LMR 400

تقویت آنتن موبایل

LMR 400 یک کابلِ کواکس رادیویی انعطاف پذیر و ارتباطی با امپدانس 50 اهم است. همچنین این کابل برای کاربردهایی که در سیستم های ارتباطات بی سیم و فیدر کوتاه آنتن استفاده می شود. اگر به کابلی نیاز دارید که به خم شدن دوره ای یا مکرر نیاز دارد، این کابل را انتخاب کنید. این کابلها برای جایگزینی کابلهای RG-8 طراحی شده است.

از کاربردهای آن میتوان به Wifi، کابل های آنتن، رادیو Ham، کابل های پچ، کابل بلوز، WLL ، GPS ، WLAN ، LMR ، WISP ، WiMax ، SCADA ، آنتن موبایل، تقویت کننده سیگنال موبایل میتوان اشاره کرد.

در مجموع کابل های کم مصرف 400 (معادل LMR-400) برای ارائه عملکرد بالا و کمترین تلف، استاندارد صنعت LAN بی سیم هستند. این کابل ها با کت پلی اتیلن با دوام مناسب برای تاسیسات داخلی و خارجی هستند.

محصولات مونتاژ کابل کواکسیال RF مایکروویو Fairview برای استفاده معمولی، تولید، آزمایش و اندازه گیری آزمایشگاهی، دفاعی / نظامی، برج آنتن هوایی و غیره طراحی شده است. کابل N نر به N ماده LMR-400 با اتصالاتِ زمانیِ مایکروویو، مانند دیگر کابل کواکسیال به طور خاص برای حمل سریع تر از آنچه در صنعت می تواند ارائه دهد، آماده است.

LMR-400 همان اندازه RG-213 است، اما در مقایسه با سایر کابل های کواکسیال RG-8 از طریق قرار دادن نوار آلومینیوم پیوند خورده و دی الکتیک پرشده از گاز در تولید، از مشخصات بهتری برخوردار است. هادی بیرونی نوار آلومینیومی پیوند خورده برای ایجاد پوشش 100 درصدیست، پشتیبانی شده توسط یک محافظ 90 درصدی بافته شده، محافظ RF> 90 دسی بل (بیش از 180 دسی بل تاخیر) و مصونیت تداخل برتر در برابر ورود و خروج را دارد. LMR-400 دارای یک سیم رسانای مس، با 100 درصد فویل و 88 درصد پوشش محافظ بافته شده است که از تلف شدن جلوگیری می کند. استحکامِ آن از LMR-240 UltraFlex بیشتر است، زیرا هادی مرکز جامد دارد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما
تماس سریع