راهنمای خرید تقویت کننده آنتن موبایل مناطق روستایی

راهنمای خرید تقویت کننده آنتن موبایل مناطق روستایی

آنتن موبایل مناطق روستایی

شما در کلبه جنگلی عمیق یا کلبه کوهستانی خود، خارج از شبکه، به دور از سر و صدا، و در محاصره آرامشی هستید که تنها مادر طبیعت می تواند فراهم کند. یا شاید زمین را می‌کشید، تمام روز در مزرعه‌تان سخت کار می‌کنید، و زندگی صادقانه‌ای می‌سازید. اما همانطور که می گویند هر گل رز خارهای خود را دارد. آیا شما نیاز به یک راهنما برای خرید تقویت کننده آنتن موبایل مناطق روستایی دارید؟ پس مقاله زیر را مطالعه کنید:

چگونه پوشش سلولی بهتری در مناطقی با پذیرش ضعیف داشته باشیم؟

زندگی در یک منطقه دورافتاده و روستایی همچنین به معنای محدود بودن سیگنال تلفن همراه است. مناطق مرده امری عادی است. قطع تماس، ناتوانی در استفاده از اینترنت و در بهترین حالت، داشتن سرویس نقطه‌ای، راحتی نهایی شما نیست.

و از موارد اضطراری نیز غافل نشویم. توانایی اتصال تنها چیزی است که اهمیت دارد.
راه حل: تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای مناطق روستایی و مزارع

 سیگنال 4G و 4G LTE خود را تقویت کنید!

یک تقویت‌کننده سیگنال تلفن همراه برای مناطق روستایی سیگنال ضعیف موجود را دریافت می‌کند، آن را تقویت می‌کند و سیگنال تقویت‌شده را در داخل کابین، کلبه یا خانه خارج از شبکه شما بازپخش می‌کند:

پوشش بهتر 4G، LTE، و 3G، دریافت قابل اعتماد و سرویس اینترنت سریعتر.
برای همه تلفن ها و دستگاه های تلفن همراه (تبلت، هات اسپات، لپ تاپ و غیره) کار می کند.
افزایش دهنده سیگنال سلولی مورد تایید FCC
5G آماده – برای دهه آینده و پس از آن کار خواهد کرد
برای همه شرکت‌های مخابراتی منطقه‌ای و ایالات متحده (Verizon، AT&T، T-Mobile، Sprint، US Cellular، و موارد دیگر!) کار می‌کند.
کیت های کامل، نصب آسان.
بدون هزینه ماهانه، بدون نیاز به اتصال به WiFi.
سیگنال قوی یا 90 ضمانت برگشت پول!

با بیش از 150000 تقویت کننده سیگنال (که تکرار کننده نیز نامیده می شود) در هر ایالت و استان ایالات متحده آمریکا و کانادا برای تقریباً هر نوع ساختمانی ارائه شده است، ما لیستی از بهترین تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه برای کابین ها، کلبه ها و خانه های ییلاقی را گردآوری کرده ایم. ساده است: میله/دسی بل بیشتر = سرویس بهتر.

با ساختمان های تجاری در حومه شهر، ما همچنین یک تیم اختصاصی از نصاب ها و برنامه ریزان برای دریافت بهترین خدمات را داریم.

دلایل بسیار خوبی برای داشتن یک تقویت کننده سیگنال وجود دارد، به خصوص اگر در یک منطقه روستایی با قدرت سیگنال خارجی ضعیف زندگی می کنید.

قطع شدن آنتن موبایل

نکته ای در مورد آنتن ها

به طور کلی دو نوع آنتن در فضای باز برای تقویت کننده های خانگی استفاده می شود: همه جهته و جهت دار. اگر در یک منطقه روستایی زندگی می کنید، آنتن همه جانبه را به خود زحمت ندهید، زیرا اگرچه نصب آن آسان تر است، اما سود کمتری برای سیستم شما ایجاد می کند. زمانی که دور از یک برج سلولی زندگی می کنید این امر بسیار مهم است.

از نظر آنتن های جهت دار، دو نوع اصلی وجود دارد: yagi و LPDA. آنتن‌های LPDA بسیار قوی‌تر از آنتن‌های یاگی هستند و باید در مناطق بسیار روستایی برای ارائه سیگنال قوی‌تر استفاده شوند. با این حال، آنها گران هستند و نصب آنها بسیار سخت تر است. از طرف دیگر، استفاده از آنتن‌های Yagi آسان‌تر است و اگر در فاصله 3 مایلی برج زندگی می‌کنید، به خوبی کار می‌کنند. آنتن‌های Yagi در همه کیت‌های پیشنهادی ما گنجانده شده است، اما اگر همچنان در دریافت سیگنال مشکل دارید، توصیه می‌کنیم به LPDA ارتقا دهید.

برای آنتن های داخلی، از شلاق خودداری کنید. سعی کنید در صورت امکان یک آنتن پانل یا یک آنتن گنبدی تهیه کنید.

در زیر تقویت کننده آنتن موبایل مناطق روستایی ما آمده است:

 

تقویت کننده انتن موبایل مدل طلایی GSM 980 Repeater gold

 

تقویت کننده امواج موبایل mini LCD display 900mhz GSM repeater kit

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسارتباط با ماواتساپ