تقویت آنتن موبایل خانگی

تقویت آنتن موبایل خانگی

یک مدیر پروژه بر برنامه ریزی ،  تمام مدارک لازم برای شروع نصب تقویت آنتن موبایل نظارت می کند. پس از حضور در سایت ، تیم به سرعت و بدون هیچ زحمتی با تیم شما کار می کند تا از نصب صاف سیستم آنتن توزیع کننده تقویت کننده سیگنال اطمینان حاصل کنید. آزمایش پس از اتمام ، همراه با گشت و گذار با مشتری برای اطمینان از اینکه همه مناطق سیگنال 2G ، 3G و 4G را برای شبکه های ایرانسل ، همراه اول  بهبود بخشیده اند و با گزارش نهایی به مشتری پیگیری می شود.

نصب تقویت آنتن موبایل ایرانسل،تقویت آنتن موبایل همراه اول.

تقویت کننده سیگنال GSM.
افزایش سیگنال GSM تلفن ها امکان برقراری تماس های استاندارد را فراهم می کند ، این به شما امکان می دهد کاربر معمولی در هنگام کار یا هنگام بازدید از ساختمان بهتر تماس تلفنی برقرار و دریافت کند. ما تقویت کننده های سیگنال GSM داریم که برای شبکه انگلستان طراحی شده اند و با سرعت 900 و 1800 مگاهرتز کار می کنند. پس از نصب ، تقویت کننده های جداگانه باعث تقویت هر شبکه ، نسل 2 و نسل 3 و نسل 4انتخاب بهترین نصب کننده تقویت آنتن موبایل خانگی.
اکنون که ما به دلایل اصلی سیگنال ضعیف ساختمان شما و چگونگی کمک به تقویت آنتن موبایل پرداختیم. این راهنما برای انتخاب بهترین تکرار کننده موبایل برای شما ، به هر کسی که در انگلستان با سیگنال تلفن همراه ضعیف زندگی می کند ، کمک می کند تا نصب کننده مناسب برای کار را انتخاب کند.
شبکه یا گروهی از شبکه ها را برای تقویت انتخاب کنید.

آیا به Voice only یا 3G و 4G نیز نیاز دارید؟

آیا سیگنال در فضای باز ضعیف است یا قوی؟ هرچه سیگنال در فضای باز قوی تر باشد ، تقویت آنتن موبایل بهتر کار می کند.

آیا می توانم سیگنال تلفن همراه 5G را تقویت کنم؟

5G نسل 5 شبکه تلفن همراه است ، فناوری بی سیم 5G به منظور ارائه حداکثر سرعت داده های چند گیگابیت بر ثانیه ، قابلیت اطمینان بیشتر و ارائه عملکرد بالاتر و کارایی بهتر است.
از ماه مه سال 2019 ، 5G گسترده در سراسر کشور در انگلیس حضور دارد. اگر در حال حاضر 5G دارید و به نظر نمی رسد تفاوت زیادی در سرعت تلفن همراه شما ایجاد کند ، شبکه تلفن همراه شما یا پوشش بسیار کمی در منطقه شما دارد ، یا سیگنال آن است در داخل منزل نفوذ نمی کند و شما به یک تقویت آنتن موبایل 5G نیاز دارید.
5G با فرکانس بالاتر حرکت می کند و می تواند بار داده سنگین تری را حمل کند ، اما با عبور از غشایی مانند دیوارها ، عایق ها و سازه های فلزی ، قدرت خود را از راه دور از دست می دهد و ضعیف می شود.
مزایای 5G: یکپارچه و با ظرفیت حامل اضافی t طراحی شده است
بدون انتقال بیش از حد ، داده های بیشتری را از طریق شبکه حمل کنید. این اجازه می دهد تا سرعت بیشتر و کاربران بیشتر در شبکه بدون بارگذاری بیش از حد آن ، و با تأخیر قابل توجه. این پیشرفت ها امکان ایجاد و الهام بخشیدن به تجربه های نسل بعدی 5G کاربر را فراهم می کند. مدل های جدید تجاری ظهور می کنند و در نتیجه صنعت جدید ، خدمات جدیدی را برای مصرف کنندگان ارائه می دهد.

چگونه می توان سیگنال 5G را در تلفن های همراه تقویت کرد؟

اگر هنگام بیرون از ساختمان خود سیگنال تلفن همراه 5G دارید و می خواهید آن را به داخل بیاورید ، به سادگی نیاز به نصب تقویت آنتن موبایل خانگی5G دارید. این شامل یک هوای فضای باز سازگار با 5G است که به یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه 5G متصل است. قرار ملاقات با یکی از مهندسان سیگنال تلفن همراه محلی ما که نظرسنجی از شبکه 5G شما را انجام می دهد. ما می توانیم برای کمک به بهبود سرعت داده ها و سیگنال تلفن همراه 5G در داخل ساختمان شما ، یک سیستم 5G Booster طراحی و نصب کنیم.

بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه 4G چیست؟

اگر 5G در منطقه شما در دسترس نباشد ، تقویت آنتن دهی موبایل4G بهترین مرحله بعدی هستند. این سیستم می تواند به گونه ای طراحی شود که با 5G سازگار باشد و از این رو می تواند در هر زمان با تعویض تقویت کننده اصلی یا به سادگی افزودن 5G به 4G Booster در جای خود ، ارتقا یابد.
شبکه 4G یا LTE به عنوان نسل چهارم شبکه های تلفن همراه شناخته می شود و یک گام بزرگ تر از 3G است که در سراسر کشور وجود دارد. تفاوت 3G با 4G این است که هر کاری که با استفاده از 3G انجام می دهید سریعتر و روانتر از 4G استفاده می شود. ارتباطات اینترنتی سریعتر برای دستگاههای تلفن همراه ، صفحات وب سریعتر بارگیری می شوند ، می توانید سریعتر محتوا را بارگیری کنید و پخش جریانی ویدیو و موسیقی بدون تأخیر آسان تر می شود.
اصطلاح 4G مخفف “نسل چهارم” است و به فناوری شبکه تلفن همراه اشاره دارد. شما باید تلفن های سازگار با 4G داشته باشید. در آغاز راه ، اپل و سامسونگ با داشتن اولین تلفن های سازگار با 4G در بازار ، پیشتاز هستند. در حال حاضر انواع مختلفی از گوشی های تلفن همراه سازگار با 4G وجود دارد که به شما کمک می کنند سریعتر از گذشته به اینترنت متصل شوید.
4G در انگلستان در سال 2012 راه اندازی شد. اگر هنوز دسترسی محدود به 4G دارید و به شبکه های 3G یا Wi-Fi متکی هستید ، تقویت آنتن دهی موبایل4G همان چیزی است که شما برای افزایش سیگنال 4G در داخل خانه نیاز دارید.
اتصال سریعتر اینترنت همراه همچنین یک تجربه مرور بسیار نرم را برای تلفنهای هوشمند سازگار با 4G تضمین می کند ، بنابراین در روزهایی که بارگیری صفحات وب در زمان های اوج استفاده بارگیری نمی شود ، یکبار برای همیشه زمان را فراخوانی می کنید. دیگر فقط یک تجربه پهنای باند پهن تلفن همراه به تأخیر منجر نمی شود. تمام آنچه شما نیاز دارید یک تقویت کننده 4G برای تأمین امنیت شبکه 4G است که شما شایسته آن هستید.

تقویت آنتن موبایل 4G چیست؟

تقویت آنتن دهی موبایل4G در فرکانس شبکه های 4G کار می کند ، سیگنال را مستقیماً از خارج از ساختمان شما می گیرد و به آن تقویت کننده اضافی مورد نیاز برای دریافت پوشش در سراسر ساختمان می دهد و از داشتن سیگنال های کامل تلفن همراه اطمینان حاصل می کند.
تقویت آنتن موبایل 4G در هر ساختمانی قابل نصب است. Ofcom تقویت کننده های 4G را تأیید کرده است که به حداقل سطح محافظت از تداخل رسیده و از پروتکل های 4G استفاده می کنند. MSS دارای تقویت کننده های 4G معاف Ofcom است و می تواند ظرف 3 هفته پس از اتمام بررسی سیگنال تلفن همراه ، در خانه ، دفتر و ساختمان شما نصب کند.

چگونه یک تقویت کننده آنتن موبایل  4G نصب کنم؟

یک آنتن در فضای باز سازگار با 4G سیگنال را گرفته و به یک تقویت آنتن دهی موبایل4G سازگار با Ofcom منتقل می کند. این به نوبه خود سیگنال 4G را از طریق یک یا چند آنتن 4G به سراسر ساختمان ارسال می کند. کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید و ما اسکن سیگنال 4G از ساختمان شما را برنامه ریزی خواهیم کرد. ما مناطقی را که یک تقویت کننده سیگنال 4G می تواند باشد و آنتن داخلی مورد نیاز برای تقویت آنتن دهی موبایل4G را شناسایی خواهیم کرد.

بهترین تقویت آنتن موبایل 3G چیست؟

اولین شبکه 3G انگلستان در سال 2003 راه اندازی شد. این شبکه از محدوده فرکانس 2100 مگاهرتز استفاده می کند که شرکتهای مخابراتی را قادر می سازد خدمات انبوهی را به مصرف کنندگان ارائه دهند. دستگاه های تلفن همراه اکنون می توانند تماس های ویدیویی برقرار کنند ، از وب سایت های دوستانه تلفن همراه و برنامه های رسانه های اجتماعی استفاده کنند و از فناوری تلفن های هوشمند در آن زمان نهایت استفاده را ببرند.
سرعت 3G هنوز کافی است تا به بیشتر کاربران تلفن همراه اجازه کار موثر ، بررسی ایمیل ها ، مرور و اساساً همه موارد خارج از جریان سنگین مانند بازی های زنده با کارت های گرافیک با کیفیت بالا را بدهد.

چرا من در فضای داخلی سیگنال تلفن همراه 3G ندارم؟

فرکانس 2100 مگاهرتز که 3G روی آن کار می کند توسط بسیاری از عوامل جذب می شود زیرا سعی دارد هر مسافتی را از ایستگاه های پایه طی کند. سیگنال 3G در حین حرکت دو برابر قدرت سیگنال 2G در 900 مگاهرتز را از دست می دهد. سیگنال همچنین نفوذ به دیوارهای ساختمان را دشوار می داند و اغلب 3G فقط به لبه ساختمان می رود و سیگنال 3G در داخل خانه در دسترس نخواهد بود.
3G Boosters قدرت شبکه 3G را مهار کرده و آن را افزایش می دهد تا بتوانید یک سیگنال کامل 3G در داخل خانه خود داشته باشید.
ارائه دهندگان سرگرمی موبایل با راه اندازی خدمات گسترده بارگیری فیلم و تلویزیون از افزایش سرعت در 3G ، 4G و 5G استفاده کرده اند.
اگر در فضای بسته به داده های پرسرعت تلفن همراه دسترسی ندارید ، یک نظر سنجی برای سیگنال 3G در خانه یا محل کار خود رزرو کنید و ما بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن 3G را به شما پیشنهاد می دهیم.
تقویت آنتن دهی موبایل فقط صوتی.
برای بسیاری از افراد ، رمز موفقیت یک کسب و کار موفق دریافت و برقراری تماس های تلفنی کاملاً شفاف است. مشاغل در لحظات حساس قادر به مکالمه افتاده یا پذیرش ضعیف نیستند. از Wi-Fi می توان برای اتصال و داده باند پهن استفاده کرد ، اما برای صدا در زمان واقعی شبکه تلفن همراه ، 2G همچنان بهترین گزینه است.

تقویت آنتن موبایل نسل 2 چیست؟

تقویت کننده 2G روی تماس های صوتی شما متمرکز است. این اطمینان حاصل می کند که تماس صاف و شفاف است. به سادگی با نصب یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه 2G می توانید از طریق شبکه تلفن همراه 2G در هر نقطه از ساختمان تماس بگیرید و دریافت کنید.
چرا به تقویت آنتن موبایل 2G نیاز دارم؟
به زبان ساده ، دیوارهای خارجی یا سقف ساختمان شما سیگنال را به داخل مسدود می کند ، یا شما در یک منطقه بسیار دور زندگی می کنید.
این تنها سناریوهای ممکن است ، زیرا 2G بیش از 99.8٪ پوشش انگلستان را ارائه می دهد.
تقویت کننده تلفن 2G صوتی در هر دو شرایط به شما کمک خواهد کرد. با مهندسین ما تماس بگیرید آنها یک بررسی ، از جمله اسکن شبکه صوتی 2G در منطقه را به اتمام می رسانند. ظرف 2 هفته پس از دریافت تأییدیه ، یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه صوتی 2G طراحی کنید و یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه نصب کنید.
تقویت کننده های سیگنال 2G همچنان محبوب ترین تقویت کننده تلفن همراه در انگلستان هستند. در هر زمان دیگری در آینده می توانید به راحتی به یک تقویت کننده 3G ، 4G یا 5G ارتقا دهید.
چگونه قدرت سیگنال موبایل را بهبود بخشیم؟
در انگلستان ، رایج ترین دلیل ضعف سیگنال تلفن همراه و نیاز به تقویت کننده سیگنال تلفن همراه ، عایق بندی است. عایق گرما را نگه می دارد اما سیگنال های مایکروویو ، GSM ، 3G و 4G را نیز از بین می برد. نصب یک آنتن در فضای باز به شما امکان می دهد سیگنال مربوط به هر شبکه را به سیستم تقویت کننده ارسال کنید ، که باعث افزایش هر شبکه به میزان مورد نیاز می شود. این یک نیاز Ofcom است. مهندسان همچنین یک DAS نصب می کنند که شبکه ای از آنتن های داخلی است که سیگنال را به اتاق های سراسر ساختمان منتقل می کند. پس از اتصال تقویت کننده ها به DAS ، در سراسر ساختمان سیگنال خواهید داشت که در بیشتر موارد بیش از 90 درصد پوشش دارد.
تقویت آنتن موبایل
این سخت افزاری است که هر پهنای باند شبکه های تلفن همراه انگلستان را شناسایی می کند. سپس هر فرکانس شبکه جداگانه را می گیرد و سطح تقویت مورد نیاز برای ایجاد پوشش کامل در داخل را تنظیم می کند. ممکن است در جایی که ساختمان واقع شده و سیگنال Vodafone ضعیف است ، سیگنال EE کاملاً قوی باشد ، برای هر شبکه یک تقویت کننده شبکه تلفن همراه وجود دارد و خروجی آن را مطابق با الزامات تنظیم می کند تا اطمینان حاصل شود که تقویت کننده های تلفن همراه در سطوح مطلوب کار می کنند.
تقویت آنتن موبایل برای خانه.
ما بوسترهای بزرگ تجاری را تهیه می کنیم و در خانه های معروف و در بهترین آدرس ها در لندن و اطراف انگلیس نصب شده ایم. ما به سلطنت ، هم در انگلیس و هم در خارج از کشور ، ملک خود را عرضه کرده ایم. تکرارکننده های سیار قانونی که مساحت زیادی را پوشش می دهند گران هستند و تقویت کننده های سیگنال کوچک برای خانه هایی که ارزان ترند متأسفانه در انگلستان غیرقانونی هستند. شما می توانید از طریق تلفن یا با پر کردن فرم تماس با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا با سیستم های سازگار با Ofcom برای خانه های کوچکتر و برنامه ما برای نصب تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه به خانه های انگلستان تماس بگیرید.
تقویت آنتن موبایل سیار و تقویت کننده های سیگنال را تأیید کرده است.
مهمترین عامل هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب تقویت کننده و نصب قانونی بودن است. تقویت آنتن موبایل  گسترده بانکی برای فروش آنلاین اغلب غیرقانونی هستند و تأیید Ofcom نیستند. تجهیزات مناسب باید بتوانند شبکه های منفرد را تقویت کنند و به سادگی همه شبکه ها را با یک واحد تقویت نکنند. این بدان معناست که تکرار کننده باید با فرکانس های شبکه انگلستان صحیح مطابقت داشته و هر فرکانس را به سطح مورد نیاز برای هر یک افزایش دهد ، تا اطمینان حاصل شود که پوشش شبکه ها در کل ساختمان وجود دارد. تکرار کننده هرگز نباید همه فرکانس ها را به یک سطح افزایش دهد ، زیرا هر یک از آنها معمولاً قدرت ورودی متفاوتی دارند و بنابراین برای ماندن در دستورالعمل های تأیید شده توسط Ofcom به سطوح مختلفی از افزایش نیاز دارند.
همیشه از نصب یا تأمین کننده خود بپرسید که آیا تجهیزات تأیید Ofcom است. هرگز تجهیزات را بدون استفاده از یک تأیید کننده تکرارکننده سیار تأیید صلاحیت دار مانند راه حل های سیگنال موبایل نصب نکنید.
تقویت آنتن موبایل در فضای باز.
میزان دریافت روی گوشی در حالی که بیرون از ساختمان نیاز به تقویت دارد ، نشانگر سیگنال ورودی است که تقویت کننده استفاده خواهد کرد. هرچه سیگنال ورودی قدرتمندتر باشد ، احتمال ورود سیگنال به شبکه تقویت کننده تلفن همراه بیشتر است. برای مناطق دور افتاده ای که سیگنال آنها در فضای باز ضعیف است ، تمرکز روی راه حل های فقط GSM مهم است. اینها معمولاً با 900 مگاهرتز برای O2 و Vodafone و 800 یا 1800 مگاهرتز برای EE کار می کنند. هرچه فرکانس پایین تر باشد ، سیگنال بیشتر حرکت می کند بنابراین یک سیگنال 900Mhz Vodafone هنگام رسیدن به یک مکان از راه دور از یک سیگنال 4G 2600Mhz قوی تر خواهد شد.
تقویت سیگنال GSM 900 مگاهرتزی به شما امکان برقراری تماس تلفنی در داخل و خارج را می دهد و توصیه می کنیم از Wi-Fi برای انتقال داده های چندرسانه ای استفاده کنید. این گزینه موفق ترین و بهترین ارزش برای ساختمان های مناطق دور افتاده است. در مواردی که 3G و 4G مورد نیاز است
تیم ما در طول بررسی سطح دقیق خارج را ارزیابی می کند و یک راه حل را با استفاده از تقویت کننده سیگنال با قدرت کافی برای اطمینان از پوشش توصیه می کند ، ما همچنین نقاط سیاه بالقوه و آنچه را که تضمین می کنیم پوشش دهیم را شرح خواهیم داد.
در مواردی که سیگنال در خارج مانند بسیاری از مناطق شهری قوی است ، دلیل احتمالی ضعیف بودن کیفیت ، کیفیت عایق است ، در نتیجه سیگنال ورودی احتمالاً بسیار قوی است و اغلب می توان با تعداد کمتری از آن ، پوشش کامل داد. آنتن های داخلی سیگنال در فضای باز توسط نقشه بردار ما هنگام حضور در سایت برای 2G ، 3G و 4G در تمام شبکه ها اندازه گیری می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما
تماس سریع