تقویت کننده آنتن موبایل در مشهد

نقاط کور و یا ضعیف داخل شهر مشهد وقتی صورت می گیرند که یا آپارتمان مذکور از دکل BTS دور باشد و تقویت آنتن موبایل در مشهد یا خود آپارتمان در زاویه کور و در کنار ساختمان های بلند قرار گرفته باشد و حتی در بعضی مواقع این مشکل بدلیل جنس سازه ساختمان می باشد . پدیده پینگ پنگ و یا دریافت همزمان نیز موجب قطعی تماس و دریافت پیغام اشغال شبکه در طبقات بالایی ساختمان می باشد . برای حل مشکل آنتن دهی در مشهد و تقویت آنتن موبایل در مشهد دستگاه تقویت آنتن دو باند با فرکانس 900 تا 1800 پیشنهاد می شود

می توان جهت پوشش این ساختمان ها در مشهد برای هر واحد یک دستگاه تقویت کننده موبایل استفاده کرد و یا در صورتی که محل مورد نظر وسیع بوده و کلیه ساکنین خواهان ایجاد پوشش سیگنال باشند. تقویت سیگنال موبایل می توان به جای استفاده هر واحد از یک تقویت کننده آنتن موبایل در مشهد ، از تکرار کننده پرقدرت مرکزی استفاده کرد. از تقویت کننده های پرقدرت مرکزی می توان انشعاب بیشتری داشت و در نتیجه کل ساختمان را توسط یک دستگاه مرکزی با تعداد زیادی آنتن داخلی پوشش داد .

می توانید از دستگاه تقویت آنتن موبایل تک باند ارزان در مشهد جهت پوشش دهی نقاط کور استفاده کنید. برای سفارش کد تقویت آنتن موبایل و آنتن دهی موبایل همراه اول با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما :

09356666620

02122216273

آیا یک دستگاه تقویت کننده انتن موبایل فول باند به آنتن موبایل من کمک کند؟

بیشتر کاربران تلفن همراه هنگام استفاده از اینترنت روی تلفن با مشکل ضعف سیگنال روبرو هستند. به دلیل سیگنال ضعیف ، کیفیت تماس کاهش می یابد. اگر در دفتر خانه خود با چنین مشکلی روبرو هستید ، باید فوراً تقویت کننده آنتن موبایل را در خانه یا محل کار خود نصب کنید. این تماس صوتی واضح را با ارائه کامل  در تلفن همراه شما فراهم می کند.

اگر سرعت داده های تلفن همراه 2G یا 3G دریافت می کنید و سرعت داده های 4G در دسترس شما نیست. بنابراین این یک مشکل به دلیل ضعیف بودن آنتن تلفن همراه است. برای این کار می توانید سرعت 4G را با کمک دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل4G افزایش دهید. این تکرار کننده تلفن همراه نه تنها پوشش شبکه را افزایش می دهد بلکه سرعت انتقال داده را با تماس صوتی روشن بهبود می بخشد. پوشش کامل سیگنال 4G را به تلفن همراه خود ارائه دهید.

باید به خاطر داشته باشید که دستگاه تقویت کننده آنتن خود آنتن را ایجاد نمی کند ، کار آن تقویت سیگنال های موجود در فضای باز با کمک تقویت کننده است. با این حال ، با تولید سیگنال های قوی به افزایش سیگنال بسیار محبوب کمک می کند. قبل از خرید یک دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل باید مطمئن شوید که سیگنال قوی در هر نقطه از اطراف یا خارج از خانه شما وجود دارد. اگر یک سیگنال قوی در نزدیکی خانه شما در دسترس نباشد ، تکرار کننده کار نمی کند. اگر سوالی دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید. متشکرم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع