آنتن پشت بام موبایل – تقویت آنتن موبایل

آنتن پشت بام موبایل – تقویت آنتن موبایل

آنتن پشت بام موبایل برای تقویت آنتن تلفن همراه دارای دو دسته آنتن یاگی و آنتن لگاریتمی می باشد انتن یاگی برای دستگاه تک باند استفاده می شود و قیمت آن 100000 تومان می باشد.

آننن بیرونی لگاریتمی برای دستگاه تقویت آنتن موبایل دو باند مورد استفاده قرار می گیرد( برای دستگاه تقویت موبایل تک باند هم استفاده می شود ) امواج و سیگنال نامنظم را از دکل های بی تی اس دریافت می کند و از طریق کابل به دستگاه ریپیتر موبایل سپس به آنتن داخلی می دهد و قیمت آن 190000 تومان می باشد.

آنتن لگاریتمی - تقویت کننده آنتن موبایل - تقویت آنتن موبایل

زیباسازی فضای باز آنتن Yagi NS-BY-9D

این آنتن قدرتمند در فضای باز قادر است بالاترین عملکرد را در بین هر تقویت کننده سیگنال موبایل مدرن ایجاد کند. اگر می دانید بوسترهای سیگنال آنتن GSM 3G 4G چگونه کار می کنند ، قطعاً می دانید که نقش آنتن های این نوع چقدر مهم است. آنها برای گرفتن سیگنالی است که توسط اپراتور شما ارسال می شود. اگرچه همه آنها قدرت کافی برای یافتن و گرفتن سیگنالهایی را که باید توسط تقویت کننده های سیگنال موبایل تقویت شوند ندارند ، اما این آنتن Yagi آماده انجام کارهایی با هر پیچیدگی است.

این می تواند سیگنال از هر نوع: GSM ، 3G و 4G را دریافت کند. پس از گرفتن سیگنال ، آنتن باید آن را به جعبه تقویت کننده تقویت کننده سیگنال تلفن همراه شما بفرستد. برای اطمینان از بالاترین کارایی ، توصیه می شود چنین آنتن هایی را روی سقف نصب کنید ، اما در صورت غیرممکن ، می توانید آن را جایی نزدیک پنجره قرار دهید. کابلی که باید برای اتصال آن با جعبه تقویت کننده استفاده کنید همراه با سفارش شما دریافت می شود. بنابراین ، نیازی به خرید هیچ کابل اضافی نیست. Yagi Antenna NS-BY-9D را می توانید برای هر یک از تقویت کننده های سیگنال GSM 3G 4G خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسارتباط با ماواتساپ