تقویت کننده وای فای

برای استفاده از تقویت کننده Wi-Fi به چه مواردی نیاز دارید؟

برای استفاده کامل از هرگونه تقویت کننده Wi-Fi ، داشتن یک اتصال اینترنتی Wi-Fi پهن باند بسیار مهم است. گرچه می تواند یک اتصال واقعا ضعیف باشد ، اما باید در آنجا باشد. در این صورت یک نقطه دسترسی یا روتر بی سیم از قبل وجود خواهد داشت. یکپارچه سازی نقطه دسترسی با روتر می تواند از قبل موجود باشد و یا در صورت وجود فقط با اتصال به یک شبکه سیمی موجود ، به راحتی انجام می شود

تقویت کننده Wi-Fi چگونه کار می کند؟

برای خرید ایده آل ترین تقویت کننده Wi-Fi برای استفاده در خانه یا محل کار خود ، ابتدا نحوه کار را بدانید. اساساً ، هنگامی که یک تقویت کننده ارتباطی بین روتر یا نقطه دسترسی و دستگاه بی سیم شما مانند لپ تاپ یا تلفن همراه با Wi-Fi روشن برقرار می کند ، شروع به کار می کند. به عنوان مثال ، استفاده از اتصال وب بر روی تلفن همراه خود بدون استفاده از داده های زیاد در بسته داده اختصاصی ، عاقلانه است که نقطه دسترسی یا روتر را روشن کنید. انتقال بلافاصله توسط روتر ارسال می شود. اگر در گوشه و کنار مانند رایانه لوحی به دستگاه شما نرسد ، تقویت کننده Wi-Fi به چنین وضعیتی کمک می کند.
انتقال توسط تقویت کننده ضبط می شود و با روشن کردن ویژگی wi-fi به تلفن همراه شما برمی گردد. بی سیم قبل از دریافت روتر ، اطلاعات تقویت کننده را ارسال می کند. پس از اینکه روتر اطلاعات را پذیرفت ، آنها را به وب سرورها منتقل می کند. پس از اتمام این ، روند دوباره شروع می شود.
سرعت فرآیند در واقع به روتر و نوع تقویت کننده Wi-Fi که انتخاب کرده اید و استاندارد هریک از تقویت کننده ها بستگی دارد. به عنوان مثال استاندارد معمول بیشتر تقویت کننده های دریافت Wi-Fi یک Wireless N (802.11n) است. این حداکثر از پهنای باند شبکه 300 Mbps را پشتیبانی می کند. به خودی خود ، استاندارد سرعت و دامنه بسیار خوبی را فراهم می کند و همچنین در پوشش خود بسیار مقاوم در برابر تداخل است.
سایر استانداردهای بی سیم وجود دارد ، با 802.11ac یکی از جدیدترین استانداردهای نسل اجازه می دهد تا تقویت کننده Wi-Fi از باند 5 گیگاهرتز و 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی کند. همچنین پهنای باند 450 مگابیت بر ثانیه برای باند 2.4 گیگاهرتز و 1300 مگابیت بر ثانیه برای باند 5 گیگاهرتز فراهم می کند. البته در روند کاهش پهنای باند آنها می توان با استاندارد 802.11ac و 802.11n تداخل کرد. در عین حال ، ارائه دهنده اینترنت می تواند سرعت را نیز محدود کند و از این رو از برخورد استاندارد با بالقوه بالقوه خود جلوگیری کند.

آیا تکرار کننده های WiFi و توسعه دهنده های WiFi یکسان هستند؟

بدیهی است که گسترش دهنده Wi-Fi و تکرار کننده Wi-Fi از بسیاری جهات به یکدیگر شبیه هستند. اما آنها از نظر رفتاری متفاوت هستند. توسعه دهنده WiFi قبل از انتقال مجدد دستگاه به روتر ، دستگاه را با گرفتن گیرنده انجام می دهد. در حالی که این کار را انجام می دهید ، توسعه دهنده با استفاده از همان نام شبکه به عنوان شبکه بی سیم اولیه ، پوشش را انتقال نمی دهد. به عنوان مثال ، اگر شبکه اصلی یا اولیه با نام “WirelessNet1” شناخته شود ، تقویت کننده نام شبکه جدیدی مانند “WirelessNet2” تولید می کند. برای اینکه دستگاه شما به طور دلخواه به اینترنت متصل شود ، باید به “WirelessNet2” متصل شود.
از طرف دیگر ، تکرار کننده Wi-Fi به روشی کمی متفاوت کار خواهد کرد. تکرار کننده با تکرار سیگنال دریافت شده کار می کند حتی وقتی انتقال به دستگاه بی سیم منتقل می شود. این بدان معناست که شما از شناسه شبکه بی سیم مشابهی که در ابتدا شروع کردید استفاده خواهید کرد. همچنین لازم به ذکر است که بسیاری از تقویت کننده ها در واقع گزینه استفاده از توسعه دهنده Wi-Fi به عنوان تکرار کننده Wi-Fi را دارند. بسته به تقویت کننده Wi-Fi ممکن است به آسانی تغییر تنظیمات باشد که به شما امکان می دهد از یک SSID یا نام شبکه استفاده کنید. همچنین می توانید یک توسعه دهنده WiFi پیدا کنید که اجازه می دهد چندین SSID یا نام شبکه با مجوزهای منحصر به فرد و جداگانه داشته باشید.
ویژگی های تقویت کننده پذیرش Wi-Fi.
همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، هر تقویت کننده Wi-Fi از نظر ویژگی ها منحصر به فرد است. ویژگی های مناسبی وجود دارد
برای دیدن هر چند ، مانند دکمه WPS. به طور معمول ، دکمه WPS اتصال روتر و تقویت کننده را فقط با فشار دادن دکمه آسان می کند. این اطمینان می دهد که نصب پیچیده ای مورد نیاز نیست. اگر ویژگی WPS کار کند ، روتر و توسعه دهنده باید در یک اتاق باشند.
سایر ویژگی ها ارائه می شود و به نوع دنبال کننده و تقویت کننده Wi-Fi شما بستگی دارد. آنها شامل ویژگی های لذت بخشی مانند دکمه های پاور ، دکمه های تنظیم مجدد چندین پورت برای اترنت و چراغ های وضعیت و پورت های USB هستند.

نیاز به قرار دادن تقویت کننده Wi-Fi چیست؟

تقویت کننده پذیرش بسته به نوع آن ممکن است نیاز به اتصال به پریزهای دیواری ، قرار دادن روی سطوح صاف یا نصب بر روی دیوارها باشد. تقویت کننده های Wi-Fi متصل به دیوار به راحتی با محیط اطراف خود مانند دفتر یا خانه ترکیب می شوند. بدون کابل مورد نیاز است و طبیعت محجوب آنها به این معنی است که می توان آنها را تقریباً در هر جایی نزدیک به یک خروجی از جمله آشپزخانه ها و فضاهای راهرو قرار داد. تقویت کننده های Wi-Fi سطح تخت به یک سطح صاف و از نظر جایگذاری محدود نیاز دارند ، زیرا به یک ورودی دیواری نزدیک نیاز دارند. تقویت کننده های Wi-Fi دیواری مزایای تقویت کننده های سطح صاف و دیواری را فراهم می کند. آنها می توانند به راحتی روی دیوار قرار بگیرند و محل قرارگیری آنها تقریباً در هر مکانی است که دوست دارید.

پورت های اترنت

تعداد پورت های اترنت در تقویت کننده Wi-Fi مزایای خود را دارد و باید بررسی کنید که تعداد تقویت کننده ها زیاد است. برخی ممکن است یکی داشته باشند در حالی که دیگران حتی 5 پیشنهاد دارند. دلیل اصلی تقویت کننده Wi-Fi تولید پوشش بی سیم فراتر از محدوده معمول روتر است. داشتن بیش از یک پورت اترنت هنگام استفاده از چنین وسایلی مانند کنسول های بازی که ثابت هستند اما هنوز فراتر از محدوده روتر هستند ، بسیار مناسب است. این گزینه را برای اتصال مطمئن دستگاه به تقویت کننده برای قابل اطمینان ترین میزان بازده داده خواهید داشت. در صورت تقویت کننده Wi-Fi چند درگاه ، انتقال با دستگاه های ثابت کار سختی است.

آنتن ها

آنتن های تقویت کننده Wi-Fi به بازپخش و گرفتن استقبالی که روتر ، دستگاه همراه یا نقطه دسترسی بی سیم شما ایجاد می کند ، کمک می کنند. تقریباً تمام تقویت کننده های Wi-Fi دارای دو آنتن هستند. در حالی که یکی انتقال می دهد ، دیگری سیگنال را پخش می کند. بعضی از آنها دارای سه آنتن هستند که در آن یکی انتقال بی سیم را ضبط می کند در حالی که از دو آنتن دیگر برای پخش دریافت بیشتر از تقویت کننده Wi-Fi استفاده می شود. در نتیجه ، دامنه افزایش می یابد. آنتن های تقویت کننده می توانند داخلی یا خارجی باشند. توجه داشته باشید که آنتن ها نیز در کمک به افزایش عملکرد از راه های دیگر مانند تداخل های متعادل کننده بسیار مهم هستند.

افزایش دامنه تقویت کننده.

افزایش دامنه در تقویت کننده Wi-Fi میزان انتقال بی سیم را تعیین می کند. درصورتی که اتاق نشیمن و آشپزخانه 300 فوت از یکدیگر فاصله داشته باشند و پوشش بی سیم فقط 150 فوت باشد – تقویت کننده Wi-Fi به شما کمک می کند تا اختلاف را از بین ببرید. در صورتی که تقویت کننده Wi-Fi به طور کامل یک مسافت را پوشش ندهد ، برخی از “مناطق مرده” ایجاد می شوند که در آن هیچ وسیله بی سیم برای اتصال به اینترنت قابل استفاده نیست.

به همین دلیل مهم است که بدانید دامنه تقویت کننده Wi-Fi که تصمیم گرفته اید به خانه ببرید. بیشتر آنها با افزایش 300 فوت متوسط ​​دامنه در حالی که دیگران حتی هزاران پا افزایش دامنه دارند. البته برخی از آنها به اندازه 100 فوت افزایش دامنه دارند.

امنیت تقویت کننده Wi-Fi.

امنیت تقویت کننده Wi-Fi کاملاً تضمین شده است. معمولاً با سطح امنیتی مشابه روترهای Wi-Fi مانند WPA2 ، WPA و WEP تفاوتی ندارد.

انتقال بی سیم وفاداری توسط آب بسیار مختل می شود. هر منبع آب در دفتر یا خانه می تواند اتصال بی سیم ضعیفی را ایجاد کند. آب به عنوان ماده ای متراکم از انتقال پوشش بی سیم به میزان قابل توجهی کاسته می شود. حتی شخصی که بین دستگاه بی سیم و تقویت کننده Wi-Fi ایستاده است ، می تواند انتقال را کاهش دهد. بدن انسان آب زیادی دارد. این بدان معناست که شما می توانید مواردی را که می تواند در پذیرایی تداخل ایجاد کند مانند گلدان های گل ، فواره ها ، آکواریوم و مبلمان را حذف کنید یا عوض کنید ، در صورتی که افراد در مسیر تقویت کننده Wi-Fi و دستگاه های تلفن همراه باشند ، تداخل ایجاد می کنند. متناوباً ، می توانید یک تقویت کننده Wi-Fi ضد آب و هوا برای استفاده حتی در باغ خود تهیه کنید.

نحوه تکمیل نصب تقویت کننده Wi-Fi.

نصب تقویت کننده Wi-Fi کار سختی نیست. مکانی را پیدا کنید که شبکه Wi-Fi از قبل موجود را دریافت کرده و منبع تغذیه را وصل کنید. از طریق لپ تاپ خود ، به تقویت کننده Wi-Fi وارد شوید و جزئیات ورود به سیستم ، از جمله رمز عبور شبکه Wi-Fi فعلی خود را اضافه کنید. این اجازه می دهد تا تقویت کننده Wi-Fi پس از اتصال گسترش یابد.

به طور خلاصه ، راه حل تقویت کننده Wi-Fi برای موارد زیر مناسب است:

Mariners: برای اتصال بی سیم به اینترنت بی سیم برای اینترنت بی سیم بهتر در یک قایق تفریحی یا قایق.

استفاده در منزل: گسترش Wi-Fi در داخل فضای زندگی یا حیاط خانه.

Office: اتصال اتصال به اینترنت و شبکه در اتاقها یا فضاهای مختلف در محل کار.

کاربرد در فضای باز: عالی است

برای گسترش اینترنت بی سیم در مکان هایی مانند یک اردوگاه.

توجه داشته باشید که نصب تقویت کننده Wi-Fi فقط چند دقیقه طول می کشد. این یک پوشش کامل Wi-Fi به خانه یا محل کار شما می دهد. به یاد داشته باشید که بهترین راه برای قرار دادن توسعه دهنده WiFi در نیمه راه بین منطقه ای است که Wi-Fi به طرز حیرت انگیزی ناپدید می شود ، معروف به منطقه مرده و روتر. به همین ترتیب ، پهنای باند و تقویت سیگنال شما فوری خواهد بود و به نقطه ای اشاره می کند که Wi-Fi قابل اطمینان ندارد. در این فرآیند ، تکرار کننده یا تقویت کننده Wi-Fi پوشش شبکه را افزایش می دهد تا به رایانه ها ، رایانه لوحی و تلفن های هوشمند شما کمک کند تا با کاهش تداخل در ارتباط باشند.

AT&T Microcell & T-Mobile CellSpot در مقابل تقویت کننده سیگنال سلول

AT&T Microcell و T-Mobile CellSpot هر دو مبتنی بر فناوری femtocell هستند. در حالی که تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه مبتنی بر فناوری متفاوت تقویت کننده دو جهته (BDA) هستند بنابراین عملکرد آنها متفاوت است. با این حال ، همه اینها برای بهبود پوشش سلول استفاده می شود.

یک تقویت آنتن موبایل خانگی یک سیگنال سلولی موجود در خارج را تقویت می کند و سپس این سیگنال تقویت آنتن موبایل خانگی می تواند توسط دستگاه های تلفن همراه در داخل خانه مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که یک femtocell (ATT MicroCell یا Tmobile CellSpot) اساساً یک ایستگاه پایه تلفن همراه با اتصال به اینترنت پهن باند است که یک سلول ایجاد می کند سیگنال برای پوشش یک منطقه کوچک

میکروسل های AT&T و T-Mobile CellSpots (Femtocells).

Microcells ATT یا Cellspots Tmobile بر اساس فناوری Femtocells ساخته شده اند. هنگام کار ، آنها باید به اینترنت متصل شوند. بدین ترتیب ، آنها سیگنال صوتی از طریق IP (VOIP) را ایجاد می کنند که می تواند یک فضای داخلی کوچک را پوشش دهد. AT&T Micro-Cell و T-Mobile Cell-Spot مبتنی بر فناوری Fem To Cell گاهی اوقات توسط ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه مربوطه ارائه می شود که آنها را با نام های مختلفی مانند AT&T Micro Cell و T-Mobile Personal Cell Spot V1 ، CellSpot V2 و غیره تماس می گیرند. شرکت های مخابراتی آنها را به عنوان یک راه حل در مناطق سیگنال ضعیف ارائه می دهند.

طرفداران.

پوشش را از هر یک اتاق تا ساختمانهای بزرگ فراهم می کند.

ممکن است اتصال سریعتر از سیگنالهای سلول معمولی برای داده ها باشد.

حتی در صورت عدم وجود سیگنال سلولی در خارج از خانه ، می تواند سیگنال های سلولی را در داخل خانه ارائه دهد.

منفی ها

اتصال به برج سلول امکان پذیر نیست. اگر به عنوان مثال در حال صحبت با شخصی هستید که از اتصال میکروسل یا فمتوسل در داخل ساختمان استفاده می کند و قدم به بیرون می گذارید ، تماس قطع می شود.

به اتصال به اینترنت پرسرعت نیاز دارید.

از استفاده با سلولهای فم به سلول / ATTmicro ، همه دستگاه های تلفن همراه نیاز به همگام سازی یا جفت شدن دارند.

تقویت آنتن موبایل خانگی برای شرکت مخابراتی خاص شما پشتیبانی می شود.

برخی از پهنای باند اینترنت برای کار استفاده می شود.

ارائه دهنده خدمات تلفن همراه شما ممکن است بابت استفاده از تجهیزات هزینه ماهانه اضافی را از شما بگیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع