برای افزایش آنتن دهی موبایل خود روش هایی را برایتان در زیر آورده ایم که با عث افزایش و تقویت آنتن موبایل می شود

1 -از بین بردن موانع سیگنال امواج فرکانس آنتن گوشی موبایل

2 - با استفاده از برنامه هایی مثل open signal میتوانید به نزدیک ترین دکل های مخابراتی متصل شوید

3 - با استفاده از کد *3001#12345#*

4 - پر بودن شارژ گوشی همراه باعث میشود سیگنال بهتری دریافت کند

5 - گوشی همراه را طوری در دستتان بگیرید که جلوی آنتن گوشی همراه نگرفته باشید

6 - پیدا کردن جایی مناسب برای دسترسی به شبکه انتن موبایل

7 : تعویض اپراتور

8 - استفاده از وای فای برای برای تماس صوتی

9 : استفاده از دستگاه تقویت آنتن موبایل برای رفع مشکلات آنتن دهی و اینترنت همراه

برای افزایش و تقویت آنتن دهی موبایل روش های بالا را تست کنید که ممکن است کار کند و باعث افزایش آنتن دهی موبایل شما شود و ممکن است کار نکند

و روش هایی که برای تقویت آنتن موبایل در این وبسایت موبایل ریپیتر ذکر شد هیچ ارجعیت خاصی نسبت به یک دیگر ندارند و اگر هم موردی بود در بخش تقویت کننده آنتن موبایل ذکر کرده ایم

چگونه می توانم دستگاه تقویت آنتن موبایل صحیح را برای شرکت و خانه خود انتخاب کنم؟

هر اپراتور تلفن همراه از فرکانس های خاص تلفن همراه برای تماس های GSM استفاده می کند. ما این داده ها را برای هر کشور جمع آوری کرده ایم و لیستی از مدل ها را تهیه کرده ایم که دقیقاً مناسب اپراتور شما هستند. همچنین ، در کاتالوگ ما تعداد زیادی تکرار کننده وجود دارد که از مدل های پایه برای حدود 100 مترمربع تا 3000 متر مربع شروع می کنند. برای یافتن تکرار کننده مناسب برای اپراتور و خانه خود ، به سادگی از فرم جستجوی ما در بالا استفاده کنید یا با تیم فروش ما تماس بگیرید.

حالت خواب دستگاه تقویت آنتن موبایل

حالت خواب تکرار کننده هنگامی که از آن استفاده نمی شود به حالت خواب می رود. به کاربران خود اجازه می دهد تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

صفحه نمایش ال سی دی. نکات مفید ، مراحل راه اندازی و یادداشت های خطا همراه با داده های اساسی در مورد سیستم و کار آن نمایش داده می شوند. راهنمای نصب آسان بدون تنظیمات ، بدون تعمیر و نگهداری فنی. طراحی پلاگین و بازی.

صفحه نمایش LCD با راهنمای راه اندازی. سازگاری با ارائه دهندگان مختلف مدل های جهانی برای همه ارائه دهندگان و انواع سیگنال ها، راه حل های همه در یک. تنظیم سطح سیگنال هیچ تداخلی در شبکه یا سایر کاربران وجود ندارد زیرا سیستم سطح سیگنال را با توجه به شرایط دریافت سیگنال جداگانه تنظیم می کند. به دست آوردن کنترل. حداکثر کارایی تقویت سیگنال به لطف کنترل خودکار افزایش. ایمنی گواهینامه های CE و RoHS. فقط مدلهای دارای گواهی که تداخلی ایجاد نمی کنند ، تابشی منتشر نمی کنند و سر و صدا ایجاد نمی کنند. کیت کامل همه موارد لازم برای نصب و استفاده با یک کیت استاندارد همراه است - نیازی به خرید جداگانه نیست.