تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن موبایل

بنابراین ، سوال اصلی شما ، آیا تقویت کننده های آنتن موبایل ارزش این را دارند ، احتمالاً به تقویت کننده های آنتن موبایل مجهز شده است که به منبع تغذیه متصل می شوند و از یک دستگاه تقویت آنتن موبایل و همچنین آنتن های داخلی(پچ پنل) و خارجی(لگاریتمی) استفاده می کنند. ما همیشه مانند امروز تکنولوژی را درک نکرده ایم. دستگاه های سلولی فاصله زیادی با آجرهای دارای آنتن های قابل ارتفاع پا دارند. و بدیهی است که درک ما از آنتن ها به مرور زمان به طور چشمگیری بهبود یافته است زیرا شاهد پیشرفت هایی در طراحی و کارایی آنتن ها برای تلفن های همراه و تلویزیون ها هستیم.

تقویت کننده آنتن موبایل از آنتن خارجی رو به دکل  استفاده می کند که تقویت کننده سیگنال موبایل را به دست می آورد و از طریق کابل کواکسیال آن را به یک تقویت کننده آنتن موبایل می فرستد و تقویت کننده سیگنال را افزایش می دهد و آن را (از طریق کابل) به یک آنتن داخلی منتقل می کند ، که بهبود یافته را مجددا پخش می کند سیگنال این تجهیزات توسط مهندسان با چندین دهه تجربه در صنعت مخابرات طراحی شده است. حتی در مکان های از راه دور ، تا زمانی که برخی از سیگنال های تلفن همراه در دسترس باشد ، حتی اگر به شدت کم باشد ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند آن را تقویت کند.

مزایای تقویت کننده های آنتن قدرتمند

1. سرویس خوب برای سلامتی شما مفید است! دستگاه های تلفن همراه هنگامی که به طور ایمن به یک دکل مخابراتی متصل می شوند ، تابش کمتری را به همراه می آورند و هنگام جستجوی سیگنال ، تابش بیشتری را به همراه دارند. علاوه بر این ، سرخوردگی یا تشدید ناشی از سرویس سلول ضعیف می تواند منجر به مشکلات سلامتی مانند فشار خون بالا یا اضطراب شود.
2. ارتباطات سلولی برای ایمنی و امنیت خود و عزیزان ضروری شده است. خدمات قابل اطمینان سلول برای مشاغل و خانواده های ما مهم است.
3. با ضعف دریافت آنتن، عمر باتری موبایل شما کاهش می یابد. هنگامی که آنتن داخلی به دنبال سیگنال است ، تخلیه بیشتری را باتری ایجاد می کند. سیگنال قوی موبایل باعث افزایش عمر باتری می شود.
4. تقویت کننده های آنتن موبایل به طور همزمان منطقه تحت پوشش چندین تلفن را بهبود می بخشند. هرکسی در نزدیکی آنتن را بگیرد نمی تواند به شبکه شما “متصل شود”.
5. تقویت کننده آنتن موبایل سلول خدماتی را که برای شرکت مخابراتی خود پرداخت می کنید به حداکثر می رسانند – بسیاری از دلایل آنتن بد از کنترل آنها خارج است. تغییر به یک شرکت مخابراتی با “پوشش بیشتر” به احتمال زیاد سیگنال شما را تا حد زیادی بهبود نمی بخشد.
6. اگر یک سیستم تقویت کننده آنتن موبایل با کیفیت خریداری می کنید ، این یک سرمایه گذاری یکبار مصرف است. برای اجاره تجهیزات یا پرداخت خدمات / اشتراک ها هیچگونه هزینه ماهانه ای پرداخت نمی شود.

آیا تقویت آنتن موبایل کار می کند؟

بله. میلیون ها نفر از آنها ، در مقیاس مصرف کننده و در مقیاس صنعتی استفاده می کنند. شرکت ما، تقویت کننده های سلولی صنعتی / تجاری را در بیمارستان ها ، تاسیسات دولتی ، مراکز توزیع ، اماکن تفریحی ، استادیوم ها و غیره نصب می کند. ما محصولات و وب سایت خود را برای تأمین مشتریانی که با هزاران کیفیت پایین روبرو هستند ایجاد کردیم. محصولات تقویت کننده آنتن موبایل  که درک آنها دشوار است. اگر به جزئی از سیگنال دسترسی دارید ، تقویت کننده های ما در وسیله نقلیه ، خانه ، دفتر کار شما کار می کنند. روش های دیگر می توانند به طور موقت ، ضعیف یا ناسازگار برای شما کار کنند ، اما یک تقویت کننده آنتن موبایل حرفه ای می تواند به شما خدمات طولانی مدت و قابل اعتماد را در کل فضای خود ، در هر حامل یا دستگاه ارائه دهد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع