علت قطع شدن آنتن ایرانسل

علت قطع شدن آنتن دهی ایرانسل و همراه اول وجود سازه های بزرگ بتونی از قبیل برج ها ساختان های بلند و … است
بدلیل نقاط کور در مناطق بدون سیگنال ما از طریق آنتن گیرنده سیگنال های نامنظم را پیدا می کنیم و از طریق کابل به دستگاه تقویت آنتن موبایل یا همان ریپیتر موبایل می دهیم.

برای افزایش آنتن دهی موبایل و یا تقویت آنتن موبایل ، تقویت امواج موبایل ، تقویت فرکانس موبایل ، تقویت سیگنال موبایل ، تقویت آنتن دهی ایرانسل ، تقویت آنتن موبایل همراه اول پیشنهاد ما برای شما استفاده از دستگاه یا ریپیتر آنتن موبایل دو باند می باشد

علت قطعی آنتن ایرانسل-علت قطع شدن آنتن  اینترنت ایرانسل-علت آنتن ندادن گوشیبهبود پوشش داخلی شما
برخی از افراد به سختی می توانند آنتن موبایل خوبی را در داخل خانه دریافت کنند ، این بدان معناست که ممکن است فرصت های ارتباط برقرار کردن را از دست بدهند.
همچنین اگر نتوانند به راحتی پیامک دریافت کنند ، که برخی از بانک ها و شرکت های کارت اعتباری یا کارت اعتباری به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی بهتر ارسال می کنند ، ممکن است خرید آنلاین کالا و خدمات برای آنها مشکل باشد.
پوشش ناخوشایند در برخی مناطق به این معنی است که برخی از افراد در صورت استفاده از تلفن همراه خود برای برقراری تماس تلفنی یا آنلاین شدن تلاش می کنند. علاوه بر این ، مواد استفاده شده در ساخت برخی از خانه ها و محل های تجاری می تواند بر سیگنال داخلی تأثیر بگذارد ، به عنوان مثال دیوارهای سنگی ضخیم سنتی و سقف های تخته سنگ ، و همچنین شیشه های جدید و مواد مورد استفاده برای عایق بندی.
کدام ارائه دهنده بهترین سیگنال را در منطقه شما ارائه می دهد؟
ارائه دهندگان مختلف تلفن همراه می توانند پوشش بهتری در منطقه شما و در نتیجه سیگنال داخلی بهتری ارائه دهند.
یافتن راه حل
گاهی اوقات ، ممکن است بتوانید سیگنال موبایل خوبی را در فضای باز دریافت کنید اما در داخل خانه نیست. خوشبختانه روش هایی برای مقابله با این مسئله وجود دارد که ممکن است بعضی از آنها مناسب باشد
برخی از اصلاحات می توانند ساده باشند. به عنوان مثال ، اگر برای دریافت پیام های متنی برای انجام یک معامله آنلاین تلاش می کنید ، ممکن است بتوانید با تلفن خانه خود تماس تلفنی دریافت کنید یا از برنامه ای در تلفن هوشمند خود استفاده کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت mobilerepeater پیدا کنید.
تماس با Wifi – برای کسانی که در داخل خانه با سیگنال تلفن همراه ضعیف دست و پنجه نرم می کنند اما به Wifi مناسب دسترسی دارند
نماد wifi برخی از ارائه دهندگان تلفن همراه تماس Wi-Fi را ارائه می دهند. این به شما امکان می دهد برای برقراری تماس – علاوه بر برقراری تماس از طریق شبکه تلفن همراه – به سرویس باند پهن خود متصل شوید. تماس Wi-Fi را می توان در نقاط مختلف Wi-Fi عمومی نیز استفاده کرد.
تماس Wi-Fi در طیف وسیعی از تلفن های هوشمند موجود است و به شما امکان می دهد بدون نیاز به بارگیری و استفاده از برنامه های جداگانه ، از تلفن آنها به صورت یکپارچه استفاده کنید. برای فعال کردن سرویس ممکن است لازم باشد با ارائه دهنده تلفن همراه خود تماس بگیرید.
تماس ها معمولاً به عنوان بخشی از کمک هزینه دقایق معمول شما در نظر گرفته می شوند و تماس های خارج از تعرفه با نرخ استاندارد دریافت می شوند.
تماس با Wi-Fi محدودیت هایی دارد. بعضی از افراد گوشی یا بسته ای ندارند که به آنها امکان استفاده از آن را بدهد ، یا ممکن است افراد برای اتصال به شبکه های عمومی تلاش کنند. در صورت نیاز به گذرواژه ، برای بازدیدکنندگان نیز ایده آل نیست. همچنین از ارائه دهنده خود بپرسید که آیا امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه با استفاده از تماس Wi-Fi وجود دارد.
دستگاه تقویت آنتن موبایل- مناسب برای کسانی که به اتصال باند پهن مناسب دسترسی دارند
برخی از ارائه دهندگان تلفن همراه دستگاه تقویت آنتن موبایل داخلی را به مشتریانی که در تلاشند یک سیگنال داخلی خوب تهیه کنند ارائه می دهند.
این قطعات کوچکی است که از طریق اتصال باند پهن به شبکه ارائه دهنده تلفن همراه شما متصل می شوند. آنها اغلب نیاز به اتصال به پریز برق دارند و از طریق کابل به روتر باند پهن شما متصل می شوند.
آنها می توانند راه حل خوبی برای مشتریان تلفن همراه باشند که خدمات باند پهن خوب اما خدمات داخلی ضعیف دارند.
با ارائه دهنده تلفن همراه خود صحبت کنید تا بفهمید آیا بوستر ارائه می دهند یا خیر ، اما توجه داشته باشید که برخی از ارائه دهندگان هزینه آنها را پرداخت می کنند. قیمت ها از 70 تا 140 پوند است.
دستگاه تقویت آنتن موبایل داخلی از اتصال باند پهن شما برای تهیه سیگنال تلفن همراه در فضای داخلی استفاده می کنند
دستگاه تقویت آنتن موبایل داخلی را نباید با تکرار کننده ها اشتباه گرفت. تکرارکننده ها سیگنال را از خارج ساختمان تقویت می کنند و از آن برای بهبود سیگنال داخلی استفاده می کنند. آنها معمولاً از بوسترهای داخلی بزرگتر هستند و به همان روشی که بوسترهای داخلی نیاز دارند به اتصال باند پهن نیاز ندارند.
لطفا توجه داشته باشید: دستگاه تقویت آنتن موبایل که ادعا می کنند “باند پهن” هستند یا کسانی که سیگنالهای بیش از یک عملگر را در یک زمان تقویت می کنند بعید به نظر می رسد که قوانین ما را رعایت کنند و بنابراین استفاده از آنها می تواند خلاف قانون باشد.
همچنین به خاطر داشته باشید که دستگاه تقویت آنتن موبایل به تنظیم نیاز دارند. این ممکن است ساده نباشد و بسته به جایی که باید مستقر شوند ، ممکن است نیاز به دسترسی به مناطق بلند مانند سقف یا دیوارهای بلند داشته باشند. این می تواند منجر به هزینه های اضافی شود که باید در نظر داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع