تقویت آنتن موبایل آنالوگ

اساساً ، اکثر تقویت کننده های امروزی آنالوگ هستند. آنها تمام فرکانسهای شرکت مخابراتی تلفن همراه را با استفاده از فناوری سنتی تقویت می کنند. همچنین تقویت کننده های باند پهن (باند پهن) ، آنها معمولاً همراه با کابل و کیت آنتن در فضای باز به فروش می رسند. نصب لازم است. گاهی اوقات تقویت کننده های سیگنال آنالوگ به اختصار به عنوان تکرار کننده ها / تقویت کننده های دو جهته یا BDA شناخته می شوند. این یک تقویت کننده سیگنال است که بسیاری از مناطق تحت قانون آنها به آنها اجازه می دهد تا اولین پاسخ دهندگان در اطراف مناطق و امکانات مختلف در تماس باشند تا بتوانند شرایط اضطراری را تأمین کنند. تقویت کننده های دو جهته هم برای تلفن همراه و هم برای استفاده رادیویی دو طرفه هستند.

تقویت کننده های سیگنال هوشمند

به طور کلی ، این یک شکل جدید از تقویت آنتن موبایل درخانه بی سیم با استفاده از پردازنده های بیس باند کاملاً دیجیتالی کاملاً دیجیتالی است که پوشش را قبل از پخش مجدد پاک می کنند. تقویت کننده های دریافت هوشمند با بیش از 100 دسی بل سود در اختیار شما قرار می گیرند در حالی که همتایان آنالوگ آنها 63-70 دسی بل سود دارند. ممکن است کمی گرانتر از آنالوگ باشند ، اما دارای ویژگی های فوق العاده ای مانند پلاگین و بازی ، آنتن اهدا کننده داخلی در داخل جعبه تقویت کننده هستند و نیازی به آنتن در فضای باز نیست.

دلایلی که سیگنال شما ضعیف است.

در یک سناریو که توسط ویلسون الکترونیک نشان داده شده است ، با آزمایش پوشش سلولی در منطقه ای پر از 100 فوت چوب عمیق قرمز و کاج سفید در نیویورک ، یک تقویت کننده سیگنال ویلسون توانست بر موانع مختلفی که در مناطق روستایی سراسر آمریکا نمایان شده است ، غلبه کند. نتیجه آن پذیرایی قابل اعتماد تلفن همراه از کسانی بود که در خانه زندگی می کردند. دریافت و دریافت صدا از حامل های مختلف افزایش یافته است.

فاصله دکل مخابراتی و وسیله نقلیه / خانه شما.

یکی از دلایل ضعف دریافت تلفن همراه می تواند به دلیل فاصله از دکل مخابراتی نزدیک به شما باشد. هرچه به برج سلول نزدیکتر باشید ، سیگنال تلفن همراه قوی تر می شود. از طرف دیگر ، هرچه از برج تلفن همراه خود دورتر باشید ، سیگنال تلفن همراه بدتر است.

-تداخل از خارج.

همچنین ممکن است تداخل های خارجی بر روی پوشش سلولی شما تأثیر بگذارد. توجه داشته باشید که سیگنال های تلفن همراه به طور کلی امواج رادیویی هستند و با مسدود کردن مسافت های طولانی برای رسیدن به تلفن شما ، انسداد زیادی دارند. انتقال م ofثر موج ها به یک خط روشن دقیق به برج حامل نیاز دارد. با این وجود ، وقفه های بیرونی مانند کوه ها ، درختان ، آسمان خراش ها و دیگر ساختمان های بلند ، تپه ها ، تابلوهای تبلیغاتی ، عناصری مانند برف ، رعد و برق و باران باعث ضعف استقبال می شود.

-تداخل از داخل.

مورد دیگری که باعث ضعف استقبال می شود تداخل های داخلی است. این موارد شامل مواردی نظیر مصالح ساختمانی ضخیم مانند لایه های آجر و بتن ضخیم ، موانع تابشی ، شیشه و فلز ، درهم ریختگی مغناطیسی و الکترونیکی و همچنین مواد رسانایی است که پوشش ورودی را مسدود یا ضعیف می کند. سیگنال بیرونی شما ممکن است عالی و شاید حتی بسیار نزدیک به برج سلولی حامل باشد اما در داخل خانه شما به دلیل تداخل های داخلی سیگنال می تواند کاملا ضعیف باشد.

استعداد تقویت آنتن دهی پذیرایی چیست؟

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه ATT و تقویت کننده های دیگر حامل ها برای کار با انتقال موجود ساخته شده اند. سپس انتقال بر اساس آن قبل از پخش به مکان یا فضایی با استقبال بسیار ضعیف یا اصلاً تقویت می شود. با این وجود ، اگر سیگنال پایداری مبنی بر دریافت و تقویت دستگاه وجود داشته باشد ، سیستم باید کار کند. توجه داشته باشید که تکرارکننده های تلفن همراه یا هر تکرار کننده دیگر سیگنال نمی دهند و فقط سیگنال حامل تلفن همراه را منتقل و تقویت می کنند. اگر آنتن خارجی تلفن همراه را نتوان در محلی یا اطراف آن قرار داد كه سیگنال پایدار است ، دستگاه تقویت آنتن دریافت تلفن همراه ممكن است مطابق میل شما كار نكند. برنامه تقویت آنتن موبایل در زیر زمین  همراه مناسب در واقع می تواند به شناسایی چنین امکان سنجی کمک کند.

قدرت سیگنال

پوشش تلفن همراه در مکانی که قصد دارید آنتن خارجی نصب کنید ، کل مساحت مورد نیاز برای پوشاندن را تعیین می کند ، شاید در داخل وسیله نقلیه ، دفتر یا خانه شما باشد. اگر پذیرش خارجی به اندازه کافی قوی باشد ، می توانید به راحتی بخشی را که تقریباً هم اندازه منطقه پوشش تبلیغ شده در یک تقویت آنتن موبایل در خانه است ، بپوشانید. از طرف دیگر ، اگر سیگنال قوی خارجی کمتری وجود داشته باشد ، فضای داخلی که باید تحت پوشش قرار گیرد همان اندازه تبلیغ شده نخواهد بود. ممکن است برای داشتن یک پوشش قابل اعتماد به سیستم سیگنال قوی تری نیاز باشد.

هر وقت در حال خرید تقویت آنتن موبایل برای هر شرکت مخابراتی دیگری هستید ، با توجه به متری مربع مشخص شده.
برای ارزیابی قدرت پوشش می توانید به نوارهای موجود در تلفن نیز روی بیاورید. این به شما کمک می کند بهترین مکان را برای نصب آنتن خارجی تخمین بزنید. ممکن است هیچ راهی جهانی برای نشان دادن نوارهای سیگنال در تلفن همراه وجود نداشته باشد که برخی از آنها دارای 5 نوار یا کمتر باشند. با این وجود گفته می شود که هر نوار 5-10 برابر قوی تر از نوار پوشش قبلی است. این بدان معنی است که کسانی که قدرت دریافت آنها بسیار کم است (در تلفن همراه به عنوان 1-2 نوار نشان داده شده است) نباید به دنبال تقویت کننده توصیه شده پوشش تلفن همراه برای مکان خود باشند اما یک مورد کمی قوی تر است.

دسی بل (دسی بل) نوعی اندازه گیری لگاریتمی است که مقاومت آمپلی فایر را درجه بندی می کند. اگر یک آمپلی فایر به عنوان افزایش دهنده 6 دسی بل رتبه بندی شود ، این بدان معنی است که قدرت آن دو برابر می شود. همزمان با هر کاهش 6 دسی بل ، آمپلی فایر به اندازه نصف قدرت دارد. اگر در اطراف منطقه ای با پوشش ضعیف و تمایل به افزایش اتصال در کل منطقه زندگی می کنید ، یک تقویت کننده قدرتمند را انتخاب کنید. در جعبه تقویت کننده یک صفحه مدار وجود دارد که سیگنال دریافت شده از پورت ورودی را تقویت می کند و آن را از پورت خروجی خود می فرستد.
خارج از خانه / آنتن ساختمان.
یک تقویت آنتن در فضای باز مانند تقویت کننده تلفن همراه ماشین معمولاً دارای آنتن خارجی است. آنتن در فضای باز یکی از اجزای مهم هر تقویت کننده دریافت است. به راحتی پوشش ضعیف تلفن همراه را در اطراف شما جذب می کند. واضح است که ، اگر آنتن خارجی شما بالاتر باشد ، پوشش کشیده شده بسیار بهتر است. نصب و نصب آنها بر روی دیوار خارج از خانه ، سقف یا پنجره خانه آسان است.
به طور کلی ، آنتن تقویت کننده سیگنال تلفن همراه شامل یک صفحه زمینی ، یک افقی مسطح یا تقریباً مسطح است که به عنوان سطحی برای هدایت امواج رادیویی از سایر عناصر آنتن کار می کند. توجه داشته باشید که لازم نیست هواپیماهای زمینی روی زمین ثابت شوند. اندازه و شکل آنها به شدت سود و سایر صفات تابش را تعیین می کند.

به عنوان مثال هنگام خرید تقویت کننده های آنتن موبایل ، ممکن است بخواهید در مورد یک آنتن خارج Yagi یا یک آنتن خارجی جهت دار Omni فکر کنید. با استفاده از این آنتن ها می توانید سیگنال های پیشرفته یا 3G 4G LTE موجود را به راحتی جذب کنید.
یک آنتن خارجی که شاید روی سقف خانه یا از طریق پنجره ای در طبقه بالا نصب شده باشد ، با یک کابل کواکسیال به واحد پایه متصل می شود. سپس واحد پایه سیگنال را از فضای خارج از خانه تقویت و رله می کند.

آنتن جهت-جهتی

این آنتن های همه کاره هستند که همیشه کار خواهند کرد. دریافت تلفن همراه از همه جهات یا 360 درجه کشیده می شود. اگر در منطقه ای با برج های سلول زیادی زندگی می کنید و قصد دارید چندین حامل سلول را تقویت کنید ، آنتن فوق العاده ای است که باید در مورد آن فکر کنید. این برنامه به طور همزمان از ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه مختلف پشتیبانی می کند. شما فقط به یک سیگنال متوسط یا ضعیف نیاز دارید و آنتن Omni-directional اساساً بقیه کارها را انجام می دهد.

آنتن -یاگی (جهت دار)

این یک جهته یک آنتن مخصوص است که گیرنده تلفن همراه را از یک جهت خاص مانند 45 درجه می کشد. این امکان را به آنتن می دهد تا برای کارایی بیشتر به برج تلفن همراه گسترش یابد. اساساً ، نوعی آنتن است که برای هر کسی که در دورترین مناطق آمریکای شمالی زندگی می کند ، جایی که یک برج سلولی یا یک حامل واحد وجود دارد ، استفاده می شود. این برای یک سیگنال ضعیف با فاصله زیاد از برج سلولی بسیار مناسب است و تقویت حامل شبکه تنها چیزی است که لازم است.

وسیله نقلیه در خارج از آنتن ها

وقتی صحبت از تقویت آنتن موبایل در خانه  برای وسایل نقلیه از RV ها ، کامیون ها ، شناورهای دریایی ، موتورخانه ها ، اتومبیل ها تا SUV می شود ، نصب و آنتن های متنوعی وجود دارد. حتی در این صورت ، می توانید از نوع مونتاژ استاندارد آنتن ، ماشین آنتن بزرگ وسیله نقلیه بزرگ یا آنتن های تفریحی و آنتن های ضد آب / ضد آب و هوا برای کشتی های دریایی برای قایق ها یا قایق ها استفاده کنید.

آنتن اتومبیل

آنتن اتومبیل معمولی به صورت عمودی نزدیک به وسط سقف اتومبیل نصب می شود. به عنوان آنتن های جهت دار Omni ، دریافت سلول از جهات مختلف کشیده می شود. این بدان معنی است که آنتن باید از هرگونه انسداد پاک باشد.
بیشتر آنتن های اتومبیل از مونت های آهن ربایی بهره می برند که نصب آنها ساده است. آنتن های اتومبیل مونت مغناطیسی می توانند هر چیزی بین 4 اینچ و 12 اینچ با یک پایه مغناطیسی پایدار باشند که می تواند روی سقف فلزی اتومبیل بایستد. آنها آنتن هایی با مشخصات پایین هستند که قادر به پوشش 4G LTE و 3G هستند

آنتن وسیله نقلیه تفریحی

کامیون یا آنتن وسیله نقلیه تفریحی آنتن تخصصی با دوام تر و قدرتمندتری است. معمولاً کمی بلند است و بین دو تا سه پا افزایش می یابد. برای جذب شوک ، آنتن RV معمولاً با ویژگی های شعاعی برای عملکرد بهتر به فنر نصب می شود. معمولاً آنتن مغناطیسی نیست و باید با استفاده از یک فرآیند نصب با مجموعه های نصب شده شامل پیچ ، پیچ و مهره و صفحات زاویه دار فلزی ، رفع شود. در حالی که برخی از آنتن های RV مخصوص شبکه های 3G هستند ، اکثر آنها در هر دو شبکه 4G LTE و 3G فعالیت می کنند

آنتن های دریایی

مانند آنتن های کامیون / RV ، این موارد نیز تخصصی هستند. آنها با توجه به آب و هوا و عناصر ساخته شده به دلیل محیط آشفته ای که در دریاهای آزاد و اقیانوس های خشن استفاده می شوند ، ساخته می شوند. طول آنتن های دریایی عموماً زیر دو فوت بوده و بیشتر از مواد مقاوم در برابر نمک ، فایبرگلاس و فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. آنها همچنین نصب مغناطیسی نیستند بلکه ثابت هستند و به نصب نیاز دارند. آنتن های دریایی معمولاً هر دو شبکه 4G LTE و 3G را می کشند

آنتن داخلی

یک جز critical مهم در تقویت آنتن موبایل در زیر زمین آنتن داخلی آن است. این امر حیاتی است زیرا گیربکس تقویت شده را دریافت می کند و آن را در سراسر منطقه مورد پوشش واقعاً مورد نیاز گسترش یا پخش می کند.

آنتن های گنبدی و تابلویی در داخل ساختمان ها و نیازهای خانه کار می کنند. از طریق تقسیم کننده ها ، چندین آنتن داخلی را می توان با یک تقویت کننده متصل کرد. آنها برای پوشش مسافت طولانی و چند طبقه بسیار عالی هستند ، یا به راحتی اطمینان حاصل می کنند که پذیرایی در مناطق خاص یک خانه یا ساختمان افزایش می یابد

این آنتن داخلی گیرنده تلفن همراه را در یک جهت پخش می کند. آنتن های پنلی هستند

بیشتر بر روی دیوار نصب می شود و همچنین می توان روی سقف ها نصب کرد تا پروژه را از زیر به سطح پایین تر / طبقه پایین تر برساند. اگر چند طبقه برای پوشاندن یا عرض مستطیل گسترده تر دارید ، این آنتن ها خوب کار خواهند کرد

بهترین برای یک وسیله نقلیه بزرگ ، پنل داخل آنتن بهترین استفاده برای قایق ها و وسایل نقلیه تفریحی است. آنها سیگنال های صوتی ، سیگنال های داده 4G LTE و 3G را در وسایل نقلیه تقویت می کنند و زمین و فضای بیشتری را در یک کشتی دریایی جادار یا یک وسیله نقلیه تفریحی بزرگ یا خانه موتور تحت پوشش قرار می دهند.
کابل ها و اتصالات را در نظر بگیرید.
برای اتصال آنتن ها و تقویت آنتن دهی ایرانسل و تقویت آنتن دهی همراه اول ، از کابل های کواکسیال استفاده می شود. در یک کیت تقویت کننده گیرنده تقویت کننده آنتن معمولی ، دو مجموعه کابل برای اتصال تقویت کننده به آنتن در خارج ، و دیگری برای اتصال آنتن داخلی با آمپلی فایر در داخل خانه ، پیدا خواهید کرد

مصارف خانگی تقویت کننده سیگنال تلفن همراه

یک تقویت آنتن دهی تجاری و خانگی ، حتی یک تقویت کننده آنتن تلفن همراه از Best Buy به طور موثر شبکه های داده صوتی و 4G و 3G را تقویت می کند. تقویت کننده تلفن مانند داشتن یک برج سلول شخصی در خانه خود یا ساختمان اداری است. برخی از بهترین تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه برای خانه شامل پلاگین و تقویت کننده سیگنال پخش صوتی ، 3G و 4G LTE است که دریافت را تا 2000 فوت مربع افزایش می دهد. برای دارایی های کوچک ، دفاتر ، خانه های کوچک و اتاق های کوچک با سود 72 دسی بل بسیار مناسب است. از دیگر موارد تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خانگی می توان به تقویت آنتن موبایل در زیر زمین اشاره کرد که شبکه های صوتی (2G) ، 3G و 4G LTE را تا 2500 فوت مربع افزایش می دهد و دارای تقویت کننده داخلی و آنتن داخلی برای عملکرد برتر است. فقط برای مقایسه با این تقویت کننده های خانگی ، تقویت کننده تجاری 23 جی دی دبلیو  برای شبکه های صوتی ، 3G و 4G LTE برای مشاغل بزرگ در فضاهای غول پیکر عالی است. این پتانسیل کل پوشش 140،000 فوت مربع دارد. البته ، تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای بررسی در منزل باید نور بیشتری را در مورد این دستگاه های تقویت آ نشان دهد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما
تماس سریع