ، شما می توانید این کار را فوراً انجام دهید.
حتی دیگر نیازی نیست که چند دقیقه منتظر بمانید تا وضعیت پیام های متنی خود را ببینید ، آیا پیام های شما قبلا تحویل شده است. این دستگاه خاص همچنین به شما اطمینان می دهد که می توانید پیام های صوتی و چندرسانه ای را سریعتر دریافت و تحویل دهید. این عمدتا به دلیل توانایی آن در افزایش کیفیت سیگنال تلفن همراه شما است.
پوشش گسترده ای را فراهم می کند – نکته مثبت دیگر در مورد تقویت آنتن موبایل  برای خودروهای RV این است که آنها برای ارائه پوشش گسترده تر به کاربران طراحی شده اند. در بیشتر موارد ، این دستگاه ها دارای آنتن های بیرونی یک جهته و همچنین آنتن های داخلی گنبد یا صفحه هستند.
چنین ترکیبی می تواند سطح پوشش را به طور قابل توجهی گسترش دهد ، این امکان را برای شما فراهم می کند که حتی اگر تصمیم به سفر در دورترین مکان داشته باشید ، از سیگنال بهتر لذت ببرید.
ماندگاری باتری را بهبود می بخشد – با توجه به نزدیک بودن آنتن های داخلی به دستگاه تلفن همراه شما ، می توانید انتظار داشته باشید که شارژ باتری شما طولانی تر شود. آن را به سرعت و به راحتی از بین نمی برد.
چنین چیزی مفیدتر از آن است که به دستگاه تلفن همراه خود اجازه دهید مستقیماً از یک برج دور سلول سیگنال دریافت کند ، زیرا در چنین شرایطی نیاز به مصرف انرژی بیشتر است و باعث می شود عمر باتری سریعتر کاهش یابد.
سرمایه گذاری در بهترین تقویت کننده آنتن موبایل برای RV می تواند زندگی شما در جاده را حتی راحت تر و لذت بخش تر کند. این مزایای مختلفی را به شما می دهد ، خصوصاً مزایای مربوط به اطمینان از اینکه در اتصال به افرادی که از تلفن همراه شما استفاده می کنند ، صرف نظر از راه دور بودن ، مشکلی نخواهید داشت.

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه چیست؟

تقویت کننده آنتن موبایل  دستگاهی است که به گونه ای طراحی شده است که می تواند سیگنال های 3G و 4G LTE فعلی شما را تقویت کند. کاری که انجام می شود این است که سیگنال لکه دار یا ضعیفی می گیرد که در حال حاضر دریافت می کنید و سپس آن را به میزان قابل توجهی تا 32 برابر تقویت می کنید. سپس در پخش مجدد سیگنال بهبود یافته در وسیله نقلیه شما کار می کند
بسته به مدل تقویت کننده ، می توان از آن برای تقویت یک منطقه کوچک یا دسک تاپ تا یک RV کامل استفاده کرد. این می تواند منجر به اتصال سریع به اینترنت ، پوشش گسترده ، تماس های کاملاً شفاف ، تحویل و دریافت سریع پیام های متنی و اتصال مداوم شود.
آنچه در مورد بیشتر تقویت آنتن موبایل RV خوب است سازگار بودن آنها با همه دستگاه های تلفن همراه از جمله تبلت ها ، هات اسپات ها و تلفن های همراه است. همچنین می توانید انتظار داشته باشید که این تقویت کننده در دو نوع موجود باشد. اولین مورد برای استفاده ثابت در حالی که در پارکینگ یا جاده پارک می کنید طراحی شده است. دیگری برای رانندگی ایده آل است.
اگر یکی را برای استفاده ثابت انتخاب کرده اید ، مطمئن باشید که ارزانتر است. مشکل این است که نمی توانید هنگام حرکت از آن استفاده کنید. اگر دائماً در حال حرکت هستید ، بهترین گزینه تقویت کننده ای است که برای رانندگی طراحی شده است.
دلیل اصلی آن این است که با یک آنتن خارجی همه کاره همراه است ، که دائماً برج های سلول را جستجو می کند. این می تواند منجر به یک سیگنال مداوم خوب شود که آیا در حال پارک هستید یا در حال حرکت هستید.

تقویت آنتن موبایل چند بار می تواند همزمان پشتیبانی کند؟

پاسخ به این مسئله در واقع به مارک تقویت آنتن موبایل  و مدلی که شما برای خرید انتخاب کرده اید بستگی دارد. اگرچه در بیشتر موارد ، یک تقویت کننده قابل اعتماد تلفن همراه به گونه ای طراحی شده است که می تواند چندین اتصال همزمان را بدون در نظر گرفتن حامل پشتیبانی کند.
همچنین محدودیتی در تعداد اتصالات قابل پشتیبانی همزمان ایجاد نمی کند. با این حال ، توجه داشته باشید که اتصالی که دریافت خواهید کرد نیز قبل از تقویت سیگنال توسط قدرت سیگنال خارجی تعیین می شود. مطمئناً ، اگر سیگنال بیرون قوی باشد ، از اتصالات همزمان بیشتری پشتیبانی می شود.
از طرف دیگر ، یک سیگنال ضعیف بیرونی می تواند تعداد اتصالات تقویت کننده همزمان را کاهش دهد.

آیا می توانم از تقویت کننده برای تقویت Wi-Fi برای استفاده در رایانه لوحی و لپ تاپ استفاده کنم؟

بله ، امکان استفاده از تقویت کننده در تقویت سیگنال Wi-Fi برای اهداف رایانه لوحی و لپ تاپ وجود دارد. دلیل اصلی آن این است که این دستگاه بطور خاص برای گرفتن تمام سیگنالهای 3G و 4G موجود و تقویت آن چندین بار طراحی شده است. سپس می توانید انتظار داشته باشید که مجدداً سیگنال را به داخل خودرو پخش کند.
اگر RV شما دارای یک Wi-Fi داخلی است که از 3G و 4G بهره می برد ، همچنین ممکن است تقویت کننده سیگنال خود را بهبود بخشد و از تجربه بی سیم بهتر برخوردار شوید. این به معنای استقبال قابل اطمینان تر و سرعت بارگیری سریعتر است.

آیا هنگام استفاده از هات اسپات موبایل ، تقویت کننده آنتن موبایل ارزان همچنان کار می کند و اجازه استفاده از سیگنال قوی را می دهد؟

بله ، بیشتر تقویت کننده های تلفن همراه طراحی شده برای RV در واقع در تقویت هر سیگنال بخشی از تلفن همراه شما کار می کنند. این بدان معناست که حتی اگر در هات اسپات موبایل باشید ، بازهم از نظر تقویت آن را مثر می دانید

آیا سیستم تقویت آنتن موبایل شما از 5G پشتیبانی می کند؟

متأسفانه ما نمی توانیم به یک روش یا روش دیگر مشاوره دهیم. شرکت های مخابراتی هنوز در حال آزمایش این فناوری آینده هستند و تا زمان آزمایش کامل فناوری 5G ، اجرای آن آغاز نمی شود. به طور معمول اجرای آن پس از آزمایش سالها طول می کشد تا به طور کامل در سراسر ایالات متحده اجرا شود

آیا به 4 G احتیاج دارم؟

سیستم های تقویت آنتن موبایل 4G توصیه می شود تقریبا همه برنامه ها است. تلفن های همراه به طور پیش فرض برای انتخاب 1 نوار از خدمات 4G در 5 نوار از خدمات 3G تولید می شوند. اگر بخواهید فقط یک سیستم 3G داشته باشید و تلفن شما حتی ½ نوار سرویس 4G را انتخاب کند ، تلفن شما 5 نوار سرویس 3G را نادیده می گیرد. با جابجایی از منطقه شبکه 4G به منطقه شبکه 3G ، تلفن شما همچنین می تواند تماس را از داخل به خارج رها کند. (بیرون به داخل). با خرید یک دستگاه 3G / 4G اطمینان حاصل خواهید کرد که بدون توجه به اینکه سرویس در ساختمان شما چیست ، در ارتباط باشید.

تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

آنتن خارجی سیگنال را به بیرون می کشد و آن را به تقویت آنتن موبایل می آورد.
سپس آمپلی فایر سیگنال را از بیرون تقویت می کند و آن را قوی می کند
آنتن های داخلی سیگنال تقویت شده را در داخل خانه توزیع مجدد می کنند و به شما امکان می دهد از تلفن خود استفاده کنید.

تفاوت آنتن در فضای باز Yagi و Omni چیست؟

آنتن های خارجی Omni سیگنال را از 360 درجه می کشند و بهتر است با سیگنال مناسب در فضای باز برای همه حامل ها استفاده شود. آنتن های خارجی Yagi سیگنال را در عرض پرتو 90 درجه می کشند. آنتن Yagi در خارج از خانه سیگنال ضعیف تری را ضبط می کند و هنگام تعادل حامل ها کنترل بیشتری به شما می دهد.

تفاوت بین گنبد داخلی و آنتن پنل چیست؟

آنتن گنبد Omni آنتن شعاعی است و سیگنال را 360 درجه منتقل می کند. بهتر است در مناطق باز استفاده شود. اگر سقف نصب شده باشد ، بهترین است ، اما یک پایه براکت L موجود است. آنتن تابلویی سیگنال را با عرض پرتو 90 درجه مستقیم به جلو منتقل می کند. بهتر است در راهروها یا راهروهای طولانی استفاده شود. به صورت صاف به دیواره یا پایه مفصلی اضافی موجود نصب می شود.

چگونه می توانم بدانم که آنتن خارج خود را کجا قرار دهم؟

آنتن خود را در محلی قرار دهید که بهترین سیگنال را برای بهترین نتیجه دریافت کنید. مکان مناسب برای آنتن در فضای باز ، قرار گرفتن در نقطه ای بدون مانع در پشت بام شما به دور از هر آنتن دیگر است. مکانهای بالای پشت بام به بهترین وجهی کار می کنند زیرا شما از سایت بهتر به برج ها دسترسی پیدا می کنید.

آیا این دستگاه ها تقویت آنتن موبایل اینترنت را خاموش می کنند؟

خیر. این دستگاه ها از هر دستگاه مبتنی بر اینترنت جدا هستند و به شما امکان پهنای باند بیشتری را برای استفاده معمولی از اینترنت می دهند.

آیا می توانم با کیت خود اجزای مختلفی تهیه کنم؟

ما درک می کنیم که همه ساختمان ها یکسان نیستند. برای تهیه یک پیشنهاد سفارشی بر اساس نیازهای خاص ساختمان شما می توان با یکی از متخصصان آموزش دیده ما تماس گرفت.

نیازهای برق چیست؟

تقویت آنتن موبایل تنها دستگاهی است که نیاز به برق دارد. فقط یک خروجی استاندارد 110 کافی است.

خدمات نصب را از کجا ارائه می دهید؟

خدمات نصب توسط یک تکنسین مجاز برای ساختمان یا خانه های هر اندازه در سراسر تهران در دسترس است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با یک متخصص محصول تماس بگیرید.

 

صرف نظر از اینکه شما در مناطق روستایی وقت گذرانده اید یا نه ، تقریباً همه افراد تجربه کافی در اتصال بی سیم ضعیف را دارند. بیشتر این مشکلات از آنجاست که تلفن شما در دسترسی به برج ارتباطی مجاور مشکل دارد. گاهی تداخل جغرافیایی است ، مانند قرار گرفتن در سمت اشتباه یک دره. در مواقع دیگر ، به سادگی تعداد زیادی درخت ، ساختمان و موانع مشابه بین شما و سیگنال وجود دارد. به عبارت دیگر ، بیشتر سیگنال های بد ناشی از انسداد های ساده هستند.
و در صورت بروز این مسئله ، معمولاً حل مشکل با تقویت آنتن موبایل تک 4G آسان است. بسته به سیگنالی که با آن شروع می کنید ، تقویت کننده آنتن موبایل می توانند یک سیگنال 3G و 4G LTE گرفته و آن را به شدت تقویت کنند. نه تنها می توانید سرعت اتصال را بهبود ببخشید ، بلکه می توانید در هر زمان که در محدوده تقویت کننده سیگنال هستید ، از اتصالات قابل اطمینان تری برخوردار شوید.
این به معنای کاهش تماس کاهش یافته و کیفیت صدا در دو طرف مکالمه است. این به معنای بارگیری سریعتر و پخش جریانی از دستگاه های تلفن همراه شما و دوام باتری بیشتر است زیرا تلفن شما برای حفظ اتصال به سختی کار نمی کند. این همچنین به معنای قابل اعتماد و سریعتر پیام کوتاه است. برای کسی که RV در جاده سوار می شود و یا یک سیگنال تقویت آنتن موبایل در یک خانه متحرک نصب می کند ، می توان از شعاع سیگنال که برای هزار فوت فوت افزایش یافته است لذت برد. این نوع پوشش اضافی مناطق کمتری را در اتصال Wi-Fi شما ایجاد می کند.
که به ساده ترین روش مشخص می شود یک تقویت کننده آنتن موبایل میان رده است. اگر می خواهید پول بی پایان را به دلیل مشکل سیگنال های ضعیف بریزید ، پس مجبور نیستید در متوقف شوید. اما مگر اینکه شرایط خاص و کمیاب و منحصر به فردی داشته باشید که اتصال Wi-Fi خود را مسدود کنید ، هرگز به قدرتمندتر نیاز نخواهید داشت. چه بخواهید یک اتصال ضعیف ضعیف داشته باشید و آن را تقویت کنید ، چه اتصال ضعیف و ضعیفی داشته باشید و آن را قابل استفاده کنید ، دارای هر ابزاری است که می توانید نیاز داشته باشید.
بخشی از راهی که تقویت آنتن موبایل بر مشکلات اتصال فائق می آیند ، کمک به برقراری ارتباط مستقیم تر با دکل های سلول محلی شما است. در مناطق روستایی ، معمولاً تلفن های هوشمند زمان سخت تری برای رسیدن به برج های تلفن همراه دارند. بخشی از آن به دلیل مسائل جغرافیایی است ، اما همچنین به دلیل آنتن هایی با اندازه متوسط در تلفن هوشمند متوسط شماست. تقویت کننده آنتن موبایل از آنتن های قابل توجه و قدرتمندی استفاده می کنند که می توانند از مزایای موقعیتی خاصی برخوردار شوند. حتی اگر سیگنال ضعیفی دریافت می کنید ، می تواند به تقویت این سیگنال به چیزی بسیار موثرتر کمک کند.

قدرت اتصال

مهمترین ویژگی تقویت آنتن موبایل آنتن خارجی آنهاست. آنتن یک طرفه آنها برای جستجوی سیگنالی در شعاع 45 درجه از جایی که آنها روبرو هستند ، طراحی شده است. بعد از اینکه تصور تقریبی از محل قرارگیری یک برج سلول در نزدیکی آن پیدا کردید ، می توانید آن آنتن خارجی را هدایت کنید تا به اتصال بسیار قوی تری کمک کند ، در غیر این صورت امکان پذیر است. و اگر ارتفاع مسئله اصلی اتصال شماست ، به شما امکان می دهد آنتن خارجی خود را به یک قطب تلسکوپی هدایت کنید ، تا 25 فوت در هوا.

تقویت آنتن دهی موبایل با کمک آنتن داخلی کار می کند که وظیفه کمک به ارسال سیگنال از هر منطقه ای را دارد آنتن داخلی ساخته شده است تا به دیوار یا سقف آویزان شود و بسته به شرایط خاص خانه شما می تواند به پوشش هزار فوت مربع کمک کند. در حالی که تقویت آنتن موبایل ارزان باید نزدیک پریز برق باشد ، در غیر این صورت می توان آن را پنهان کرد. این امر در پخش دخیل نیست ، بنابراین تا زمانی که حداقل مقدار حداقل گردش هوا را برای آن فراهم کنید ، می تواند به راحتی از دید خارج شود.

مشکل نصب

 فراهم کردن فاصله زیادی برای کمک به شما در برقراری ارتباط. همچنین یک اتصال بشکه وجود دارد که می توانید از آن برای ترکیب دو سیم استفاده کنید. آنتن خارجی را می توان با یک کاپ مکش ، یک پایه براکت یا یک پایه پشت بام استفاده کرد. اگرچه لازم به ذکر است که شامل یک پایه روی پشت بام نیست ، بنابراین شما باید طبق آن برنامه ریزی کنید.
بسته به میزان مهارت شما در این نوع نصب دستی ، نصب کامل حدود یک ساعت طول می کشد. شما باید با تنظیم آنتن خارجی ، ترجیحاً در یک مکان بالا برای کاهش تداخل ، شروع کنید. بستن قطب ممکن است به شما کمک کند یا نه ، بسته به منبع تداخلی که شما تجربه می کنید. بعد از اینکه آنتن خارجی را راه اندازی کردید ، می توانید چند آزمایش ساده انجام دهید تا از جهت نزدیک ترین برج سلول مطلع شوید.
در داخل خانه یا RV ، آنتن داخلی باید در جایی نصب شود که می خواهید سیگنال خود را به طور واضح دریافت کنید. شما می خواهید آنتن داخلی و خارجی را با فاصله 15 فوت به صورت افقی و 20 عمودی جدا نگه دارید. این جداسازی برای کمک به محافظت از این دو در هنگام تعارض با یکدیگر مهم است. و شما می خواهید قبل از شروع دائمی پیچاندن هر چیز ، مطمئن شوید که همه قطعات تشکیل دهنده فعال هستند ، زیرا در نهایت لازم است چند تنظیم انجام دهید.
نصب و راه اندازی شما نیاز به کابل کشی در اطراف پنجره ها دارد ، اما هر فرد متخصص عمومی باید مجهز باشد تا این سطح از نصب نور را انجام دهد. هنگامی که همه چیز متصل شد ، شما فقط روی آمپلی فایر چرخانده و از سیگنال تقویت شده خود لذت می برید. برای بهینه سازی اتصال ممکن است لازم باشد وقت خود را برای تنظیم آنتن خارجی اختصاص دهید ،
برای افرادی که کیفیت مکالمه ضعیف ، اینترنت کم سرعت دارند و از یک مکان به مکان دیگر لکه دار به نظر می رسد ، این یک راه حل موثر است. این که آیا واحد را در اتومبیل خود پارک می کنید یا از RV متصل هستید علی رغم شرایط نامساعد محیطی ، در کمک به شما در سیگنال های بهتر بسیار موثر است.

پذیرش همراه چگونه کار می کند؟

دریافت تلفن همراه قدرت اتصال تلفن همراه به شبکه خود است. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بر سیگنال تلفن همراه تأثیر می گذارد ، مانند نزدیکی به برج. اکثر دستگاه های تلفن همراه از مجموعه ای از میله ها با ارتفاع مختلف استفاده می کنند تا قدرت سیگنال را در جایی که دستگاه قرار دارد نشان دهد. به طور کلی ، دریافت سیگنال های تلفن همراه قوی تر در یک منطقه شهری آسان تر است ، اگرچه مناطق شهری دارای “مناطق مرده” هستند که نمی توان از آنها پذیرایی کرد. بسیاری از مناطق روستایی یا کم سکنه فاقد سیگنال هستند و یا استقبال بسیار ضعیفی دارند ، بسیاری از ارائه دهندگان تلفن همراه در تلاشند برج هایی را در مناطقی از این مناطق ایجاد کنند که به احتمال زیاد توسط کاربران اشغال می شود ، مانند بزرگراه های اصلی. اکنون حتی برخی از پارک های ملی و سایر مقاصد محبوب گردشگری دور از مناطق شهری پذیرایی از تلفن همراه دارند. فراگیر بودن استفاده از تلفن همراه در جایی که برج ها باید باشند ، حکم می کند.
فاکتورهایی فراتر از وجود برج های سلولی وجود دارد که بر دریافت تلفن تأثیر می گذارد. این عوامل می توانند در پذیرش تأثیر داشته باشند ، در نتیجه باعث تقویت یا ضعیف تر شدن آن می شوند و یا باعث تداخل کامل می شوند. به عنوان مثال ، ساختمانی با دیوارهای ضخیم ممکن است از استفاده تلفن همراه جلوگیری کند. علاوه بر ساخت تاسیسات ، پنجره های آینه ای و پرده های فلزی می توانند استقبال خوب از سلول را ممنوع کنند. بسیاری از مناطق زیرزمینی ، مانند تونل ها ، گاراژهای پارکینگ و ایستگاه های مترو ، فاقد پذیرایی هستند.

مناطق مرده

مناطقی که تلفن های همراه نمی توانند به یک مکان سلول نزدیک ، تقویت کننده آنتن موبایل یا ایستگاه پایه منتقل شوند به عنوان مناطق مرده شناخته می شوند. مناطق مرده معمولاً مناطقی هستند که سرویس تلفن همراه در آنها در دسترس نیست زیرا سیگنال بین گوشی و آنتن سایت سلول مسدود شده است ، معمولاً توسط زمین های تپه ای ، شاخ و برگ زیاد ، فاصله فیزیکی یا ساختمان های بلند. در بسیاری از موارد ، استقبال ضعیف در داخل ساختمان تحت تأثیر توپوگرافی و شاخ و برگ زیاد قرار می گیرد.
به دلیل محدودیت در معماری شبکه تلفن همراه ، تراکم محدود شبکه ، تداخل با سایت های دیگر سلول و توپوگرافی ، تعدادی از عوامل می توانند مناطق مرده ای را ایجاد کنند که ممکن است حتی در مکانهایی که مخابرات پوشش می دهند وجود داشته باشد. از آنجایی که تلفن های همراه به امواج رادیویی اعتماد می کنند و امواج رادیویی در هوا حرکت می کنند و به راحتی ضعیف می شوند ، ممکن است تلفن های همراه در مواقعی غیرقابل اعتماد باشند. مانند سایر انتقال های رادیویی ، تماس های تلفن همراه می تواند توسط ساختمانهای بزرگ ، زمین ، درختان یا سایر اشیا between بین تلفن و نزدیکترین آنتن ایستگاه پایه قطع شود.

تماسهای رها شده

قطره تماس اصطلاح متداول برای تماس سلولی است که به دلیل دلایل فنی ، از جمله حضور در یک منطقه مرده ، به طور غیر منتظره ای خاتمه می یابد. یک دلیل برای قطع تماس این است که تلفن همراه از محدوده شبکه بی سیم خارج شود. دلیل رایج دیگر این است که تلفن به منطقه ای منتقل می شود که ارتباط بی سیم در آن غیرقابل دسترسی است ، قطع می شود ، با آن تداخل می کند یا گیر می کند. از نظر شبکه ، این همان تلفن همراه است که از منطقه تحت پوشش خارج می شود. گاهی اوقات تماس ها با انتقال بین سلولهای شبکه همان ارائه دهنده کاهش می یابد. این ممکن است به دلیل عدم تعادل در ترافیک بین مناطق تحت پوشش دو سایت سلول باشد. اگر سایت سلول جدید ظرفیت داشته باشد ، نمی تواند ترافیک اضافی تماس را که سعی در “تحویل دادن” دارد بپذیرد. این امر همچنین ممکن است به دلیل عدم تنظیم صحیح پیکربندی شبکه باشد ، به این ترتیب که یک سایت سلول از “سلولی که تلفن سعی در انتقال آن دارد” آگاه نیست. اگر تلفن نتواند یک سلول جایگزین برای انتقال به آن پیدا کند که بتواند تماس را بگیرد ، تماس قطع می شود.
مقدار زیادی پول و زمان توسط اپراتورهای بی سیم سرمایه گذاری می شود تا کیفیت خدمات شبکه را به مقادیر قابل قبول ارتقا دهد. تماس های قطره ای همراه با ازدحام دو مشکل مهم در درک مشتری هستند که کیفیت را تحت تأثیر قرار می دهند. اگر تلفن همراه در انتهای تماس باتری خود را از دست بدهد و انتقال ناگهانی را متوقف کند ، تماس ها نیز قطع می شود. تجربه تماسهای بیش از حد زیاد شکایت مشترک مشتری است که توسط ارائه دهندگان خدمات بی سیم دریافت می شود. آنها تلاش کرده اند تا به شکایت از طرق مختلف از جمله گسترش پوشش شبکه خانگی ، افزایش ظرفیت سلول و ارائه بازپرداخت برای مکالمات انفرادی ، رسیدگی کنند.

تقویت کننده آنتن موبایل و تقویت آنتن موبایل

سیستم های تقویت کننده سیگنال مختلفی برای کاهش مشکلات ناشی از قطع تماس و مناطق خاموش تولید می شوند. بسیاری از گزینه ها مانند واحدهای بی سیم و آنتن ها برای کمک به تقویت سیگنال های ضعیف در نظر گرفته شده اند. ارتباطات هریس متخصص در راه حل های پذیرش تلفن همراه تجاری است. ما نظرسنجی ها و مشاوره های سایت را ارائه می دهیم تا به مشتریان در تعیین اینکه مشکل چیست و موثرترین راه حل برای یک سناریو خاص چیست ، کمک کنیم. همچنین می توانید به این لینک مراجعه کنید و بیاموزید که چگونه تلفن خود را در حالت آزمایش قرار دهید تا میزان دریافت تلفن همراه خود را در یک منطقه مشخص کنید. با ارتباطات هریس تماس گرفته و یا ایمیل بزنید و مزایای کار با متخصصان صنعت را کسب کنید.

طریقه نصب سیستم تقویت آنتن موبایل

1. یافتن بهترین سیگنال سلولی در خارج از خانه

قبل از نصب آنتن ، باید بدانید که بهترین سیگنال در خانه شما کجاست. ما می خواهیم فرض کنیم که شرکت مخابراتی شما دارای برج تلفن همراه در منطقه شما است. با این کار ، یک روش سریع و آسان برای ایده گرفتن از سیگنال موجود در خارج از خانه شماست. کافی است با تلفن همراه خود در خانه خود بگردید و به میله های تلفن خود بسیار توجه کنید. به طور کلی ، طرف خانه شما که بیشترین میله را فراهم می کند ، معمولاً بهترین مکان برای قرار دادن تقویت آنتن موبایل سلول است.
توجه: میله های تلفن همراه اندازه گیری بسیار ذهنی است. دو میله برای یک حامل می تواند یک ، سه یا چهار میله در دیگری باشد. به این دلیل که هیچ استاندارد صنعتی در مورد چگونگی اندازه گیری میله وجود ندارد. چیزی که داشتن میله روی تلفن های شما به شما می گوید این است که شما از آن جهت برخی از خدمات را از ارائه دهنده خود دریافت می کنید. همکار من استوارت سوئیت توصیه می کند ، اگر تلفن Android ندارید ، یک تلفن پیش پرداخت ارزان قیمت تهیه کنید و از برنامه قدرت سیگنال برای یافتن سیگنال تلفن همراه و Wi-Fi به صورت نمودار استفاده کنید. او به من اطمینان می دهد که آیفون ها برای آزمایش سیگنال تقریباً بی فایده هستند.
از آنجا که فقط با یک شرکت مخابراتی کار می کنید ، باید اطمینان داشته باشید که در کنار خانه ای که بیشترین بار را دارد ، بهترین اتصال سیگنال برای تلفن و دستگاه های شما فراهم می شود. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد چگونگی یافتن برج های تلفن همراه در منطقه خود ، این پست همراه را بررسی کنید. در آن ، من به مبتدیان فناوری مانند خودم از طریق روش های دقیق تر برای یافتن برج سیگنال تلفن همراه محلی شرکت مخابراتی شما کمک می کنم.

2. نصب آنتن در فضای باز

اکثر کارشناسان توصیه می کنند آنتن را روی لبه سقف یا نزدیک آن قرار داده و آن را از خانه و به نزدیکترین برج سلول نشان دهید. این بدان معنی بود که من باید روی سقفم بلند شوم ، که این یک مشکل بود. می بینید ، من این چیز را در مورد ارتفاع دارم. نمی خواهم بگویم این ترس است ، اما قطعاً ترس است. علیرغم مشکلات من ، هیچ راهی دیگری برای نصب آنتن تقویت کننده سلول وجود نداشت. چه بخواهیم چه نخواهیم مجبور شدم نردبانم را بشکنم و آنجا را بالا بروم.
تقویت آنتن موبال من ، که از Solid Signal تهیه کردم ، با نصب سخت افزاری همراه بود که این کار را آسان می کرد. من فقط دستورالعمل های مربوط به محل نصب آنتن را دنبال کردم. اینجاست که پیچ گوشتی و آچار قابل تنظیم فیلیپس به کار شما آمد. در عرض چند دقیقه ، من آن را به یک مکان امن در سقف خود ایمن کردم و به سمت برج برج تلفن در شهرم اشاره کردم. (همچنین جهتی بود که تلفن من بیشترین نوار را داشت.) من این مرحله را با اتصال یک سر کابل کواکسیال به آنتن خارج به پایان رساندم.

3. آنتن Outdoor را به آمپلی فایر وصل کنید

وقتی نوبت به این مرحله سوم و مهم رسید ، من کمی از خودم مطمئن نبودم. این نیاز به ایجاد یک سوراخ از طریق خانه من داشت تا انتهای دیگر کابل کواکس را در داخل و پایین به تقویت کننده داخلی هدایت کند. خوشبختانه برادر همسرم آدام تجربه بهبود خانه را دارد و مایل بود به من کمک کند. اگر در این مرحله کمی از خود مطمئن نیستید ، توصیه می کنم برای مشاوره با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده خود تماس بگیرید. نمی تواند صدمه بزند.
میشیگان باران و بارش برف زیادی دارد ، بنابراین من از یک بوش دیواری استفاده کردم تا به سوراخ شدن هوا کمک کند. پس از بررسی دو و سه بار مسیر ، با خیال راحت سوراخ کردم. سپس بوش دیواری را از سوراخ فرو بردم و کواکس را از طریق آن بوش عبور دادم تا به اتاقی رسیدم که من و خانم باکلر تقویت کننده تلفن همراه خود را نگه می داریم. آن انتهای کابل به همان راحتی که انتهای دیگر به آنتن متصل می شود ، روی آمپلی فایر محکم می شود.
اگر نتوانید در کنار خانه خود سوراخ کنید ، چه می کنید؟ این می تواند در مورد افرادی که اجاره نامه یا راهنمای دقیق انجمن صاحبان خانه دارند استفاده شود. اگر این شما هستید ، هنوز می توانید یک تقویت کننده تلفن همراه در خانه خود داشته باشید. همیشه می توانید به جای سوراخ کاری از کابل ورودی پنجره استفاده کنید. این کابل داخلی مخصوص با اجرای زیر یک پنجره بسته ، آنتن خارجی شما را به آمپلی فایر متصل می کند.

4. داخل آنتن خود را نصب کنید

برای انجام این کار ، شما باید بدانید که در داخل خانه شما بیشتر به چه سیگنالی نیاز است. برای من ، این آسان بود: اتاق خانواده ما. همان جایی است که من و خانم باکلر همه تماس هایمان را برقرار می کنیم و می گیریم. اتاق لباسشویی عملاً یک قفس فارادی است. (این یک قفس فلزی است که از عبور برخی از انواع برق و سیگنال ها جلوگیری می کند.) بعلاوه ، صدای خشک کن ما برای مکالمات خوب مناسب نیست. اگر نمی دانید آنتن خود را کجا بگذارید ، یک نکته اینجاست: این باید به همان جایی برود که برای دریافت سیگنال تلاش می کنید. هنگامی که بدانید آن نقطه کجاست ، نصب آنتن داخلی خیلی دشوار نیست.
در اینجا نکته مهمی است که باید بدانید. تولید کنندگان تقویت آنتن موبایل توصیه می کنند آنتن داخلی را روی دیوار یا سقف محل دردسر قرار دهید. شما می خواهید از آنتن خارجی حداقل 15 “عمودی یا 30” افقی باشد. این فاصله از نوسان جلوگیری می کند ، که یک روش فانتزی برای گفتن دو آنتن به هم است که باعث می شود تقویت کننده شما خاموش شود.
در مورد نصب آنتن داخلی خود ، حتماً مراحل ساخت را دنبال کنید
دستورالعمل های یور اگر در خانواده یک کارمند یا زن دستی دارید ، همیشه می توانید از آنها کمک بگیرید. خط پایین: تهیه آنتن داخلی که در داخل خانه نصب شده است نباید خیلی سخت باشد. پس از آن ، شما فقط کابل کواکس دیگر را به آنتن و تقویت کننده متصل می کنید.
5. زمان قدرت گرفتن!
پس از نصب و اتصال هر دو آنتن به آمپلی فایر ، نوبت به روشن شدن آن می رسد. فقط منبع تغذیه تقویت آنتن موبایل را به یک پریز دیواری نزدیک متصل کنید. واحد همگام سازی شده و چراغ های سبز نشان می دهد. این به این معنی است که شما خوب هستید! اکنون وقت آن است که از تمام مزایای داشتن سیگنال تقویت شده در بخشی از خانه که بیشتر به آن نیاز دارید بهره مند شوید.
اگر پس از نصب تقویت آنتن موبایل نیاز به انجام تنظیماتی داشته باشید ، چه اتفاقی می افتد؟ نیازی به وحشت نیست فقط پنج تا 10 ثانیه منبع تغذیه را از برق جدا کنید و دوباره آن را به برق متصل کنید. این سیستم مانند زمان تنظیم مجدد روتر WiFi سیستم را دوباره راه اندازی می کند.

نصب تقویت کننده های آنتن موبایل همراه خودرو

اخیراً گفتم که همه باید تقویت کننده آنتن موبایل وسیله نقلیه داشته باشند. من کاملاً مطمئن نیستم که همه بتوانند دستگاه تقویت کننده تلفن همراه وسیله نقلیه را در ماشین ، کامیون یا وانت خود نصب کنند. می دانم که نمی توانم نصب تقویت کننده های تلفن همراه وسیله نقلیه می تواند به معنای سوراخکاری در وسیله نقلیه و دویدن سیم در قاب درب یا زیر داشبورد باشد. با دانستن شانس خود ، من در یک مکان اشتباه تمرین می کنم و آسیب جدی به وانت می رسانم.
مشاغلی وجود دارند که در نصب این دستگاه ها در داخل وسیله نقلیه شما تخصص دارند. پولی که برای انجام این کار هزینه می کنید در مقایسه با هزینه ای که برای تعمیر اتومبیل خود خرج می کنید چیزی نیست. این ناراحتی باعث می شود تا وقتی ماشین شما درست است راهی دیگر برای رفت و آمد به محل کار پیدا کنید. اینها دلایل خوبی برای نصب حرفه ای تقویت کننده تلفن همراه وسیله نقلیه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسارتباط با ماواتساپ