تقویت آنتن موبایل تا 1000 متر

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل سه باند می تواند بیشتر از 1000 متر مربع را پوشش داد و فرکانس های 900 ، 1800 ، 2100 GSM-DCS-3g را ساپورت میکند

بوسیله یک آنتن لگاریتمی و یک آنتن داخلی پچ پنل نصب می شود و توان آن 7 dbi می باشد میتوان تا بیش از 1000 مربع را پوشش داد

تقویت کننده آنتن دهی موبایل

تقویت آنتن موبایل-تقویت کننده آنتن موبایل

 

امروزه زندگی اداری در داخل چهار دیوار یا یک ساختمان محدود نشده است. ممکن است مجبور شوید برای تهیه ناهار به خیابان بعدی بروید یا برای ملاقات با مشتری 2 ساعت از دفتر خود رانندگی کنید. در واقع ، ما زمان زیادی را صرف مسافرت به دفتر خود می کنیم و از آنجا برمی گردیم. ما حتی در تعطیلات خود رانندگی می کنیم. تمام فعالیتهای اوقات فراغت ما شامل سفر حتی تماشای فیلم در تئاتر است. وقتی می خواهیم غذای خوشمزه ای داشته باشیم ، نمی توانیم از سفر اجتناب کنیم. به طور خلاصه ، ما مقدار قابل توجهی از وقت خود را صرف وسایل نقلیه خود می کنیم – اعم از اتومبیل ، اتوبوس یا هر نوع حمل و نقل عمومی.
آیا نمی خواهید این قسمت از روز خود را که برای مسافرت می گذرانید به راحتی ادامه یابد؟ اگر تلفن همراه پذیرش خود را از دست بدهد و امکان برقراری تماس برای شما غیرممکن باشد ، چه می کنید؟ این اتفاق بیشتر می افتد زیرا هرگز نمی توانید میزان قدرت سیگنال تلفن همراه را در یک مکان پیش بینی کنید. اما ، چند کار وجود دارد که می توانید در چنین شرایطی انجام دهید –
آن را به اطراف حرکت دهید
هنگامی که در وسیله نقلیه خود سیگنال کم سلولی را احساس می کنید ، سعی کنید تلفن خود را از موقعیت قبلی خود حرکت داده و نحوه قرارگیری آن را روی دست خود یادداشت کنید. اطمینان حاصل کنید که هر شی یا اتومبیل مانع دریافت سیگنال حامل از آنتن داخلی تلفن شما نمی شود. همچنین ، فقط پس از توقف وسیله نقلیه خود در جایی برای ایمنی ، این مورد را امتحان کنید. ما از شما مراقبت می کنیم
جایی امن را متوقف کنید
حرکت مداوم وسیله نقلیه هنگام رانندگی می تواند از تشخیص قدرت سیگنال توسط تلفن جلوگیری کند. توقف یک دقیقه ای اتصال را برقرار می کند و می توانید تماس خود را ادامه دهید.
علاوه بر این ، بیرون رفتن از وسیله نقلیه می تواند احتمال استقبال شدید شما را بسیار افزایش دهد ، زیرا خود وسیله نقلیه یک انسداد است. شیشه های فلزی و روکش دار که نمای خارجی خودرو را تشکیل می دهد ، از شناسایی سیگنال های حامل جلوگیری می کند.
سعی کنید از 4G به 3G بروید
تعداد افرادی که از 4G استفاده می کنند بیشتر از استفاده از خدمات 3G است. در نتیجه ، سوئیچینگ به 3G احتمال دریافت سیگنال قوی تر را افزایش می دهد. شاید در آن مرحله سرویس 2G بهتر باشد – بنابراین 2G را نیز امتحان کنید.
تقویت آنتن موبایل
یک دستگاه تقویت آنتن موبایل همراه سیگنالهای ضعیف حامل را تقویت می کند و آن را در دسترس تلفن شما قرار می دهد. همچنین تقویت کننده های سیگنال سلولی وجود دارد که سیگنال ها را برای تمام تلفن های موجود در خودرو تقویت می کند. بهترین دستگاه تقویت آنتن موبایل در بازار را بخرید و مهم نیست که کجا بروید از سفر خود لذت ببرید.
بسیاری از افراد می پرسند که آیا هوا بر روی دریافت سیگنال تلفن همراه آنها تأثیر می گذارد؟ در پذیرش تأثیر می گذارد. وقتی شرایط آب و هوایی خراب است ، ممکن است متوجه شوید که دستگاه شما به شیوه دیگری عمل می کند. در این زمان ، ممکن است تعجب کنید که چگونه سیگنال سلول بهتری دریافت کنید. به خواندن ادامه دهید تا بدانید چگونه اتفاق می افتد ، به علاوه راه حل آن.
از چه روشی آب و هوا بر سیگنال سلولی تأثیر می گذارد؟
این فقط می تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم با سیگنال شما تداخل کند. شرایط آب و هوایی به طور مستقیم مسیر امواج فرکانس رادیویی (RF) را تغییر می دهد و منجر به تداخل مستقیم می شود. به عنوان مثال ، باران شدید باعث می شود که امواج از بین بروند زیرا سیگنال سعی می کند از قطرات آب عبور کند.
موانعی خارج از کنترل شما که منجر به تداخل غیرمستقیم سیگنال سلول می شود ، باعث مسدود شدن و خنثی شدن آن می شود. به عنوان مثال ، صدمه به صاعقه به نزدیکترین محل سلول شما باعث از دست دادن استقبال شما می شود.
باد چگونه بر سیگنال تأثیر می گذارد
باد به تنهایی به طور مستقیم با سیگنال تداخل نمی کند. به هر حال ، بادهای شدید ممکن است به طور غیرمستقیم با آن تداخل کنند. باد فقط می تواند به آنتن ها ، محل های سلول و واحدهای تجهیزات الکتریکی مربوط به برج ها آسیب برساند ، در نتیجه سرویس سلول کامل را از دست می دهید.
باد همراه با پدیده های شدید آب و هوایی احتمالاً تأثیر مستقیم و غیرمستقیمی در پذیرش سلولی شما خواهد داشت.
چگونه می توان با مشکلات سیگنال ناشی از آب و هوا مقابله کرد
روشهای مختلفی برای بهبود پوشش سلول وجود دارد ، صرف نظر از اینکه عوامل ایجاد کننده مشکلات چیست. برای اولین بار ، یک تقویت کننده سیگنال می تواند به بهبود سیگنال های سلولی ضعیف در خانه ، اتومبیل یا ساختمان محل کار شما کمک کند. حتی اگر شرایط جوی منجر به موارد گفته شده شود ، می تواند اثر مذکور را داشته باشد.
دستگاه تقویت آنتن موبایل موجود در فضای باز استفاده می کند و آن را تقویت می کند تا قدرت سیگنال شما بهتر شود و به طور گسترده خدمات متکی به آن را بهبود بخشد. آیا در طول طوفان باران سیگنال از سه نوار سیگنال به یک نوار منفرد رسیده است؟ اگر بله ، استفاده از یک تقویت کننده به رفع مشکلاتی که این رویداد ایجاد می کند کمک می کند.
اشکال دیگری از دستگاه های تقویت آنتن موبایل وجود دارد ، غیر از آنچه در بالا ذکر شد. ممکن است بخواهید از این موارد با توجه به فاکتورهای مختلف از جمله چیدمان ساختمان خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر چندین طبقه داشته باشد ، می خواهید از یک سیستم تقویت آنتن توزیع شده فعال (DAS) برای اطمینان از دریافت در سراسر ملک استفاده کنید.
امروزه ، یک سیگنال ضعیف برای کسی که ابرو داشته باشد کافی است. اگر این اتفاق خیلی زود اتفاق می افتد ، دیگر نمی توان گفت که چه جنون می تواند رخ دهد. تلفن های هوشمند به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند و با هر چیزی که آن را مختل کند ، برخورد می شود … خوب ، ناامیدی و آزار.
حال ، تصور اینکه مشکلات دریافت همیشه از طریق شرکت مخابراتی شبکه شما انجام می شود ، اشتباه خواهد بود و به خوبی می تواند عوامل دیگری باشد. دلیل آن هرچه باشد ، نگرانی شما این است که تعداد میله هایی را که در نماد قدرت سیگنال در گوشه صفحه تلفن شما قابل مشاهده هستند ، افزایش دهید.
شرکت های مخابراتی بسیاری وجود دارند که راه حل های ارزان و ارزان برای کمک به شما در تقویت قدرت سیگنال سلول حتی یک دستگاه رایگان که می توانید به آن متصل شده و سیگنال تلفن همراه را گسترش دهید ، ارائه می دهند. یکی از گزینه های ارزان استفاده از تماس Wi-Fi است. دیگر نیازی به داشتن سیگنال سلول نیست.
تماس و پیام کوتاه از طریق Wi-Fi
تماس و پیام کوتاه از طریق Wi-Fi به اصلی ترین خانواده در سراسر جهان تبدیل شده است. تلفن های هوشمند مدرن می توانند از طریق شبکه Wi-Fi و نه از طریق تلفن همراه تماس برقرار کرده و پیام ارسال کنند. اگر اتصال Wi-Fi در محل کار یا خانه خود برقرار کرده اید ، خوب است که دیگر کار نمی کنید.
ویژگی Wi-Fi تلفن های هوشمند بصورت خودکار و یکپارچه است ، به این معنی که اگر از محدوده خارج باشید ، یا اگر قدرت Wi-Fi کاملاً کم باشد ، از اتصال Wi-Fi به یک تلفن همراه تغییر می کند. وقتی قدرت سیگنال Wi-Fi برگشت ، یا اگر در محدوده ای باشید ، به آن متصل می شود. بدون هیچ گونه وقفه ای می توانید به دنیای اطراف خود متصل باشید.
تقویت کننده سیگنال تلفن همراه
آنچه تلفن همراه شما می تواند استفاده کند ، تقویت کننده آنتن موبایل است. این دستگاهی است که در درجه اول برای تقویت و افزایش قدرت سیگنال سلول ورودی و خروجی است. اگر حداقل یک نوار روی تلفن همراه خود دارید ، خوب است که از یک دستگاه تقویت آنتن استفاده کنید. این دستگاه دارای یک آنتن خارجی برای گرفتن سیگنال سلول از نزدیکترین برج و یک آنتن داخلی برای پخش سیگنالهایی است که توسط واحد دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل تقویت می شوند. شما می توانید یک سیگنال خوب در سراسر خانه دریافت کنید ، و حتی چندین دستگاه تلفن همراه می توانند به آن متصل شوند.
این برای مکانهایی که پوشش سلولی ضعیفی دارند بسیار مناسب است. با این حال ، یک نیاز اصلی این است که باید یک سیگنال برای تقویت وجود داشته باشد. اگر در مکانی هستید که سلول شما حتی نمی تواند سیگنالی را تشخیص دهد ، تقویت کننده آنتن موبایل می تواند “تقویت” بسیار کمی داشته باشد.
اگر این مورد باشد ، گزینه بعدی بهترین گزینه برای شماست.
فمتوسل یا میکروسل
این یک ایستگاه پایه سلولی کم مصرف است که با اتصال به اینترنت پهن باند به شبکه تلفن همراه شما متصل می شود. این مانند یک برج سلول مینیاتوری است که با اتصال به شبکه تلفن همراه بزرگتر از طریق اتصال به اینترنت ، سیگنال سلول را در نزدیکی خانه خود به شما می رساند. این باعث می شود که برای زمانی که در مکانی هستید که کاملاً سیگنال ندارد ، گزینه مناسبی باشد. اگر در یک محیط روستایی یا حاشیه ای هستید ،. برای ارتباط گرفتن و راه انداختن شما باید با اپراتور شبکه فردی خود تماس بگیرید.
هرچند یک صید وجود دارد.
اتصال اینترنت شما باید از سرعت کافی بالایی برخوردار باشد. شرکت های مخابراتی مختلفی وجود دارند که به حداقل سرعت بارگیری نیاز دارند و تا زمانی که اتصال اینترنت باند پهن جامد داشته باشید باید خوب باشید. اگر اتصال باند پهن خوبی ندارید ، پس یکی را نصب کنید ؛ وگرنه خدا را به شما گفت.
راه حل دیگر استفاده از تماس Wi-Fi است و شما به هیچ سخت افزاری احتیاج ندارید. اما برای دستگاه هایی که قدیمی تر هستند و از قابلیت Wi-Fi برخوردار نیستند ، femtocell کاملاً مناسب است.
انتخاب شما باید چه باشد؟
چه راه حل مناسبی برای شما در رفع مشکلات پذیرایی است ، خلاصه می شود به آنچه که شما برای کمانچه زدن کنار گذاشته اید. اگر قدرت سیگنال ضعیفی دارید اما سیگنال سلول وجود دارد ، انتخاب بهتر برای شما این است که به دنبال تقویت کننده سیگنال تلفن همراه باشید. اگر مطلقا چیزی برای کار ندارید ، پس چاره ای ندارید جز اینکه به سراغ فمتوسل بروید.
اگر اتصال به اینترنت قوی دارید ، می توانید به طور بالقوه از طریق تماس Wi-Fi و ارسال پیامک برای تأمین نیازهای ارتباطی خود زندگی کنید. همه اینها در نوع خود درمانهای خوبی برای اصلاح استقبال شما هستند.
بعلاوه ، اگر بودجه قابل ارتقا دارید ، می توانید فرم های پیشرفته تقویت کننده تلفن همراه را به شما ارائه دهیم که می تواند به سرویس همزمان چندین دستگاه کمک کند.
دوران 5G احتمالاً آغاز خواهد شد و شاید بیشتر شما این قول را شنیده باشید که این فناوری می تواند انقلابی در نحوه ارتباط و تبادل اطلاعات با سرعت برق آسا ایجاد کند. شکی نیست که 5G در جایی حدود 2025 آماده یک دوی سرعت است ، اما داستان فناوری ارتباطات از راه دور نسل قبلی چیست؟ این امر برای فناوری هایی مانند 4G و 3G به چه معناست؟
اگر هنوز به شبکه 3G گیر انداخته اید ، پس انتهای کوتاه چوب را دارید ، زیرا روند خاموش کردن بسیار آغاز شده است. به تازگی وودافون هلند فعالیت 3G خود را تعطیل کرده است
اگر هنوز از تلفن نسل قدیمی استفاده می کنید که از 2G یا 3G استفاده می کند ، اگر به زودی اقدام نمی کنید ، آماده استفاده ضعیف از تلفن همراه باشید.
خاموش کردن 3G دقیقاً چیست؟
خواباندن خواننده درمورد صحبت در مورد پیچیدگی ها کاملاً بی معنی خواهد بود. برای همه اهداف ، تنها چیزی که باید بدانیم این است که تعداد محدودی فرکانس وجود دارد که برای استفاده توسط تلفن های همراه و سایر دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده وجود دارد. معنی این اساساً وجود زیرساخت های 3G و 2G موجود است که از فرکانس استفاده می کند که می تواند توسط نسل های جدیدتر مانند 4G و 5G مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا نسل های بعدی مقرون به صرفه تر و تقاضای بیشتری دارند به دلیل قابلیت های برتر آن
این امر منجر به خاموش شدن اجتناب ناپذیر شبکه های 2G و اکنون شبکه های 3G شده است. با 5G معروف شدن در صحنه ، زمان آن فرا رسیده است که باند های فرکانسی اضافی جایگاه خود را پیدا کنند و تنها راه انجام این کار ، خداحافظی با 3G است.
چه زمانی می توان امیدوار بود که 3G خاموش شود؟
هیچ تاریخی دقیق وجود ندارد که توسط همه غول های مخابراتی در کشورهای مربوطه از قبل برنامه ریزی شده باشد. در ایالات متحده ، “چهار بزرگ” که شامل Verizon ، AT&T ، Sprint و T-Mobile هستند ، همه در تاریخ 2022 تصمیم به تاریخ خاموش شدن گرفته اند. آنها قبلاً از برج ها و زیرساخت های مربوطه خارج شده اند.
اگر در حال شروع به دریافت مشکلات مربوط به پذیرش هستید ، مانند مکالمه هایی که مرتباً قطع می شود و اتصال داده کند است ، این احتمال وجود دارد که از یک دستگاه حساس در منطقه آسیب دیده استفاده کنید. در مورد 2G ، این تلفن به مانند Dodo منقرض شده است ، به غیر از T-Mobile ، تمام ارائه دهندگان اصلی شبکه چمدان های خود را بسته و مغازه های خود را تعطیل می کنند. آنها همچنین قصد دارند تا پایان سال 2020 مغازه ها را تعطیل کنند.
آیا شما با تغییر جزر و مد تحت تأثیر قرار خواهید گرفت؟
اگر کاربر 3G هستید ، جواب قطعی بله است. 3G یک فناوری پیری است ، اما آنچه تعجب آور است این است که شما تنها یک نفر نیستید – فقط در ایالات متحده نزدیک به 47 میلیون نفر زندگی می کنند که هنوز از شبکه های 3G استفاده می کنند.
اگر کاربر 3G هستید پس چاره دیگری ندارید جز اینکه دستگاه های خود را به 4G یا یک نسخه 5G در آینده فعال کنید. اما اثرات خاموش شدن 3G فقط به دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند محدود نمی شود – حتی دستگاه های اینترنت اشیا و کنترل کننده های آنها از مودم های 3G و سایر فن آوری ها مانند GPRS استفاده می کنند. هنگامی که تغییر از 3G اتفاق می افتد ، یخچال و ساعت هوشمند شما مانند یک سنگ خنگ خواهد بود.
نه تنها 3G ، بلکه ارتقا نیز می تواند بر روی دستگاه های دارای 4G تأثیر بگذارد. هنگامی که زیرساخت 3G کاهش می یابد ، اثرات به آن دستگاه های 4G که از فناوری Voice Over LTE یا VoLTE برخوردار نیستند پخش می شود. حتی اگر دستگاه 4G دارید ، اگر از VoLTE پشتیبانی نمی کند ، به همان اندازه دستگاه های 3G خروجی مشکل دارید.
چه کاری باید انجام دهید؟
اگر 5G تازه منتشر شده تلفن را فعال نمی کند ، حداقل یک تلفن 4G / LTE فعال کنید که از VoLTE پشتیبانی می کند – به این ترتیب کاملاً مشخص خواهید شد. طی دو سال آینده انتظار می رود که بیشتر تماس ها به صورت تماس صوتی از طریق شبکه های LTE انجام شود.
نکته ای که ما می خواهیم آن را ساده و ساده بیان کنیم: ارتقا دهید.
آیا هنوز هم از یک مورد دریافت سلول وحشتناک رنج می برید؟
اگر با تمام کارهای شما هنوز هم قربانی دریافت وحشتناک سلول هستید ، منطقی است که یک دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل نسل 4 برای خود تهیه کنید. دستگاه تقویت آنتن موبایل دستگاهی است که می تواند سیگنال تلفن همراه شما را به اندازه کافی تقویت کند تا بتواند از آن استفاده کند. این یک دستگاه دستی است که می تواند با هر دستگاه 4G و هر شبکه سلولی کار کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسارتباط با ماواتساپ