آنتن سکتور

تقویت آنتن موبایل

آنتن بخشی نوعی آنتن مایکروویو جهت دار با الگوی تشعشع بخشی به شکل است. کلمه “بخش” به معنای هندسی استفاده می شود. بخشی از محیط دایره در درجه قوس اندازه گیری شده است. طراحی 60 ، 90 و 120 درجه معمول است ، اغلب با چند درجه “اضافی” برای اطمینان از همپوشانی و نصب در چند برابر در صورت نیاز به پوشش گسترده تر یا دایره کامل (به عکس های زیر مراجعه کنید). بیشترین استفاده از این آنتن ها به عنوان آنتن سایت های پایگاه تلفن همراه است. آنها همچنین برای انواع دیگر ارتباطات تلفن همراه ، به عنوان مثال در شبکه های WiFi استفاده می شوند. آنها برای فواصل محدود 4 تا 5 کیلومتر استفاده می شوند.

بررسی اجمالی:
مختل کننده 2X2 MIMO قیمت / عملکرد آنتن های پایه. طراحی شده است تا بصورت یکپارچه با سخت افزار Ubiquiti airMAX Rocket برای کاربردهای قدرتمند پایه سازی یکپارچه شود. دارای انزوای بزرگ متقابل ، افزایش ، الگوهای پهنای باریک و عملکرد میرایی سر و صدا با فرکانس مجاور.

پوشش بخش
آنتن airMAX Sector آنتن Carrier Class 2×2 Dual Polarity MIMO Sector است که برای ادغام یکپارچه با رادیوهای RocketM طراحی شده است (RocketM جداگانه فروخته می شود).

رادیوی RocketM را با دسترسی airMAX Sector Antenna جفت کنید تا یک تسویه حساب قدرتمند ایجاد کنید. این ترکیب همه کاره انعطاف پذیری و راحتی بی نظیری را به معماران شبکه می دهد.

در سمت راست یک نمونه از نحوه استقرار آنتن بخش MAMA وجود دارد:

مثال پیوند PtMP (نقطه به چند نقطه)
مثال پیوند PtMP (نقطه به چند نقطه)
طرح های آنتن کلاس جهانی
فناوری نسل بعدی که در انتظار ثبت اختراع است ، ویژگی های کسب ، انزوای متقابل و شکل گیری پرتو را به دست می آورد که با بالاترین کیفیت برای آنتن های بستر حامل سلولی در جهان رقابت می کند. فوراً با Rocket M2 جفت شوید و یک AirMax 2×2 MIMO PtMP BaseStation قدرتمند ایجاد کنید. سوار موشک و جامپرهای RF ضد آب موجود است.

Rocket M به طور یکپارچه با بخشهای AirMax BaseStation ادغام می شود
آنتن های Rocket M و AirMax BaseStation / Rocket به گونه ای طراحی شده اند که به طور یکپارچه با یکدیگر کار می کنند. نصب Rocket M در آنتن های AirMax BaseStation نیازی به ابزار خاصی ندارد ، شما به راحتی می توانید آن را در محل نصب شده با آنتن ها بچرخانید.

استفاده از airMAX Technology *
airMAX بر خلاف پروتکل استاندارد WiFi ، پروتکل دسترسی چندگانه Time Division (TDMA) Ubiquiti به هر مشتری این امکان را می دهد تا داده ها را با استفاده از اسلات های زمانی از پیش تعیین شده برنامه ریزی شده توسط یک کنترل کننده هوشمند AP ارسال و دریافت کند.

این روش “اسلات زمان” برخورد گره های پنهان را از بین می برد و راندمان زمان هوا را به حداکثر می رساند. این در مقایسه با سایر سیستم های فضای باز هم رده های خود ، مقدار زیادی از بهبود عملکرد در تأخیر ، توان عملیاتی و مقیاس پذیری را فراهم می کند.

QoS هوشمند – اولویت پخش صوتی و تصویری بدون درز است.
مقیاس پذیری – ظرفیت و مقیاس پذیری بالا.
مسافت طولانی – قابلیت اتصال سریع و کلاس کلاس حمل و نقل را دارد.

نصب آنتن سکتور | تفاوت آنتن سکتوری و غیر سکتوری | آنتن های سکتور | قیمت آنتن سکتور | آنتن سکتور میکروتیک | آنتن سکتور چیست | آنتن سکتور 120 درجه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع