تقویت کننده یا تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت آنتن موبایل ایرانسل

تقویت آنتن موبایل در خانه چیست و چگونه کار می کند؟

تقویت آنتن موبایل در زیر زمین (همچنین به عنوان آنتن دهی ایرانسل یا آنتن دهی همراه اول شناخته می شود) از سه عنصر اصلی تشکیل شده است – آنتن خارجی ، دستگاه تقویت انتن موبایل و آنتن داخلی. آنها یک سیستم بی سیم برای تقویت دریافت تلفن همراه تشکیل می دهند. ما توضیح خواهیم داد که چگونه به بهبود قدرت سیگنال تلفن همراه کمک می کند و انواع تقویت کننده های تلفن همراه موجود را نشان می دهد تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

تقویت آنتن موبایل در خانه به طور کلی یک دستگاه تقویت آنتن است که شامل تقویت کننده است که در جهات مختلف باعث افزایش یا افزایش قدرت به دریافت می شود. حتی برای تقویت کننده سیگنال تلفن همراه ارزان ، حداکثر سود با توجه به کاربرد متفاوت است. کار آنتن خارجی دریافت و انتقال سیگنال به برج سلولی با قدرت و حساسیت افزایش یافته است. معمولاً سود دسی بل هرگز زیر 7 دسی بل نیست و می تواند بیش از 10 دسی بل باشد. مجرای عناصر سیستم کابل کواکسیال است. همچنین عاملی در از دست دادن انتقال است.

هدف اصلی تقویت آنتن موبایل خانه ، بردن سیگنال تلفن همراه موجود در اطراف ماشین ، دفتر کار ، ایستگاه کاری یا خانه و تقویت آن است. پس از تقویت ، سیگنال مجدداً به منطقه پخش می شود ، بدون دریافت سیگنال ضعیف. جدا از اینکه از یک آمپلی فایر برای تقویت پذیرش ، آنتن خارجی و آنتن داخلی تشکیل شده است ، تقویت کننده های تلفن همراه با آنتن داخلی و دستگاه تقویت آنتن موبایل به عنوان یک واحد وجود دارد که باعث تقویت آنتن موبایل در خانه  داخلی عالی می شود

عملکرد تقویت کننده پذیرش تلفن همراه چگونه است

تقویت آنتن دهی و تقویت آنتن موبایل در زیر زمین در مکانهایی که میزان دریافت تلفن همراه ضعیف است ، مورد استفاده قرار می گیرند. قدرت سیگنال تلفن همراه معمولاً تحت تأثیر انسدادهای مختلف قرار می گیرد. این شامل انسداد طبیعی مانند درختان ، مصالح ساختمانی در ساختمانها و تپه ها و همچنین مسافت است. اینجاست که تقویت آنتن موبایل ایرانسل و تقویت آنتن موبایل همراه اول دریافت وارد می شود. توجه داشته باشید که سیگنال تلفن همراه تلفن همراه به قدرت سیگنالی که در dBm محاسبه می شود و شبکه تلفن همراه به تلفن همراه می فرستد ، اشاره دارد.

در مرحله اول ، دریافت تلفن همراه توسط آنتن خارجی انجام می شود. سپس توسط تکرار کننده سلولی تقویت می شود و از طریق آنتن داخلی دوباره در ساختمان یا اتومبیل پخش می شود. نتیجه یک افزایش پذیرش تلفن همراه است که در بیشتر نوارهای تلفن حتی در دورترین مکان ها به اوج خود می رسد. سپس می توانید از تماس های واضح تر (دیگر تماس ها را رها نمی کنید) و مرور سریعتر اینترنت و بارگیری سریع و بارگذاری داده ها لذت ببرید. به این ترتیب تقویت کننده سیگنال تلفن همراه در ماشین یا خانه شما کار می کند. اینگونه است که همه تقویت کننده های سیگنال در تمام شبکه های پلت فرم فناوری از جمله GSM ، CDMA ، TDMA ، EVDO ، UMTS ، HSPA + و جدیدترین LTE کار می کنند.همه دستگاه های تقویت آنتن موبایل و تقویت آنتن دهی ، از جمله تقویت آنتن موبایل در زیر زمین در میان دیگران ، تقریباً با همه شرکت های تلفن همراه در آمریکای شمالی ، به ویژه در کانادا و ایالات متحده کار می کنند. تقویت کننده ها همچنین با انواع دستگاه های تلفن همراه کار می کنند. سرعت داده و صدا از طریق صدای پیشرفته 2G ، داده 3G و 4G LTE پیشرفته همه بسته به تقویت کننده ای که انتخاب می کنید افزایش می یابد.
یکی دیگر از مزایای اتصال تقویت شده این است که عمر باتری تلفن همراه با 180 دقیقه مکالمه اضافی افزایش می یابد. در واقع می توانید یک تقویت کننده سیگنال موبایل انتخاب کنید که قدرت سیگنال تلفن های همراه متنوع را همزمان افزایش دهد.قدرت سیگنال به مقدار میدان الکتریکی در یک نقطه مرجع اشاره دارد که کمی از آنتن انجام دهنده انتقال فاصله دارد. قدرت سیگنال همچنین به عنوان قدرت میدان یا سیگنال سطح دریافت شده شناخته می شود. هنگامی که با تلفن صحبت می کنید ، صدا توسط دستگاه همراه به سیگنال های الکتریکی تغییر می یابد و به صورت امواج رادیویی پخش می شود. سپس تلفن شخصی که با او صحبت می کنید سیگنال های الکتریکی را به صدایی تبدیل می کند که فرد می تواند بشنود. هر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای خانه ، ماشین یا کشتی دریایی برای تقویت این انتقال کار می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع