تقویت آنتن موبایل تا 500 متر

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل دو باند می تواند تا برد 200 متر مربع را پوشش داد و فرکانس های 900 تا 1800 GSM-DCS را ساپورت میکند

بوسیله یک آنتن لگاریتمی و یک آنتن داخلی پچ پنل نصب می شود و توان آن 7 dbi می باشد میتوان تا 200 متر مربع را پوشش داد

تقویت آنتن موبایل | 02122216273 – 09356666620

تقویت کننده آنتن موبایلوقتی کلمه 2G  را می شنوید ، به نظر می رسد برخی از فن آوری های قدیمی و منسوخ مردم از دو سه دهه قبل برای برقراری ارتباط استفاده می کردند. اما این درست نیست. و ما در اینجا در مورد 2Gصحبت می کنیم. بنابراین ، ممکن است فکر کنید که این روزها چه کسی به تقویت کننده سیگنال2G نیاز دارد؟ آیا امروزه همه از 3G یا 4G استفاده نمی کنند؟ خوب ، این درست است اما 2G هنوز هم در جهان امروز نقش اصلی را بازی می کند.

2G همان چیزی است که به شما کمک می کند از طریق تلفن همراه خود ارتباط برقرار کنید. تمام تماس های صوتی در امارات متحده عربی در شبکه های 2G  هدایت می شوند. بنابراین ، اگر با تلفن همراه خود با شخصی صحبت می کنید ، از سرویس  2G  استفاده می کنید.

اگر هنگام مکالمه صداهای ترک خورده ای را تجربه کردید یا تماس شما بین مکالمه افتاد ، می خواهید از یکی از تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه 2G استفاده کنید.

این تقویت کننده ها روی باند فرکانسی 900 مگاهرتز کار می کنند.
این تقویت کننده ها در یک مدار کامل وجود دارند که شما باید آنها را نصب کنید و درست خارج از جعبه استفاده کنید. این جعبه شامل دو آنتن – خارجی و داخلی و دستگاه تقویت کننده به همراه کابل برای اتصال آن به آنتن ها است.

نصب این تقویت کننده ها واقعاً ساده است و فقط در مدت 15 دقیقه می توانید این کار را انجام دهید. پس از اتمام کار ، می توانید برای همیشه با مشکلات سیگنال همراه شوید. منتظر نباشید و از مشکلات سیگنال ضعیف رنج ببرید. هر کدام از این تقویت کننده های سیگنال 2G را متناسب با نیاز خود سفارش دهید و از ارتباط بی وقفه لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهسوالات تماسارتباط با ما
تماس سریع