سامانه تقویت کننده آنتن موبایل

سامانه تقویت کننده آنتن موبایل توسط یک دستگاه Amplifire ویک آنتن لگاریتمی گیرنده و یک آنتن داخلی فرستنده می باشد که نحوه نصب این سیستم به اینصورت است که ابتدا آنتن لگاریتمی در بالاترین ارتفاع نصب و و از طریق کابل سیگنال های محیط را برای تقویت آنتن دهی موبایل به دستگاه ریپیتر آنتن موبایل می فرستد و دستگاه ، سیگنال را از طریق آنتن داخلی پچ پنل به داخل محیط می دهد که سبب افزایش آنتن گوشی موبایل و اینترنت 3G و 4G میشود.

آیا تقویت کننده آنتن موبایل رادیواکتیو را افزایش می دهد؟

هر تلفن همراه به شدت در مناطق با سیگنال ضعیف تلفن همراه به عنوان یک تلفن همراه به طور مداوم در حال پخش است حالت جستجو خطر تلفن همراه شما حدود 2 سانتیمتر به بدن شما است، که باعث می شود استفاده از آن زیان آور نیز باشد و هنگامی که تقویت کننده آنتن موبایل نصب می شود، سیگنال های تلفن همراه را در پوشش و سلول شما بهبود می بخشد تلفن به شدت اشعه را متوقف می کند، به طوری که باعث می شود تا تابش های RF از تلفن همراه به شدت کاهش یابد. حداکثر سطح قدرت تقویت کننده آنتن دهی موبایل 0.01 وات است و هنگام رسیدن آن حداکثر 0.001 وات کاهش می یابد و از آنجا که آنتن داخلی بر روی سقف یا دیوار نصب شده است، وجود دارد معمولا بیش از 3 متر از بدن انسان، فاصله 3 متر به معنای انتشار حداقل 40 دسی بل است از دست دادن آن تقویت کننده، و یا 10،000 بار کمتر، 0.0000001W، و بنابراین آن را بیش از حد ضعیف است تا نفوذ بدن انسان در حالی که هنوز یک سیگنال بسیار خوبی برای تلفن های همراه است.

اگر پس از نصب تکرار، نشانگر قدرت خاموش باشد، چه باید بکنید انجام میدهم؟

بررسی کنید که آیا منبع تغذیه تکرار کننده یا دستگاه ریپیتر تقویت آنتن موبایل به طور معمول کار می کند یا نه.

اگرزمانی که منبع تغذیه تکرار کننده طبیعی است و چراغ ALM روشن یا خاموش است چکار باید کرد؟

اولا، بررسی کنید که آیا تمام اتصالات به خوبی وصل شده یا نه. اگر درست باشد، جهت آنتن داخلی و خارجی را تنظیم کنید اطمینان حاصل کنید که فاصله افقی 75 فوت یا بیشتر است فاصله عمودی 20 فوت یا بیشتر است.

اگر تکرار کننده و منبع تغذیه درست نصب شوند، چرا سیگنال هنوز بد است؟

1. بر اساس مراحل فوق، بررسی کنید که آیا تمام کابل ها و اتصالات به درستی متصل شده یا نه و در صورت لزوم اتصالات را اصلاح کنید.

2. اگر اتصالات درست باشد، لطفا جهت آنتن در فضای باز را تنظیم کنید، آن را به سمت BTS تنظیم کنید و مطمئن شوید که می توانید قوی ترین سیگنال را دریافت کنید.

پس از نصب دستگاه تقویت آنتن موبایل سیگنال خوب است، اما اتصال آهسته یا متناوب است یا نمیتوانیم بطور واضح طرف دیگر را بشنویم؟

1. موقعیت آنتن داخلی را بررسی کنید، و آیا کابل ها و اتصالات متصل می شوند درست یا نه

2. جهت آنتن داخلی را تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که می توانید سیگنال تلفن همراه را به آسانی دریافت کنید.

ما به شدت توصیه میکنیم که مشتریان دریافت مجوز قبلی برای استفاده از دستگاه تقویت کننده سیگنال از دولت محلی یا ارائه دهنده شبکه را دریافت کنند استفاده از تقویت کننده های موبایل بدون تایید مناسب ممکن است مطابق با ماده L 39-1 و ماده 45 دوم 1987 منجر شود.

آیا می توانم از دستگاه تقویت انتن گوشی در محل کار خود استفاده کنم؟

این بوستر ها همچنین برای استفاده در واحدهای تجاری ایده آل هستند. اگر می خواهید در چندین اتاق یا چند طبقه پوشش تلفن همراه خوبی داشته باشید ، می توانید چندین آنتن داخلی نصب کنید. اگر می خواهید در مورد تجهیزات تقویت انتن  واحد تجاری خود مشاوره بگیرید ، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید!

مزایای استفاده از دستگاه تقویت انتن گوشی چیست؟

مزیت اصلی این است که شما در فضای داخلی از پوشش خوبی برخوردار هستید. دیگر نیازی به بیرون رفتن نیست.
یکی دیگر از مزایای آن این است که باتری تلفن همراه به دلیل بهبود قدرت سیگنال به این سرعت خالی نمی شود

به چه نوع / فرکانس تقویت کننده انتن نیاز دارم؟

بیشتر ارائه دهندگان تلفن همراه از طریق باندهای فرکانسی 900 و / یا 1800 مگاهرتز انتقال می یابند. از تکرار کننده های 900/1800 مگاهرتز فقط برای پیام های صوتی و متنی استفاده می شود. اگر می خواهید سیگنال مربوط به ترافیک داده ها را افزایش دهید ، مانند اینترنت ، UMTS و سرویس های 3G ، به یک دستگاه تقویت انتن موبایل ارزان نیاز دارید که برای شبکه 2100 مگاهرتز نیز مناسب است. آیا می خواهید بدانید به کدام نوع تکرار کننده نیاز دارید؟ اینجا کلیک کنید.

آیا بوستر موبایل فقط زمانی کار می کند که سیگنال خوبی در خارج از ساختمان وجود داشته باشد (4 یا 5 بار)؟

اصلا؛ از بوستر موبایل می توان استفاده کرد حتی اگر سیگنال خارج از ساختمان فقط 1 یا 2 میله باشد. با این حال ، شما به یک تکرار کننده نیاز دارید که تقویت قدرتمندتری را فراهم کند. یک تقویت کننده با فضای داخلی 1000 متر مربع یا بیشتر انتخاب کنید.

آیا می توانم دستگاه انتن موبایل را خودم نصب کنم؟

قطعا! برای نصب مجموعه تقویت کننده آنتن موبایل  ، به دانش فنی و مهارت پیشرفته ای نیاز ندارید. هر مجموعه شامل همه مواردی است که شما برای بهبود پوشش تلفن همراه در خانه یا محیط کار خود نیاز دارید. تکرارها با دستورالعمل های روشنی در مورد نحوه نصب تقویت کننده آنتن موبایل با مراحل ساده ارائه می شوند.

آیا استفاده از دستگاه تقویت انتن موبایل در اتحادیه اروپا مجاز است؟

در داخل اتحادیه اروپا محدودیتی در استفاده و تجارت تقویت آنتن موبایل وجود ندارد. قبل از کار با دستگاه ، کاربر ابتدا باید اجازه کتبی را از ارائه دهنده درخواست کند. دلیل این امر این است که ارائه دهندگان این فرکانس های تلفن همراه را خریداری کرده اند و می خواهند از تداخل در شبکه جلوگیری کنند. متأسفانه ، تقریباً بدون توجه به تولیدکننده تجهیزات یا سازمانی یا شخصی که درخواست می دهد ، مجوز تقریباً رد می شود. ارائه دهندگان تلفن همراه خود را مسئول پوشش داخلی نمی دانند. این با توجه به انواع مختلف ساخت و سازهای ساختمان کاملاً قابل درک است.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع