آیا سیگنال تلفن همراه ضعیف است؟


تقویت کننده آنتن موبایل  مشکل شما را میتواند برطرف کند

یک سیگنال تلفن همراه ضعیف و غیرقابل اعتماد می تواند خشمگین باشد و اپراتورهای شبکه به ندرت قادر به کمک به این مسئله هستند که ما معمولاً خارج از کنترل آنها هستیم ، عمدتا یک ماده مسدود کننده سیگنال مانند عایق بودن دلیل سیگنال ضعیف تلفن همراه است. به همین دلیل شما اغلب نیاز به یافتن راهی برای بهبود سیگنال با استفاده از پیمانکاران تأیید شده تقویت کننده آنتن موبایل GSM مورد تایید است.

تقویت آنتن موبایلGSM چگونه کمک می کند؟

تقویت کننده آنتن موبایل برای بهبود پوشش تماس های صوتی تلفن همراه شما در مناطقی که سیگنال ضعیف است ، طراحی شده است ، این معمولاً در مناطق دور افتاده یا در یک خانه یا ساختمان اداری کاملا عایق بندی شده است. اگر نمی توانید بدون قطع شدن صدا تماس بگیرید ، اگر اتصال داده شما به موقع تمام می شود ، بهترین تقویت آنتن موبایل برای شما مشکل را حل می کند و صدا و داده کامل به شما می دهد.

تقویت کننده آنتن موبایل

کمترین کاربرد اما ساده ترین آن تقویت کننده آنتن موبایل داخلی ساکن است که برای بهبود پوشش در داخل ساختمان طراحی شده است. این یک سیستم غیرفعال است که به طور معمول از سه قسمت تشکیل شده است: یک آنتن “downlink” در فضای باز که معمولاً روی سقف یا دیوار خارجی قرار دارد ، یک آنتن “uplink” کوچکتر در داخل خانه شما ، اینها فقط در خانه ها استفاده می شوند زیرا برق بسیار کم است و یک کابل LMR400 که سیگنال را از یکی به دیگری منتقل می کند. ایده این است که تلفن های همراه و سایر دستگاه های تلفن همراه شما می توانند به DAS متصل شوند که با سیگنال بیرونی خوبی که در امتداد کابل برق رسانی می شود تأمین می شود. اگر همه ما توافق کنیم که بعید به نظر می رسد کمکی باشد اجازه می دهیم به گزینه های بعدی و در واقع بهتر برویم.

تقویت آنتن موبایل هوشمند

یک تقویت آنتن موبایل داخلی است که به صورت مستقیم و متناوب سیگنال اصلی تلفن همراه را افزایش می دهد و به دستگاه ها امکان اتصال بهتر در آن اتاق را می دهد. این موارد را فقط می توان از طریق خود شبکه ها خریداری کرد و خرید و کار با یک تقویت آنتن موبایل هوشمند از خود یا شبکه ای که چندین شبکه را انجام می دهد امکان پذیر نیست ، اینها نسبتاً ارزان هستند و شبکه تلفن همراه شما می تواند یک شبکه مجاز و مجاز را برای شما فراهم کند. مسئله این است که به ندرت بیش از یک اتاق را پوشش می دهد ، فقط با دستگاه های ثبت شده در آن کار می کند بنابراین هر مهمان در اتصال مشکل دارد. این موارد برای اکثر مشاغل بسیار زیاد است بنابراین ما اکنون به سراغ گزینه های معتبرتر می رویم.

تقویت آنتن موبایل GSM

با خرید تقویت آنتن موبایل خود. یک شبکه خاص را تقویت می کند و همیشه یک گزینه ارزان تر از یک تقویت آنتن موبایل چند شبکه است. همچنین این فقط باعث تقویت صدای GSM می شود و نه 3G یا 4G ، که در هزینه های فناوری صرفه جویی می کند.شما می توانید تقویت کننده آنتن موبایل را از فروشگاه های آنلاین متعدد خریداری کنید و نصب آن دشوار نیست ، اما چون شامل هوای آزاد و کابل کشی می شود ، دیگر از برق وصل نیست ، ما در صورت لزوم یک تیم برای نصب تجاری و نصب کوچکتر در خانه داریم. به دلیل مقررات دقیق مهم است که انتخاب نوع تقویت کننده مناسب انجام شود ،تقویت آنتن موبایل درجه تجاری برای هر شبکه می توانند توسط تیم خریداری و نصب شوند ، شما می توانید هر یک از شبکه های ایرانسل همراه اول رایتل را انتخاب کنیدبرای انتخاب بهترین تقویت آنتن موبایل براساس منطقه تحت پوشش و شبکه مورد نیاز شما ، با تیم ما تماس بگیرید.

تقویت کننده های 4و5G

این تقویت کننده ها نیز موجود است. فرکانس بالاتر به کار رفته به این معنی است که می تواند داده های بسیار بیشتری را تغییر دهد و بیش از 2600 مگاهرتز داده ها بسیار بالاتر از 900 مگاهرتز است. هزینه این بار اضافی این است که سیگنال خیلی سریعتر از دست می رود و از این رو وقتی به مناطق روستایی می رود سیگنال به طور قابل توجهی کاهش می یابد. سیگنال GSM همیشه بیشتر و سریعتر سفر کرده و راه حل موثرتری برای خانه ها و مشاغل ایجاد می کند. بهترین تقویت کننده های تقویت کننده آنتن موبایل 4G و تقویت کننده های 5G در دسترس هستند اما اگر کسب و کار شما بیش از 3 مایل از ایستگاه پایه محلی منتقل می کند ، همیشه سیگنال بیرونی را بررسی کنید.ایستگاه پایه تلفن همراه که به یک اتصال باند پهن ثابت در ساختمان شما متصل می شود و از آن اتصال برای اتصال به شبکه تلفن همراه استفاده می کند. اگر خانه یا محل کار شما از تماس صوتی با کیفیت پایین رنج می برد و سیگنال تلفن همراه در فضای باز نیز ضعیف است اما از خط ثابت یا پهنای باند ماهواره ای برخوردار هستید ، می تواند با مسیریابی ترافیک از طریق اینترنت بی سیم ، تفاوت زیادی ایجاد کند تا اینکه از طریق ایستگاه های پایگاه محلی. می تواند هر بار به 12 دستگاه از جمله تلفن های هوشمند متصل شود.

بهترین تقویت کننده آنتن موبایل برای شما کدام است؟

تقویت کننده آنتن موبایل صوتی GSM مشتری های تجاری را تحت پوشش قرار می دهد ، هرچند آنها گزینه ای محکم و قانونی هستند. اگر خرید می کنید ، فروشنده معمولاً این تبلیغات را در فروشگاه خود انجام می دهد و همچنین بررسی می کند که اگر تقویت کننده آنتن موبایل نمی تواند در خانه یا محل کار شما کار کند یا خیر یک گزینه نصب داشته باشیدراه حل های سیگنال موبایل می توانند یک تقویت آنتن موبایل و در چند مرحله آسان نصب کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع