امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

نقاط کور و یا ضعیف داخل شهر مشهد وقتی صورت می گیرند که یا آپارتمان مذکور از دکل BTS دور باشد و تقویت آنتن موبایل در مشهد یا خود آپارتمان در زاویه کور و در کنار ساختمان های بلند قرار گرفته باشد و حتی در بعضی مواقع این مشکل بدلیل جنس سازه ساختمان می باشد . پدیده پینگ پنگ و یا دریافت همزمان نیز موجب قطعی تماس و دریافت پیغام اشغال شبکه در طبقات بالایی ساختمان می باشد . برای حل مشکل آنتن دهی در مشهد و تقویت آنتن موبایل در مشهد دستگاه تقویت آنتن دو باند با فرکانس 900 تا 1800 پیشنهاد می شود

می توان جهت پوشش این ساختمان ها در مشهد برای هر واحد یک دستگاه تقویت کننده موبایل استفاده کرد و یا در صورتی که محل مورد نظر وسیع بوده و کلیه ساکنین خواهان ایجاد پوشش سیگنال باشند. تقویت سیگنال موبایل می توان به جای استفاده هر واحد از یک تقویت کننده آنتن موبایل در مشهد ، از تکرار کننده پرقدرت مرکزی استفاده کرد. از تقویت کننده های پرقدرت مرکزی می توان انشعاب بیشتری داشت و در نتیجه کل ساختمان را توسط یک دستگاه مرکزی با تعداد زیادی آنتن داخلی پوشش داد .

می توانید از دستگاه تقویت آنتن موبایل تک باند ارزان در مشهد جهت پوشش دهی نقاط کور استفاده کنید. برای سفارش کد تقویت آنتن موبایل و آنتن دهی موبایل همراه اول با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما :

09356666620

02122216273