تقویت آنتن موبایل تا 200 متر

با استفاده از دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند می توان تا برد 200 متر مربع را پوشش داد

تقویت کننده آنتن موبایل

بوسیله یک آنتن یاگی و یک آنتن داخلی قارچی یا سقفی که در سقف نصب می شود و توان آن 2.8 dbi می باشد میتوان تا 200 متر مربع را پوشش داد

تقویت آنتن دهی موبایلتقویت آنتن موبایل/تقویت کننده آنتن موبایل/بوستر موبایل/تقویت آنتن گوشی
همه در یک زمان یا دیگری تجربه حضور در مکانی را داشته اند که خدمات تلفن همراه ضعیفی داشته باشد. این ممکن است در یک سفر جاده ای ، داخل یک زیرزمین ، مناطق تپه ، برج های بلند یا یک رویداد ورزشی بوده باشد.
یکی از بزرگترین مشکلات عصر حاضر ، پوشش تلفن همراه است. بسیاری از کاربران کیفیت مکالمه ضعیف ، سرعت پایین داده و حتی مناطق وحشتناک ترسناک را تجربه می کنند. بسیاری از شرکت های مخابراتی تلفن همراه هزاران دلار بازاریابی را صرف ادعای ارائه کیفیت خوب قدرت سیگنال می کنند.
سیستم ارتباطات تلفن همراه راحتی قابل توجهی را در زندگی روزمره ما به ارمغان آورده است. ما می توانیم در حالی که از خانه یا محل کار خود دور هستیم با دوستان ، خانواده و شرکای تجاری خود تماس بگیریم. تلفن های همراه به ویژه هنگامی که افراد در شرایط بحرانی قرار می گیرند بسیار مفید واقع می شوند. در موارد اضطراری ، تماس به موقع می تواند جان کسی را نجات دهد.
متأسفانه ، هنوز برخی مکان ها وجود دارد که مردم می توانند “خارج از پوشش” خود را پیدا کنند. معمولاً آن مکانها از نزدیکترین ایستگاه پایه تلفن همراه خیلی دور هستند یا در زیر زمین قرار دارند. مثلا:
پارکینگ ، تونل
فروشگاه های بزرگ ، ساختمانهای اداری
ماشین ، قایق و غیره
خانه هایی در مناطق دور افتاده.
به منظور قوی نگه داشتن سیگنال برای استفاده راحت از تلفن همراه ، تقویت کننده تلفن همراه طراحی شد. این دستگاه ویژه ای برای تشدید سیگنالی است که از ایستگاه پایه به تلفن می آید و بالعکس. به عبارت دیگر ، یک “کپی” از یک سیگنال تولید می کند و آن را به تلفن همراه منتقل می کند.
اکنون مشکلات شما به Sai Siddhi Electronics ختم می شود که به دلیل کیفیت فوق العاده تلفن همراه یا تقویت آنتن  موبایل کاملاً مشهور است. ما باید در مورد چگونگی عملکرد سیگنال تقویت کننده تلفن اطلاعات بیشتری کسب کنیم ، و اینکه چگونه می توانیم برای ما سودمند شویم تا جزئیات را بررسی کنیم.
تقویت کننده آنتن موبایل / تقویت آنتن موبایل چیست؟
تقویت کننده آنتن موبایل یا تقویت آنتن موبایل بیشتر به عنوان تقویت کننده تلفن همراه و تقویت کننده شبکه شناخته می شود. این دستگاه های تقویت کننده سیگنال از چنین ابزاری هستند که برای افزایش قدرت سیگنال یک منطقه استفاده می شوند ، که با سیگنال ضعیف است و مردم با مشکلات ثابت افت تماس مواجه هستند. این دستگاه سیستمی است که از قسمتهای اساسی تشکیل شده است که عبارتند از: آنتن ها ، کابل و تکرار کننده / تقویت آنتن موبایل. این تقویت کننده سیگنال موبایل در طیف 2G ، 3G ، 4G با حالت های تک ، دو و سه باند در دسترس است.
عملکرد کاری این دستگاه تقویت آنتن موبایل بسیار ساده است زیرا آنتن ها در هر دو انتها سیگنال هایی را از هر دو برج و منطقه کمبود دریافت می کنند ، از طریق یک تقویت کننده عبور می کنند که سیگنال را تقویت می کند و آن را به سایر انتهای مربوطه منتقل می کند و در نتیجه ارتباط بدون تماس مناسب است قطره این دستگاه ها قادر به تولید سیگنال نیستند. آنها فقط سیگنالهای موجود را که دریافت می کنند افزایش و تقویت می کنند. اگر آنتن در معرض یک منطقه سیگنال قرار نگیرد ، دیگر نمی تواند کار کند.
ویژگی های دستگاه تقویت آنتن موبایل
سیگنال صوتی 4G LTE ، 3G یا 2G را در ماشین یا خانه خود تقویت می کند.
سرعت اینترنت ، کیفیت متن و مکالمه را افزایش می دهد.
اتصال قابل اعتماد را در کل حفظ می کند.
فضای پذیرایی را وسعت می بخشد.
مشکلات پوشش را کاهش می دهد.
دستگاه تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند؟
تقویت کننده آنتن با کشیدن سیگنال ضعیف ، تقویت آن و سپس پخش مجدد آن در داخل منطقه مورد نیاز شما ، کار می کند.
بیشتر تقویت کننده های آنتن یک سیستم سه بخشی هستند:
آنتن خارج برای ضبط سیگنال سلول ضعیف.
تقویت کننده برای تقویت سیگنال ضعیف.
داخل آنتن برای پخش مجدد سیگنال تقویت شده در داخل خانه یا اتومبیل خود.
آنتن خارجی سیگنال ضعیفی را از ایستگاه پایه تلفن همراه می گیرد و آن را از طریق کابل کواکسیال متصل به دستگاه تقویت آنتن منتقل می کند.
پس از دریافت سیگنال توسط تقویت کننده ، دستگاه آن را تقویت می کند. سپس سیگنال تقویت شده از طریق کابل کواکسیال اتصال دهنده دوم به آنتن داخلی منتقل می شود.
سرانجام ، سیگنال تقویت شده به تلفن همراه منتقل می شود.
چگونه نصب انجام شود؟
تمام دستگاه تقویت آنتن موبایل ما به صورت دوبلکس کار می کنند: آنها نه تنها از ایستگاه پایه تلفن همراه سیگنال ضعیفی دریافت می کنند و پس از تقویت به تلفن های همراه ارسال می شوند ، بلکه سیگنال هایی را از تلفن های همراه دریافت می کنند ، آنها را تقویت می کنند و به تلفن همراه می فرستند ایستگاه پایه
نصب تقویت کننده آنتن موبایل می تواند به صورت دستی انجام شود ، اگرچه برخی مهارت های جزئی لازم است. لطفاً برای نصب بی خطر آمپلی فایر ، دستورالعمل های موجود در دفترچه راهنما را به دقت دنبال کنید. توجه داشته باشید که برای موثر است
عملکرد تقویت کننده آنتن خارجی باید در محلی نصب شود که دریافت سیگنال به اندازه کافی قوی و پایدار باشد – ترجیحاً 2-3 نوار روی صفحه تلفن.
تقویت کننده آنتن موبایل نصب شده به شما امکان می دهد مکالمه های خود را حتی در مناطقی که قبلاً برای سیگنال تلفن همراه غیرقابل دسترسی تلقی شده بودند ، انجام دهید.
تفاوت آمپلی فایرها در پوشش و ظرفیت آن است.
لطفا توجه داشته باشید که ممکن است بسته به سایت نصب و شرایط پذیرش پوشش متفاوت باشد. با نصب چند آمپلی فایر در نقاط مختلف ساختمان می توان پوشش را گسترش داد. ظرفیت بر تعداد تلفن های همراه قابل استفاده همزمان تأثیر می گذارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع