سوالات متداول

سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

دستگاه تقویت آنتن موبایل چند باند بخریم ؟

پیشنهاد ما به شما این است که از دستگاه تقویت آنتن موبایل دوباند استفاده کنید. دستگاه تقویت سیگنال تک باند در حال حاضر فقط برای نقاط دورافتاده از شهرها جواب می دهد و همچنین دستگاه سه باند لزومی برای استفاده ندارد مگر برای جاهایی که ترافیک شبکه بسیار زیاد باشد.

برای یک سیستم تقویت کننده آنتن موبایل از چه کابلی استفاده کنیم؟

کابل استاندارد یک سیستم ریپیتر موبایل کابلی است که امپدانس آن 50 اهم باشد. قابل ذکر است که امپدانس کابل های آنتن تلویزیون 75 اهم هستند و برای این کار مناسب نمی باشند. چند کابل LMR300 ، RG213 و RG58 معمولا برای سیستم تقویت آنتن دهی موبایل پیشنهاد می شود.

آیا به آنتن پشت بام نیاز داریم ؟

بله ، قطعا سیگنالی که میخواهیم آن را تقویت کنیم باید کیفیت خوبی داشته باشد. و بهترین حالت ممکن همین است که آنتن گیرنده در پشت بام نصب شود. البته در حالات خاص که امکان نصب آنتن گیرنده در پشت بام نیست باید جایگذاری آنتن به نحوی باشد که بهترین سیگنال را دریافت کند

آیا تقویت آنتن موبایل در همه نقاط کور جواب می دهد؟

خیر ، برای اینکه دستگاه تقویت آنتن موبایل جوابگو باشد ، می بایستی مقداری سیگنال حتی ضعیف در پشت بام یا نردیکی محل کور باشد تا بتوان آن را تقویت کرد. در نقاط کوری که در فاصله صد متری هیچگونه سیگنال تلفن همراه (حتی جهت دریافت پیامک) وجود ندارد ،  دستگاه تقویت سیگنال دهی موبایل خانگی کار نمیکند و می بایستی از دستگاه ریپیتر صنعتی استفاده کرد.

از چه مدل آنتنی جهت دریافت و ارسال سیگنال در پشت بام استفاده کنیم؟

بسته به لکیشن مورد نظر و فاصله با دکل مخابراتی انواع مختلف آنتن جهت استفاده به عنوان آنتن پشت بام توسط طراح مخابراتی پیشنهاد میشود. ولی به طور کلی در مکان هایی که فاصله با دکل BTS زیاد است از آنتن لگاریتمی همه جهته و در شهرها از آنتن پنل استفاده می شود.

آیا از آنتن دیش (پارابولیک) در سیستم تقویت کننده موبایل استفاده می شود؟

در حال حاضر آنتن پارابولیک در فرکانس کاری موبایل به ندرت در بازار یافت می شود. ولی برای نقاطی که سیگنال موبایل بسیار بسیار ضعیف می باشد ، این آنتن به دلیل بیم بسیار باریکی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

ارزانترین دستگاه تقویت آنتن موبایل کدام است و چه مساحتی را جواب میدهد؟

در بین محصولات شرکت ما دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل کد 7109 در بین دستگاه های دوباند مناسب ترین قیمت را دارد( در حدود 4 میلیون تومان) و قابلیت پوشش آنتن موبایل تا مساحت 500 متر را دارد

از ما بپرسید


    خانهسوالات تماسارتباط با ما
    تماس سریع