نصب

تقویت آنتن موبایل

1.بهترین سیگنال بیرون را پیدا کنید

با پیدا کردن بهترین سیگنال در خارج از خانه خود شروع کنید. تعیین موقعیت کناری خانه با بهترین سیگنال مهمترین مرحله مراحل نصب است. این کار با دور زدن در محیط خانه و یا استفاده از تعداد میله های تلفن (روش تأیید) ، برنامه های گوشی های هوشمند (روش خوب) یا Field Test Mode (روش عالی) انجام می شود.

2.آنتن خارج را نصب کنید

آنتن خارجی را در محلی که بهترین سیگنال را دارید نصب کنید. آنتن را تا جایی که ممکن است بالاتر قرار دهید – در حالت ایده آل روی سقف با یک پایه نصب کنید ، اگرچه شیروانی قابل قبول است. مهم است که آنتن خارجی باید در لبه سقف یا نزدیک آن باشد. اگر آنتن yagi است ، باید از خانه به سمت نزدیکترین دکل مخابراتی شما باشد.

3.به تقویت کننده آنتن موبایل متصل شوید

هنگامی که آنتن خارجی نصب شد ، یک کابل کواکسیال (یکی در کیت تقویت کننده آنتن موبایل شما قرار خواهد گرفت) را به آنتن خارجی متصل کرده و آن را به خانه خود جایی که آمپلی فایر را در آن نگه دارید ، اجرا کنید. بعضی از آنها کابل را به اتاق زیر شیروانی می اندازند ، دیگران ترجیح می دهند از کابل ورودی پنجره استفاده کنند. هر کدام برای شما مناسب است را انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که تقویت کننده شما در یک منطقه با تهویه مناسب ذخیره شده است.

4.داخل آنتن نصب کنید

مشخص کنید که در کجای خانه شما بیشتر به سیگنال احتیاج دارید و آنتن داخلی را یا روی دیوار (اگر آنتن پنل) یا روی سقف (اگر آنتن قارچی وجود دارد) در آن قسمت قرار دهید. کابل موجود دیگر را به آمپلی فایر (که به آن تقویت آنتن موبایل نیز می گویند) بزنید.برای جلوگیری از نوسان اطمینان حاصل کنید که حداقل 20 فوت عمودی یا 50 فوت افقی بین آنتن های خارجی و داخلی وجود دارد که باعث می شود تقویت کننده آنتن موبایل شما به طور خودکار خاموش شود.

5.دستگاه را روشن کنید

منبع تغذیه را به تقویت کننده آنتن موبایل و پریز دیواری متصل کنید. تقویت کننده آنتن موبایل همگام سازی می شود و اگر همه چراغ های سبز را ببینید ، در تجارت هستید. نزدیک آنتن داخلی بررسی کنید که چه مقدار سیگنال تقویت شده دریافت می کنید.هرگونه تنظیمات پس از نصب نیاز به راه اندازی مجدد تقویت کننده آنتن موبایل دارد – به راحتی 5-10 ثانیه از منبع تغذیه جدا شوید (دقیقاً مانند تنظیم مجدد روتر WiFi) و برای راه اندازی مجدد سیستم مجدداً آن را به برق متصل کنید.

و همین! از سیگنال افزایش یافته تلفن همراه خود لذت ببرید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع