تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه

سیستم های تقویت آنتن موبایل خانگی مستقل از اینترنت کار می کنند و از 3 جز تشکیل می شوند:
آنتن (برج) خارج (برج) که سیگنال را دریافت می کند.
تقویت آنتن موبایل سامسونگ (های) سیگنال که قدرت سیگنال را افزایش می دهند.
درون آنتن (دستگاه) که سیگنال تقویت شده را درون ساختمان یا وسیله نقلیه مجدداً انتقال می دهد.
این تقویت کننده ها دو جهته هستند ، یعنی وقتی تلفن یا دستگاه دوباره به برج منتقل می شود ، روند به ترتیب معکوس اتفاق می افتد. تقویت آنتن موبایل سامسونگ در مناطقی که سیگنال ضعیف دارند یا در ساختمانهایی که سیگنالهای سلولی در آنها نفوذ دارد بسیار مثر هستند.

ویژگی های تقویت آنتن موبایل

آنها یک دستگاه خرید یکبار مصرف هستند و هیچ گونه هزینه ماهانه ای اعمال نمی شود.
هنگامی که تلفن همراه از دریافت سیگنال از برج سلول به دریافت سیگنال از طریق تقویت کننده سیگنال تغییر می کند ، و توسط بالابر ارتباط برقرار می شود.
تقویت آنتن موبایل جیبی بی سیم به طور کلی از اتصالات همزمان به چندین دستگاه تلفن همراه پشتیبانی می کند.
تقویت آنتن موبایل  به طور همزمان سیگنال ها را برای چندین حامل تقویت می کند و باعث افزایش داده ها و سیگنال های صوتی می شود.
تقویت آنتن موبایل  به افزایش شارژ باتری دستگاه کمک می کنند.
تقویت آنتن موبایل مختلف سیگنال وسیله نقلیه موجود است.
بسته به پیکربندی سیستم ، تقویت کننده های سیگنال می توانند مناطقی از یک اتاق واحد تا ساختمانهای بزرگ را پوشش دهند.
لازم به ذکر است که
تقویت آنتن موبایل جیبی سیگنال های سلولی ایجاد نمی کنند ، اما از سیگنال های قابل تشخیص موجود در خارج استفاده می کنند.
تاسیسات تقویت کننده سیگنال درجه تجاری.
نسخه های تجاری این سه نوع نوع تجاری می توانند برای استقرار در مقیاس بزرگتر مانند ساختمانهایی با پوشش صدها هزار فوت مربع استفاده شوند. با این وجود ، به دلیل استفاده از فناوری های مختلف ، ممکن است طراحی سیستم کاملاً متفاوت باشد. بسته به نیازهای منحصر به فرد این نصب و راه اندازی در مقیاس بزرگ ، ممکن است زمان نصب و هزینه آن نیز بسیار متفاوت باشد.
همچنین سیستم های تجاری به نصب کنندگان حرفه ای سیستم که دارای گواهینامه نصب چنین سیستم های تقویت کننده سیگنال درجه صنعتی یا تجاری هستند نیاز دارند..
نتیجه.
چندین تفاوت مهم بین فمتوسل و تقویت آنتن موبایل جیبی وجود دارد. فناوری Femtocell در سیستم های مختلف سیگنال مجهز به شرکت مخابراتی که برای کار کردن به سرویس اینترنت باند پهن نیاز دارند استفاده می شود و آنها فقط برای شبکه حامل مربوطه کار می کنند. شرکت های مخابراتی آنها را با نام های مختلفی مانند AT&T Microcell و T-Mobile CellSpot صدا می کنند. آنها به هیچ سیگنالی در خارج از ساختمان احتیاج ندارند. از طرف دیگر ، تقویت کننده آنتن موبایل در منزل نیازی به دسترسی به اینترنت ندارند و همزمان در همه شبکه های حامل سرویس سلول کار می کنند. آنها نیاز به سیگنال بسیار کمی در خارج از ساخت دارند

آیا می توان تقویت کننده سیگنال سلول خودرو را در خانه یا محل کار نصب کرد؟

بله ، اما چندین مورد وجود دارد که ابتدا باید مورد توجه قرار گیرد:
میزان قدرت سیگنال سلولی را در خارج از ساختمان محل نصب آنتن خارجی بخوانید.
سیگنال تلفن همراه برای کارکرد صحیح تقویت آنتن موبایل باید از -95 دسی بل در دقیقه باشد. سیگنال بی سیم کمتر از -105dB به این معنی است که تقویت کننده آنتن موبایل سلول باعث افزایش دستگاه شما نمی شود و حتی اگر از واحد خانگی استفاده شود توصیه نمی شود. از این بدتر ، تقویت کننده های تلفن همراه حداکثر سود 50 دسی بل است در حالی که تقویت کننده آنتن موبایل در منزل در فضای داخلی می توانند حداقل 60 دسی بل افزایش داشته باشند بنابراین در مواردی که سیگنال بیرونی بسیار ضعیف است ، به کیت تقویت کننده سیگنال داخلی احتیاج دارد.
تقویت آنتن موبایل بی سیم خودرو پوشش سیگنال را برای یک منطقه بسیار محدود فراهم می کنند – فقط به اندازه فضای داخلی خودرو. بنابراین ، ممکن است استفاده از آنها در فضای داخلی بسیار ناخوشایند باشد زیرا برای دستیابی به بهبود دریافت تلفن همراه ، مجبور به نزدیک 4 فوت آنتن داخلی هستید.
هنگام استفاده از تقویت آنتن موبایل  سلولی گهواره ، تلفن همراه باید در گهواره باقی بماند تا از تقویت سیگنال استفاده کند. این ممکن است در داخل خانه ناخوشایند باشد زیرا فقط یک مکان در خانه برای نگهداری تلفن (در گهواره) وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که به طور مداوم از اتصال شبکه تلفن همراه خوبی برخوردار است.
نتیجه.
بنابراین ، در حالی که امکان استفاده از تقویت کننده آنتن موبایل سلول خودرو در خانه یا محل کار وجود دارد ، بهتر است از تقویت آنتن موبایل سلول خودرو در وسایل نقلیه و تقویت کننده آنتن موبایل در منزل داخلی در خانه ها و دفاتر استفاده شود ، زیرا به ترتیب برای دریافت راحت پذیرایی مناسب طراحی شده اند. اگر تقویت کننده سیگنال سلول خودرو دارید و می خواهید از همان سیار قابل حمل برای خانه خود استفاده کنید ، تا زمانی که از محدودیت های آن آگاهی داشته باشید ، خوب است. ما همیشه توصیه می کنیم از تقویت کننده تلفن همراه استفاده کنید که مناسب ترین شرایط برای پوشش دادن شما در شرایط مربوطه باشد که ممکن است خود را با سیگنال ضعیف تلفن همراه پیدا کنید. اگر نمی دانید کدام مدل برای شرایط شما مناسب است ، لطفا با ما تماس بگیرید – خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم. یا از گزینه های تقویت کننده خانه و ماشین استفاده کنید.

چند تلفن همزمان به تقویت کننده آنتن موبایل در منزل متصل هستند؟

تقویت کننده تلفن همراه چند بار می تواند همزمان کنترل کند؟ بیشتر تقویت کننده های سیگنال بی سیم برای تلفن همراه از چندین اتصال همزمان در چندین شرکت مخابراتی پشتیبانی می کنند. اگرچه تعداد اتصالات همزمان پشتیبانی شده توسط تقویت کننده آنتن موبایل در منزل محدودیتی ندارد ، اما محدودیت نظری وجود دارد. این توسط قدرت سیگنال سلول در خارج از ساختمان تعیین می شود. هرچه سیگنال خارج از ساختمان قوی تر باشد ، اتصالات همزمان بیشتر خواهد بود.
عامل دوم که بر تعداد تلفن های همراه پشتیبانی شده توسط تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خاص تأثیر می گذارد ، قدرت تقویت آن است. به عنوان مثال ، یک تقویت کننده سیگنال Gain 72 دسی بل بیشتر از 65 دسی بل تقویت کننده سیگنال تقویت کننده کاربر و دستگاه ها را پشتیبانی می کند زیرا کیت تقویت کننده قبلی سیگنال های موجود را بیشتر از کیت تقویت کننده دوم تقویت می کند.
بنابراین ، تعداد خاصی از کاربران تلفن و دستگاه های آنها وجود ندارد که بتوانند از یک کیت تقویت کننده سیگنال خاص تقویت سیگنال دریافت کنند. اگر تعداد مشخصی را مشاهده کنید یا کسی به آنها شماره مشخصی را اعلام کند ، این فقط یک تخمین بسیار خشن است که نمی تواند به عنوان یک واقعیت اعلام شده در برگ مشخصات محصول تقویت کننده سیگنال تأیید شود.

آیا می توانید دو تقویت آنتن موبایل در یک ساختمان داشته باشید؟

مسلماً ، تعداد کیت های تقویت کننده سلولی نصب شده بیشتر ، چگالی سیگنال های پوششی داخل ساختمان بیشتر است. برخی به طور خاص آنتن جهت دار بیرونی یک سیستم تقویت سلول را به برج حامل سلول خاص هدف قرار می دهند و سیستم دوم را نصب می کنند تا آنتن جهت دار خارجی آن را به برج سلول Carrier دیگر هدایت کند تا بهترین استقبال را برای هر دو حامل داشته باشد. این کار همچنین می تواند با استفاده از یک سیستم با افزودن دیپلکسر انجام شود. همچنین می توان با استفاده از سیستم تقویت کننده سیگنال سلول چند برج به طور موثرتری این کار را انجام داد.
تفاوت بین تقویت کننده های سلول یک طرفه در مقابل همه کاره
آنتن های همه جهته و آنتن های یک جهته هر کدام مزایای خاص خود را دارند. اینکه کدام یک بهتر است کاملاً به شرایط خاص بستگی دارد.
بنابراین ، این به آنچه شما به عنوان “بهتر” تعریف می کنید بستگی دارد زیرا این امر می تواند به معنی نصب آسان باشد و در صورت خوب بودن سیگنال خارجی سیگنال ها را از تمام برج های حامل می گیرد (تقویت کننده سیگنال تلفن همراه آنتن خارجی جهت چند جهته) ، یا می تواند به معنای گرفتن سیگنال از دورتر باشد دور است اما نصب کمی خسته کننده است زیرا لازم است آن را دقیقاً به برج سلولی مهمترین حامل (تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خارج از آنتن) هدایت کنید.
مقررات FCC ایجاب می کند که هر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه به عنوان کیت همراه با آنتن کناری برج به فروش برسد (مترادف: خارج ، برج ، آنتن دهنده). فقط بندرت آنتن برج دیگری مورد نیاز است.
یک آنتن جهت دار به طور کلی در مناطقی که سیگنال سلولی موجود خوب است – از اشیا nearby مجاور ، به صورت طبیعی یا مردانه منعکس می شود ، به خوبی کار می کند. آنتن های جهت دار همه جهت دارای عرض پرتو 360 درجه هستند و برای گرفتن سیگنال ها نیازی نیست که در یک جهت مشخص شوند.
وقتی سیگنالهای موجود ضعیف باشند ، آنتنهای یک جهته می توانند راه حل بهتری باشند. این آنتن جهت دار خیلی بیشتر از آنتن همه جهته توصیه می شود زیرا سود آن دو برابر است. اشکال زمان نصب است و این که معمولاً فقط می تواند یک حامل را هدف قرار دهد (مگر اینکه برج های حامل دیگر نیز در یک جهت باشند که بارها و بارها اتفاق می افتد).
یکی دیگر از مزایای آنتن جهت دار این است که از حلقه های بازخورد بین آنتن ها جلوگیری خواهد کرد زیرا آنتن جهت دار در جهت برج سلول نشان داده می شود ، بنابراین سیگنال آن را جدا می کند و از حلقه های بازخورد جلوگیری می کند.
AWS ، LTE و 4G چیست؟
AWS (خدمات بی سیم پیشرفته).
AWS (خدمات بی سیم پیشرفته) باند طیف ارتباط از راه دور بی سیم است که برای داده های تلفن همراه و خدمات صوتی ، پیام رسانی و ویدئو استفاده می شود. AWS با سرعت 1700 مگاهرتز کار می کند و یک شبکه سلولی دیجیتال است که در مناطقی که شرکت های مخابراتی مجوز طیف فرکانس رادیویی را ندارند ، پوشش می دهد.
LTE (تکامل طولانی مدت).
LTE (تکامل طولانی مدت) با عنوان 4G LTE به بازار عرضه می شود. این پروتکل داده خاص برای ارتباط بی سیم داده های پرسرعت برای تلفن های همراه استفاده می شود. با استفاده از رابط رادیویی متفاوت سرعت و ظرفیت را افزایش می دهد. LTE با ایجاد فضای بیشتر برای حمل خدمات داده و ترافیک ، تجربه شبکه بهتری را ارائه می دهد. فناوری LTE از باند 4G 1700 مگاهرتز و 2100 مگاهرتز برای انتقال داده استفاده می کند.
4G (نسل 4).
4G فناوری شبکه تلفن همراه نسل 4 است که سرعت داده بیشتر و تجربه اینترنت بهتری را ارائه می دهد. در حالی که 3G دسترسی به اینترنت ، از جمله برنامه های تلفن همراه و محتوای ویدئویی را فراهم می کند ، 4G دسترسی به اینترنت تلفن همراه فوق باند پهن را فراهم می کند. تلفن های 4G به صورت معکوس با 2G و 3G سازگار هستند ، بنابراین اگر در منطقه ای بدون خدمات 4G هستید ، تلفن همچنان باید توسط شرکت مخابراتی در شبکه 3G پشتیبانی شود

چقدر طول می کشد که یک تقویت کننده آنتن موبایل در منزل نصب شود؟

هر نصب کننده تقویت آنتن موبایل  شرایط منحصر به فرد خود را دارد و بنابراین زمان نصب سیستم تقویت کننده آنتن بسیار متفاوت است. اما به طور متوسط بین 3 تا 4 ساعت طول می کشد.
تقویت کننده های آنتن موبایل سلول پلاگین و بازی داخلی.
تقویت کننده های آنتن موبایل ساده و پلاگین فقط 5 دقیقه برای نصب نیاز دارند زیرا نیازی به نصب آنتن خارجی نیست. آنتن داخلی نیز از نوع پلاگین و بازی است یا معمولاً در واحد پنجره تعبیه شده است.
تقویت کننده های تلفن همراه داخلی با آنتن داخلی داخلی + آنتن خارجی Rooftop.
این تقویت کننده آنتن موبایل در منزل سلولی که واحد تقویت کننده آنتن  پایه و آنتن داخلی هر دو در یک واحد واحد ترکیب شده اند سریعترین موارد بعدی برای نصب هستند. SureCall Flare و Fusion4Home با آنتن شلاق از این نمونه هستند. تنها بخشی از وقت گیر نصب آنها می تواند آنتن خارجی آنها باشد. بسته به ساختار ساختمان و اینکه آسان است آنتن خارجی را روی سقف قرار دهید و کابل آن را در داخل خانه قرار دهید ، ممکن است در کل 1 تا 2 ساعت طول بکشد.
تقویت کننده سلول خانگی و اداری با اندازه متوسط با آنتن داخلی جداگانه + آنتن خارجی Rooftop.
این نوع معمولی ترین سیستم تقویت کننده سلولی است که نسبت به دو نوع دیگر که در بالا بحث شد ، قدرتمندتر و در عین حال زمان بر است. سناریوی نصب معمولی به تقویت کننده ، آنتن خارجی و آنتن داخلی نیاز دارد. نصب این کیت های تقویت آنتن موبایل  نوع ممکن است 2 تا 3 ساعت طول بکشد.
تقویت کننده های بزرگ آنتن خانگی و اداری با چندین آنتن داخلی + آنتن پشت بام.
اینها معمولاً برای خانه های بزرگ و مشاغل مورد نیاز برای افزایش پوشش تلفن همراه تا 7000 فوت مربع مورد استفاده قرار می گیرند. Fusion 5s نمونه ای از چنین کیت هایی است. حتی در مناطق بزرگتر از پوشش سلول در داخل خانه های بزرگ و فضاهای اداری تجاری نیز قدرتمندتر است. وقت گیرتر از سه نوع دیگر است که در بالا بحث شد. سناریوی نصب معمولی نیاز به تقویت کننده ، آنتن خارجی و آنتن های داخلی متعدد دارد. نصب این نوع کیت تقویت کننده آنتن موبایل ممکن است 3 تا 5 ساعت طول بکشد.
تقویت کننده آنتن موبایل در منزل سلولی تجاری در داخل ساختمان با چندین آنتن داخلی + آنتن خارجی.
نصب تقویت کننده آنتن موبایل تجاری پیچیده ترین است و نیاز به نصب توسط نصب کنندگان حرفه ای دارد. این تاسیسات به مهندسی و آزمایش نیاز دارد که به زمان بیشتری نیاز دارد. سناریوی نصب معمول به تقویت کننده (یا بیش از یک تقویت کننده) ، آنتن خارجی (یا بیش از یک آنتن خارجی) و چندین آنتن داخلی نیاز دارد. شاید بزرگترین چالش هایی که هنگام نصب تقویت کننده سیگنال تلفن همراه تجاری وجود داشته باشد ، طراحی اولیه سیستم برای اطمینان از ایجاد پوشش قابل اعتماد و سپس دسترسی به نقاط نصب است. بسته به تعداد کیت های تقویت کننده و آنتن های موجود در طراحی سیستم ، نصب این کیت تقویت کننده سیگنال ممکن است 8 ساعت یا بیشتر طول بکشد. چالش اصلی برای خانه های جدید تعیین محل نصب تقویت کننده و اطمینان از دسترسی نصب کنندگان به نقاط اصلی در خانه است. عایق کاری اضافه شده در بسیاری از خانه های جدید بسیار معمول است و بسیاری از خانه های تازه احداث شده در داخل پاکت های محکم ساختمان ساخته می شوند. هر دوی آنها می توانند نصب یک سیستم تقویت کننده سیگنال تلفن همراه درجه یک را بسیار چالش برانگیز کرده و باعث افزایش زمان نصب شوند.

چرا قبل از نصب کامل ، تقویت کننده آنتن نصب نرم است؟

نصب نرم نرم افزاری تقویت کننده آنتن موبایل قبل از نصب کامل برای آزمایش و تعیین راه اندازی بهینه سیستم تقویت کننده آنتن موبایل مشاغل تجاری یا تجاری بسیار پیشنهاد می شود. انجام یک نصب نرم ، به شما امکان می دهد برخی از مشکلات را قبل از نصب کیت تقویت کننده تلفن همراه به طور دائمی در داخل خانه یا محل کار ، حل و فصل کنید.

به عنوان مثال ، قرار دادن همه سیمها به صورت شل اما متصل به تقویت کننده سیگنال و همه آنتن ها ، اتصالات ، قطعات و غیره ما را قادر می سازد تا تشخیص دهیم که سیستم در واقع قبل از سوراخ کاری و نصب همه قطعات کار می کند. اگر اینگونه نباشد ، این نصب نرم ما را قادر می سازد تا چیزهایی مانند مسیرهای مسیر دیگر را منتقل کنیم ، فاصله آنتن های داخلی و خارجی را کم و زیاد کنیم تا نوسانات را کاهش دهد ، و غیره تا اطمینان حاصل شود که همه کارها به طور کامل کار می کنند. در اینجا خلاصه ای از دلایل توصیه نصب نرم وجود دارد:

به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آنتن های بیرون (اهدا کننده) و داخل (دستگاه) باید در کجا قرار گیرند.

نصب نرم به شما کمک می کند تا بهترین راه برای کارکرد کابل کواکسیال در داخل خانه خود را پیدا کنید.

به شما امکان می دهد سیستم تقویت کننده را بهینه کرده و مشکلات قبل از نصب کامل دائمی را که شامل سوراخکاری و غیره است اصلاح کنید

در بدترین حالت ، آزمایش نصب نرم می تواند به خوبی مشخص کند که سیستم خریداری شده سیستم مناسبی برای موقعیت خاص یا موقعیت خاص نیست. ضمانت 60 روزه برگشت پول اعمال می شود ، بنابراین محصول قابل استرداد یا تعویض است.

اساساً ، نصب نرم افزاری تقویت کننده سیگنال تلفن همراه به صاحبخانه ، صاحب مشاغل و نصب کننده حرفه ای فرصتی برای دیدن نحوه کار این فناوری می دهد و آنها می توانند خیلی زود دست اول را ببینند که چگونه یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه واقعاً به طور موثر کار می کند قبل از گذراندن مراحل نصب دائمی طولانی ، تجارت خاص یا ملک مسکونی را انجام دهید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسارتباط با ماواتساپ