تقویت آنتن موبایل ارزان

Signal Repeater یک تقویت کننده بسیار قوی برای رفع آنتن دهی موبایل شما است و در عین حال دستگاه تقویت آنتن موبایل ارزان امواج تلفن همراه است تقویت امواج موبایل که در تمامی مکانهایی که آنتن دهی تلفن همراه ضعیف باشد توسط ریپیتر آنتن موبایل و کد تقویت آنتن موبایل مشکل آنتن دهی موبایل را فراهم می کند ، کارکرد بسیار دقیق و چاره سازی دارد و قادر است تحت ضعیف ترین شرایط آنتن دهی ، امواج تلفن همراه را دریافت نموده و کاملا تقویت نماید. این دستگاه تقویت آنتن برای فضای بسته مناسب بوده و سیگنال های موجود در بالاترین ارتفاع را به داخل محیط شما می رساند و مشکل آنتن دهی کاربر را حل می کند شرکت موبایل ریپیتر قویترین سیستم تقویت آنتن موبایل در ایران می باشد برای سفارش این دستگاه تقویت آنتن موبایل ارزان می توانید به شماره تلفن های 09356666620  –  09121301538  –  02122216273 تماس حاصل فرمایید

دستگاه تقویت آنتن موبایل ارزان , تقویت کننده آنتن موبایل ارزان , تقویت موبایل ارزان

امروزه مردم در همه جا از تلفن های همراه استفاده می کنند. اما، متاسفانه، به دلیل از دست دادن انتقال سیگنال بی سیم (بی سیم)، در محیط های مختلف، و نیز به علت اثر دیوارهای ساختمان، برخی از مناطق ضعیف سیگنال، و یا حتی خفیف از دست دادن داده ها حتی در اطراف ایستگاه سیگنال GSM. به عنوان مثال، این می تواند به فرصت های از دست رفته کسب و کار منجر شود. تکرار می تواند سیگنال مورد نیاز برای تلفن همراه را برای کار در شرایط عادی تقویت کند.

مردم می توانند به راحتی با استفاده از یک تلفن همراه ارتباط برقرار کنند، که بسیار درست است. از آنجا که اثر نا آشنا در بی سیم ارتباطات و محافظت الکترومغناطیسی، هنگامی که افراد به فضاهای مانند هتل ها، ساختمان ها، دفاتر، پارکینگ زیرزمینی می روند سیگنال تلفن همراه ناپدید می شود، بنابراین استفاده از تلفن همراه شما غیر ممکن می شود. گاهی اوقات این می تواند باعث از دست رفتن داده ها شود و اطلاعات ارزشمند برای دوره زمانی که هیچ سیگنال دریافت نمی شود و همچنین می تواند زیان های مالی را به وجود آورد. تکرار کننده های RF (GSM، 3G، 4G) یک دستگاه کم قدرت است که کمبود سیگنال را جبران می کند و یک منطقه مسکونی محدود را پوشش می دهد اطمینان از برقراری ارتباط با تلفن همراه تکرار کننده های ما در دوبلکس کامل عمل می کنند (صحبت و گوش دادن همزمان). تکرار کننده های کامل دوگانه با فیلتر SAW (موج آکوستیک سطح) و ALC (کنترل سطح کنترل خودکار) مجهز شده اند کم قدرت، ایمنی در کار، سر و صدای کم و افزایش خطی در سراسر bandwith است.

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل

شماری از عوامل و سازه ها میتوانند مناطق بدون سیگنال ایجاد کنند جایی که ممکن است حتی در مکان هایی که حاملها پوشش هستند بیسیم ها باشند با این حال محدود است چرا که محدودیت شبکه های آنتن دهی دخالت دیگرسایت های خطوط همراه و پستی بلندی های زمین را باید جزو عوامل سکوت نامید زمانی که سلول تلفن ها اتکا به امواج رادیویی که از عوامل مهم آنتن دهی هستند ممکن است دسترسی غیر ممکن شود همانند سایر انتقال های رادیویی ساختمان های بزرگ ، قطعه زمین های بلند ، درختان یا سایر عوامل میان تلفن و نزدیک ترین ایستگاه مرکزی

تقویت آنتن دهی موبایل

آنتن های زیر مناسب ترین راه برای ارتباطات همراه است

مستقیم و همه جا و همه چیز آنتن های جی .اس.ام یکی از دو عوامل مستقیم و غیر مستقیم آنتن دهی میباشند که توانایی دریافت هر علامت (سیگنال) را داراست معمولا این گونه حساسیت های بخصوص خود را به طور مستقیم یا غیر مستقیم دارد که نیروگرفته شده با متراژ های خود متمرکز و زوم میشود.

آنتن هایی که به طور مستقیم همه جارا پوشش میدهند به هر حال آنتن ها برای دریافت سیگنال مستقیم باید علامت گذاری در مناطق مشخص شده نشعات گرفته را انجام دهند

1 – آنتن های انحصاری : متشکل از قطب یا مرکزیت مستقر شده توسط تکه های فلزی یا مجموعه ای از سیم ها که مرکز تابش امواج یا اطراف به طور مساوی و مستقیم در بیرون اند همه جایی که ما میتوانیم استفاده کنیم

2 – آنتن یاگی : اغلب پیچیده تر از سایر آنتن ها به دلیل مواد ساخته شده در بشقاب – انعکاسی مستقیم دارد آنتن های یاگی طرحی دشوارتر نسبت به انواع دیگر آنتن های جی.اس.ام دارند

3 – آنتن های چند مسیره : آنتنهای چند مسیره همچنین میتوانند قابل استفاده برای بالا بردن علامتهای جی.اس.ام باشند. آنها توانایی بالا بردن انواع بسیاری از علائم گوناگون با فرکانس جی اس ام را دارند.

آنتن های تقویت کننده آنتن موبایل رادار هستند که معمولا دارای باندهایی از 900 مگاهرتز یا 1800 مگاهرتز میباشد آنتنهای سه باند میتوانند صداها را از مسیرهای درونی بالا ببرند درحالی که سایر آنتنها تنها توانایی دو باند را در محدوده خود دارند که شبکه های بیسیم (y.s.m c.d.m.a.) ناتوان از کاربرد در برد وسیع و پیشرفته استفاده کنندگان و بازدهی و به پایان رساندن با مشخصات ویژه میباشد خدمات در خواست تحویل سرعت در مناطق وسیع صدای تلفن بیسیم و تماس های تصویری و اطلاعات بی سیمی همه در یک فضای محیط زیستی مجموعه چهره ها ارتفاع و سرعت دسترسی HSPA انتقال یافته و سرعت استفاده شده برای عنوان در خواستی پوشش سامانه به همراه علامت وابستگی در جغرافیای طبیعی از منطقه پوشش داده شده میباشد.
از دیارشدن علامت میتواند نمایش از گوناگونی ها در منطقه جنوب شهر با بسیاری از ساختمانهای بلند به نسبت در منطقه آزاد باشد

دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل نمونه ای از تکرارشونده ماست و نیز ساحل کم ارتفاع راه حلی برای وسعت شبکه بیسیم برای پوشش و از دیار ارتباطی بوده است

اختصارات حروف ابتدایی
Gsm سیستم gt  برای مخابرات همراه مشخصات برد فرکانس اتصالات از 933-960 مگاهرز باند فرکانس برد پایین 915-890 مگاهرتز سیستم دیجیتال با یک برد هوایی از 270 کیلوبایت است.

تقویت کننده GSM : اجزای تشکیل دهنده آن و عملکرد آنها

هر تکرار کننده سیگنال و سیگنال دارای سه عنصر اساسی است ، یعنی. آنتن در فضای باز ، همتای داخلی آن و خود جعبه تقویت کننده سیگنال.

عملکرد آنتن در فضای باز به این دلیل است که سیگنال ضعیفی از سایت سلول اپراتور گرفته و آن را به جعبه تقویت کننده سیگنال منتقل می کند. همانطور که قبلاً از نام آن حدس زده اید ، این آنتن قرار است در خارج از محلی که می خواهید یک سیگنال را تقویت کنید ، ثابت شود.

جعبه توسعه دهنده GSM عملکرد تقویت کننده ای را انجام می دهد. سیگنال موجود در خروجی از قبل تشدید شده و به همین ترتیب به آنتن داخلی می رسد.

آنتن داخلی مجدداً سیگنال تقویت شده را به تلفنهای هوشمند ، تاپ دامان ، تبلتها و غیره در داخل ساختمان پخش می کند.

چند کلمه باید در مورد ایمنی تقویت کننده سیگنال تلفن همراه گفته شود. اگر سیگنالی نسبتاً ضعیف باشد ، تلفن های ما شروع به پرتودهی می کنند که هیچ چیز خوبی برای سلامتی ما نیست. دریافت تقویت کننده سیگنال و در نتیجه دریافت سیگنال قوی عادی مانع کار دستگاه های ما در حداکثر بار می شود بنابراین از این افزایش تابش جلوگیری می کند. به همین ترتیب ، استفاده از تقویت کننده عمر باتری را طولانی می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع