دستگاه تقویت کننده فرکانس موبایل

دستگاه تقویت فرکانس موبایل می تواند تمام فرکانس های 900 , 1800 , 2100 وشامل نسل اول و دوم و سوم و نسل چهارم در یک محیط بدون آنتن پوشش دهد.تقویت آنتن موبایل همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور ایران اکنون خدمات نسل دوم خود را روی فرکانس های 900 و 1800 مگاهرتز و نسل سوم (3G) را روی فرکانس 2100 مگاهرتز ارائه می‌دهدتقویت فرکانس موبایل - فرکانس 4G - تقویت امواج موبایل - تقویت کننده فرکانس موبایل - فرکانس و آنتن دهی موبایل - تقویت فرکانس همراه اول - تقویت فرکانس ایرانسل

انواع فرکانس های مختلف عامل :

تکرار کننده ها برای تمام باندهای فرکانس مختلف GSM در دسترس هستند، برخی از تکرار کننده ها انواع مختلفی از شبکه مانند GSM چند حالت، DCS، تکرار 3G را در اختیار شما قرار می دهند، با این حال سیستم های دو و سه باند به طور قابل توجهی بیشتر هزینه می کنند. سیستم های تکراری برای بعضی از سیستم های تلفن ماهواره ای امکان پذیر است، به این ترتیب امکان استفاده از تلفن های ماهواره ای در داخل خانه بدون خط مستقیم از منظره یابی به ماهواره وجود دارد. جدول فرکانس برای GSM، DCS، 3G:

IV شبیه سازی و بحث :

نمودارهای ذکر شده در زیر نشان دهنده سود کسب شده برای فرکانس های Uplink و Downlink برای GSM 900، DCS / GSM 1800 و باند فرکانس 3G است. GSM، DCS و 3G به یک سه پایه متصل می شوند و ما می توانیم تمام سه در یک زمان یا به طور جداگانه عمل کنیم، به نحوی که به نیاز کاربر بستگی دارد. هر سه فرکانس بالا لینک را می توان در یک زمان مشاهده کرد و به همین ترتیب همه سه فرکانس پایین لینک را می توان در یک زمان بر روی صفحه نمایش تجزیه و تحلیل شبکه مشاهده کرد. ما همچنین می توانیم افزایش پهنای باند را افزایش دهیم زیرا فرکانس عملیات افزایش می یابد. از این رو هنگامی که GSM، DCS و 3G با همان افزایش نگهداری می شوند می توانیم مشاهده کنیم که 3G در مقایسه با فرکانس های DCSand GSM پهنای باند بیشتری دارد.

تقویت فرکانس موبایل - تقویت امواج موبایل

انتخاب راه کار ساده برای تقویت آنتن موبایل

انتخاب لوازم جانبی باتوجه به دو ویژگی : فرکانس و امپدانس. همه لوازم جانبی باید فرکانس تکرار کننده را پشتیبانی کنند. به عنوان مثال، اگر فرکانس تکرار کننده GSM900 باشد تمام لوازم جانبی باید فرکانس GSM900 را پشتیبانی کند.

تست سیستم تقویت کننده آنتن موبایل

بررسی کنید که آیا پوشش سیگنال آنتن دهی شما خوب است

تست را با یک تلفن همراه یا یک کارت داده انجام دهید (مهندسی تلفن همراه ترجیح داده می شود). برای تست سطح سیگنال با یک تلفن همراه، از حالت مهندسی آن (Test Field) استفاده کنید Mode) که یک برنامه کاربردی در دسترسی آزاد یا یک حالت تلفن است که نیازی به آن نیست تنظیمات اضافی در اکثر سیستم عامل های تلفن همراه (سیستم عامل) حالت تست را می توان آغاز کرد به شرح زیر است:

◦ در iOS کد* 3001 # 12345 # * را تایپ کنید و تماس Call

◦ در آندروید کد * # * # 197328640 # * # * را برای فعال سازی تایپ کنید

◦ در ویندوز کد ## 3282 # را تایپ و سپس شروع کنید

◦ Blackberry. TOOLS، SETTINGS، STATUS یا OPTIONS، STATUS را فشار دهید.

توجه داشته باشید! برای دریافت پارامترها 2G، 3G و LTE، WiFi را غیرفعال کنید. در صورتی که نمی توانیدحالت تست Field را بر روی تلفن همراه خود را پیدا کنید ، استفاده از میله بر روی صفحه نمایش تلفن همراه خود را برای ارزیابی تغییر دهید.

1. اگر سیگنال ها در اکثر مناطق بهبود نیافته باشند، لطفا توصیه های زیر را بررسی کنید :

سیگنال ورودی ضعیف منجر به قدرت خروجی کم می شود. برای افزایش سطح قدرت سیگنال ورودی، تغییر دهید جهت آنتن هوايي يا محل نصب آن يا آنتن را با آن تعويض کنيد افزایش بیشتر – بررسی کنید که آیا لازم است از آنتن های داخلی اضافی به عنوان مانع سیگنال بلوک استفاده کنید؛ همچنین بررسی کنید که قدرت تکرار کننده یا ریپیتر آنتن موبایل کافی است لطفا داخل محیط اضافی نصب کنید آنتن یا جایگزین تکرار برای مدل دیگری با سطح قدرت بالاتر.

2. اگر سیگنال ها در قسمت های کوچکی از منطقه بهبود نیافته باشند، لطفا موارد زیر را بررسی کنید:

– بررسی کنید که آیا آنتن داخلی به درستی نصب شده است یا خیر؛ شما ممکن است سعی کنید موقعیت تقویت آنتن موبایل را تغییر دهید برای بهبود پوشش بررسی کنید که آیا لازم است جهت آنتن داخلی را تنظیم کنید. – بررسی کنید که آیا لازم است یک یا چند آنتن را اضافه کنید تا پوشش را در موارد خاص افزایش دهید برای اضافه کردن آنتن از اسپلیتر یا تقسیم کننده سیگنال آنتن موبایل استفاده کنید.

تست سیگنال امواج فرکانس موبایل , تقویت کننده آنتن موبایل , تقویت آنتن دهی موبایل - تقویت آنتن موبایل - تقویت کننده آنتن موبایل - دستگاه تقویت آنتن موبایل - فروش دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل - کد تقویت آنتن موبایل - تقویت انتن موبایل - تقویت کننده انتن موبایل - تقویت امواج موبایل - تقویت فرکانس موبایل - تقویت سیگنال موبایل - تقویت آنتن اینترنت موبایل - تقویت صدای موبایل - تقویت آنتن موبایل در نقاط کور - تقویت آنتن موبایل اندروید - تقویت آنتن موبایل گوشی های هوشمند - تقویت آنتن موبایل آیفون - تقویت آنتن موبایل ایرانسل - تقویت آنتن موبایل همراه اول - تقویت آنتن موبایل خانگی - تقویت آنتن موبایل در منزل - تقویت آنتن موبایل خانگی ارزان - قیمت دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل - تقویت انتن موبایل ارزان - تقویت آنتن موبایل در زیرزمین و پارکینگ - تقویت آنتن موبایل در مشهد - تقویت آنتن موبایل در اصفهان - تقویت آنتن موبایل در شیراز - تقویت آنتن موبایل در یزد

برای حداکثر دقت در تست سطح سیگنال، تلفن همراه خود را به حالت Test Mode تغییر دهید و dB را ببینید. سطح سیگنال دیجیتال نزدیک به 0، دریافت سیگنال بهتری از تلفن همراه شما دریافت خواهد کرد.

1 – 105 تا -100 = نامناسب / رد تماس

2 – 99 تا -90 = بد گرفتن / سیگنال ممکن است شکسته شود

3 – 89 تا -80 = خوب / باید مشکلات نداشته باشد، اما شاید

4 – 79 تا -65 = خوب است

5 – بیش از 65 = عالی است

وظیفه شما این است که حداقل سیگنال 79dB را برای اطمینان از ارتباطات قابل اعتماد و سیگنال قوی درون آن دریافت کنید.

تکرار کننده یا ریپیتر آنتن موبایل نمی تواند در حالت Power-ON ارتباط برقرار کند

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل روشن است، اما یک نوسان سیگنال یا یک سیگنال فلش وجود دارد. تماس تلفنی نمی تواند برقرار یا دریافت شود. این ناشی از انزوا ناکافی بین آنتنهای داخلی و خارجی است.

اقدامات لازم برای افزایش آنتن دهی موبایل

ابتدا بررسی کنید که آیا LED زنگ هشدار دهنده است یا خیر. نور ممکن است نشان دهد انزوا کافی نیست. – در مرحله دوم جهت آنتن ها یا مکان ها را تنظیم کنید یا فاصله بین آنها را بزرگ کنید. – در صورتی که روش های ذکر شده در بالا کار نمی کند، ثبات تکرار را با ATT DIP کاهش دهید.

1 – از سقف ساختمان برای انعکاس بزرگتر استفاده کنید (لطفا سعی کنید antenna در فضای باز و آنتن داخلی در طبقه های مختلف).

2 – از برخی موانع (مانند دیوارها) استفاده کنید.

3 –  قدرت تکرار کننده یا دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل روشن است، اما تلفن نمیتواند به شبکه متصل شود و هنوز هم نمیتواند ارتباط برقرار کنید .

دلیل 1: در سیستم تکرار وجود دارد.

راه حل: لطفا سعی کنید اتصال بین بخش های مختلف سیستم را تسخیر کنید.

علت 2: سیگنال های دریافت شده توسط آنتن های بیرونی دیگر اپراتورهای اطراف، بسیار قوی هستند. (به عنوان مثال، سیگنال های اپراتورهای دیگر 10 دسی بل قوی تر از سیگنال های مورد نیاز است.)

راه حل 1: جهت آنتن خارجی یا موقعیت نصب آن را تغییر دهید، به طوری که فاصله قدرت سیگنال بین اپراتورها کاهش می یابد.

راه حل 2: استفاده از موانع (مانند ساختمان ها و دیوارها) برای جلوگیری از سیگنال های دیگر اپراتورها.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسارتباط با ماواتساپ