تقویت کننده سیگنال چیست؟

تقویت کننده سیگنال

تقویت کننده سیگنال چیست؟

گاهی اوقات به تقویت کننده سیگنال مودم اشاره می شود ، یک تقویت آنتن موبایل یک سیگنال سلولی را در یک منطقه مشخص تقویت می کند تا به سرعت داده سریعتر ، دامنه وسیع تری از پوشش با افت کمتر برسد.
اگر سیگنالی برای شروع وجود نداشته باشد ، تقویت کننده آنتن کار نمی کند. تقویت کننده های سیگنال مودم برای تقویت حداقل به مقداری سیگنال نیاز دارند.
به طور خلاصه ، یک تقویت کننده پذیرش تلفن همراه می تواند سیگنال مکالمه4G LTE ، 3G یا 2G را در یک ساختمان ، وسیله نقلیه یا مکان از راه دور تقویت کنید.
سرعت اینترنت ، پیامک و کیفیت مکالمه را افزایش دهید.
با سیگنال کمتر ، یک اتصال قابل اعتماد را حفظ کنید.
فضای آنتن دهی را وسیعتر کنید.

تقویت کننده آنتن چگونه کار می کند؟

دیوارهای بیرونی ساخته شده از بتن ، اتاقهای فلزی و حتی دیوارهای داخلی همگی به کاهش سیگنال سلولی در داخل کمک می کنند. تقویت کننده تلفن همراه با کشیدن سیگنال ضعیف ، تقویت آن و سپس پخش مجدد آن در داخل منطقه مورد نیاز شما ، کار می کند.

بیشتر تقویت کننده های آنتن موبایل یک سیستم سه بخشی هستند:

آنتن خارج برای گرفتن آنتن ضعیف.

تقویت کننده آنتن موبایل برای تقویت سیگنال ضعیف.

داخل آنتن برای پخش مجدد آنتن تقویت شده در داخل خانه یا محل کار یا اتومبیل خود.

تقویت کننده سیگنال هوشمند چیست؟

تقویت کننده های دریافت هوشمند با بیش از 100 دسی بل سود در اختیار شما قرار می گیرند در حالی که همتایان آنالوگ آنها 63-70 دسی بل سود دارند. این واحدها علاوه بر دیجیال بودن ، دارای ویژگی های فوق العاده ای مانند پلاگین و بازی ، آنتن دهنده داخلی در داخل جعبه تقویت کننده هستند و نیازی به آنتن در فضای باز نیست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما
تماس سریع