آنتن فرستنده قارچی

این آنتن سیگنال موبایل را از دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل می گیرد و آن را به فضای محیط پخش میکند و سبب افزایش آنتن موبایل می شود. این آنتن ها توان سیگنال را با قدرت 2dBi از دستگاه تقویت آنتن موبایل دریافت میکند و بیشتر در سقف های کاذب نصب می شود .تقویت آنتن موبایل همراه اول

آنتن فرستنده قارچی را در سقف نصب میکنند که سیگنال امواج موبایل را بتواند به صورت شعاع دایره ایی به محیط پخش کند و باعث تقویت آنتن دهی موبایل کاربران شود و آنتن موبایل را افزایش دهد.

آنتن داخلی پچ پنل

برخی از سیستم های تکرار کننده سلولی همچنین می توانند شامل یک آنتن جهت دار جهت پخش مجدد سیگنال در محیط داخلی باشند. بسته به میرایی از موانع ، مزیت استفاده از آنتن همه جهته این است که سیگنال به طور مساوی در همه جهات توزیع می شود.

آنتن صفحه داخلی تقویت کننده آنتن موبایل

اگرچه امروزه تقویت کننده های سیگنال آنتن GSM 3G 4G به طرز حیرت انگیزی قدرتمند هستند ، اما گاهی اوقات ممکن است لوازم جانبی برای افزایش کارایی آنها مورد نیاز باشد. در صورت نیاز به نتیجه بهتر عملکرد تقویت کننده سیگنال ، یک آنتن اضافی به طور ایده آل برای شما مناسب است. آنتن صفحه داخلی NS-IPA-8D قادر است نه تنها یک نوع سیگنال تلفن همراه بلکه کل طیف وسیعی از آنها را شامل GSM ، 3G و 4G / LTE ارسال کند. این بدان معنی است که استفاده از هر یک از تقویت کننده های سیگنال GSM 3G 4G که امروز می توانید در وب سایت ما پیدا کنید مناسب خواهد بود.

اگر از نصب آن اطمینان ندارید ، نگران نباشید ، ما همیشه می توانیم تمام توصیه های لازم را به شما ارائه دهیم. این کار دشواری نخواهد بود ، خصوصاً اگر قبلاً توانسته اید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خود را نصب کنید. این آنتن قرار است روی دیوار ثابت شود. و باید به کمک کابلی که به همراه آن دریافت خواهید کرد به تکرار کننده سیگنال شما متصل شود.

آنتن سقف داخلی

تقویت کننده های سیگنال آنتن GSM 3G 4G امروزه بهترین راه حل برای بهبود کیفیت سیگنال تلفن همراه شما در داخل ساختمان در اندازه ها و انواع مختلف در نظر گرفته شده است. اما در صورت نیاز به افزایش دامنه تقویت سیگنال ، چه کاری باید انجام دهید؟ خرید یک تقویت کننده اضافی شبکه تلفن همراه ایده خوبی به نظر نمی رسد. با این حال ، راه فرار بسیار آسانتر از آن است که حتی می توانید انتظار داشته باشید. در این حالت ، خرید یک آنتن اضافی را به شما توصیه می کنیم.

اگر می ترسید آنتن اضافی با تقویت کننده سیگنال تلفن همراه شما سازگار نباشد ، ترس و شک خود را کنار بگذارید. این با تمام تقویت کننده های سیگنال GSM 3G 4G که می توانید در وب سایت ما خریداری کنید کاملاً کار خواهد کرد. 698-960 Mhz و 1710-2690 Mhz باند فرکانسی هستند که این آنتن در آن کار می کند.

این آنتن ، همانطور که قبلاً از نام آن حدس زده اید ، باید روی سقف نصب شود. دارای اندازه های جمع و جور و طراحی مدرن شیک است. اگر این آنتن را سفارش دهید ، با سفارش خود یک کابل 5 متری خواهید گرفت که برای اتصال آن تقریباً با هر وسیله ای از طیف وسیعی از تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه که امروزه وجود دارد ، مناسب است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع