هنگامی که قصد راه اندازی سیستم تقویت کننده امواج موبایل در یک محل را دارید دانستن اطلاعات زیر ضروری می باشد. نوع شبکه تلفن همراه موجود در محل مورد نظررا شناسایی نمایید. تعداد مکانها و یا متراژمحلی را که در آن قصد تقویت امواج تلفن همراه را دارید مشخص نمایید.
میزان آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارجی آن محل بررسی نمایید. تقویت کننده های امواج تلفن همراه در محل هایی کاربرد دارند که حداقل یک سیگنال ضعیف و پایدار در محیط بیرون جهت تقویت وجود داشته باشد.لازم به ذکر است در محلهایی که به هیچ عنوان امواج تلفن همراه وجود ندارد ویا این امواج پایدار نمی باشد امکان نصب واستفاده از تقویت کننده موبایل موجود نمی باشد.

انواع مختلف تقویت کننده های امواج موبایل
انواع مختلفی از تقویت کننده های امواج تلفن همراه با توان های متفاوت جهت استقاده در مکانهای مختلف وجود دارد . تقویت کننده های موجود قابل ارائه با انواع آنتن های بیرونی و داخلی و انواع کابل ها وکانکتور ها می باشد. انواع مختلف تقویت کننده های امواج موبایل که توسط شرکت پیشگامان صنعت ارتباطات نوین ارائه می گردد به شرح زیر می باشد.
1-تقویت کننده های پرتوان یا Mini BTS ( تقویت کننده آنتن موبایل )جهت پوشش دهی محیط در فضای باز با شعاع عملکرد تا 5000 متر یا 3000 تا 20000 متر مربع کاربرد دارند.
2-تقویت کننده های توان متوسط یا بوسترمخصوص ( تقویت آنتن موبایل ) استفاده در منازل یا ادارات با پوشش دهی از 250 تا 3000 متر مربع طراحی شده اند.
3-تقویت کننده های کم توان یا مینی ( تقویت آنتن دهی موبایل - تقویت انتن موبایل همراه اول )جهت استفاده داخل اتومبیل و یا مکانهایی با متراژ پایین تا حداکثر 200 مترمربع مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم تقویت­ آنتن ­موبایل بر پایه سیگنال موجود، تقویت وپراکنده ­کردن آن در محیط ضعیف طراحی شده است و برای کار کردن این سیستم بایستی سیگنال پایدار جهت تقویت در محیط بیرون وجود داشته باشد. سیستم تقویت­ آنتن­ موبایل قادر به تولید سیگنال موبایل نمی­باشد و بنابراین اگر سیگنال پایداری در خارج از محیط جهت نصب آنتن­ گیرنده وجود نداشته باشد این سیستم کار نمی­کند.قویترین سیستم تقویت آنتن موبایل در ایران 02122755156  -  09356666620

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل-Taghviat-Anten-Mobile-Signal-Booster-Mobile-Booster