LMR-300

تقویت آنتن موبایل

LMR-300 از نوع کابل کواکسیال 50 اهم است که توسط شرکت مایکروویو تایمز تولید شده است. در سری های LMR، کابل اندازه متوسطی دارد و قطر آن 7.62 میلی متر است، و سازگاری بین شکل، شعاع خم و میرایی و توان را فراهم می کند. هادی بیرونی از محافظ دوتاییِ RF بیش از 90 دسی بل و روکش PE را برای یک عمر مفید بیش از 20 سال فراهم می کند. از آنجا که اصطلاح LMR-300 علامت تجاری بین المللی Times Microwave است، هر تولید کننده معمولاً از یک پیشوند سه حرفی برای اشاره به تغییرات مشابه خود استفاده می کند، مانند CNT-300 (برای Commscope)، KSR-300 (برای KingSignal) و غیره.

 

نوعِ N نر (انتهای آنتن) و مادگی نوعِ N (انتهای گیرنده) خاتمه می یابد. LMR300 همان اندازه RG6 Cable است. نصبِ آن بدون تراکم سیگنال آسان می شود. ما این کابل را برای هر پذیرش 3G ، 4G ، 5G تا 15 متر توصیه می کنیم.

پس کابل های کواکسیال LMR300 مجموعه هایی با عملکرد بالا در سیستم های ارتباطی بی سیم هستند که برای استفاده در همه برنامه های RF سیستم بی سیم طراحی شده اند. کابل ها انعطاف پذیرتر و محکم تر از کابل های موج دار هستند. همچنین کابل فوق العاده کم تلف. این کابل دارای مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر خوردگی، با کیفیت بالا، که برای عام و خاص اثبات شده است و همچنین بدون هیچ گونه وقفه ای در مناطق لرزش دار کار می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما
تماس سریع