تقویت آنتن موبایل همراه اول

تقویت آنتن موبایل همراه اول امکان در فرکانس های 900 و 1800 و 2100 کار می کند در مکان هایی که BTS ایرانسل نزدیک باشد سیگنال اپراتور همراه اول ضعیف می باشد که با استفاده از این دستگاه این مشکل برطرف می شود این سیستم همچنین قابلیت افزایش آنتن دهی اینترنت همراه اول را خواهد داشت

تقویت کننده آنتن موبایل همراه اول

تقویت انتن موبایل همراه اول
تقویت انتن موبایل همراه اول

 

تماس با ما :

22216273 – 021

0935-6666620

اصل کار سیستم به شرح زیر است. آنتن در فضای باز خارج از خانه سیگنال را از یک دکل مخابراتی می گیرد. به همین دلیل رفع آن در بالاترین نقطه که بهترین سیگنال است بسیار مهم است. آنتن در فضای باز سیگنال را به دستگاهی می فرستد که قسمت اصلی کار را انجام می دهد. این سیگنال را افزایش می دهد و آن را به آنتن داخلی منتقل می کند که سیگنال تقویت شده را در کل خانه شما پخش می کند.

آیا دستگاه تقویت کننده انتن موبایل همراه اول و ایرانسل برای کاربران و محیط زیست بی خطر است؟

همانطور که در مورد هر دستگاه الکترونیکی جدیدی که در خانه استفاده می شود ، بحث اصلی در مورد تقویت کننده آنتن  میزان تابشی است که از آن ساطع می شود. هر چقدر تقویت کننده قدرتمند باشد ، تولید گازهای گلخانه ای بیشتر از تلفن همراه نیست. علاوه بر این ، از آنجا که یک تقویت کننده در یک سیستم با دو آنتن می آید ، تابش بین هر سه جز components تقسیم می شود و فقط حداقل آن به خانه می آید.
علاوه بر این ، تقویت کننده آنتن موبایل  میزان انتشار الکترومغناطیسی تولید شده توسط تلفن همراه شما را کاهش می دهد زیرا نیازی به صرف انرژی زیاد برای جستجوی مداوم یک سیگنال قوی نیست. در تحقیقات حتی رقم کاهش انتشار تا 60 برابر ذکر شده است. همچنین به ماندگاری بیشتر باتری تلفن کمک می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع