تقویت آنتن موبایل در نقاط کور

وسايلي براي تقويت کننده آنتن موبايل در نقاط كور

دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل در اندازه‌هاي كوچك طراحي مي‌شوند و بيشتر شبيه به مودم ADSL هستند. با توجه به اينكه براي استفاده در زیرزمین و پارکینگ يا خانه طراحي شده باشند، به همراه آداپتور عرضه مي‌شوند توان اين تقويت‌كننده‌ها معمولا تا 2وات است ولي به دليل فاصله كم با كاربر بهتر است براي حفظ سلامت فقط در مواقع نياز از آن استفاده شود. برد اين مدل تقويت‌كننده آنتن تا حدود 200 متر است كه براي استفاده داخل خانه‌هاي كوچك يا وسايل نقليه مناسب است. در اين دستگاه‌ها به‌گيرنده امواج اهميت بيشتري داده مي‌شود و بيشتر امواج ضعيف را به ميزان عادي و قابل استفاده تقويت مي‌كنند. قيمت اين دستگاه‌های تقویت کننده آنتن موبایل در بازار ايران حدود 790000 تومان است.

فرکانسی از نوع IDRPT-9000

IDRPT-9000 به راحتی می تواند با دریافت محدودیت های سلولی یا نقاط مرده در ساختمان ها ارتباط برقرار کند در واقع نوعی سیگنال قوی است. در بسیاری از موارد، مسائل پذیرش سلولی در ساختمان های بتنی یا فولادی وجود دارد. برخی از دفاتر و یا بخش های ساختمان شما ممکن است دسترسی به تلفن همراه داشته باشد، در حالی که دیگران خدمات محدود یا غیرمستقیم دارند. تماس های تلفن همراه ممکن است رخ دهد اما به سرعت مخاطب را کاهش می دهد، کیفیت تماس ضعیف یا دسترسی به اینترنت کم می شود. این ها همه علائم سیگنال سلولی هستند

چرا باید از تقویت آنتن موبایل استفاده کرد

1 – محل نزدیک ترین ایستگاه پایه – ایستگاه های پایه برای پوشش گسترده استفاده می شود. با این حال، مناطق زیادی وجود دارند که در آن قدرت سیگنال به دلیل ویژگی های توپوگرافی کاهش می یابد محدودیت هایی در مورد ارتفاع یا محل ایستگاه های پایه وجود دارد که مناطق روستایی به طور کلی ایستگاه پایه کمتر از مناطق شهری داشته باشد.

2 – موانع طبیعی و منحصر به فرد – قدرت سیگنال نیز می تواند منفی تحت تاثیر قرار درختان، تپه ها، ساختمان ها، آب و هوا و سایر موانع. شما ممکن است نسبتا نزدیک به یک ایستگاه پایه باشید اما هنوز هم قادر به برقراری تماس نیستید این اغلب در داخل خانه ها، دفاتر و ساختمان های دیگر با گچ، بتن رخ می دهد یا دیوارهای فلزی که ممکن است سیگنال را مسدود کنند.

تقویت کننده سیگنال با دو آنتن کار می کند. آنتن داخل سالن با تلفن همراه شما و یک آنتن بیرونی یا همان آنتن گیرنده سیگنال و امواج لگاریتمی با ایستگاه پایه (BS) ارتباط برقرار می کند. آنتن بیرونی سیگنال را از دکل های BTS دریافت می کند و از طریق کابل به سیگنال تقویت کننده ارسال می کند، جایی که در آن تقویت می شود و دوباره ارسال می شود توسط آنتن داخل سالن در سراسر ساختمان. هنگامی که آنتن داخل سالن یک سیگنال را می گیرد از دستگاه تلفن همراه خود، Signal Booster تقویت سیگنال و انتقال آن از طریق کابل به آنتن بیرونی و بازگشت به BTS را انجام می دهد.

تقویت کننده آنتن سیگنال امواج موبایل در مناطق روستایی

در بسیاری از مناطق روستایی تراکم مسکن بسیار کم است و ساخت یک ایستگاه پایه جدید از نظر تجاری قابل دوام نیست. نصب یک تقویت کننده آنتن موبایل خانگی ممکن است این مشکل را برطرف کند.

آیا یک دستگاه تقویت آنتن موبایل می تواند اینترنت موبایل 3G را تقویت کند؟

استاندارد 3G فقط برای ارتباط صوتی و پیام کوتاه منظور شده است ، در حالی که 3G مخفف نسل 3 اینترنت تلفن همراه است. اینها انواع مختلفی از اتصال هستند که روی فرکانسهای مختلف کار می کنند. و انتخاب یک تقویت کننده ، به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید تماس های صوتی و پیامکی یا اینترنت همراه خود را بهبود ببخشید ، ابتدا خوب فکر کنید. برای تماس ، یک تکرار کننده GSM و برای اینترنت همراه 3G تقویت کننده 3G انتخاب کنید.

تداخل چند راهی سیستم آنتن دهی موبایل

حتی در مناطق شهری (که معمولاً دارای سیگنالهای سلولی قوی هستند) ، ممکن است مناطق مرده ای وجود داشته باشد که در اثر تداخل مخرب امواج ایجاد می شود. مساحت این موارد معمولاً چند بلوک است و معمولاً فقط یکی از دو دامنه فرکانس مورد استفاده تلفن های همراه را تحت تأثیر قرار می دهد. این اتفاق می افتد زیرا طول موج های مختلف فرکانس های مختلف در نقاط مختلف به طور مخرب تداخل می کنند. آنتن های جهت دار می توانند برای غلبه بر این مسئله مفید باشند زیرا ممکن است از آنها برای انتخاب یک مسیر واحد از چندین مورد استفاده شود.

(توجه داشته باشید: تقویت کننده سیگنال فقط اگر سیگنال کافی برای تقویت وجود داشته باشد، کار خواهد کرد.)

فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل 09356666620  –  02122216273

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع