آیا تقویت کننده آنتن موبایل واقعاً کار می کنند؟

تقویت آنتن موبایل

آیا تقویت کننده آنتن موبایل واقعاً کار می کنند؟

بله ، تقویت کننده آنتن موبایل کار می کنند و می توانند به شما کمک کنند چه در خانه و چه در خانه از استقبال بهتری برخوردار شوید،سپس تقویت کننده آنتن موبایل را به یک برج سلول نزدیک تقویت می کند و یک اتصال قابل اعتماد ایجاد می کند.

آیا اگر تلفن من بگوید “بدون سرویس” یک تقویت کننده آنتن موبایل کار می کند؟

نه ، اگر تلفن شما بگوید سرویس خیر ، تقویت کننده آنتن موبایل معمولاً کار نمی کنند. این دستگاه ها صرف نظر از ضعیف بودن ، فقط می توانند سیگنالی را که وجود دارد تقویت کنند. همچنین اضافه کرد ، “در برخی موارد ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنال بسیار ضعیفی را ضبط کند و به دلیل توانایی ارسال سیگنال از مسافت های دیگر فقط از طریق تلفن ، به شما برای برقراری تماس یا ارسال و دریافت متن کمک کند.”

آیا برنامه های تقویت آنتن موبایل کار می کنند؟

“برنامه های تقویت آنتن موبایل” تلفن همراه در واقع هیچ ارتباطی با سیگنال تلفن شما ندارند. درعوض ، این برنامه ها اساساً با آزادسازی حافظه دسترسی تصادفی کار می کنند و به تلفن شما اجازه می دهند تا در درجه اول روی اتصال به شبکه شرکت مخابراتی شما تمرکز کند.اگرچه این ممکن است مفید باشد و گاهی اوقات به تلفن شما کمک می کند تا سیگنال بهتری را در مناطق لکه دار دریافت کند ، اما از نظر فنی سیگنال تلفن شما را تقویت نمی کند.

تقویت کننده آنتن موبایل خانگی در مقابل. تقویت آنتن موبایل اتومبیل

هر یک از کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم سریع متوجه شدند که تقویت کننده آنتن موبایل خانگی سود بیشتری نسبت به تقویت آنتن موبایل اتومبیل دارند. هرچه میزان سود بیشتر باشد ، تقویت کننده آنتن موبایل قادر به تقویت سیگنال است.تقویت آنتن موبایل خانگی به طور کلی حداکثر 70 دسی بل (دسی بل) سود دارند ، در حالی که تقویت آنتن موبایل اتومبیل به طور کلی تا 50 دسی بل افزایش دارند.از لحاظ تئوری می توانید از تقویت کننده آنتن موبایل وسیله نقلیه در داخل خانه خود استفاده کنید. با این حال ، از آنجا که آنها سود کمتری نسبت به تقویت کننده آنتن موبایل خانگی استاندارد دارند ، ممکن است به همان اندازه موثر نباشند.برخلاف تقویت كننده آنتن موبایل خودرو ، “… تقویت کننده آنتن موبایل خانگی و ساختمان نیز به گونه ای طراحی شده اند كه حتی در هنگام قوی بودن سیگنال بیرون ، فضای پوشش داخلی را به حداكثر برسانند.”تمایز مهم دیگری که باید هنگام خرید تقویت کننده آنتن موبایل ایجاد کنید ، تفاوت بین تقویت کننده آنتن موبایل تک باند و دو باند است. همانطور که برچسب ها نشان می دهد ، تقویت آنتن موبایل تک باند فقط سیگنال یک حامل بی سیم خاص را تقویت می کنند ، در حالی که تقویت آنتن موبایل دو باند می توانند سیگنال بسیاری از حامل های اصلی یا همه را تقویت کنند.

چه کسی باید به فکر تقویت آنتن موبایل باشد؟

اگر خود را در مکانی می بینید که سیگنال دارید اما با کاهش تماس ، سرعت پایین داده یا مشکل در ارسال متن روبرو هستید ، [تقویت کننده آنتن موبایل دریافت کنید]. چه برای ایمنی و چه برای بهره وری ، یک تقویت کننده آنتن موبایل به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس لازم برای ادامه برنامه های خود را ، هرچه که باشد ، فراهم کنید.از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون شاهد افزایش فروش بوده است ، در صورت قطع شدن اینترنت ، بسیاری از افراد تقویت کننده آنتن موبایل را به عنوان نسخه پشتیبان خریداری می کنند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که در صورت نیاز به استفاده از داده تلفن همراه برای مدت زمان طولانی ، به اینترنت متصل خواهند شد.برخی از افراد گزینه های اینترنت باند پهن زیادی ندارند. آنها به داده های تلفن همراه به عنوان منبع اصلی اتصال به اینترنت متکی هستند. تقویت کننده آنتن موبایل به آنها کمک می کند تا یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد داشته باشند.

چه چیزی می تواند باعث ضعف خدمات سلول شود؟

بسیاری از موارد مختلف می تواند باعث ضعف در خدمات تلفن همراه شود. بیشتر اوقات ، سرویس دهی ضعیف نتیجه عدم پوشش شبکه مخابراتی بی سیم در منطقه شما است. نقشه های پوشش ما را بررسی کنید تا ببینید کدام شرکت مخابراتی بهترین پوشش را در نزدیکی شما دارد. اطمینان حاصل کنید که محل کار ، مکان تعطیلات مورد علاقه خود و هر مکان دیگری را که اغلب بازدید می کنید نیز بررسی کنید.با این حال ، اگر شرکت مخابراتی شما در منطقه شما پوشش داشته باشد ، موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث شودخدمات سلول ضعیف است. اگر می توانید به یک یا چند سناریوی ذکر شده در زیر مربوط شوید ، یک تقویت آنتن موبایل ممکن است به شما کمک کند خدمات بهتری داشته باشید!

ازدحام شبکه

برج های سلولی ظرفیت مشخصی دارند. زمانی که افراد زیادی در یک منطقه کوچک سعی می کنند به طور همزمان به یک برج سلول متصل شوند ، خدمات خوب برای همه افراد دشوار است. این اتفاق اغلب در هنگام رویدادهای ورزشی ، کنسرت ها و ترافیک در ساعات شلوغی می افتد.

مصالح ساختمانی

آیا خانه شما سقف فلزی دارد؟ آیا در ساختمانی با دیوارهای بتونی ضخیم کار می کنید؟ در این صورت ، ممکن است به همین دلیل خدمات ضعیفی را در خانه یا محل کار خود تجربه کنید. سیگنالهای بی سیم برای نفوذ به فلزات خاص و مصالح ساختمانی مانند بتن زمان سخت تری دارند.

مناطق روستایی

کسانی که در مناطق روستایی زندگی می کنند کمتر از کسانی که در مناطق شهری زندگی می کنند دارای پوشش مداوم خوبی هستند. شرکت های مخابراتی بی سیم صرفاً به اندازه سرمایه گذاری در زیرساخت های شبکه شهری در زیرساخت های شبکه روستایی سرمایه گذاری نکرده اند.

منظره طبیعی

این کمتر معمول است ، اما چشم انداز محلی شما می تواند خدمات ضعیفی ایجاد کند. اگر در یک رشته کوه یا جنگلی از درختان بلند زندگی می کنید ، ممکن است برج های سلولی در طرف دیگر به راحتی نتوانند از طریق اشیا طبیعی که در راه هستند عبور کنند.

قاب تلفن همراه شما

قاب های تلفن یکی دیگر از دلایل شایع خدمات نامناسب است. امروزه بیشتر موارد سبک بوده و با TPU انعطاف پذیر ساخته شده اند. با این حال ، اگر یک قاب بسیار ضخیم یا یک کیف ساخته شده از فلز دارید ، می تواند از اتصال آنتن تلفن شما به شبکه شرکت مخابراتی شما جلوگیری کند.

مشکلات سخت افزار تلفن همراه

اگر اخیراً تلفن خود را در دریاچه انداخته اید یا آن را در پیاده رو قرار داده اید ، ممکن است آنتن مسئول اتصال به شبکه های بی سیم شکسته باشد. مهم نیست که شبکه مخابراتی شما چقدر خوب است – اگر آنتن یا مودم خراب باشد ، دیگر متصل نمی شود!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع