چرا پذیرش سلولی در مناطق روستایی بسیار دشوار است؟

تقویت آنتن موبایل

1.چرا پذیرش سلولی در مناطق روستایی بسیار دشوار است؟

شرکت های مخابراتی هنگام تلاش برای اتصال باند پهن به مناطق کم برخوردار با معضل پیچیده ای روبرو هستند. فاصله یک چالش اساسی است. سرعت سیگنال هرچه از منبع خود دورتر می شوند ضعیف می شود. شبکه های قدیمی مبتنی بر مس نیز نمی توانند بیش از چند مایل باشند. هزینه ساخت زیرساخت های باند پهن در مناطق کم جمعیت اغلب از بازده پیش بینی شده برای سرمایه گذاری بیشتر است ، بنابراین شرکت های حمل و نقل انگیزه مالی مشابه راه اندازی دکل ها را در مناطق روستایی مانند شهرها ندارند.

2.تقویت کننده آنتن موبایل چقدر در مناطق روستایی کار می کنند؟

تقویت کننده آنتن موبایل به گونه ای طراحی شده اند که پذیرایی مداوم را به مناطق کم سرویس که ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه پوشش خود را گسترش نداده اند ، ارائه دهند. کاربران تقویت آنتن موبایل اغلب شاهد بهبود فوری ، قابل توجه ثبات مکالمه ، سرعت داده تلفن همراه و پخش ویدئو هستند. این بررسی ها درباره عملکرد محصولات در مکان های از راه دور را اینجا و اینجا بررسی کنید.

3.تقویت کننده آنتن موبایل چگونه باعث افزایش استقبال از تلفن همراه در مناطق دور افتاده می شود؟

تقویت آنتن موبایل از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

یک آنتن خارجی که سیگنال خارجی را در اطراف خانه شما ضبط می کند.

تقویت کننده آنتن موبایل یا تقویت آنتن موبایل را فیلتر و بهینه می کند.

یک آنتن داخلی که توزیع مجدد سیگنال سلول در سراسر خانه شما را برای استفاده توسط دستگاه های تلفن همراه انجام می دهد.

تا زمانی که تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنالی را بگیرد ، می تواند آن را تقویت و بازپخش کند. به خاطر داشته باشید که یک تقویت کننده آنتن موبایل نمی تواند سیگنالی ایجاد کند.

4- من یک مزرعه در کشور دارم. آیا تقویت کننده آنتن موبایل برای من کار می کند؟

نوع تقویت کننده آنتن موبایل شما برای یک مزرعه به این موارد بستگی دارد:

نزدیکی به نزدیکترین برج سلولی

سیگنال بیرونی چقدر قوی است

مصالح ساختمانی مزرعه (فلز سیگنال را بیش از چوب ضعیف می کند)

افرادی که مزارع نزدیک برج دارند احتمالاً می توانند با تقویت کننده آنتن موبایل کمتری کنار بیایند. اگر مزرعه شما کاملاً از برج دور است یا اگر سیگنال بیرونی شما بسیار ضعیف است ، باید در قوی ترین تقویت کننده آنتن موبایل سرمایه گذاری کنید.

5- آیا تقویت کننده آنتن موبایل برای کمپینگ کار می کند؟

برای محصولات خانگی ما ، تقویت کننده آنتن موبایل شما باید به پریز دیواری متصل شود تا کار کند. اگر در داخل یک ساختمان یا اردوگاه با برق کمپ می کنید ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنال شما را هنگام حضور در خانه بهتر کند. متأسفانه ، یک تقویت آنتن موبایل در فضای باز و بدون منبع تغذیه کار نمی کند.

6.آیا تقویت کننده آنتن موبایل در کوهستان کار می کند؟

کوه ها ، تپه ها و دیگر ساختارهای جغرافیایی ممکن است سیگنال تلفن همراه را مسدود یا ضعیف کنند ، بنابراین تلفن هوشمند یا دستگاه همراه شما ممکن است به تنهایی در اطراف آنها بی فایده باشد. تقویت کننده آنتن موبایل ما به اندازه کافی قدرت دارند که حتی سیگنال ضعیف را می گیرند و آن را بهبود می بخشند. اگر سیگنالی وجود دارد ، محصولات ما می توانند آن را شناسایی کرده و برای شما مناسب سازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع