آیا تقویت آنتن موبایل در اصفهان کار می کنند؟

پاسخ کوتاه: بله با این حال ، موارد هشدار دهنده ناخواسته زیادی وجود دارد که باعث ایجاد شک و تردید عمومی در مورد این دستگاه ها شده است. همه تقویت کننده در اصفهان  پیشنهادی ما تست شده ،  با ضمانت 5 سال پشتیبانی می شوند ، بنابراین اگر متوجه شدید برای شما مناسب نیست ، فشاری ایجاد نمی شود.

تقویت آنتن در اصفهان کار می کنند؟

تقویت آنتن اصفهان  با بهبود اتصال بین تلفن شما و نزدیکترین دکل کار می کنند. این بدان معنی است که بدون سیگنال سلول موجود ، یک تقویت آنتن موبایل نمی تواند کار کند. تقویت آنتن موبایل دارای سه قسمت کلیدی است: یک آنتن در فضای باز ، یک تقویت آنتن موبایل و یک آنتن داخلی. اینها از طریق کابل کواکسیال متصل می شوند. قدرت تقویت کننده  آنتن موبایل و سطح کل پوشش به میزان قدرت این اجزای منفرد متفاوت است.
تمام تقویت کننده انتن در اصفهان ما برای پوشش کامل حامل از پوشش تک حامل جلوگیری می کنند ، به این معنی که تمام حامل های اصلی تحت پوشش هر یک از تقویت کننده های ما هستند.
برای اطلاعات بیشتر ، مقاله کامل را بخوانید.

چرا من چنین سیگنال بدی دارم؟

نه دلیل اصلی برای سیگنال بد وجود دارد ، اما مهمترین آنها فاصله از برج سلول و مصالح ساختمانی است

چگونه می توانم سیگنال تلفن همراه خود را به صورت رایگان تقویت کنم؟

روش هایی برای تقویت آنتن موبایل اصفهان شما وجود دارد که نیازی به تقویت آنتن موبایل  همراه ندارد. برخی از آنها رایگان هستند ، برخی دیگر پولی هستند و بسیاری از آنها به درد شما نخواهند خورد - اما همیشه ارزش امتحان کردن را دارند.
دوازده روش بهتر برای بهبود سیگنال سلول خود را بیابید.
چگونه تقویت کننده خود را در Carrier خود ثبت کنم؟
این یک فرآیند پنج دقیقه ای ساده است به شرط آنکه پیوندی به وب سایت شرکت مخابراتی مناسب خود داشته باشید.
این مرکز برای همه صفحات ثبت شرکت مخابراتی است.
آیا میله ها بهترین روش خواندن سیگنال من هستند؟
نه میله ها چیزی بیش از یک خواندن ذهنی سیگنال تلفن همراه نیستند که از نظر تلفن ، شرکت مخابراتی ، دستگاه و غیره متفاوت است. هیچ استانداردی برای معنی "یک نوار" یا "نوارهای کامل" وجود ندارد.
اگر می خواهید یک خوانش ریاضی واقعی و واقعی از سیگنال تلفن همراه خود داشته باشید ، می خواهید خوانش های dB را بررسی کنید. در اینجا یک راهنمای کامل در مورد چگونگی خواندن قدرت سیگنال به روش صحیح وجود دارد.
من در نصب تقویت کننده انتن در اصفهان خود مشکلی دارم. کمک؟
نصب تقویت آنتن موبایل بدون کمک چالش برانگیز به نظر می رسد. خوشبختانه ، نصب تقریباً در پنج مرحله انجام می شود.
در اینجا پنج مرحله آسان برای نصب تقویت کننده سیگنال خانگی شما آورده شده است.
چگونه می توانم نزدیکترین دکل مخابرتی خود را پیدا کنم؟
اگر راه اندازی آنتن yagi دارید ، باید نزدیکترین برج سلول خود را پیدا کنید تا حداکثر توان را از سیستم خود بگیرید.
روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، بنابراین توصیه می کنیم از راهنمای ساده برج سلولی یکی از موارد مناسب را انتخاب کنید.

چرا تقویت آنتن موبایل فقط در داخل خانه کار می کنند؟

پاسخ کوتاه: آنها به دیوارها احتیاج دارند تا از آنها سیگنال عبور کند. آنها به خودی خود به اندازه کافی قدرت ندارند که بتوانند سیگنال را در یک فضای باز بزرگ تقویت کنند - و دلیل خوبی هم دارد. مشخصات نادرست در تقویت کننده های سیگنال غیرقانونی می تواند به شبکه های تلفن همراه آسیب برساند.
برای اطلاعات بیشتر ، مقاله کامل را بررسی کنید.
اجرای کابل معمولی برای تقویت کننده آنتن موبایل چیست؟
عملکرد کابل بسته به نیاز متفاوت است. برخی از کابل ها برای طولانی مدت مجهز نیستند ، به همین دلیل برخی از تقویت کننده ها از نوع 50 اهم و 75 اهم هستند. برای اکثر مصرف کنندگان ، کابل موجود در کیت کافی است ، اما برای کسانی که به کار طولانی تری نیاز دارند ، به راهنمای کابل کواکسیال ما مراجعه کنید تا آگاهانه در مورد نوع کابل مورد نیاز تصمیم بگیرید.
چه تنظیمات آنتن را باید برای تقویت آنتن موبایل دریافت کنم؟
طبق قانون ، تقویت کننده های آنتن موبایل سلولی به عنوان یک کیت کامل که شامل آنتن داخلی و خارجی است ، به فروش می رسند. این آنتن ها به طور کلی برای تقویت کننده ای که با آن می آیند بهینه شده اند. با این حال ، شرایطی وجود دارد که شما ممکن است تعجب کنید که آیا می توانید آنتن بهتری بگیرید.
تو می توانی. مشکل این است که ، گاهی اوقات تقویت کننده یا سیگنال خارجی آنقدر قدرت ندارد که بتواند بیش از یک آنتن را اداره کند.

درباره تقویت آنتن موبایل اصفهان چه می دانید؟

تقویت کننده های ویلسون ارائه دهنده اصلی تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه است. تقویت آنتن موبایل 5G ، 4G ، LTE و موارد دیگر را برای هر تلفنی با هر مخابراتی برای خانه ، دفتر یا وسیله نقلیه تقویت می کنند.
مواردی که باید قبل از خرید تقویت آنتن موبایل مورد توجه قرار گیرد
قبل از خرید تقویت آنتن موبایل اصفهان ، اطلاعاتی وجود دارد که شما می خواهید. برخی از شما ممکن است به دلایل سیگنال بد یا نحوه عملکرد تقویت کننده سیگنال علاقه داشته باشید ، اما این موارد در انتخاب تقویت کننده برای خرید مهم نیستند. آنچه بیشترین اهمیت را دارد کیفیت سیگنال خارجی شما و منطقه ای است که شما باید پوشش دهید.
چند نفر نیاز به استفاده از تقویت کننده تلفن همراه دارند؟ هرچه تعداد افراد در یک زمان بیشتر باشد ، به تقویت کننده بیشتری نیاز خواهید داشت.
آیا سیگنال بیرونی قابل استفاده ای دارم؟ اگر پاسخ "نه" باشد ، دیگر شانس ندارید. تقویت آنتن موبایل اصفهان بدون هیچ سیگنال موجود کار نخواهد کرد.
پوشش مورد نظر من چیست؟ پوشش بیشتر به معنای تقویت کننده سیگنال سلولی قدرتمندتر است - اگر سیگنال بیرونی ضعیفی داشته باشید ، دو چندان درست است. همچنین ممکن است برای پوشش دادن به یک طرح پیچیده به تعداد بیشتری از آنتن ها نیاز داشته باشید.
چه نوع نصب را می توانم اداره کنم؟ برای کیت خودتان (DIY) باید بتوانید روی سقف خود بروید و کمی کابل بزنید. هرچه خانه بزرگتر باشد ، چالش برانگیزتر می شود. اگر کار با کابل بسیار دشوار است ، تهیه کیت را با نصب حرفه ای در نظر بگیرید.
تقویت آنتن موبایل اصفهان برای خانه و دفتر
تقویت آنتن موبایل برای خانه محبوب ترین دسته مصرف کننده تقویت کننده سیگنال تلفن همراه است. قبل از اینکه توصیه های خود را ارائه دهیم ، پیشنهاد می کنیم از سیگنال بیرونی خود مطلع شوید. منتظر خواهیم ماند این یک مرحله مهم است.
ما با پوشش مطلوب آنها را تقویت خواهیم کرد و بر این اساس توصیه های متخصص خود را ارائه خواهیم داد.
چرا تلفن همراه من در داخل منزل قدرت سیگنال ضعیفی دارد؟
به طور خاص با خانه ها و ساختمانهای جدید ، انتن بیرون اغلب به اندازه کافی قوی است ، اما به محض قدم گذاشتن در فضای داخلی ، سیگنال ضعیف شده یا از بین می رود. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند بر مقاومت سیگنال تأثیر بگذارد ، مانند ساختمان ، مواد مورد استفاده (فلز ، بتن یا چوب) ، ضخامت دیوار ، تعداد پنجره ها ، ارتفاع ساختمان و غیره. علاوه بر ساخت فیزیکی یک ساختمان ، یک سیگنال ضعیف نیز می تواند نتیجه موقعیت جغرافیایی ساختمان در رابطه با نزدیکترین دکل تلفن همراه باشد
آیا استفاده از دستگاه تقویت انتن موبایل می تواند به تلفن همراه من آسیب برساند؟
نه ، شما نگران این موضوع نباشید زیرا محصولات موجود در فروشگاه MOBILE REPEATER به طور خاص تولید شده اند تا در ترکیب با تلفن های همراه استفاده شوند. تقویت کننده ها از شرایط تعیین شده برخوردار هستند.
آیا می توانم از دستگاه تقویت کننده انتن در خانه (ساختمان جدید) خود استفاده کنم؟
 بله ، مجموعه های تقویت آنتن موبایل تلفن از فروشگاه MOBILE REPEATER به طور خاص برای این منظور تولید و مونتاژ شده اند. از آنجا که بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان خطوط تلفن ثابت خود را لغو می کنند و فقط از تلفن های همراه خود برای برقراری تماس استفاده می کنند ، یک تکرار کننده به راه حل برقراری تماس تلفن همراه در داخل خانه در بسیاری از خانه ها تبدیل شده است. یک روش برای تعیین اینکه آیا مجموعه تکرار کننده کار می کند این است که ابتدا بررسی کنید که آیا سیگنال به اندازه کافی قوی در خارج وجود دارد یا خیر. اگر هیچ سیگنالی در خارج از خانه شما وجود ندارد یا سیگنال ضعیف است (2 بار یا کمتر) ، در این صورت یک تقویت کننده قوی تر با آنتن جهت دار هنوز می تواند راه حلی ارائه دهد
چرا تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه؟
اکنون چه از یک تلفن هوشمند ، یک تب با ویژگی های تلفن همراه یا یک تلفن همراه ساده استفاده می کنید ، شرکت مخابراتی تلفن همراه شما باید قدرت سیگنال خوبی را برای شما فراهم کند تا بتوانید از دستگاه خود به بهترین شکل استفاده کنید.
با این حال ، قدرت سیگنال ضعیف اغلب دلیل عدم کیفیت تماس ، افت تماس و خرابی اتصال اینترنت است. در چنین مواردی ، تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه می توانند گزینه مناسبی باشند.
قبل از اینکه تصمیم به خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه بگیرید ، در اینجا چند نکته ذکر شده است که باید آنها را بررسی کنید.
آیا واقعاً مشکلی در قدرت سیگنال وجود دارد؟
قبل از شروع به جستجو برای تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه ، دریابید که آیا واقعاً مشکلی در قدرت سیگنال وجود دارد یا نه و آیا دستگاهی که می خواهید خریداری کنید واقعاً می تواند به شما کمک کند. بعضی اوقات مشکلی در سیگنال ضعیف وجود ندارد. شما تلفن همراه یا باتری تلفن ممکن است برای حل مشکلات خود به تعمیر یا تعویض نیاز داشته باشد.
مسائل مربوط به منطقه تحت پوشش
برخی از شرکتهای مخابراتی ممکن است مناطقی را مشخص کنند که در آنها هیچگونه پوشش سیگنالی وجود ندارد.
در چنین شرایطی ممکن است یک تقویت کننده سیگنال واقعاً کار نکند. در وهله اول سیگنالی برای تقویت وجود ندارد. بنابراین قبل از خرید چنین دستگاه تقویت کننده ، بررسی کنید که آیا شرکت مخابراتی شما واقعاً به شما پوشش مکان شما را ارائه می دهد یا خیر.
الزامات قابل حمل و ثابت
قبل از خرید دستگاه ، سعی کنید بفهمید که آیا به وسیله ای قابل حمل نیاز دارید که بتوانید آن را در اتومبیل یا وانت حمل کنید یا وسیله ایستایی که می توانید در آپارتمان یا خانه خود نصب کنید. اگر بیشتر در حال حرکت هستید و در جاده با مشکلات سیگنال روبرو هستید ، ممکن است بخواهید به دنبال تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه قابل حمل باشید.
برای دستگاه شما ایمن است
همیشه سعی کنید تلفن همراه شما در هنگام تلاش برای استفاده از تلفن همراه خود برای تقویت آنتن موبایل اصفهان آسیب نبیند. برخی از تقویت کننده ها نیاز دارند که بخشی از آن را با تلفن همراه برطرف کنید. از استفاده از چنین وسایلی خودداری کنید ، خصوصاً اگر تلفن هوشمند گران قیمت یا تب تلفن همراه دارید.
محصولی با کیفیت از یک فروشگاه مطمئن
اگر در نهایت در مورد خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه تصمیم گرفتید ، مطمئن شوید که به دنبال کالای با کیفیت خوب از فروشگاه معتبری مانند mobile repeater.ir هستید. معامله با یک فروشگاه معتبر تضمین می کند که در ازای پولی که خرج می کنید محصول خوبی دریافت می کنید که هر بار استفاده از دستگاه نتایج صحیحی را به شما نشان می دهد.
جنیس یک وبلاگ نویس و یک اسباب بازی عجیب است. جانیس به 5 نکته اشاره می کند که برای خلاص شدن از سیگنال های ضعیف باید هنگام خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه به آنها توجه کنید.

چه کسی مقصر سیگنال ضعیف تلفن همراه است؟

موارد سیگنال گمشده یا سیگنال با کیفیت پایین اصلاً تعجب آور نیست و هر از گاهی اتفاق می افتد. ما نمی توانیم اپراتور تلفن همراه را مقصر آن بدانیم ، زیرا در بیشتر موارد. دلایل دیگری برای اتصال ضعیف وجود دارد. به عنوان مثال ، ممکن است شما در یک ساختمان بسیار بلند ساخته شده از بتن و جایی که رسیدن اشعه های موبایل به تلفن همراه شما بسیار سخت است ، مکالمه خود را زودتر به پایان برسانید. متناوباً ، شما در منطقه ای دور افتاده هستید که از نظر اقتصادی ساختن برج انتقال بی فایده است.
مسئله مشکل باید حل شود
در هر صورت ، مشکل اتصال بد باید حل شود. شرکت های تلفن همراه معمولاً خرید یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه را به عنوان مطمئن ترین راه برای فراموش کردن مشکلات آینده با سیگنال تلفن همراه توصیه می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکرار کننده های سیگنال موبایل به mobile repeater مراجعه کنید.
تقویت آنتن موبایل اصفهان
تقویت کننده تلفن همراه گران به نظر می رسد
در عین حال ، برخی ادعا می کنند که این یک روش بسیار گران قیمت برای مبارزه با این مسئله است. تا حدی درست است که برای تهیه دستگاه باید مبلغ معقولی را پرداخت کنید.
گزینه های ارزان تر کار نمی کنند
در چنین حالتی ، نکات زیادی در اینترنت وجود دارد که ممکن است به افراد کمک کند تا با استفاده از برخی دیگر که به نظر می رسد بسیار ارزان تر هستند ، مسئله را حل کنند.
با در نظر گرفتن نکات ذکر شده ، می توان گفت که در بیشتر موارد بی فایده و وقت گیر است و هزینه آنها دو برابر بیشتر از تقویت آنتن موبایل اصفهان است.
به عنوان مثال ، ممکن است یک گیره کاغذ برداشته و آن را به تلفن بچسبانید تا سیگنال آنتن را بهبود بخشد. آیا می توانید iPone خود را با یک گیره کاغذ چسبیده در یک جلسه رسمی کسب و کار تصور کنید؟ من فکر می کنم شما به سختی می توانید پرونده را تصور کنید ، و علاوه بر این ، تعداد بسیار کمی اثبات می کند که کار می کند.
به همین دلیل می توانیم قوطی ها و بندهای برچسب را که برای بهبود سیگنال تلفن همراه تبلیغ می شوند فراموش کنیم.
ارزش داشتن آن را دارد
من مطمئن هستم که جهان پر از مخترعین DIY است که مایلند از هر راه ممکن پس انداز کنند. نکته اینجاست که ارزش آن را ندارد. اگر یک بار تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خریداری کرده باشید ، مدت طولانی آن را خواهید داشت و احتمالاً خیلی سریع سرمایه خود را پس خواهید داد ، زیرا هیچ تماس تلف شده یا قطع شده ای وجود نخواهد داشت.
تقویت کننده موبایل برای خانه
بنابراین ، آنها ثابت می کنند که اپراتورهای تلفن همراه توصیه صحیحی برای خرید تقویت کننده تلفن همراه به عنوان بهترین راه برای فراموش کردن خط بد می کنند. با یک بار پرداخت ، از دردسرهای کل زندگی خلاص می شوید
آیا مکان ویژه ای دارید که دوست دارید آرامش و آرامش داشته باشید ، اما به دلیل عدم پوشش تلفن همراه یا داده های تلفن همراه نمی توانید این کار را انجام دهید؟ یا شاید شما در خانه خود که دفتر دوم شما واقع شده است ، با استقبال خوب سلول همراه باشید. برای اکثر مردم ، پاسخ این مشکلات این است که "فقط با آن کنار بیایید" یا سعی کنید سرویس ارائه دهندگان را تغییر دهید. اما به عنوان یک شخص مشتاق و یک مهندس ، سبک من این نبود. راه حل من ساخت برج سلول خودم بود.
در مورد من ، من یک کابین در شمال انتاریو دارم. در آنجا زیبا و آرام است ، اما نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی در شهری با جمعیت کمتر از 1000 نفر 30 دقیقه راه است. پوشش سلول در بهترین حالت لکه دار است. اگر در یک روز روشن بالای تپه باشم ، ممکن است بتوانم از طریق تلفن همراه خود یک میله بکشم. در واقع ، بسیاری از اجاره کنندگان در منطقه فقط برای دریافت پیام های متنی و ایمیل خود پیاده روی روزانه را به بالای تپه ای در این نزدیکی می روند.
بنابراین چالش مهندسی من این بود که بفهمم چگونه می توانم از طریق تلفن همراه در کابین خود پوشش گسترده ای بدست آورم ، و به من این امکان را می دهم که جمعه کار گاه به گاه را در آنجا داشته باشم در مقابل مکعب دفتر. در اینجا نحوه انجام این کار با استفاده از مواد متداولی که می توانید به صورت آنلاین یا در فروشگاه محلی برای بهبود خانه خود پیدا کنید ، وجود دارد.
درباره نیازهای خود تحقیق کنید
مرحله 1 در این فرآیند یافتن نزدیکترین برج سلول به مکان شما و پی بردن به این است که برج در چه باند فرکانسی کار می کند. اکثر سیستم های 3G / 4G یا در باند 800 (824 تا 894) مگاهرتز یا 1.9 (1.85 تا 1.99) گیگاهرتز کار می کنند. باند 800 مگاهرتز به دلیل تضعیف جو ، برد بیشتری نسبت به باند 1.9 گیگاهرتزی خواهد داشت ، از این رو بسیاری از شرکتهای مخابراتی باند 800 مگاهرتز را برای پوشش بیشتر منطقه ترجیح می دهند.
برای هموطنان کانادایی من ، در اینجا یک وب سایت عالی وجود دارد که نقشه تمام برج های کانادا را برای چندین شرکت مخابراتی ارائه می دهد و جزئیات ، از جمله باند فرکانس آنها را ارائه می دهد. همچنین می توانید با شرکت مخابراتی تلفن همراه خود تماس بگیرید و نزدیکترین برج و باند فرکانس آن را از بخش پشتیبانی فنی بخواهید. علاوه بر این ، می توانید در فروشگاه برنامه تلفن خود به دنبال "سیگنال سلول" باشید و چندین برنامه ظاهر می شوند که می توانند به شما کمک کنند. در Android ، من از برنامه Open Signal استفاده می کنم که جهت نزدیکترین و قوی ترین برج را ارائه می دهد. در مورد من ، نزدیکترین برج سلول راجرز در پارک استانی Bon Echo واقع شده و با سرعت 850 مگاهرتز کار می کند. با تحقیقات من ، زمان آن فرا رسید که به سراغ آمادگی برای ساخت برویم.
خرید اجزای مورد نیاز
لیست اصلی اجزای مورد نیاز شما شامل برج ، آنتن در فضای باز ، آنتن داخلی ، تقویت کننده دو جهته و کابل های RF است. برای داشتن بهترین عملکرد ، اطمینان حاصل کنید که آنتن بیرونی شما کاملا جهت دار است ، در واقع یک پرتو باریک و لیزر مانند است که مستقیماً به نزدیکترین برج سلول نشان داده می شود. با تمرکز بالای آنتن ، اطمینان حاصل می کنیم که تمام توان سیگنال به برج هدف ما هدایت می شود و در یک منطقه وسیع پاشیده نمی شود. از این به عنوان افزایش آنتن یاد می شود و هرچه عدد سود بیشتر باشد ، قدرت آنتن بیشتر متمرکز خواهد شد. آنتی که من استفاده کردم یک آنتن Yagi با قدرت 13 مگابایت با قدرت 800 مگاهرتز است (شکل 1) که در اینجا یافت می شود.
شکل 1: آنتن در فضای باز آنتن داخلی ما داخلی است. ما می خواهیم پوشش داخلی را به حداکثر برسانیم ، از این رو تعداد سود بسیار کمتری خواهد بود ، زیرا هدف ما نه چندان دور است. همچنین ، برای برقراری صلح در خانه با خانم خانه ، نصب آنتن زشت بر روی دیوار "گزینه" ای برای من نبود ، اما خوشبختانه یک پایه سقفی بود. با استفاده از یک آنتن نصب سقف دو قطبی (عمودی و افقی) می توانید در اطراف آنتن با عرض تیر عمودی 150 درجه پایین از آنتن به کف ، پوشش 360 درجه ایجاد کنید. موردی که من استفاده کردم (شکل 5 ، قسمت شماره 301123) را می توان در اینجا یافت.
با در دست داشتن هر دو آنتن ، باید تقویت آنتن موبایل دو جهته خود را انتخاب کنید. با تقویت کننده ، همه چیز در مورد GAIN است و اطمینان حاصل کنید که سود بر اساس آن قابل تنظیم است. در مورد من ، من تقویت کننده افزایش 55 دسی بل را انتخاب کردم (شکل 6 ، اینجا). این کاملاً کار آمد و کابین من را از هیچ پوششی به 4-5 بار پوشش در هر شرایط آب و هوایی ، از جمله برف رساند! با این اوصاف ، اگر بودجه امکان تقویت کننده سود بالاتر را می دهد ، به دنبال آن باشید. تقویت کننده سود بالاتر پوشش بهتری را فراهم می کند ، از جمله توانایی رانندگی بیش از یک آنتن داخلی در صورت نیاز به یک منطقه پوشش داخلی گسترده تر.
در حال حاضر تمام اجزای اصلی را داریم و فقط باید همه چیز را با کابل RF خوب "کم کم" متصل کنیم زیرا نمی خواهیم قدرت سیگنال گرانبها را با کابلهای RF پر از دست دادن زیاد از بین ببریم. یک کابل خوب 20 فوت کم ضرر باید 1 دسی بل یا کمتر داشته باشد. و بله ، یک db قابل توجه است. به بیان بهتر ، از دست دادن 3 دسی بل به این معنی است که توان سیگنال توسط FIFTY perc کاهش یافته است
ent ... بله نیمی! بنابراین هر دسی بل محاسبه می شود ، و در صورت نیاز به حداکثر پوشش (افزایش) ، اطمینان از استفاده از کابل های کم تلفات بسیار زیاد توصیه می شود.
برج سازی
با در دست داشتن اجزای خود ، باید مکان های قرارگیری آنتن را شناسایی کنیم. از آنجایی که آنتن در فضای باز بسیار جهت دار است و آنتن داخلی اساساً در زیر آنتن خارجی متمرکز شده است ، باید اطمینان حاصل کنیم که آنتن خارج از آنتن داخلی قرار ندارد و تقریباً 15 فوت فاصله عمودی دارد. این الزامات جداسازی در صورت استفاده از آنتن های بیرونی غیر جهت دار با آنتن های داخلی پانل بسیار سخت تر می شوند. در این موارد برای جلوگیری از بازخورد RF می توان به 20 فوت عمودی و 20 فوت تفکیک افقی نیاز داشت. این بازخورد مشابه بازخورد صوتی است که هنگام نزدیک شدن بیش از حد میکروفن (داخل آنتن) به بلندگوهای خروجی (آنتن در فضای باز) اتفاق می افتد. در صورت بروز بازخورد ، آمپلی فایر شما خاموش می شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر آنتن را با دقت قرار دهید.
برج خود یک چیز ساده برای ساختن است. و برای من ، سفر به هوم دپو تمام آنچه لازم بود بود. من از لوله گالوانیزه 1 ¼ ”در 6 قسمت برای برج استفاده کردم (شکل 3) و یک لوله 4 فوت 2 اینچی کوتاه تر (شکل 2) برای لنگر انداختن در زمین. اگرچه لوله فولادی ارزان تر است اما برای اطمینان از زنگ زدگی آن نیز نیاز به رنگ آمیزی است ، بنابراین من این گزینه را رد کردم.
شما باید لوله 2 اینچی را با پتک یا پشت تبر به داخل زمین هدایت کنید تا لوله 1 ¼ اینچ به داخل آن بلغزد ، همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است ، لوله را از پایه خانه دور کنید همان فاصله بند فوقانی که برای محکم کردن تیر در خط سقف استفاده خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا برج شما عمودی باشد و به یک جهت متمایل نباشد. داشتن یک آنتن جهت دار به سمت 10 درجه پایین یا بالا خوب نیست.
پس از ایمن سازی برج خود ، با استفاده از سخت افزار نصب شده همراه آنتن ، آنتن Yagi را به قطب 1 ¼ ”متصل کنید. فراموش نکنید که کابل کم تلفات خود را متصل کنید و از نوار الکتریکی برای اتصال کابل به تیر استفاده کنید تا باد باعث سایش کابل نشود.
4: برج سلولی برای به دست آوردن ارتفاع مورد نیاز خود ، به سادگی با استفاده از کوپلرها 6 قطب قطب اضافی از پایین به بالا اضافه کنید (در شکل 3 نشان داده شده است) تا در هنگام ضربه زدن روی کابل کنار تیر ، آنتن را بالاتر ببرید با افزودن بخشهایی به پایین در سطح زمین ، خود را از سقف دور نگه دارید. در مورد من ، من دارای 5 بخش 6 اینچ هستم که آنتن را برای ارتفاع کل از سطح زمین 30 درجه بالا نگه داشته است. از تسمه گالوانیزه (شکل 4) در خط سقف استفاده کنید تا میله را در موقعیت خود محکم کنید تا به یک طرف یا طرف دیگر نیفتد.
در خط سقف ، مکانی را پیدا کنید (سوراخ شکاف یا سوراخ سوراخ کنید) تا سیم آنتن را در اتاق زیر شیروانی / خانه خود تغذیه کنید و آنتن را تقریباً در جهت نزدیکترین برج سلول قرار دهید. بعداً مکان را دقیق تنظیم خواهیم کرد.
برای مکان آنتن داخلی ، زمان مناسبی است که با همسرتان مشورت کنید ، همانطور که با خانم کابین خود انجام دادم. تنها شرایط لازم برای قرار دادن این است که نمی تواند در همان خط عمودی آنتن خارج قرار داشته باشد و باید در نزدیکی قسمت داخلی باشد که بیشترین میزان پوشش به آن نیاز است. بنابراین مکان برنده برای من در سقف در ورودی کابین بود همانطور که در شکل 5 نشان داده شده است.
اکنون وقت آن است که برای سوار شدن آمپلی فایر و اتصال همه کابل های RF به اتاق زیر شیروانی بروید. در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری ، تقویت کننده باید در مکانی مناسب برای دسترسی آسان قرار گیرد. همانطور که در شکل 6 نشان داده شده است ، من مال خود را روی یک اره درست در کنار دریچه اتاق زیر شیروانی قرار داده ام.
به منظور به حداقل رساندن مصرف برق ، من سود باند 1.9 گیگاهرتز را به کمترین حد ممکن رساندم زیرا به هیچ یک از انرژی 1.9 گیگاهرتز احتیاج نداشتم. سپس من سود باند 850 مگاهرتز را به حداکثر رساندم. در مورد شما ممکن است برعکس باشد ، اما شما فقط باید به یک باند حداکثر نیاز داشته باشید.
شما تقریباً کارتان تمام شده است ، اما من چند توصیه نهایی دارم. ابتدا ، بهتر است در شکل 7 از محافظت در برابر صاعقه استفاده کنید ، زیرا این یک قطب فلزی رسانای الکتریکی است که به هوا می رسد. این محافظ ولتاژ در قسمت آنتن خارجی آمپلی فایر نصب می شود و برای هدایت هرگونه نورپردازی به زمین و با اطمینان از آمپلی فایر ، به یک سیم اتصال به زمین روی آن نیاز دارد. مهم است که بدانید در هر زمان که یک ضربه روشنایی "نزدیک" آنتن است که باعث افزایش آن می شود. محافظت در برابر موج بسیار خوبی است و فقط زیان 0.2 دسی بل دارد. محافظت صحیح از سرمایه گذاری خود بسیار توصیه می شود.
ثانیا ، نصب منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) را روی تقویت کننده در نظر بگیرید تا حتی در صورت قطع برق بتوانید همچنان به پوشش سلول بپردازید. هیچ چیز مانند پخش یک فیلم خوب در هنگام قطع برق وجود ندارد و داشتن یک تلفن برای تماس های اضطراری ارزشمند است.
با تمام کابلهای RF که کاملاً متصل هستند ، وقت آن است که آمپلی فایر را تغذیه کنید. چراغ های تقویت کننده در ابتدا شروع به چشمک زدن به رنگ سبز می کنند و در صورت نگرانی ، در مدت 15 دقیقه باید ثابت بمانند
پادشاه به درستی اگر چراغ سبز جامدی ندارید ، با راهنمای عیب یابی تقویت کننده مشورت کنید ، اما برای من ، اولین تلاش همه چراغ های سبز را به من داد!
پس از روشن شدن ، زمان مرحله آخر است: تراز کردن آنتن برای حداکثر دریافت. اگرچه میله های تلفن همراه می توانند برای اندازه گیری معمولی پذیرایی مفید باشند ، اما فاقد دقت هستند و بسته به مارک تجاری آنها هر 30 ثانیه یک بار تا 2 دقیقه به روز می شوند. با این حال ، هر تلفن همراه حالت آزمایشی پنهانی دارد که هر ثانیه قدرت سیگنال را به روز می کند. بسیاری از این کدها را می توان از جستجوی "<درج نام تجاری تلفن همراه> کدهای حالت آزمایش" در Google یافت. برای دسترسی به حالت آزمایشی به دنبال دنباله شماره گیری برای ورود به سیستم خواهید بود.
پس از وارد کردن کد ، UMTS ، اشکال زدایی و basic را انتخاب کنید. اعداد کلیدی RSCP (توان رمزگذاری شده با قدرت دریافت شده) و Ec / lo است که نسبت انرژی خوب نسبت به انرژی بد شبیه نسبت سیگنال به نویز است. دریافت Ec / lo -10db و بالاتر (به معنی کمتر منفی) ایده آل است. هنگام تماشای شماره RSCP ، آنتن را چند درجه بچرخانید و سپس منتظر بمانید تا شماره ها به روز شوند. جایی وجود دارد که RSCP و Ec / lo خود را به حداکثر می رسانند ، که نشان دهنده جهت مطلوب شما است. در این مرحله ، کار شما تمام شد!

چگونه سیگنال تلفن همراه خود را تقویت کنیم
هیچ چیز تحریک کننده تر از از دست دادن سیگنال در اتاق هتل ، فضای اداری یا حتی راحتی خانه خود نیست. به نظر نمی رسد هیچ راهی برای جنون وجود داشته باشد. اما حقیقت این است که ، اگر سیگنال شما می رود ، معمولاً به یک دلیل است. وقتی داخل آن هستید چه کاری باید انجام دهید
در اینجا چند هک اساسی وجود دارد که باید سیگنال شما را تقویت کند:
1. یک پنجره را باز کنید
ممکن است احمقانه به نظر برسد ، اما گاهی اوقات ساده ترین راه برای بازگرداندن سیگنال خود ، شکستن پنجره است. دیوارهای عایق و عایق به دلیل مسدود کردن سیگنال های برج های متحرک مجاور مشهور هستند - و بنابراین اجازه می دهد امواج رادیویی یک مسیر به آن دیوارها نفوذ کند ، باید سیگنال قوی تری به شما بدهد. حتی ایستادن کنار پنجره نیز باید کمی کمک کند.
2. سایر دستگاه ها را خاموش کنید
دیوارهای بلوک سیلندر تنها دلیلی نیست که تلفن همراه شما برای دریافت پذیرایی تلاش می کند. دستگاه های متصل به WiFi مانند رایانه لوحی و لپ تاپ نیز گاهی اوقات می توانند در سیگنال تلفن همراه شما تداخل ایجاد کنند. مایکروویو و سایر لوازم اساسی را نیز انجام دهید. اگر می توانید ، تلفن خود را از این دستگاه ها دور نگه دارید یا در صورت امکان آنها را خاموش کنید.
3. تلفن خود را به روش صحیح نگه دارید
باور کنید یا نه ، نحوه در دست گرفتن تلفن همراه می تواند به شدت بر روی پذیرایی تأثیر بگذارد. اگرچه آنها دیگر قابل مشاهده نیستند ، اما تلفن های همراه هنوز آنتن دارند - و آنها برای تولید سیگنال بیرونی عمود بر محور طولانی آنتن شما طراحی شده اند. به طور خلاصه ، به این معنی که تلفن خود را به حالت ایستاده نگه دارید اطمینان حاصل کنید که توانایی تلفن خود را برای برقراری ارتباط با برج های اطراف به حداکثر می رسانید.
4. از WiFi استفاده کنید
یکی از بهترین راه ها برای بهبود تقویت آنتن موبایل اصفهان برای شما ، دور زدن کامل از برج های سلول قدیمی است. اکثر آیفون ها و تلفن های اندرویدی جدید به شما امکان می دهند با ضربه زدن روی یک شبکه WiFi موجود ، تماس بگیرید و پیام های متنی ارسال کنید. تا زمانی که از یک سرویس WiFi نسبتاً ثابت در خانه یا اداره برخوردار هستید ، باید بتوانید از آن برای بهبود شدید سیگنال تلفن همراه خود در محیط داخلی استفاده کنید.
5. از تقویت کننده استفاده کنید
اگر تماس WiFi گزینه ای نیست ، همیشه می توانید از تقویت آنتن موبایل استفاده کنید. این دستگاه ها بر روی سیگنال های موجود متصل می شوند و به منظور بهبود دریافت تلفن همراه شما ، آنها را به سرعت تکرار می کنند. اساساً ، آنها یک یا دو نوار را به سیگنالی که قبلاً دریافت کرده اید اضافه می کنند. برخی از ارائه دهندگان تلفن همراه در ازای دریافت ودیعه کم ، یک تقویت کننده رایگان به شما پیشنهاد می دهند. همانطور که گفته شد ، طیف گسترده ای از دستگاه های مقرون به صرفه وجود دارد که با اکثر شرکت های مخابراتی سازگار است.
در حال حرکت
اگر دائماً در اتومبیل هستید ، خاموش کردن مایکروویو یا باز کردن پنجره ممکن است نقش مهمی در افزایش سیگنال تلفن همراه شما نداشته باشد. اما هنوز تعداد زیادی هک سریع وجود دارد که باید به شما در بهبود استقبال در حین حرکت کمک کند.
1. تلفن خود را در شارژ نگه دارید
در واقع تلفن های همراه برای ردیابی سیگنال برج و برقراری ارتباط با آن برای برقراری تماس باید از مقدار زیادی عمر باتری استفاده کنند. این بدان معناست که اگر باتری شما کم است ، ممکن است تلفن شما قادر به برقراری تماس باشد - اما انرژی کافی برای اتصال ندارد. یک راه آسان برای جلوگیری از این خطر داشتن شارژر اتومبیل قابل اعتماد و نگه داشتن تلفن در هنگام اتصال به اینترنت متصل است.
همچنین به بخش زیر مراجعه کنید: نحوه تبدیل تلفن به نقطه اتصال تلفن همراه
2. به سمت High Ground بروید
از آنجا که برج های سیار برای ارتباط با تلفن به خط دید متکی هستند ، به طور کلی می توانید انتظار داشته باشید که سیگنال خود را در دره ها از دست دهید یا در مسیرهای طولانی فرو بروید. اگر پذیرایی خود را از دست داده اید ، سربالایی بروید. این باید سطح انسداد را کاهش داده و به تقویت قابل توجه سیگنال شما کمک کند.
3. نزدیکترین دکل مخابراتی خود را پیدا کنید
اگر رسیدن به یک سطح بالاتر به شما کمک نمی کند تا با یک برج ارتباط برقرار کنید ، احتمالاً به این معنی است که برای شروع کار از نزدیکترین برج خود خیلی دور هستید. وب سایت هایی مانند Cell Reception و Open Signal نقشه های تحت پوشش تعاملی را ارائه می دهند که می توانند محل دکل ها و محل ارائه بهترین سیگنالها را بر اساس ارائه دهنده تلفن همراه شما به شما نشان دهند. همچنین برنامه های زیادی در iOS و Android در دسترس هستند که این خدمات را انجام می دهند.
4. تقویت کننده اتومبیل تهیه کنید
اگر هنوز در تلاش برای یافتن میله ها هستید ، ممکن است بخواهید در یک تقویت کننده سیگنال برای خودرو خود سرمایه گذاری کنید. اینها دقیقاً همانند تقویت کننده های معمولی کار می کنند ، گرچه تمایل دارند کم حجم تر و کمی گران تر باشند. گفته می شود ، اگر در حال حرکت هستید یا دچار خرابی می شوید ، به طور کلی م effectiveثر هستند و می توانند نجات دهنده زندگی باشند.

تقویت کننده های آنتن موبایل 4G LTE
4G
مخفف فناوری نسل چهارم است و اینترنت پرسرعت تلفن همراه و دریافت بهتر تماس صوتی را در مقایسه با شبکه 3G فراهم می کند. در سراسر جهان ، شبکه 3G به آرامی از بین می رود و شبکه 4G LTE جایگزین می شود. در انگلستان و همچنین در سایر کشورهای اروپایی 4G LTE در 800 ، 1800 و 2600 مگاهرتز مستقر شده است.
در زیر انواع تقویت کننده های سیگنال 4G LTE که توسط شرکت ما ارائه شده است را می بینید. دستگاه ها برای بهبود کیفیت شبکه 4G و تماس صوتی طراحی شده اند (اگر مدل انتخاب شده اجازه می دهد). مدلهای تقویت کننده در فرکانسهای مختلفی برنامه ریزی شده اند تا مشتریان از هر کشوری و مشترکین هر ارائه دهنده تلفن همراه بتوانند مناسب ترین گزینه را برای نیازهای خود پیدا کنند. ما اخیراً طیف وسیعی از تقویت کننده های سیگنال موبایل 4G بسیار کارآمد مانند LCD250-4G-D را به منظور ایجاد این میزان دریافت سیگنال به بازار عرضه کرده ایم.
در صورتی که می خواهید قدرت اینترنت 4G و تماس صوتی را بهبود ببخشید ، اکیداً توصیه می کنیم به کیت تقویت کننده دو GSM و 4G مراجعه کنید. این مدل های تکرار کننده برای بهبود قدرت سیگنال GSM در 900 مگاهرتز و LTE در 800 مگاهرتز یا 1800 مگاهرتز یا 2600 مگاهرتز به طور همزمان در نظر گرفته شده اند. بنابراین ، به عنوان یک مزیت اضافی ، در صورت انتخاب تکرار کننده های چند باند ، نه تنها شاهد بهبود 4G LTE بلکه در تماس های صوتی و پیام رسانی GSM نیز خواهید بود.

برای استفاده از تقویت کننده Wi-Fi به چه مواردی نیاز دارید؟

برای استفاده کامل از هرگونه تقویت کننده Wi-Fi ، داشتن یک اتصال اینترنتی Wi-Fi پهن باند بسیار مهم است. گرچه می تواند یک اتصال واقعا ضعیف باشد ، اما باید در آنجا باشد. در این صورت یک نقطه دسترسی یا روتر بی سیم از قبل وجود خواهد داشت. یکپارچه سازی نقطه دسترسی با روتر می تواند از قبل موجود باشد و یا در صورت وجود فقط با اتصال به یک شبکه سیمی موجود ، به راحتی انجام می شود

تقویت کننده Wi-Fi چگونه کار می کند؟

برای خرید ایده آل ترین تقویت کننده Wi-Fi برای استفاده در خانه یا محل کار خود ، ابتدا نحوه کار را بدانید. اساساً ، هنگامی که یک تقویت کننده ارتباطی بین روتر یا نقطه دسترسی و دستگاه بی سیم شما مانند لپ تاپ یا تلفن همراه با Wi-Fi روشن برقرار می کند ، شروع به کار می کند. به عنوان مثال ، استفاده از اتصال وب بر روی تلفن همراه خود بدون استفاده از داده های زیاد در بسته داده اختصاصی ، عاقلانه است که نقطه دسترسی یا روتر را روشن کنید. انتقال بلافاصله توسط روتر ارسال می شود. اگر در گوشه و کنار مانند رایانه لوحی به دستگاه شما نرسد ، تقویت کننده Wi-Fi به چنین وضعیتی کمک می کند.
انتقال توسط تقویت کننده ضبط می شود و با روشن کردن ویژگی wi-fi به تلفن همراه شما برمی گردد. بی سیم قبل از دریافت روتر ، اطلاعات تقویت کننده را ارسال می کند. پس از اینکه روتر اطلاعات را پذیرفت ، آنها را به وب سرورها منتقل می کند. پس از اتمام این ، روند دوباره شروع می شود.
سرعت فرآیند در واقع به روتر و نوع تقویت کننده Wi-Fi که انتخاب کرده اید و استاندارد هریک از تقویت کننده ها بستگی دارد. به عنوان مثال استاندارد معمول بیشتر تقویت کننده های دریافت Wi-Fi یک Wireless N (802.11n) است. این حداکثر از پهنای باند شبکه 300 Mbps را پشتیبانی می کند. به خودی خود ، استاندارد سرعت و دامنه بسیار خوبی را فراهم می کند و همچنین در پوشش خود بسیار مقاوم در برابر تداخل است.
سایر استانداردهای بی سیم وجود دارد ، با 802.11ac یکی از جدیدترین استانداردهای نسل اجازه می دهد تا تقویت کننده Wi-Fi از باند 5 گیگاهرتز و 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی کند. همچنین پهنای باند 450 مگابیت بر ثانیه برای باند 2.4 گیگاهرتز و 1300 مگابیت بر ثانیه برای باند 5 گیگاهرتز فراهم می کند. البته در روند کاهش پهنای باند آنها می توان با استاندارد 802.11ac و 802.11n تداخل کرد. در عین حال ، ارائه دهنده اینترنت می تواند سرعت را نیز محدود کند و از این رو از برخورد استاندارد با بالقوه بالقوه خود جلوگیری کند.

آیا تکرار کننده های WiFi و توسعه دهنده های WiFi یکسان هستند؟

بدیهی است که گسترش دهنده Wi-Fi و تکرار کننده Wi-Fi از بسیاری جهات به یکدیگر شبیه هستند. اما آنها از نظر رفتاری متفاوت هستند. توسعه دهنده WiFi قبل از انتقال مجدد دستگاه به روتر ، دستگاه را با گرفتن گیرنده انجام می دهد. در حالی که این کار را انجام می دهید ، توسعه دهنده با استفاده از همان نام شبکه به عنوان شبکه بی سیم اولیه ، پوشش را انتقال نمی دهد. به عنوان مثال ، اگر شبکه اصلی یا اولیه با نام "WirelessNet1" شناخته شود ، تقویت کننده نام شبکه جدیدی مانند "WirelessNet2" تولید می کند. برای اینکه دستگاه شما به طور دلخواه به اینترنت متصل شود ، باید به "WirelessNet2" متصل شود.
از طرف دیگر ، تکرار کننده Wi-Fi به روشی کمی متفاوت کار خواهد کرد. تکرار کننده با تکرار سیگنال دریافت شده کار می کند حتی وقتی انتقال به دستگاه بی سیم منتقل می شود. این بدان معناست که شما از شناسه شبکه بی سیم مشابهی که در ابتدا شروع کردید استفاده خواهید کرد. همچنین لازم به ذکر است که بسیاری از تقویت کننده ها در واقع گزینه استفاده از توسعه دهنده Wi-Fi به عنوان تکرار کننده Wi-Fi را دارند. بسته به تقویت کننده Wi-Fi ممکن است به آسانی تغییر تنظیمات باشد که به شما امکان می دهد از یک SSID یا نام شبکه استفاده کنید. همچنین می توانید یک توسعه دهنده WiFi پیدا کنید که اجازه می دهد چندین SSID یا نام شبکه با مجوزهای منحصر به فرد و جداگانه داشته باشید.
ویژگی های تقویت کننده پذیرش Wi-Fi.
همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، هر تقویت کننده Wi-Fi از نظر ویژگی ها منحصر به فرد است. ویژگی های مناسبی وجود دارد
برای دیدن هر چند ، مانند دکمه WPS. به طور معمول ، دکمه WPS اتصال روتر و تقویت کننده را فقط با فشار دادن دکمه آسان می کند. این اطمینان می دهد که نصب پیچیده ای مورد نیاز نیست. اگر ویژگی WPS کار کند ، روتر و توسعه دهنده باید در یک اتاق باشند.
سایر ویژگی ها ارائه می شود و به نوع دنبال کننده و تقویت کننده Wi-Fi شما بستگی دارد. آنها شامل ویژگی های لذت بخشی مانند دکمه های پاور ، دکمه های تنظیم مجدد چندین پورت برای اترنت و چراغ های وضعیت و پورت های USB هستند.

نیاز به قرار دادن تقویت کننده Wi-Fi چیست؟

تقویت کننده پذیرش بسته به نوع آن ممکن است نیاز به اتصال به پریزهای دیواری ، قرار دادن روی سطوح صاف یا نصب بر روی دیوارها باشد. تقویت کننده های Wi-Fi متصل به دیوار به راحتی با محیط اطراف خود مانند دفتر یا خانه ترکیب می شوند. بدون کابل مورد نیاز است و طبیعت محجوب آنها به این معنی است که می توان آنها را تقریباً در هر جایی نزدیک به یک خروجی از جمله آشپزخانه ها و فضاهای راهرو قرار داد. تقویت کننده های Wi-Fi سطح تخت به یک سطح صاف و از نظر جایگذاری محدود نیاز دارند ، زیرا به یک ورودی دیواری نزدیک نیاز دارند. تقویت کننده های Wi-Fi دیواری مزایای تقویت کننده های سطح صاف و دیواری را فراهم می کند. آنها می توانند به راحتی روی دیوار قرار بگیرند و محل قرارگیری آنها تقریباً در هر مکانی است که دوست دارید.

پورت های اترنت

تعداد پورت های اترنت در تقویت کننده Wi-Fi مزایای خود را دارد و باید بررسی کنید که تعداد تقویت کننده ها زیاد است. برخی ممکن است یکی داشته باشند در حالی که دیگران حتی 5 پیشنهاد دارند. دلیل اصلی تقویت کننده Wi-Fi تولید پوشش بی سیم فراتر از محدوده معمول روتر است. داشتن بیش از یک پورت اترنت هنگام استفاده از چنین وسایلی مانند کنسول های بازی که ثابت هستند اما هنوز فراتر از محدوده روتر هستند ، بسیار مناسب است. این گزینه را برای اتصال مطمئن دستگاه به تقویت کننده برای قابل اطمینان ترین میزان بازده داده خواهید داشت. در صورت تقویت کننده Wi-Fi چند درگاه ، انتقال با دستگاه های ثابت کار سختی است.

آنتن ها

آنتن های تقویت کننده Wi-Fi به بازپخش و گرفتن استقبالی که روتر ، دستگاه همراه یا نقطه دسترسی بی سیم شما ایجاد می کند ، کمک می کنند. تقریباً تمام تقویت کننده های Wi-Fi دارای دو آنتن هستند. در حالی که یکی انتقال می دهد ، دیگری سیگنال را پخش می کند. بعضی از آنها دارای سه آنتن هستند که در آن یکی انتقال بی سیم را ضبط می کند در حالی که از دو آنتن دیگر برای پخش دریافت بیشتر از تقویت کننده Wi-Fi استفاده می شود. در نتیجه ، دامنه افزایش می یابد. آنتن های تقویت کننده می توانند داخلی یا خارجی باشند. توجه داشته باشید که آنتن ها نیز در کمک به افزایش عملکرد از راه های دیگر مانند تداخل های متعادل کننده بسیار مهم هستند.

افزایش دامنه تقویت کننده.

افزایش دامنه در تقویت کننده Wi-Fi میزان انتقال بی سیم را تعیین می کند. درصورتی که اتاق نشیمن و آشپزخانه 300 فوت از یکدیگر فاصله داشته باشند و پوشش بی سیم فقط 150 فوت باشد - تقویت کننده Wi-Fi به شما کمک می کند تا اختلاف را از بین ببرید. در صورتی که تقویت کننده Wi-Fi به طور کامل یک مسافت را پوشش ندهد ، برخی از "مناطق مرده" ایجاد می شوند که در آن هیچ وسیله بی سیم برای اتصال به اینترنت قابل استفاده نیست.

به همین دلیل مهم است که بدانید دامنه تقویت کننده Wi-Fi که تصمیم گرفته اید به خانه ببرید. بیشتر آنها با افزایش 300 فوت متوسط ​​دامنه در حالی که دیگران حتی هزاران پا افزایش دامنه دارند. البته برخی از آنها به اندازه 100 فوت افزایش دامنه دارند.

امنیت تقویت کننده Wi-Fi.

امنیت تقویت کننده Wi-Fi کاملاً تضمین شده است. معمولاً با سطح امنیتی مشابه روترهای Wi-Fi مانند WPA2 ، WPA و WEP تفاوتی ندارد.

انتقال بی سیم وفاداری توسط آب بسیار مختل می شود. هر منبع آب در دفتر یا خانه می تواند اتصال بی سیم ضعیفی را ایجاد کند. آب به عنوان ماده ای متراکم از انتقال پوشش بی سیم به میزان قابل توجهی کاسته می شود. حتی شخصی که بین دستگاه بی سیم و تقویت کننده Wi-Fi ایستاده است ، می تواند انتقال را کاهش دهد. بدن انسان آب زیادی دارد. این بدان معناست که شما می توانید مواردی را که می تواند در پذیرایی تداخل ایجاد کند مانند گلدان های گل ، فواره ها ، آکواریوم و مبلمان را حذف کنید یا عوض کنید ، در صورتی که افراد در مسیر تقویت کننده Wi-Fi و دستگاه های تلفن همراه باشند ، تداخل ایجاد می کنند. متناوباً ، می توانید یک تقویت کننده Wi-Fi ضد آب و هوا برای استفاده حتی در باغ خود تهیه کنید.

نحوه تکمیل نصب تقویت کننده Wi-Fi.

نصب تقویت کننده Wi-Fi کار سختی نیست. مکانی را پیدا کنید که شبکه Wi-Fi از قبل موجود را دریافت کرده و منبع تغذیه را وصل کنید. از طریق لپ تاپ خود ، به تقویت کننده Wi-Fi وارد شوید و جزئیات ورود به سیستم ، از جمله رمز عبور شبکه Wi-Fi فعلی خود را اضافه کنید. این اجازه می دهد تا تقویت کننده Wi-Fi پس از اتصال گسترش یابد.

به طور خلاصه ، راه حل تقویت کننده Wi-Fi برای موارد زیر مناسب است:

Mariners: برای اتصال بی سیم به اینترنت بی سیم برای اینترنت بی سیم بهتر در یک قایق تفریحی یا قایق.

استفاده در منزل: گسترش Wi-Fi در داخل فضای زندگی یا حیاط خانه.

Office: اتصال اتصال به اینترنت و شبکه در اتاقها یا فضاهای مختلف در محل کار.

کاربرد در فضای باز: عالی است

برای گسترش اینترنت بی سیم در مکان هایی مانند یک اردوگاه.

توجه داشته باشید که نصب تقویت کننده Wi-Fi فقط چند دقیقه طول می کشد. این یک پوشش کامل Wi-Fi به خانه یا محل کار شما می دهد. به یاد داشته باشید که بهترین راه برای قرار دادن توسعه دهنده WiFi در نیمه راه بین منطقه ای است که Wi-Fi به طرز حیرت انگیزی ناپدید می شود ، معروف به منطقه مرده و روتر. به همین ترتیب ، پهنای باند و تقویت سیگنال شما فوری خواهد بود و به نقطه ای اشاره می کند که Wi-Fi قابل اطمینان ندارد. در این فرآیند ، تکرار کننده یا تقویت کننده Wi-Fi پوشش شبکه را افزایش می دهد تا به رایانه ها ، رایانه لوحی و تلفن های هوشمند شما کمک کند تا با کاهش تداخل در ارتباط باشند.

AT&T Microcell & T-Mobile CellSpot در مقابل تقویت کننده سیگنال سلول

AT&T Microcell و T-Mobile CellSpot هر دو مبتنی بر فناوری femtocell هستند. در حالی که تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه مبتنی بر فناوری متفاوت تقویت کننده دو جهته (BDA) هستند بنابراین عملکرد آنها متفاوت است. با این حال ، همه اینها برای بهبود پوشش سلول استفاده می شود.

یک تقویت آنتن موبایل خانگی یک سیگنال سلولی موجود در خارج را تقویت می کند و سپس این سیگنال تقویت آنتن موبایل خانگی می تواند توسط دستگاه های تلفن همراه در داخل خانه مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که یک femtocell (ATT MicroCell یا Tmobile CellSpot) اساساً یک ایستگاه پایه تلفن همراه با اتصال به اینترنت پهن باند است که یک سلول ایجاد می کند سیگنال برای پوشش یک منطقه کوچک

میکروسل های AT&T و T-Mobile CellSpots (Femtocells).

Microcells ATT یا Cellspots Tmobile بر اساس فناوری Femtocells ساخته شده اند. هنگام کار ، آنها باید به اینترنت متصل شوند. بدین ترتیب ، آنها سیگنال صوتی از طریق IP (VOIP) را ایجاد می کنند که می تواند یک فضای داخلی کوچک را پوشش دهد. AT&T Micro-Cell و T-Mobile Cell-Spot مبتنی بر فناوری Fem To Cell گاهی اوقات توسط ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه مربوطه ارائه می شود که آنها را با نام های مختلفی مانند AT&T Micro Cell و T-Mobile Personal Cell Spot V1 ، CellSpot V2 و غیره تماس می گیرند. شرکت های مخابراتی آنها را به عنوان یک راه حل در مناطق سیگنال ضعیف ارائه می دهند.

طرفداران.

پوشش را از هر یک اتاق تا ساختمانهای بزرگ فراهم می کند.

ممکن است اتصال سریعتر از سیگنالهای سلول معمولی برای داده ها باشد.

حتی در صورت عدم وجود سیگنال سلولی در خارج از خانه ، می تواند سیگنال های سلولی را در داخل خانه ارائه دهد.

منفی ها

اتصال به برج سلول امکان پذیر نیست. اگر به عنوان مثال در حال صحبت با شخصی هستید که از اتصال میکروسل یا فمتوسل در داخل ساختمان استفاده می کند و قدم به بیرون می گذارید ، تماس قطع می شود.

به اتصال به اینترنت پرسرعت نیاز دارید.

    از استفاده با سلولهای فم به سلول / ATTmicro ، همه دستگاه های تلفن همراه نیاز به همگام سازی یا جفت شدن دارند.

تقویت آنتن موبایل خانگی برای شرکت مخابراتی خاص شما پشتیبانی می شود.

برخی از پهنای باند اینترنت برای کار استفاده می شود.

ارائه دهنده خدمات تلفن همراه شما ممکن است بابت استفاده از تجهیزات هزینه ماهانه اضافی را از شما بگیرد.

 

برای افزایش آنتن دهی موبایل خود روش هایی را برایتان در زیر آورده ایم که با عث افزایش و تقویت آنتن موبایل می شود

1 -از بین بردن موانع سیگنال امواج فرکانس آنتن گوشی موبایل

2 - با استفاده از برنامه هایی مثل open signal میتوانید به نزدیک ترین دکل های مخابراتی متصل شوید

3 - با استفاده از کد *3001#12345#*

4 - پر بودن شارژ گوشی همراه باعث میشود سیگنال بهتری دریافت کند

5 - گوشی همراه را طوری در دستتان بگیرید که جلوی آنتن گوشی همراه نگرفته باشید

6 - پیدا کردن جایی مناسب برای دسترسی به شبکه انتن موبایل

7 : تعویض اپراتور

8 - استفاده از وای فای برای برای تماس صوتی

9 : استفاده از دستگاه تقویت آنتن موبایل برای رفع مشکلات آنتن دهی و اینترنت همراه

برای افزایش و تقویت آنتن دهی موبایل روش های بالا را تست کنید که ممکن است کار کند و باعث افزایش آنتن دهی موبایل شما شود و ممکن است کار نکند

و روش هایی که برای تقویت آنتن موبایل در این وبسایت موبایل ریپیتر ذکر شد هیچ ارجعیت خاصی نسبت به یک دیگر ندارند و اگر هم موردی بود در بخش تقویت کننده آنتن موبایل ذکر کرده ایم

چگونه می توانم دستگاه تقویت آنتن موبایل صحیح را برای شرکت و خانه خود انتخاب کنم؟

هر اپراتور تلفن همراه از فرکانس های خاص تلفن همراه برای تماس های GSM استفاده می کند. ما این داده ها را برای هر کشور جمع آوری کرده ایم و لیستی از مدل ها را تهیه کرده ایم که دقیقاً مناسب اپراتور شما هستند. همچنین ، در کاتالوگ ما تعداد زیادی تکرار کننده وجود دارد که از مدل های پایه برای حدود 100 مترمربع تا 3000 متر مربع شروع می کنند. برای یافتن تکرار کننده مناسب برای اپراتور و خانه خود ، به سادگی از فرم جستجوی ما در بالا استفاده کنید یا با تیم فروش ما تماس بگیرید.

حالت خواب دستگاه تقویت آنتن موبایل

حالت خواب تکرار کننده هنگامی که از آن استفاده نمی شود به حالت خواب می رود. به کاربران خود اجازه می دهد تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

صفحه نمایش ال سی دی. نکات مفید ، مراحل راه اندازی و یادداشت های خطا همراه با داده های اساسی در مورد سیستم و کار آن نمایش داده می شوند. راهنمای نصب آسان بدون تنظیمات ، بدون تعمیر و نگهداری فنی. طراحی پلاگین و بازی.

صفحه نمایش LCD با راهنمای راه اندازی. سازگاری با ارائه دهندگان مختلف مدل های جهانی برای همه ارائه دهندگان و انواع سیگنال ها، راه حل های همه در یک. تنظیم سطح سیگنال هیچ تداخلی در شبکه یا سایر کاربران وجود ندارد زیرا سیستم سطح سیگنال را با توجه به شرایط دریافت سیگنال جداگانه تنظیم می کند. به دست آوردن کنترل. حداکثر کارایی تقویت سیگنال به لطف کنترل خودکار افزایش. ایمنی گواهینامه های CE و RoHS. فقط مدلهای دارای گواهی که تداخلی ایجاد نمی کنند ، تابشی منتشر نمی کنند و سر و صدا ایجاد نمی کنند. کیت کامل همه موارد لازم برای نصب و استفاده با یک کیت استاندارد همراه است - نیازی به خرید جداگانه نیست.

1.دستگاه تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

هر مجموعه تکرار کننده استاندارد شامل آنتن در فضای باز ، آنتن داخلی و 10 متر کابل کواکسیال است. آنتن در فضای باز در محلی نصب می شود که سیگنال (منطقی) خوب باشد ، به عنوان مثال در سقف ، نما یا دودکش. از طریق کابل کواکسیال ، سیگنال به ریپیتر موبایل آورده می شود ، که سیگنال را تقویت می کند. سپس آنتن داخلی سیگنال را در داخل پخش می کند. بنابراین شما سیگنال را از خارج وارد می کنید.

تقویت آنتن موبایل

2. لوازم جانبی مختلف چیست؟

یک شماره گیر آنتن در فضای باز 1 سیگنال تلفن همراه را از دکل مخابراتی می گیرد. چندین مدل وجود دارد. اینکه شما به کدام یک نیاز دارید ، از جمله موارد دیگر ، به فاصله تا دکل مخابراتی و کیفیت سیگنال خارجی بستگی دارد.

سیگنال با یک کابل کواکسیال شماره 2 ، که تقویت کننده سیگنال است ، بوستر موبایل آورده می شود.

با یک تنظیم ساده ، آنتن داخلی شماره 3 مستقیماً روی دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل پیچ می شود و سیگنال را به داخل منتقل می کند. همچنین آنتن های داخلی مدل های مختلفی دارند. همچنین امکان استفاده از آنتن داخلی با استفاده از کابل کواکسیال وجود دارد.

3-آیا می توان سیگنال را در چندین فاصله تقویت کرد؟

البته! اگر ساختمانی که قرار است تقویت شود شامل چندین طبقه یا اتاق است ، می توانید چندین آنتن داخلی را به بوستر موبایل متصل کنید (تصویر 2 را ببینید). هرچه یک دستگاه تقویت آنتن موبایل قدرتمندتر باشد ، می توان آنتن های داخلی را نیز متصل کرد. به این ترتیب ، دامنه بیشتری ایجاد می کنید.

تقویت آنتن موبایل

مروری بر حداکثر تعداد آنتن های داخلی نصب شده:

دستگاه تقویت آنتن موبایل 10 dBm 300 متر مربع - حداکثر 1 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل 13 dBm 700 متر مربع - حداکثر 2 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل 15 dBm 1000 متر مربع - حداکثر 3 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل 20 dBm 2000 متر مربع - حداکثر آنتن های داخلی 6/8

تصویر بالا آنتن خارجی شماره 1 و دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شماره 2 را نشان می دهد. به جای یک آنتن داخلی (تصویر 1 را ببینید) شماره 3 ، تصویر 2 یک مجموعه داخلی برای دو آنتن داخلی شماره 4 را نشان می دهد. سیگنال تلفن همراه همیشه از آنتن در فضای باز به دستگاه تقویت آنتن موبایل با کابل کواکسیال. با استفاده از تقسیم کننده(اسپیلیتر) می توانید چندین آنتن داخلی نصب کنید. این کار را می توانید با استفاده از کابل های کواکسیال نیز انجام دهید. در مثال بالا ، دستگاه تقویت آنتن موبایل برای دو اتاق جداگانه کار می کند. اسپلیتر ها برای دو ، سه یا چهار آنتن داخلی موجود است. همه چیز شامل: تقسیم کننده (اسپیلیتر)، کابل های کواکسیال ، و آنتن های داخلی است.

دستگاه تقویت آنتن موبایل چیست؟

ریپیتر تلفن همراه (همچنین به عنوان تکرار کننده تلفن همراه ، یا تقویت کننده سیگنال تلفن همراه نیز شناخته می شود) دستگاهی است که برای بهبود دریافت تلفن همراه در محیط خارج از منزل استفاده می شود.

تقویت کننده سیگنال دو جهته

یک یا چند آنتن پخش مجدد

تقویت کننده های تلفن همراه اغلب در داخل ساختمان ها نصب می شوند و برای نادیده گرفتن میرایی سیگنال RF ناشی از مصالح ساختمانی ، برای آوردن سیگنال از خارج به داخل سازه استفاده می شوند. سیستم های تقویت کننده تلفن همراه در داخل ساختمان معمولاً از یک آنتن گیرنده در فضای باز برای انتقال و دریافت سیگنال از نزدیکترین سیگنال تلفن همراه استفاده می کنند. آنتن گیرنده در فضای باز از طریق کابل کواکسیال به یک واحد تقویت کننده متصل می شود که سیگنال را تقویت می کند و از طریق یک یا چند آنتن داخلی مجدداً آن را به صورت محلی انتقال می دهد و قدرت سیگنال را در داخل ساختمان بهبود می بخشد.

از دستگاه های تقویت انتن موبایل کوچکتر در داخل وسایل نقلیه ، قایق ها و وسایل تفریحی نیز استفاده می شود تا میزان استقبال کاربران را بهبود بخشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدار ها و آنتن های تقویت کننده تلفن همراه ، راهنمای تقویت کننده تلفن همراه ما را بخوانید.

عملکرد تکرار کننده های تلفن همراه چگونه است

جز فعال تکرارکننده های تلفن همراه تقویت کننده سیگنال دو جهته است. یک تقویت کننده دو جهته سیگنال را در دو جهت uplink و downlink تقویت می کند. با این کار تلفن های همراهی که توسط آنتن های پخش مجدد پخش می شوند ، می توانند داده ها را از برج های سلول نزدیک ارسال و دریافت کنند.

تقویت کننده دو جهته معمولاً شامل اجزای زیر است:

اسپلیتر یا تقسیم کننده قدرت برای تقسیم سیگنال به چندین باند.

فیلترهای دوبلکسر برای جدا کردن بلوک های اتصال و پایین آمدن در باند ها.

سیگنال گیرنده کافی

همه تقویت کننده های RF از سیگنال اهدا کننده به کف سر و صدای موجود اضافه می کنند. از نویز اضافی اضافه شده توسط تقویت کننده به عنوان "شکل سر و صدا" آن یاد می شود. برای بیشتر آمپلی فایرها این مقدار بین 6 دسی بل تا 8 دسی بل است. برای اینکه یک تکرار کننده سلولی به درستی کار کند ، نسبت سیگنال به نویز سیگنال دهنده باید بیشتر از رقم نویز تقویت کننده باشد. بدون وجود سیگنال کافی در محل آنتن دهنده ، هیچ سیگنال بهبود یافته ای توسط کاربران تجربه نخواهد شد.

چه عواملی باعث ضعف سیگنال می شود؟

کیفیت سیگنال چه در حالت نشسته ، پیاده روی یا رانندگی می تواند متفاوت باشد. ساختمان ها ، تونل ها و زمین می توانند سیگنال را تحت تأثیر قرار دهند. اما اگر در یک مکان بمانید می توان پیش بینی کرد. مناطقی که در خانه یا محل کار شما هستند برای پذیرایی از تلفن همراه بهتر از مناطق دیگر هستند.

محیط اطراف

ما در برخی از انواع انسداد برای کیفیت سیگنال خوب مانند تپه ها و ساختمان ها صحبت کرده ایم ، اما ، مصالح ساختمانی ، موقعیت داخل ساختمان ، ابرها و حتی درختان همه می توانند بر عملکرد تلفن همراه شما تأثیر بگذارند. بله ، حتی در فصلی از سال نیز بسته به اینکه درختان و بوته ها برگ دارند یا خیر ، سیگنال را تغییر می دهد. هنگام تلاش برای بهبود انتقال سیگنال ، همه این موارد باید در نظر گرفته شود.

فاصله و جهت تا نزدیکترین دکل مخابراتی بیشترین تأثیر را روی سیگنال شما خواهد داشت. برای استفاده یا ادامه استفاده از تلفن همراه باید در محدوده قرار داشته باشید. دامنه می تواند به چند عامل ، قدرت فرستنده دکل ها و قدرت فرستنده در تلفن همراه شما بستگی داشته باشد.

خروجی سیگنال از دکل ها بسیار بیشتر از تلفن شما است. شنیدن برج برای تلفن شما آسان تر از شنیدن صدای برج برای برج است. خروجی تلفن شما بین 0.2 تا 0.6 وات متغیر است. بسته به موقعیت مکانی شما (کلانشهر ، حومه ، روستا) برج می تواند تا 3.0 وات خروجی داشته باشد. به همین دلیل است که ممکن است در تلفن خود تا 5 بار قدرت سیگنال مشاهده کنید اما همچنان برای ادامه مکالمه متصل نشوید.

جهت دکل ها نیز عامل است. سلول های دکل بسیار شبیه یک لانه زنبوری در طراحی قرار گرفته اند. این کار به منظور درک الگوی سیگنال انجام می شود و مکالمه شما به طور همزمان در چندین دکل پخش نمی شود. به همین دلیل ، خروجی برق تلفن شما اغلب تا 0.6 وات کامل متفاوت خواهد بود ، بنابراین شما می توانید هر بار به یک دکل متصل شوید. هنگام تحرک ، یک دکل تماس شما را به دکل مخابراتی بعدی منتقل می کند. این انتقال نباید مشکل ساز باشد اما همه ما می دانیم که می تواند.

مشکل دیگر چالش دکل این است که آنتن در نظر گرفته شده برای پوشاندن مکان شما ممکن است از ارتفاع صحیح برخوردار نباشد یا در جهت صحیح قرار نگیرد. اگر مکان شما استقبال خوبی داشته و تغییر کرده است ، باید از شرکت مخابراتی خود شکایت کنید زیرا یک تکنسین ممکن است ناخواسته باعث نامناسب شدن آنتن شود.

انسداد

موقعیت شما در داخل ساختمان نیز ممکن است بر قدرت سیگنال تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، یک سقف یا تابلوی فلزی در ساختمان سیگنال های دکل را منحرف کرده و می تواند برقراری یا دریافت تماس را برای شما غیرممکن کند.

آب و هوا

عملکرد هر دستگاه تقویت کننده تلفن همراه به شرایط آب و هوایی بستگی دارد. باد ، باران ، رعد و برق و یخ همگی اثرات مخربی بر عملکرددکل های مخابراتی دارند. هنگامی که تماس شما توسط دکل ها دریافت می شود ، از طریق اتصال به کامپیوتر ارسال می شود. مشکلات نرم افزاری و اتصال می تواند انتقال را کند یا متوقف کند. برنامه نویسی در تلفن شما به دلیل آب و هوا ممکن است به طور مقطعی خراب باشد.

تراکم، شلوغی

دکل هایی که حجم مکالمه بالایی دارند نیز کیفیت سیگنال را کاهش می دهند ، مکالمات کاهش یافته را افزایش می دهند و ممکن است سیگنال شلوغی را برای تماس گیرنده ایجاد کند. هنگامی که شما به یک دکل متصل شوید ، انتقال باید خوب باشد. اما ، اگر تماس شما به یک دکل که بیش از حد بار دارد منتقل شود ، تماس قطع می شود. زمان شلوغی درایو زمان اصلی برای استفاده از دکل های سلول با حجم بالا است. مسابقات ورزشی و گروهی بزرگ نیز باعث تاخیر در یافتن برج با خط باز خواهد شد.

راه حل ها

آنتن خارجی

چندین آنتن برای برنامه های موبایل ، خانه و دفتر موجود است. آنتن سیگنال شما را فراتر از جغرافیا و انسداد ساختمان بهبود می بخشد ، به طور بالقوه دامنه شما را دو برابر می کند و مکالمات کاهش یافته را کاهش می دهد. آنتن خروجی سیگنال شما را به برج افزایش نمی دهد اما به دریافت و انتقال سیگنال هایی کمک می کند که در غیر این صورت ممکن است به دلیل انسداد از بین بروند.

تقویت کننده سیگنال

تقویت کننده سیگنال میزان خروجی تلفن همراه شما را افزایش می دهد. تقویت کننده بین تلفن همراه و آنتن خارجی متصل می شود. می توان آن را با فندک سیگار در وسیله نقلیه خود و یا با استفاده از آداپتور برق AC / DC برای برق منزل یا محل کار خود تأمین کرد. سیگنال دو جهته برای انتقال و دریافت افزایش می یابد. تقویت کننده را می توان در خانه ، دفتر کار یا هر وسیله نقلیه (قایق ، RV ، ماشین) استفاده کرد.

تکرار کننده های سیگنال

این واحدها زمانی ضروری هستند که آنتن خارجی یا تقویت کننده سیگنال مشکلی را برطرف نکند. تکرار کننده سیگنال تلفن همراه را گرفته و آن را به یک آنتن خارجی منتقل کرده و مستقیماً به دکل منتقل می کند. بسیاری از مراکز همایش با این ویژگی پیکربندی شده اند. سیستم های تقویت کننده انتن موبایل در ساختمان های اداری ، بیمارستان ، خانه ها و دانشگاه ها کار می کنند. مجتمع های تجاری ، صنعتی و مسکونی نیز می توانند از تقویت کننده های سیگنال بهره مند شوند.

مبانی تقویت کننده سیگنال تلفن همراه

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه (همچنین به عنوان ریپیتر تلفن همراه نیز شناخته می شود) سیستمی است که از یک آنتن خارجی (به نام آنتن گیرنده) ، یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه ، یک یا چند آنتن داخلی و کابل تشکیل شده است تا همه آنها را به هم متصل کند.

آنتن خارجی سیگنال را از نزدیک ترین دکل مخابراتی دریافت می کند و آن را از طریق کابل به تقویت کننده سیگنال منتقل می کند. تقویت کننده سیگنال قدرت سیگنال را افزایش می دهد ، و سپس آن را از طریق کابل دیگری به آنتن داخلی (یا آنتن های پنل یا قارچی ) منتقل می کند ، که سیگنال سلول قوی را به منطقه مورد نیاز منتقل می کند.

تقویت کننده سیگنال به صورت معکوس نیز کار می کند ، بنابراین هنگامی که یک تماس تلفنی برقرار می شود یا داده ها توسط یک دستگاه تلفن همراه استفاده می شوند ، از سیستم عبور می کند ، تقویت می شود و سپس به برج های سلول مجاور پخش می شود.

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای حل سه دلیل اصلی سیگنال تلفن همراه ضعیف به روش های زیر طراحی شده است:

فاصله از دکل مخابراتی - تقویت کننده سیگنال سیگنال ضعیف سلول خارج ، از برج های سلول نزدیک را افزایش می دهد تا فاصله را جبران کند.

موانع موجود در راه - هر آنتن خارج از همه می تواند سیگنال سلول قوی را از هر جهت دریافت و پخش کند تا حداکثر شانس سیگنال را در موانع موجود در مسیر ایجاد کند.

مصالح ساختمانی - تقویت کننده سیگنال از کابل با کیفیت بالا برای هدایت سیگنال سلول در اطراف مواد ساختمانی که سیگنال مسدود کننده هستند استفاده می کند و سپس آن را در مناطقی که نیاز به دریافت بهتر دارند توزیع می کند.مصالح ساختمانی - تقویت کننده سیگنال از کابل با کیفیت بالا برای هدایت سیگنال سلول در اطراف مواد ساختمانی که سیگنال مسدود کننده هستند استفاده می کند و سپس آن را در مناطقی که نیاز به دریافت بهتر دارند توزیع می کند.

تا زمانی که برخی از سیگنال های قابل استفاده در خارج از منزل دارید ، یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه باید بتواند مشکلات سیگنال شما را برطرف کند و خدمات بسیار بهتری را در خانه ، محل کار یا وسیله نقلیه خود به شما ارائه دهد.

 تقویت کننده سیگنال خودرو

تقویت کننده های سیگنال خودرو برای استفاده در اتومبیل ، کامیون ، قایق ساخته شده اند و بنابراین باید بتوانند محیط خارج از سیگنال را که مدام تغییر می کند کنترل کنند. 

بوسترهای سیگنال خودرو معمولاً دارای آنتن بیرونی کوچکی هستند که معمولاً برای اتومبیل ها و کامیون ها مغناطیسی و قایق دائمی است. آن آنتن توسط کابل به تقویت کننده سیگنال وسیله نقلیه متصل می شود و سپس کابل دیگری به داخل آنتن کوچکی هدایت می شود تا سیگنال تقویت شده را به دستگاه های تلفن همراه منتقل کند. 

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای نمودار اتومبیل 

کنترل خودکار افزایش (یا توانایی تنظیم قدرت تقویت کننده )برای تنظیم مداوم قدرت تقویت کننده بر اساس تغییر سیگنال سلول خارج و به حداکثر رساندن میزان پوشش تقویت کننده در داخل خودرو طراحی شده است. 

تقویت کننده های سیگنال وسیله نقلیه چند حامل توسط FCC به حداکثر 50 دسی بل قدرت تقویت کننده محدود می شوند ، بنابراین اندازه منطقه تحت پوشش شما از یک تقویت کننده سیگنال خودرو بسیار کوچکتر از اندازه دریافتی از یک تقویت کننده ای که برای یک ساختمان طراحی شده است ، اما هر حامل به طور همزمان افزایش می یابد. 

تقویت کننده های سیگنال وسیله نقلیه تک حامل دارای محدودیت بالاتر از 65 دسی بل قدرت تقویت کننده هستند ، بنابراین در داخل یک منطقه پوشش بزرگتر دریافت خواهید کرد ، اما فقط با حامل که تجهیزات برای آن طراحی شده است کار خواهد کرد. 

 دسته ای از تقویت کننده های سیگنال وسیله نقلیه وجود دارد که برای افزایش سیگنال همزمان یک دستگاه تلفن همراه طراحی شده اند. از قدرت کمتری برخوردار هستند و همچنین هزینه کمتری دارند ، بنابراین در شرایطی که فقط شما به تلفن خود نیاز دارید و بعضی اوقات خارج از کشور مناطق مرده دارید ، به خوبی کار خواهند کرد ، اما بهترین راه حل برای مناطق بسیار روستایی یا نیاز به آن نیستند. چندین دستگاه را تقویت کنید.

 یک تقویت کننده سیگنال وسیله نقلیه می تواند تفاوت زیادی در حفظ ارتباط شما هنگام سفر در مناطقی با نقاط مرده یا سیگنال سلول ضعیف ایجاد کند ، بنابراین اگر هر زمان را در اتومبیل ، کامیون ، قایق می گذرانید و به داده های سریع و تماس صوتی نیاز دارید ، سپس یک تقویت کننده سیگنال وسیله نقلیه یک گزینه عالی است.

 در زیر نحوه انتخاب بهترین تقویت کننده سیگنال خودرو را شرح خواهیم داد.

 تقویت کننده های سیگنال ساختمان

 تقویت کننده های سیگنال برای استفاده در ساختمان ها ، مانند خانه یا محل کار ، طوری طراحی شده اند که به طور دائمی در یک مکان نصب می شوند و فضای داخلی ساختمان را پوشش می دهند.

 یک تقویت کننده سیگنال ساختمان با نصب یک آنتن قدرتمند در خارج از سقف ساختمان که سیگنال خارج موجود را دریافت می کند ، کار می کند و سپس آن را از طریق یک کابل کم ضرر به یک تقویت کننده سیگنال واقع در داخل ساختمان منتقل می کند. دستگاه تقویت کننده سیگنال سیگنال سلول موجود را تقویت می کند ، و سپس آن را از طریق یک کابل به یک یا چند آنتن داخلی منتقل می کند که سیگنال تقویت شده را به قسمت داخلی که نیاز به پوشش دارد ، پخش می کند.

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای نمودار خانه یا دفتر 

 تقویت کننده همچنین برعکس کار می کند ، سیگنالی که از تلفن شما می آید را دریافت می کند ، آن را تقویت می کند و سپس آن را از طریق آنتن خارجی به دکل مخابراتی نزدیک آن پخش می کند.

 سطوح مختلفی از تقویت کننده های ساختمان وجود دارد ، از واحدهای سطح ورودی که چند فوت فضا را پوشش می دهند ، تا سیستم های سازمانی طراحی شده برای پوشش مناطق وسیع با سیگنال تلفن همراه بهتر. همانطور که از سطح ورودی به سمت بالاتر می روید ، قدرت تقویت کننده افزایش می یابد و کیفیت اجزا (کابل ها ، آنتن ها ، اتصالات) بهبود می یابد.

قدرت و پوشش سیگنال 

 مهمترین نکته ای که باید با تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه درک کنید این است که قدرت سیگنال خارجی تأثیر عمده ای در میزان پوشش شما از تقویت کننده آنتن موبایل دارد.

اگر سیگنال بیرونی ضعیفی دارید ، فقط مقدار کمی از دستگاه تقویت کننده سیگنال را دریافت خواهید کرد ، زیرا تقویت کننده سیگنال موجود زیادی برای افزایش واقعی ندارد. اگر سیگنال بیرونی تقویت شود ، اندازه فضای داخلی خانه ، محل کار یا وسیله نقلیه نیز افزایش می یابد. 

 اگر سیگنال سلول خارج در همان سطح ضعیف باقی بماند ، بهترین راه بعدی برای ایجاد پوشش بیشتر در داخل خرید یک تقویت کننده سیگنال با تقویت کننده قوی تر است.

اگر در حال حاضر در حداکثر قدرت تقویت کننده FCC هستید ، تنها گزینه نصب سیستم تقویت کننده سیگنال دوم است. 

به همین دلیل ، بسیار مهم است که بدانید سیگنال سلول خارج موجود شما چیست ، زیرا این امر تعیین می کند که برای تقویت اندازه چه اندازه ای باید بخرید تا فضای داخلی خود را با سیگنال تقویت شده به خوبی پوشش دهید ، یا اینکه آیا شما نیاز به نصب چندین سیستم دارید. 

 2G ، 3G و 4 G LTE

قبلاً قبلاً اصطلاحات 2G ، 3G و 4G LTE را شنیده اید و از اینكه هنگام بهبود سیگنال تلفن همراه شما چگونه مناسب هستند تعجب می كنید. 

2G نسل دوم فناوری تلفن همراه بود و برای اجازه دادن به افراد برای برقراری و دریافت تماس صوتی با استفاده از تلفن همراه و همچنین ارسال پیام های متنی (SMS) و تصویری (MMS) مورد استفاده قرار گرفت. 2G در مرحله از کار افتادن است و باند های فرکانسی برای فناوری های جدید مانند 4G LTE و 5G در آینده مورد استفاده مجدد قرار می گیرند. 

3G نسل بعدی شبکه های تلفن همراه بود و علاوه بر تماس های صوتی و پیام های متنی / تصویری ، امکان ارسال داده از طریق شبکه های تلفن همراه را نیز داشت. 

4G LTE جدیدترین نسل فناوری تلفن همراه است و با سرعت قابل توجهی سریعتر داده و همچنین امکان ارسال تماس صوتی از طریق شبکه داده به نام VoLTE مشخص می شود. همه تلفن های همراه و دستگاه های تلفن همراه فروخته شده در چند سال گذشته از 4G LTE پشتیبانی می کنند و این شبکه را برای تماس و داده در اولویت قرار می دهند. 

5G در حال توسعه است ، اما تا چند سال دیگر شاهد استقرار گسترده نخواهیم بود. با سرعت قابل توجهی سریعتر از 4G LTE مشخص خواهد شد. 

 حتی اگر فقط به تقویت تماس های صوتی و نه داده های سریع علاقه دارید ، باز هم توصیه می کنیم که یک تقویت کننده سیگنال بخرید که 4G LTE را تقویت کند. با پشتیبانی و اولویت بندی همه تلفن های مدرن 4G LTE ، دریافت تقویت کننده 4G LTE بهترین راه برای اثبات آینده و اطمینان از ادامه تقویت کننده شما به کار ادامه می دهد حتی وقتی شرکت های مخابراتی از شبکه های قدیمی 2G و 3G خود خارج می شوند. هر تقویت کننده سیگنال که از 4G LTE پشتیبانی می کند باید از شبکه های 2G و 3G نیز پشتیبانی کند ، بنابراین همه پایگاه های خود را پوشش داده اید.

تقویت کننده آنتن موبایل چیست؟

دستگاهی که سیگنال موجود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کند ، تقویت کننده آنتن موبایل نامیده می شود. در درجه اول از آنتن خارجی (انتن لگاریتمی )، ریپیتر  و آنتن داخلی(آنتن پنل) تشکیل شده است. که سیگنالهای موجود را از فضای باز دریافت می کند و در مکانی ارائه می دهد که سیگنال بسیار ضعیف است.

دستگاه تقویت کننده آنتن  منفرد برای تقویت سیگنال های ضعیف تلفن همراه در محل کار یا خانه استفاده می شود. این کار برای رساندن سیگنال به بیرون از خانه با کمک آنتن در فضای باز و تأمین داخل خانه یا محل کار توسط کابل کواکسیال انجام می شود. که برای آن دو آنتن ، تقویت کننده و کابل کواکسیال لازم است. و نیازی به شخصی فنی برای تنظیم آن در خانه یا محل کار شما نیست. نصب آن به راحتی و فقط در عرض 10 دقیقه انجام می شود.

چگونه کار می کند؟

عمدتا ازدستگاه انتن موبایل در مکانهایی استفاده می شود که آنتن موبایل بسیار ضعیف است. ضعف سیگنال معمولاً دور بودن از دکل های مخابراتی و همچنین ساختمانهای بلند است. در آن مکان ها ، می توان از این سیستم استفاده کرد.

روند کار دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل  دریافت آنتن در فضای باز توسط آنتن خارجی است و آن را با دستگاه تقویت کننده (تقویت) می کند ، سپس آن را پخش می کند ، جایی که سیگنال از طریق آنتن داخلی مورد نیاز است. پس از دریافت پذیرش عالی تلفن همراه ، می توانید از بارگیری سریع داده ها و بارگذاری با تماس های صوتی واضح لذت ببرید.

تقویت کننده سیگنال سلول به ویژه با انواع شبکه های مختلف مشاغل کار می کند. با توجه به نیاز شما دستگاه تقویت انتن موبایل(نسل 2،نسل3 و نسل 4)همه در یک با کمک این دستگاه در دسترس است که می توانید از تماس های صوتی با سرعت داده لذت ببرید.

روش نصب؟

شما می توانید با کمک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه سیگنال تلفن همراه ضعیف را در خانه تقویت کنید. با این حال ، فقط پس از نصب صحیح دستگاه تقویت آنتن موبایل ، کاملاً سود خواهید برد. مراحل نصب تقویت کننده های آنتن تلفن همراه بسیار آسان است. با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده در کتابچه راهنمای موجود با مدار تقویت کننده آنتن موبایل ، نصب آن ساده خواهد بود. اگر فرآیندی را نمی فهمید ، یا سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید. ما همیشه مشتاقانه منتظر کمک شما هستیم.

 

دال براق ، فلزی و سبک که با برق کار می کند ، به بخشی ضروری از زندگی روزمره ما تبدیل شده است. ما بیش از کیف پول تلفن هوشمند در دستان خود هستیم. از آنجایی که تلفن های هوشمند به توسعه یافته خود تبدیل شده اند ، ضروری است که نگاهی به نماد ماندگاری باتری که در گوشه صفحه قرار گرفته است ، انجام دهیم. برای بعضی ها عمر باتری کافی است تا بتوانند در طول روز دوام بیاورند و به شدت از برنامه استفاده می کنید. برای دیگران ، باتری کافی نیست حتی تا زمانی که آفتاب بالای سر شما قرار بگیرد ، دوام بیاورد.
تلفن های هوشمند از زیبایی ، سرعت و عملکرد بالاتری برخوردار شده اند ، اما منبع انرژی در حال کار کردن از دهه گذشته یا حدوداً کم مانده است. نگران نباشید ، تا زمانی که دستیابی به موفقیت بزرگ اتفاق بیفتد ، در اینجا چند نکته و ترفند برای کمک به شما در افزایش عمر باتری تلفن و عملکرد طولانی مدت تلفن هوشمند وجود دارد. در ادامه بخوانید
دستگاه تقویت آنتن موبایل
هدف اصلی یک تلفن هوشمند حفظ آنتن ثابت برای دریافت تماس های صوتی و پیام های مهم است. در نتیجه کاربر را به شبکه متصل نگه می دارد. هرچه وضعیت آنتن بدتر باشد ، تلفن هوشمند شما برای حفظ خط باید سخت تر کار کند. این بدان معناست که باتری از بین می رود زیرا تلفن به طور مداوم به دنبال آنتن های سلول قوی تر است.
تنها راه ماندگاری تلفن همراه شما تغذیه آنتن تلفن بهتر با آن است. اما ، چگونه؟ البته با استفاده از دستگاه تقویت آنتن موبایل! تقویت کننده موبایل 4 گرم کار سختی را انجام می دهد و به گوشی هوشمند شما اجازه می دهد تا راحت تر کار کند. این دستگاه سیگنال ورودی ضعیف را می گیرد و آن را به حدی افزایش می دهد که توسط تلفن همراه شما قابل استفاده باشد. این دستگاه دو جهته است ، به این معنی که برعکس نیز کار می کند - سیگنالی را از تلفن همراه به نزدیکترین دکل مخابراتی  می فرستد. این راه حل آزمایش شده است که نه تنها عمر باتری شما را بیشتر می کند بلکه از تحویل سیگنال با کیفیت عالی به شما اطمینان می دهد. از این طریق می توانید تماس های صوتی با کیفیت بهتر همراه با سرعت داده بالاتر را تضمین کنید.
خاموش کردن خدمات موقعیت مکانی
ویژگی های GPS مطمئناً مفید هستند ، اما این یک ویژگی تلفن هوشمند نیست که باید به طور نامحدود روشن شود. فقط در مواقعی که می خواهید به دنبال راهنما باشید ، از خدمات مکان استفاده کنید. در بسیاری از ویژگیهای دیگر نیز همین مورد وجود دارد. قابلیت های هات اسپات ، بلوتوث و NFC را خاموش نگه دارید. این موارد غالباً بی نیاز هستند و به عمر باتری شما ضربه می زنند.
اعلان ها را خاموش کنید
اعلان ها کار بسیار خوبی را می کنند که ما را از چیزی که نیاز به توجه ما دارد آگاه می کنند ، اما امروزه همه چیز نیاز به توجه دارد! این اعلان ها باعث منحرف شدن نور روز در فرد می شوند. داشتن اعلان های پاپ آپ می تواند به شدت بر عمر باتری تلفن همراه شما تأثیر بگذارد. اعلان ها را خاموش نگه دارید ، خواهید دید که عمر باتری شما چند ساعت بیشتر است. با این وجود ، گزینه هوشمندانه تراشیدن تمام اعلان های بی اهمیت و فقط داشتن ملزومات شخصی است.
تلفن سونا داغ نیست
هرگز تلفن خود را بیش از حد به گرما نزدیک نکنید. آن را در یک روز گرم و آفتابی بر روی خط اتومبیل خود رها نکنید و همچنین در صورت ناگهانی بودن دما نباید این کار را انجام دهید. اکثر دستگاه های الکترونیکی به شدت در معرض دمای شدید قرار دارند. با گرم شدن تلفن ، سنسورهای خنک کننده داخلی فعال می شوند و این امر بیشتر در ذخیره انرژی شما می خورد. شما تلفن را به اندازه کافی داغ نزدیک چیزی گرم نگه می دارید ، سپس باتری به خوبی از بین رفته است - چه به معنای واقعی و چه به صورت تصویری.
اطلاعات مربوط به باتری خود را جمع آوری کنید
بندرت به عنوان بخشی از منوی تنظیمات مورد بررسی قرار می گیرد. اطلاعات باتری به شما در مورد محل تخلیه باتری و میزان آن می گوید. هنگامی که به این دانش مجهز شدید ، می توانید میزان استفاده از این برنامه ها را کاهش دهید یا اگر توسط سازنده بد بهینه نشده است ، آنها را برای همیشه حذف کنید. با این اطلاعاتی که در دست دارید می توانید تصمیمات بهتری در زمینه صرفه جویی در مصرف باتری بگیرید.
یک پاور بانک یا یک شارژر قابل حمل به همراه داشته باشید
اگر بعد از همه چیز ، هنوز شارژ باتری شما هیچ درمانی ندارد ، بهتر است یک منبع خارجی تهیه کنید. گزینه های قابل حمل زیادی برای انتخاب شما وجود دارد و مطمئناً زندگی برای کسانی که "باتری ندارند" بسیار راحت تر است. کوچک را متناسب با جیب خود انتخاب کنید ، مگر اینکه با این احساس راه رفتن با آجر مشکلی نداشته باشید. تلفن شما با یک شارژر قابل حمل که در کنار هم کار می کند ، می تواند جهنم طولانی تری داشته باشد.
با تلاش در نکات فوق می توان نتایج مثبت را پیش بینی کرد. در هر صورت ، بدانید که مهم نیست چقدر راه حل شگفت انگیز باشد اگر باتری شما کاملاً سطل آشغال باشد ، اما کارهای زیادی وجود دارد که می تواند برای شارژ کردن آن کمک کند.
ما به طور فزاینده ای در زندگی روزمره خود از تلفن های هوشمند برای اهداف مختلفی استفاده می کنیم و یکی از این موارد مهم در عملکرد مشاغل است. آنها به دلیل کاهش زمان ارتباط ، نظارت و عملکرد در مشاغل را بهبود بخشیده اند زیرا تقریباً همه تلفن های همراه را با خود حمل می کنند. به همین دلیل ، داشتن اتصال شبکه تلفن همراه خوب در محل کار خود بسیار مهم است. این می تواند با نصب تقویت کننده تلفن همراه تضمین شود زیرا می تواند سیگنالهای ضعیف تلفن همراه را افزایش دهد تا از بروز مشکلاتی مانند افت تماس و کیفیت تماس بد جلوگیری کند. ادامه مطلب را بخوانید تا در این مورد بیشتر بدانید.
تقویت کننده تلفن همراه
تقریباً تمام ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه دارای شبکه های تلفن همراه عالی در شهرها و مناطق حومه هستند. اما ، به دلیل برخی از موارد مانند عدم تنظیم مستقیم برج های تلفن همراه ، مصالح ساختمانی ، عوامل محیطی و غیره ، مناطقی با استقبال ضعیف تلفن همراه وجود دارد. اگر محل کار یا دفتر کار شما در چنین مکانی باشد ، می تواند مشکلاتی را در ارتباط با کار با مشتری یا مشتری بالقوه ایجاد کند. اگر به این مسئله توجه نشود ، می تواند منجر به از دست دادن درآمد شود. بنابراین ، مطمئن ترین راه حلی که می تواند این مشکل را برطرف کند ، استفاده از دستگاه تقویت آنتن موبایل است.
مشکلات ارتباط سلولی بد در دفتر کار
کمبودهای زیادی به دلیل استقبال کم سلولی در محل کار شما وجود دارد و موارد زیر است.
    مهمترین مسئله به دلیل استقبال ضعیف تلفن همراه در محل کار ، خالی شدن باتری تلفن های هوشمند است.
    این باعث ایجاد احساس بد در مورد مشتری شما و همچنین در مورد مشتریان بالقوه می شود.
    اتصال سلولی بد بر بهره وری محل کار شما تأثیر می گذارد و این به طور مستقیم در درآمد نشان می دهد.
به همین دلایل ، مهم است که قبل از شروع دفتر کار ، اتصال تلفن همراه یک مکان را بررسی کنید.
مزایای استفاده از دستگاه تقویت آنتن موبایل در دفتر کار
اگر در دفتر کار خود برای تقویت اتصال شبکه تلفن همراه از دستگاه تقویت آنتن موبایل استفاده می کنید ، مزایای متعددی وجود دارد و در زیر ذکر شده است.
    نصب یک دستگاه تقویت آنتن موبایل  تمام نقایصی را که قبلا ذکر شد برطرف می کند.
    این یک راه حل مقرون به صرفه برای بهبود اتصال شبکه تلفن همراه در دفتر شما است.
    منطقه تحت پوشش ارائه دهنده خدمات تلفن همراه را افزایش می دهد.
    همچنین می توانید از اینترنت پرسرعت ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات تلفن همراه به عنوان گزینه پشتیبان استفاده کنید.
    نکته آخر اینکه ، یک دستگاه تقویت کننده تلفن همراه می تواند کیفیت هر ارائه دهنده خدمات تلفن همراه را که توسط دستگاه پشتیبانی می شود ، بهبود بخشد.
قبل از نصب دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل در محل کار خود ، باید قدرت سیگنال تلفن همراه را بررسی کنید. قدرت سیگنال عالی باعث اضافه بار سیگنال برای تقویت کننده می شود ، در حالی که قدرت سیگنال بسیار ضعیف غیر قابل استفاده است.
اگر در منطقه ای روستایی زندگی می کنید ، احتمالاً پذیرش سلول ضعیفی را تجربه کرده اید. دلیل این امر آن است که سیگنال سلولی که به شما می آید قدرت کافی برای برقراری تماس یا مرور اینترنت را ندارد. تنها راه حل برای این افزایش قدرت سیگنال سلول است.

تقویت کننده آنتن موبایل بهترین راه برای افزایش قدرت سیگنال سلول در خانه شما است. بسیاری از خانوارهای روستایی این دستگاه را نصب می کنند تا از دریافت بی سیم تلفن همراه به طور مداوم اطمینان حاصل کنند.
با این حال ، به دلیل برخی خطاها در طول فرآیند نصب ، برخی از موارد برای سیستم تقویت کننده آنتن پیش می آید که می تواند بر دریافت سلول تأثیر بگذارد. در این مقاله ، ما در مورد مشکلات مشترک دستگاه تقویت آنتن موبایل و راه حل های آنها صحبت خواهیم کرد.
نوسان
نوسان در هر نوع دستگاه الکترونیکی رخ می دهد که یک حلقه مثبت بین سیگنال های ورودی و خروجی وجود داشته باشد. این پدیده به عنوان حلقه بازخورد یا بازخورد نیز نامیده می شود. احتمالاً در دستگاهی با بلندگو و میکروفون بازخورد را تجربه کرده باشید. میکروفون صدای تقویت شده را از بلندگو می گیرد و دوباره به سیستم می فرستد. این به عنوان بازخورد صوتی شناخته می شود. این اتفاق می تواند برای دستگاه تقویت آنتن موبایل نیز بیفتد.
نوسانی که برای دستگاه تقویت آنتن موبایل اتفاق می افتد با بازخورد صوتی متفاوت است. بین سیگنالهای ورودی و خروجی یک حلقه بازخورد مثبت وجود دارد. ما می دانیم که تقویت کننده تلفن همراه دارای سه جز، است که عبارتند از: آنتن خارجی ، تقویت کننده و آنتن داخلی.
آنتن خارجی دستگاه تقویت آنتن موبایل سیگنال های سلول را از برج سلول دریافت می کند و به واحد تقویت کننده آنتن موبایل می فرستد. سیگنالهای سلولی توسط آنتن افزایش یافته و آنتن داخلی سیگنال سلولی افزایش یافته را به دستگاههای همراه نزدیک توزیع می کند. هنگامی که آنتن خارجی سیگنالهای افزایش یافته سلول را که توسط آنتن داخلی مجددا پخش می شود ضبط می کند ، دوباره از طریق سیگنال تقویت کننده عبور می کند و یک حلقه بازخورد مثبت ایجاد می شود.
نوسان می تواند آسیب جدی به دریافت سلول محلی شما وارد کند و حتی ممکن است به دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شما آسیب برساند. حلقه بازخورد تداخل در سیگنال سلول ایجاد می کند و شما قادر به برقراری تماس یا مرور اینترنت نیستید. حل این مسئله بسیار مهم است زیرا نوسان می تواند باعث ایجاد نویز در فرکانس های دیگر نیز شود. این بدان معناست که دریافت سلول سایر دستگاه ها در مجاورت نیز بدون توجه به شبکه سلولی که استفاده می کنند ، تحت تأثیر نوسان دستگاه تقویت آنتن موبایل قرار خواهد گرفت.
اکثر دستگاه تقویت آنتن موبایل مدرن موجود هنگام تشخیص نوسان یا بازخورد عملکردهای آنها را خاموش یا خودکار کاهش می دهند. با این کار از آسیب احتمالی سیستم تکرار کننده تلفن همراه جلوگیری می شود.
راه حل مسئله نوسان
راه حل اصلی نوسان ، جداسازی آنتن است. یکی از دلایل اصلی نوسان نصب هر دو آنتن داخلی و داخلی نزدیک به یکدیگر است. وقتی هر دو این آنتن ها نزدیک باشند ، سیگنال های ساطع شده از آنتن داخلی توسط آنتن خارجی گرفته می شوند. اگر بتوانید آنتن ها را از یکدیگر دور کنید ، می توانید نوسان را تا حدی از بین ببرید.
اگر نمی توانید آنتن های خارجی و داخلی را به اندازه کافی جدا کنید تا از نوسان جلوگیری کند ، می توانید مطمئن شوید که هر دو آنتن به سمت خارج قرار گرفته اند تا اطمینان حاصل شود که هیچ حلقه بازخوردی وجود ندارد. کار دیگری که می توانید انجام دهید قرار دادن یک محافظ بین آنتن ها است به طوری که آنتن خارجی نتواند سیگنال های سلول تقویت شده را که توسط آنتن داخلی دوباره پخش می شود ، ضبط کند.
اضافه بار
مشکل دیگری که می تواند در سیستم تقویت کننده آنتن موبایل رخ دهد ، اضافه بار است. این مشکل وقتی ایجاد می شود که آنتن خارجی تقویت کننده آنتن موبایل بسیار نزدیک به نزدیکترین دکل باشد. هنگامی که آنتن خارجی خیلی به برج سلول نزدیک باشد ، سیگنال سلول ورودی برای دستگاه تقویت آنتن موبایل بسیار قوی خواهد بود و منجر به اضافه بار سیگنال می شود.
این می تواند با سیگنالهای سلول برج سلولی هر حامل شبکه اتفاق بیفتد. بیشتردستگاه تقویت کننده های مدرن موبایل می توانند اضافه بار را تشخیص دهند و این معمولاً با چشمک زدن نور نارنجی روی واحد تقویت کننده نشان داده می شود.
راه حل برای اضافه بار
برای اطمینان از زیاد نبودن تقویت کننده آنتن موبایل ، باید جهت آنتن خارجی را تغییر دهید تا بتواند سیگنالی را دریافت کند که برای تقویت کننده چندان قوی نباشد. برای گرفتن سیگنالهای سلول از یک جهت خاص می توانید از یک آنتن یک طرفه استفاده کنید.
راه حل دیگر برای اضافه بار اتصال فیلتر بین دستگاه تقویت آنتن موبایل و آنتن خارجی است. فیلتر می تواند فرکانس سیگنال را کاهش دهد و در نتیجه از احتمال شلوغی بیش از حد سیگنال جلوگیری کند. اگر هر دو راه حل کار نمی کنند ، بهترین راه برای جلوگیری از اضافه بار ، نصب یک دستگاه تقویت آنتن موبایل دیگر است. از آنجا که نصب تقویت کننده سیگنال ارزان است ، سیستم تقویت کننده دیگر یک رویکرد موثر برای مشکلات بیش از حد بارگیری است زیرا می تواند به پوشش سیگنال های شبکه های مخابراتی متعدد کمک کند.
تقریباً هر کس یک تلفن هوشمند در دست دارد. چه کسی نمی کند؟ تلفن های هوشمند زندگی را بسیار ساده تر می کنند. هر آنچه را که می توانید نیاز داشته باشید فقط یک ضربه بر روی صفحه است که از دسترس شما دور است. آیا امشب حال و هوای برخی پیتزاهای ایتالیایی را دارید؟ چندین برنامه تحویل غذا را جستجو کنید و در حالی که لباس خواب هستید ، غذای خود را به آستان تحویل دهید. آیا باید به مکانی برسید؟ به سادگی در هر یک از چندین وب سایت سواری با کابین از Uber ، Lyft و سایر وب سایت هاپ کنید. آیا راه خود را در اطراف شهر گم کرده اید؟ دیگر با Google Maps و سایر برنامه های ناوبری که در اختیار دارید چرخش اشتباه انجام می شود. آنچه که همه تلفن های هوشمند به ما اجازه می دهند در مقایسه با 15 سال پیش دیوانه کننده باشد!
با این حال ، یک چیز مشترک که برای کارکرد همه ویژگی های فوق مورد نیاز است ، دریافت پایدار سلول است. اگر متوجه شدید که تلفن همراه شما مشغول شستشو است و همچنان نماد خالی قدرت سلول را در گوشه سمت راست بالای صفحه تلفن خود نشان می دهد ، می دانید که مشکلی در دست دارید.
چگونه می توانید سیگنال سلول ضعیف خود را مرتب کنید؟ برخی از اصلاحات وجود دارد که می توانید برای بهتر شدن تلفن همراه خود آنها را امتحان کنید. در ادامه بخوانید
محل برج را بررسی کنید
اول و مهمترین ، سیگنال سلول پس از انتقال از نزدیکترین برج سلول به گوشی شما می رسد. می توانید از قدرت سیگنال سلول که به تلفن همراه شما می رسد پی ببرید و سپس با استفاده از آن می توانید مکان را مشخص کنید.
تلفن خود را وارد حالت آزمایش درست کنید ، که قدرت سیگنال سلول را بر حسب دسی بل (dBm) نشان می دهد. قدرت سیگنال سلول می تواند از -30 dBm تا -110 dBm باشد. هرچه به -30 dBm نزدیکتر باشید ، قدرت سیگنال تلفن همراه بهتر و قوی تر است. هر چیزی که بهتر از 85 دسی بل در ثانیه باشد ، یک سیگنال خوب و قابل استفاده تلقی می شود. وقتی به 110 dBm نزدیک می شوید ، قدرت سیگنال سلول کاهش می یابد و سرانجام آنچه را "منطقه مرده" نامیده می شود ، بدست می آورید.
هنگامی که محل نزدیکترین برج سلول را دانستید ، هدف بعدی شما این است که موانع بین شما و برج سلول را از بین ببرید تا مطمئن شوید سیگنالی مستقیماً به شما می آید. شما می توانید این کار را با حرکت به زمین های بالاتر انجام دهید و یا به یک منطقه خارج از محیط اطراف مانند یک میدان باز بروید. همه اینها به شما کمک می کند تا سیگنال های سلولی بهتری داشته باشید
از تماس Wi-Fi استفاده کنید
اگر سیگنال سلول خوبی ندارید اما از اتصال Wi-Fi باند پهن ایمن برخوردار هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از یکی از برنامه های فراخوان داده فراوان مانند WhatsApp ، Google Duo ، Viber ، Telegram ، Zoom و Skype است. در میان بسیاری دیگر. این امکان استفاده از تماس تصویری و همچنین تماس صوتی معمولی را فراهم می کند. این دقیقاً یک راه حل برای سیگنال سلول ضعیف شما نیست ، اما اگر هدف شما برقراری تماس بدون دردسر است ، دیگر به دنبال آن نباشید.
دستگاه خود را دوباره شارژ کنید
این ممکن است توصیه احمقانه ای به نظر برسد ، اما این برای کسانی که به طور مکرر بین شارژ از تلفن های خود استفاده می کنند مفید خواهد بود. مانند تمام عملکردهای تلفن های هوشمند ، اتصال شبکه نیز به برق نیاز دارد. از حالت صرفه جویی در مصرف باتری در دستگاه همراه استفاده کنید - این کار را با به روزرسانی سیستم عامل خود انجام دهید و تمام برنامه هایی را که به توجه شما نیازی ندارند ببندید. همه اینها در تخلیه باتری و کاهش سرعت اتصال شما بسیار عالی عمل می کنند.
تلفن همراه شما برای اتصال به برج سلول و انتقال اطلاعات از باتری مصرف می کند. به تلفن همراه خود اجازه دهید آب خود را جمع کند! بعلاوه هر یک از عملکردهای ناخواسته مانند NFC ، بلوتوث ، هات اسپات را که در حال حاضر به آنها نیازی ندارید ، خاموش کنید. روشنایی تلفن خود را در بهینه نگه دارید و از سوختن چشم و شارژ تلفن خودداری کنید.
یک دستگاه تقویت آنتن موبایل دریافت کنید
اگر همه موارد بالا را امتحان کرده اید و هنوز در بخش شانس کم هستید ، وقت آن است که خودتان یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه تهیه کنید. این دستگاهی است که پس از راه اندازی لازم نیست با آن کمانچه کنید. تقویت کننده تلفن همراه 4G می تواند با همه شرکت های مخابراتی شبکه ، تلفن های هوشمند کار کند و امکان تقویت همزمان شبکه برای چندین دستگاه تلفن همراه را فراهم کند.
این دستگاه با گرفتن سیگنال سلولی ضعیفی که به تلفن همراه شما می رسد کار می کند ، با استفاده از تقویت کننده سیگنال سیگنال را تقویت می کند و سپس با پخش مجدد سیگنال تقویت شده را در دسترس شما قرار می دهد. این دستگاهی است که به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت عمل می کند و حداقل برای دهه آینده از آینده برخوردار نیست.
اگر خسته شده اید که به دنبال رفع سریع سیگنال وحشتناک خود در اینترنت هستید ، هر بار که تماس می گیرید از خانه بیرون می روید و با فریاد ریه های خود را برای شنیدن شخص دیگر فریاد می زنید ، پس تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای شما مناسب است .
تلفن های همراه نقش مهمی در تعاملات روزمره ما با مردم و همچنین در فعالیت های فضای باز دارند. عملکرد آنها عمدتاً به دلیل کیفیت پوشش شبکه تعیین می شود زیرا بیشتر سرویس ها در قالب برنامه ها به خدمات داده ای بی وقفه نیاز دارند و این امر به ویژه در این سن 4G بیشتر است. بهترین راه برای اطمینان از این کار استفاده از تقویت کننده شبکه تلفن همراه است. عملکرد آن به سیگنال خارجی بستگی دارد که تحت تأثیر آب و هوا است. در این مقاله نحوه تأثیر هوا بر سیگنالهای سلولی را بررسی خواهیم کرد. بخوان تا بیشتر بدانی.
سیگنال سلولی
سیگنال های سلولی امواج رادیویی هستند که برای اهداف مختلف ارتباطی استفاده می شوند. آنها می توانند برای ارسال داده هایی مانند متن ، صدا ، تصاویر ، فیلم ها و غیره استفاده شوند و ظرفیت حمل اطلاعات آنها با فرکانس متناسب است. این فرکانس ها از 700 تا 2600 مگا هرتز است و آنها به باند UHF تعلق دارند. این امواج از مبدا یعنی برج سلولی به سمت دستگاه شما حرکت می کنند و مسیری که توسط سیگنال طی می شود خط دید نامیده می شود. انحنای زمین تحت تأثیر ویژگی های جغرافیایی مانند تپه ها ، ساختمان ها ، جنگل ها و همچنین شرایط جوی قرار دارد.
دامنه یک برج سلولی نیز تحت تأثیر تعداد فرکانسهای ارائه دهنده خدمات سلول است. این به این دلیل است که فقط تعداد محدودی از فرکانس ها برای ارتباطات تلفن همراه تجاری در دسترس هستند. بنابراین ، ارائه دهندگان خدمات سلول باید اطمینان حاصل کنند که سیگنال های منتقل شده از برج آنها با آنهایی که توسط دیگری ساطع می شود تداخل ندارند. بعلاوه ، فاصله بین برج تلفن همراه و تلفن همراه دلیل اصلی مسائلی مانند کاهش تماس ، کیفیت پایین تماس ، تماس لکه دار و غیره است.
در مناطق شهری ، برج های سلولی سیگنال های نسبتاً قدرتمندی را برای عبور از فاصله مورد نیاز و همچنین اطمینان از عدم تداخل در سیگنال های حامل های دیگر ارسال می کنند. اما ، در مناطق روستایی یا دورافتاده که سرویس دهنده های آنها کمتر سرویس می دهند ، برج های سلولی سیگنال های قدرتمندتری را ارسال می کنند که می توانند چندین مایل را طی کنند. در یک شرایط مطلوب محیطی ، با داشتن یک دید واضح ، یک تلفن همراه می تواند با یک برج واقع در فاصله 45 مایلی ارتباط برقرار کند. اما در شرایط دنیای واقعی ، این فقط می تواند تا 22 مایل یا کمتر باشد. همچنین ، باید بدانید که با دو برابر شدن فاصله ، سیگنال های سلولی به نصف کاهش می یابد.
تأثیر آب بر روی سیگنال های سلولی
امواج با فرکانس فوق العاده بالا (UHF) که برای ارتباطات سلولی استفاده می شود تحت تأثیر آب قرار می گیرد. این بدان دلیل است که قطرات آب در جو رسانای خوبی برای برق هستند. آنها امواج رادیویی را کاهش می دهند یا قدرت آن را کاهش می دهند. هنگامی که سیگنال های سلولی توسط قطرات آب جذب می شوند ، انرژی جذب شده به صورت گرما پراکنده می شود. این مانند روندی است که در داخل اجاق های مایکروویو اتفاق می افتد. غالباً ، سیگنالهای سلولی نسبت به جذب منحرف می شوند و این به زاویه بروز جبهه موج روی قطره آب بستگی دارد. خراب شدن اتصال شبکه سلولی ، به ویژه در روزهای بارانی به دلیل این دو اثر آب بر روی امواج رادیویی است.
تأثیر دما بر سیگنال های سلولی
دمای اتمسفر به دلیل تغییرات مربوطه در سطح رطوبت ، بر سیگنالهای سلولی تأثیر می گذارد. بنابراین ، تغییر دما به تنهایی تأثیری در پوشش شبکه های تلفن همراه نخواهد داشت. با این حال ، پدیده جوی به نام وارونگی دما دامنه برج سلولی را افزایش می دهد. این اتفاق می افتد زمانی که یک لایه هوای گرم در بالای یک لایه هوای سرد ایجاد کانال می کند. وقتی امواج رادیویی از یک برج وارد آن می شوند ، در امتداد آن بالا و پایین می پرند و دورتر از محدوده طبیعی خود حرکت می کنند. این اثر برگشتی در داخل مجرا به دلیل تفاوت در ضریب شکست بین لایه های گرم و سرد هوا است. با این حال ، انتقال کوتاه UHF خیلی تحت تأثیر این امر قرار نمی گیرد زیرا به طور معمول قابل برگشت نیستند.
شرایط جوی دنیای واقعی که بر سیگنال های سلولی تأثیر می گذارند
باران: باران به دلیل تأثیر آب بر روی امواج رادیویی به طور قابل توجهی سیگنال های سلولی را خراب می کند. هرچه شدت باران بیشتر باشد ، افت قدرت سیگنال بیشتر خواهد بود و بالعکس. بنابراین ، اگر اتصال شبکه تلفن همراه شما از قبل خراب است ، ممکن است پدیده های جوی مانند طوفان ، مناطق مرده ای ایجاد کنند.
ابر و مه: اندازه قطرات آب در مه و ابرها کمتر از باران است ، بنابراین تعداد قطرات کوچکتر بیشتر است. همچنین تأثیر مه بر روی امواج رادیویی به فرکانس آن بستگی دارد. این فرکانس های زیر 2000 گیگا هرتز را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، اما اگر فرکانس بالاتر از این مقدار باشد ، تأثیر آن قابل توجه است.
برف: اثر برف بر روی سیگنالهای سلولی به دلیل تراکم کمتر آن کمتر است. تراکم یخ کمتر از آب است. اما بارش شدید برف می تواند مقدار مشخصی از میرایی سیگنال سلولی را ایجاد کند.
باد: مانند دما ، باد هیچ تأثیر مستقیمی بر روی سیگنال های سلولی ندارد ، اما به دلیل تغییراتی که در سطح رطوبت ایجاد می کند ، بر آنها تأثیر می گذارد.
یکی از راه حل های ایده آل برای کاهش تأثیر عوامل جو در پذیرش تلفن همراه در خانه یا محل کار ، استفاده از تقویت کننده سیگنال است. این دستگاه ها wea دریافت می کنند
سیگنالهای تلفن همراه ، آنها را تقویت می کند و دوباره به تلفن شما منتقل می شود. همچنین ، آنها می توانند سیگنال ارسال شده از تلفن شما به برج تلفن همراه را نیز افزایش دهند.

آیا به تقویت کننده آنتن موبایل احتیاج دارم و آیا برای شرایط من مفید است؟

چگونه می فهمید که به تقویت کننده آنتن موبایل نیاز دارید؟

با پرسیدن سوالات زیر می توانید به راحتی تشخیص دهید که تقویت کننده تلفن همراه به شما در دریافت بهتر و سیگنال قوی تر کمک می کند:
آیا در داخل یک ساختمان هستم ، آیا با قطع ارتباط ، قطع تماس یا کیفیت صوتی تماس ضعیف یا اینکه ایمیل ، متن و پست صوتی فقط چند ساعت پس از ارسال ظاهر می شوند ، مشکلی دارم؟
آیا وقتی به بیرون می روم مشکلاتی که در بالا مشخص شد از بین می روند یا بهبود می یابند؟
اگر به هر دو سوال بالا "بله" پاسخ دهید ، یک تقویت انتن دیجی کالاسلول احتمالاً باعث بهبود پوشش سیگنال در خانه یا محل کار شما می شود.
یک سیستم تقویت کننده آنتن اساسی از چهار جز تشکیل شده است:
یک آنتن خارجی (لگاریتمی) برای دریافت سیگنال از دکل.
دستگاه تقویت آنتن موبایل برای تقویت سیگنال.
یک آنتن داخلی (پج پنل) برای پخش سیگنال تقویت شده.
 کابل کواکسیال برای اتصال سه جز.
برای اینکه بفهمید تقویت انتن دیجی کالابرای شرایط شما مناسب است ، سعی کنید در خارج از کشور تماس بگیرید. اگر اتصال به دلیل ضعیف بودن سیگنال امکان پذیر نیست ، به مکان دیگری خارج بروید.
هنگامی که مکانی را پیدا کردید که می توانید با موفقیت تماس بگیرید ، آنتن لگاریتمی باید در همان مکان ، در آن سمت ساختمان قرار گیرد. اگر امکان برقراری تماس در فضای باز وجود دارد ، این احتمال وجود دارد که سیگنال به اندازه کافی قوی باشد که تقویت آنتن موبایل ارزان را تقویت کند تا بتواند از آن در داخل ساختمان استفاده شود.

چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم که دستگاه تقویت آنتن موبایل به شما کمک می کند؟

اگر سیگنال در آدرس شما در "آزمایش قدرت سیگنال تلفنی" شرکت مخابراتی شما بسیار ضعیف باشد تا بتواند با تقویت کننده تقویت شود ، در این صورت تقویت کننده سیگنال کمکی نخواهد کرد. بنابراین ، علاوه بر آزمون فوق ، می توانید با تیم پشتیبانی فنی ارائه دهنده خدمات خود نیز تماس بگیرید و ممکن است آنها بتوانند آزمایش قدرت سیگنال از راه دور را انجام دهند. این ممکن است در MVNO امکان پذیر نباشد زیرا ممکن است به ابزار مورد نیاز برای انجام چنین آزمایشی دسترسی نداشته باشند. هر تیم پشتیبانی فنی سطح بالا در Verizon ، T-Mobile ، Sprint و AT&T باید بتوانند این تست را از طریق تلفن انجام دهند (حضور فیزیکی Carrier tv لازم نیست) و به شما راهنمایی می کند که آیا تقویت آنتن موبایل ارزان سلول به وضعیت شما کمک می کند یا خیر. .
بگذارید برای اطمینان از اینکه آیا تقویت کننده به رفع مشکل کمک می کند ، به ما تکنیکال را ارائه دهیم.
یک دستگاه تقویت آنتن موبایل سیگنال خارجی را می گیرد ، آن را تقویت می کند و سپس در داخل پخش می کند. با این حال ، برای تقویت و ارسال آن به داخل ، به برخی از سیگنال ها نیاز دارد. خارج از بهترین نقطه سیگنال به حداقل 1+ SINR (نسبت سیگنال به نویز) نیاز دارد اما در حالت ایده آل در محدوده + 2-4 است. علاوه بر این ، RSRP باید بهتر از -110 dBm (3G) یا -120 dBm (4G) باشد تا مطمئن شوید تقویت کننده به طور م effectivelyثر کار می کند.
بنابراین ، برای کمک به هر دستگاه تقویت کننده ، قدرت سیگنال خارجی باید حداقل -110dBm (3G) یا -120dBm (4G) باشد یا باید یک دید مشخص از یک دکل مخابراتی  وجود داشته باشد که در بیست مایلی خانه شما قرار دارد / ساختمان. لطفاً قبل از سفارش سطح سیگنال خارج را در دسی بل بررسی کنید. تصاویر مربع ذکر شده در لیست تقویت کننده سیگنال بر اساس سیگنال خوب در خارج است. در صورت ضعیف تر بودن ، مساحت مربع افزایش یافته به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود.
چگونه قدرت تقویت آنتن موبایل اندروید را بر حسب دسی بل بر روی تلفن همراه خود اندازه گیری کنیم؟
راهنمای دانش فنی برای کاربران IOS اپل و کاربران اندروید.
اگر می خواهید یک بررسی تشخیصی برای دریافت ضعیف تلفن همراه انجام دهید یا اگر می خواهید قدرت سیگنال تلفن همراه خود را به طور دقیق بدانید ، پس باید تلفن را برای خواندن dB تنظیم کنید زیرا لازم است قدرت DB دسی بل را بررسی کنید از درجه dBm سیگنال.
مطمئناً ، می توانید به میله ها نگاه کنید و نشانگر میزان یا ضعف ورودی و خروجی خود را دریافت کنید ، اما این نشانگر تصویری خیلی مشخص نیست و مستلزم تغییر با کوچکترین تغییر موقعیت تلفن ها است. علاوه بر این ، در زمان واقعی به روز نمی شود.
بنابراین ، ممکن است متوجه 2 ، 3 ، 4 و حتی 5 نوار شوید اما نمی توانید تماس بگیرید. یا ممکن است 1 نوار ، یا حتی هیچ نوار / بدون پیام خدماتی را مشاهده کنید ، اما هنوز هم می توانید یک تماس برقرار کنید. قرار گرفتن در نقشه پوشش شرکت مخابراتی شما نیز تضمینی برای اتصال تلفن همراه نیست.
این همچنین به شما کمک می کند بفهمید تقویت آنتن موبایل اندرویدکه نصب کرده اید کار می کند یا نه؟ لطفاً قبل از بازگرداندن کیت نصب شده خود با فرض کار نکردن ، قدرت سیگنال را با قرار دادن تلفن خود در حالت تست میدانی بررسی کرده و یا تماس بگیرید و از پیشرفت آن مطلع شوید. ممکن است خوب کار کند ، اما ممکن است نوارهای سیگنال شما منعکس کننده بهبود قدرت سیگنال نباشد.
روشهایی که در زیر ارائه خواهیم داد فقط قدرت سیگنال شرکت مخابراتی ارائه دهنده خدمات به تلفن شما را نشان می دهد. اگر شما نیاز دارید که از قدرت سیگنال در حال ضربه زدن به تلفن خود مطلع شوید ، به یک سیگنال سنج نیاز دارید.

سیگنال سلول عدد منفی یعنی چه؟
عدد منفی همانند سیگنال سلولی بیانگر قدرت سیگنال در دسی بل است.
چرا دسی بل مهم است؟
اگر فکر می کنید دسی بل بر روی تلفن به عنوان اطلاعات دقیق برای به دست آوردن بهترین سیگنال است ، در این صورت خواهید فهمید که واقعا میله ها برای درک نحوه کارکرد تلفن شما زائد است. به عنوان مثال: اگر یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خریداری کنید که ادعا می کند می تواند دسی بل تلفن های شما را تا 50 امتیاز افزایش دهد ، اما قدرت سیگنال شما در -157 است ، سیگنال شما هنوز ضعیف خواهد بود. با این حال ، اگر تلفن شما در -100 است و شما همان تقویت کننده را دریافت می کنید ، یک سیگنال بسیار قوی دریافت خواهید کرد (علاوه بر این ، تلفن هرگز چیزی بالاتر از -50 را در تلفن نشان نمی دهد).
قدرت سیگنال سلولی در دسی بل (دسی بل) اندازه گیری می شود و به طور معمول از -50 دسی بل تا -110 دسی بل است.
مقیاس dB لگاریتمی است. این بدان معناست که هر 3 دسی بل افزایش ، قدرت را دو برابر می کند. به عنوان مثال ، -67 دسی بل دو برابر قدرت -70 دسی بل است.
هر 6 دسی بل تقریباً فاصله پوشش از آنتن (یا برج سلول) را دو برابر می کند.
مقیاس قدرت سیگنال در دسی بل:
نمودار اینفوگرافیک قدرت سیگنال
لطفا توجه داشته باشید که نمودار قدرت سیگنال بالای 3G نزدیک است ، اما برای 4G / LTE یکسان نیست

قدرت سیگنال تلفن همراه خوب (3G و 4G) چیست؟

واریانس شبکه 3G یا 4G در اندازه گیری قدرت سیگنال
به طور خلاصه ، چگونه می توان تلفن خود را در حالت تست میدانی قرار داد تا قدرت سیگنال را در دسی بل اندازه گیری کند؟
 نحوه ورود به حالت تست درست برای آیفون هایی که iOS 11 را اجرا نمی کنند:
وارد تنظیمات / WiFi / WiFi خاموش شوید.
iOS خود را بررسی کنید و:
برای iOS 9.3 و بالاتر به تنظیمات> تلفن همراه> گزینه های داده تلفن همراه> فعال کردن LTE> خاموش کردن LTE بروید.
برای iOS 9.2 و نسخه های قبلی تنظیمات> تلفن همراه> فعال کردن LTE> خاموش کردن LTE.
 با * 3001 # 12345 # * تماس تلفنی برقرار کرده و تماس را فشار دهید.
نحوه ورود به حالت تست درست برای آیفون های دارای iOS 11:
 وارد تنظیمات / WiFi / WiFi خاموش شوید. iOS خود را بررسی کنید و:
 برای iOS 11 و بالاتر به تنظیمات / تلفن همراه / گزینه های داده تلفن همراه / فعال کردن LTE / خاموش کردن LTE بروید.
 با * 3001 # 12345 # * تماس تلفنی برقرار کرده و تماس را فشار دهید.
 Serving Cell Measurements را انتخاب کرده و به مورد برتر با عنوان Measured RSSI مراجعه کنید.
نحوه ورود به حالت تست درست برای آندروید
تنظیمات> گزینه های بیشتر یا تنظیمات بیشتر.
روی درباره تلفن> شبکه های تلفن همراه> قدرت سیگنال ضربه بزنید
در زیر قدرت سیگنال ، خواندن dB خود را مشاهده خواهید کرد. اگر آن را در آنجا مشاهده نکنید ، آن را در زیر نوع شبکه یا وضعیت سیم کارت مشاهده خواهید کرد.
دستورالعمل های دقیق:
برای IOS تلفنهای IOS.
بیان این نکته ضروری است که برای یافتن قدرت سیگنال نباید تلفن خود را فرار از زندان کنید. بله ، شما باید به پرونده های مخفی موجود در تلفن خود بروید ، اما بدون نیاز به دستکاری در پرونده های مهم یا چارچوب واقعی تلفن ، این کار را می توان انجام داد. شما باید مجوزهای سرپرست را در تلفن داشته باشید (که فقط به این معنی است که شما پاس را می دانید)
اگر آن تدابیر امنیتی را در iPhone فعال کرده اید ، به برنامه های ایمن دسترسی خواهید داشت). برای یافتن دسی بل در تلفن خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:
مکانی را پیدا کنید که بتوانید تماس بگیرید. اگر در منطقه مرده هستید ، ممکن است این روش جواب ندهد. برای دسترسی به اطلاعات لازم است حداقل یک نوار معادل داشته باشید زیرا مجبور به برقراری تماس هستید (در غیر این صورت ، سایر گزینه های ذکر شده در زیر را امتحان کنید). برای موقعیت هایی که از داده های خود استفاده کرده اید یا برای مکان هایی که سیگنال وجود ندارد ، ممکن است لازم باشد از فردی که تلفن ساخت و مدل مشابه شما را دارد به داده های قدرت سیگنال دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال از تلفن 4G برای یافتن اطلاعات موجود در DB تلفن 2G یا 3G استفاده نکنید. داده ها یکسان نخواهند بود زیرا تلفنها سیگنالهایی را که قادر به تشخیص چنین تلفنهای 3G هستند می توانند سیگنالهای 3G را تشخیص دهند در حالی که تلفنهای 4G سیگنالهای 3G و 4G را تشخیص می دهند.
 با * 3001 # 12345 # * تماس بگیرید (سپس روی دکمه تماس / ارسال ضربه بزنید) - ممکن است لازم باشد قبل از اینکه با شماره تماس بگیرید ، ورود به سیستم را وارد کنید یا ممکن است لازم نباشد ، زیرا این به مدل تلفن و نحوه تنظیم تلفن شما بستگی دارد ارسال و دریافت تماس بگیرید. اگر یک روش جواب نداد ، روش شماره گیری پیشنهادی را با شماره گیری بدون ستاره امتحان کنید. اگر هیچ یک از روش های اعداد توالی همانطور که در بالا گفته شد کار نمی کند ، نسخه شما به چند مرحله دیگر احتیاج دارد: با انجام کار در بالا ، گزینه ضربه زدن روی "LTE" را مشاهده خواهید کرد. سپس بر روی "خدمت به سلول ها" ضربه بزنید. سپس به دنبال "rsrp0" و قدرت سیگنال مربوطه بگردید. "rsrp0" برج اصلی تلفن همراه متصل به تلفن شما است. "rsrp1" نزدیکترین بعدی با قوی ترین اتصال است. هر دو بسته به فاصله ، تداخل و سایر اقدامات قدرت سلولی خاص خود را دارند. FYI، RSRP مخفف Reference Signal Received Power با دامنه ای از -45dbm (خوب) تا -140dbm (بد) است. این یک تنوع از اندازه گیری RSSI است. از دیگر اندازه گیری های نشان داده شده ، شما همچنین می توانید اندازه گیری RSRQ را ببینید که مخفف Reference Signal Received Quality با دامنه ای از -40dB (بد) تا -3dB (خوب) و SINR است که مخفف Signal to Noise Ratio (مشتق شده از سیگنال مورد نظر تقسیم بر نویز ناخواسته ) که می تواند به عنوان مثال ، +6 (خوب) یا -2 (ضعیف) باشد - اما ما در مورد کسانی که در پست وبلاگ دیگری با جزئیات تمام کلمات اختصاری مربوط به سیگنال صحبت می کنیم صحبت می کنیم تا از خارج از موضوع خارج شوید. اگر همه گزینه های ذکر شده در بالا کار نمی کنند ، متأسفانه ، این روش های "حالت آزمایش درست" برای تشخیص سیگنال در دسی بل ، ممکن است برای نسخه / مدل آیفون شما در دسترس نباشد (معمولاً تلفن های بین المللی که برای تشخیص دریافت حامل به کدهای جایگزین نیاز دارند). در این شرایط ، یک برنامه آزمایش سیگنال را از برنامه Apple بارگیری کنید. فروشگاه اطمینان حاصل شود که اطلاعات را بر حسب دسی بل خوانده و ارائه می دهد (مراقب باشید زیرا برخی از این برنامه ها رایگان نیستند).
 بر روی میله ها ضربه بزنید تا آنها را به اعداد تغییر دهید - اگر مقدار عددی را در گوشه بالا سمت چپ که معمولاً "میله ها" را می بینید مشاهده نمی کنید. هنگامی که شماره را می گیرید ، به آزمایش میدان قدرت سیگنال دسترسی پیدا می کند. به طور پیش فرض ، در بالا سمت چپ میله هایی نشان داده می شود (مشابه آنچه با آن آشنا هستید). وقتی روی میله ها ضربه بزنید ، به یک عدد تغییر می کند. در این مرحله می توانید آن شماره را یادداشت کنید ، یا اگر می خواهید این ویژگی را دائماً روی تلفن داشته باشید ، می توانید آزمایش را ادامه دهید. توصیه می شود این ویژگی را حفظ کنید زیرا در صورت تمایل به دانستن این ویژگی خاص دستگاه ، در آینده به کارتان خواهد آمد. باز هم می توانید از میله های تلفن کمی اطلاعات کسب کنید ، اما این فقط یک مرجع بصری است و خاص نیست ، خصوصاً اگر می خواهید از یک تقویت کننده سیگنال برای بهینه سازی عملکرد تلفن و قدرت سیگنال آن استفاده کنید. با لمس "منو" در اکثر تلفن ها ، این "حالت آزمایش درست" خاموش می شود و عملکردهای Apple iPhone شما عادی می شود.
 برای خاموش شدن صفحه به اسلاید بروید. دکمه خاموش کردن را فقط نگه دارید تا دکمه اسلاید برای خاموش شدن را ببینید. دستگاه را کاملاً خاموش نکنید. هنگامی که به این صفحه می رسید ، دکمه صفحه اصلی را فشار دهید و سپس روی میله ها ضربه بزنید تا قرائت دسی بل از قدرت سیگنال را ببینید. اگر به طور تصادفی دستگاه را خاموش کردید ، نگران نباشید. همچنان باید برنامه روی تلفن اعمال شود. با این وجود ، اگر متوجه شدید که اطلاعات در سمت چپ بالای تلفن به صورت دلخواه نشان داده نمی شوند ، مراحل یک تا سه را تکرار کنید.

چرا خواندن من منفی است؟

نگران نباشید ، اگر می بینید که در جلوی دسی بل علامت وجود دارد ، تلفن شما مشکلی ندارد. این فقط روشی است که اطلاعات در آن ارائه می شود. به عبارت دیگر اگر تلفن سیگنال 107 دریافت کند ، 107- می خواند (که برای تلفن ضعیف است). در حالت ایده آل ، شما می خواهید تلفن خود را بین -50 و -80 بخوانید. هرچه از صفر جلوتر بروید ، سیگنال شما ضعیف تر خواهد شد.
حداقل قدرت سیگنال مورد نیاز برای گفتگو و انتقال داده.
حداقل قدرت سیگنال مورد نیاز برای برگزاری مکالمه و تبادل داده از طریق شبکه تلفن همراه چقدر است؟ اگرچه برای انجام مکالمه تلفن همراه (-ddd -100) به اندازه مورد نیاز نیست ، اما برای انتقال داده با حفظ سرعت 4G یا LTE ، حداقل -100 دسی بل همچنان لازم است. با بدتر شدن قدرت از آن نقطه تا -105 دسی بل ، -110 دسی بل ، -115 دسی بل و حتی -120 دسی بل - سرعت انتقال داده بی سیم به آرامی متوقف می شود.
افزایش قدرت سیگنال
اگر می خواهید قدرت سیگنال تقویت آنتن موبایل ارزان را تقویت کنید ، مهم است که ابتدا بررسی کنید که آیا سیگنال توسط ساختار ساختمان ضعیف شده است (مانند مصالح ساختمانی مانند بتن ، فلز ، سیمهای دیگر و موارد دیگر) ، منطقه که در آن اقامت / کار می کنید (که ممکن است دارای آنتن ، تقویت آنتن موبایل ارزان و تداخل از ساختمانهای مجاور و موارد دیگر باشد) ، یا اگر تلفن در دات نت یا چارچوب خراب باشد. برای بررسی ساختار ساختمان ، ببینید آیا وقتی در خانه یا محل کار خود هستید سیگنال شما افزایش می یابد یا خیر. اگر متوجه شوید که سیگنال در قسمت خارجی بیشتر از فضای داخلی است ، پس یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه می تواند برای خانه / محل کار شما مناسب باشد تا دسی بل در تلفن را تقویت کند. با این حال ، اگر متوجه شدید که وقتی داخل یا خارج از ساختمان هستید ، سیگنال در نوسان نیست ، ممکن است برای دریافت سیگنال از یک برج / شبکه فاصله زیادی داشته باشید. در این صورت ، تلفن خود را در مکان های مختلف بررسی کنید تا ببینید آیا اصلا سیگنال تغییر می کند یا خیر. اگر متوجه شوید که بدون توجه به موقعیت شما سیگنال تغییر نمی کند ، ممکن است نرم افزار تلفن شما دچار اشکال شده باشد و ممکن است تلفن به تنظیمات کارخانه سازنده بازنشانی شود. اگر این کار نکرد ، مدار ممکن است آسیب ببیند ، در این صورت شما می خواهید بخواهید و برای دریافت بهترین سیگنال ، باید تلفن را تعویض کنید.
به خاطر داشته باشید که قدرت سیگنال شما قدرت WI-FI شما نیست. بله ، شما می توانید با حذف مکالمات قطع شده و بهینه سازی عملکرد تلفن ، سرعت بارگذاری و بارگیری را در تلفن خود افزایش دهید ، اما اگر Wi-Fi کم است ، باید از تقویت کننده Wi-Fi استفاده کنید یا همه چیز را دریافت کنید در یک تقویت کننده برای تلفن شما. علاوه بر این ، شما باید فضایی را که باید در آن افزایش دهید محاسبه کنید. اگر فضای شما کمتر از 5000 فوت باشد ، تقویت کننده شخصی خانه مناسب است. هر چیزی بیش از 7500 فوت مربع ممکن است به چندین تقویت کننده یا تقویت کننده نیاز داشته باشد یا نیاز به تقویت کننده تجاری داشته باشد.
برای یافتن دقیقتر DB تلفن خود به کمک نیاز دارید؟ از ما بپرس.
ابزاری به نام "متر سیگنال" وجود دارد که می تواند بررسی dB را در هر نقطه به راحتی کنترل کند. یا برای دیدن نحوه کار به فیلم زیر مراجعه کنید. دانستن عملکردهای داخلی و خارجی تلفن برای داشتن بهترین عملکرد تلفن مهم است. با این حال ، ما درک می کنیم که ممکن است در مورد چگونگی تقویت سیگنال تلفن همراه خود سوالاتی داشته باشید. Mobilerepeater.ir می خواهد به شما کمک کند تا این سوالات را برطرف کنید. می توانید با مراجعه به وب سایت و ارسال نامه الکترونیکی به ما ، یا مستقیماً از طریق خط تلفن ما با ما تماس بگیرید. در صورت نیاز به خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه ، تیم متخصص ما می توانند به شما در یافتن تقویت کننده سیگنال تلفن همراه کمک کنند که نیازهای شما را برآورده کند مانند نیاز به فضای شما ، سازگاری تلفن و بهترین مدل برای کارکردن تلفن شما (صرف نظر از چه یک گوشی IOS اپل باشد یا یک گوشی اندرویدی) با قوی ترین دسی بل ممکن.

DB Gain یا Decibel Gain در تقویت آنتن موبایل چیست؟

دسی بل یا فرم کوتاه آن ، "DB" روشی برای اندازه گیری است که با استفاده از آن می توانیم سیگنال فرکانس رادیویی تلفن همراه یا رایانه لوحی متصل به تلفن همراه شما را اندازه گیری کنیم. دسیبل گین یا DB Gain معیاری برای افزایش آن سیگنال RF به دستگاه تلفن همراه است.
سیگنال سلول عدد منفی یعنی چه؟
عدد منفی همانند سیگنال سلولی بیانگر قدرت سیگنال در دسی بل است. برای دیدن وضعیت فعلی Dbs (یا دسی بل) در تلفن بی سیم ، به تنظیمات بروید و سپس به دنبال قدرت سیگنال بگردید. استقبال بهینه عالی مانند دستگاه موبایلی که در کنار برج سلولی قرار دارد ، 50 Dbs خواهد داشت در حالی که "منطقه مرده" در حدود 110 Db خواهد بود. در رابطه با تقویت کننده های سیگنال ، یک توضیح ساده از افزایش db این است که مقدار بهره نشان دهنده سطح نسبی تقویت انتن موبایل است که توانایی تهیه توسط تقویت کننده و / یا آنتن را دارد.
تقویت کننده ای با مقدار سود بیشتر سیگنال و / یا منطقه تحت پوشش بیشتری نسبت به تقویت کننده ای با مقدار سود کمتر ارائه می دهد. اندازه گیری سود با استفاده از میله های سیگنال کاملاً دقیق نیست. به عبارت دیگر ، اگر Gain در تلفن همراه حداکثر 60 دسی بل باشد ، آن تلفن پتانسیل کار در سطح اوج را دارد حتی اگر در حال حاضر در حال ثبت نام در یک منطقه مرده با توجه به میله های سیگنال صفر است که نشان می دهد. DB تنها راه واقعی است که در آن مشتری می تواند به طور موثر قدرت سیگنال تلفن خود را اندازه گیری کند.

تقویت کننده های آنتن موبایل مسکونی یا تجاری چگونه کار می کنند؟

همه ما می دانیم که چقدر ناامیدکننده است وقتی فقط چند فوت داخل دفتر یا خانه خود قدم می گذارید و ناگهان پذیرش سلول را از دست می دهید. فاکتورهای زیادی در پذیرش تلفن همراه تأثیرگذار است: ممکن است به این دلیل باشد که در دره ای یا کوهستانی قرار دارید ، دلیل آن هم مصالح ساختمانی خانه شماست ، یا ترکیبی از هر یک از این عوامل است . دلیل آن هرچه باشد ، از دست دادن پذیرش سلول بسیار آزار دهنده است. به جای اینکه در خانه یا محل کار خود حرکت کنید و یا حتی مجبور شوید برای رسیدن به یک سیگنال قابل اعتماد بیرون بروید ، راه حل کامل برای این مشکل یک کیت تقویت آنتن موبایل است.
همانطور که می دانیم تقویت آنتن موبایل اندروید صدا میزان صدا را افزایش می دهند ، تقویت کننده های سلولی از دسی بل برای اندازه گیری افزایش قدرت سیگنال و دامنه در فرکانس تلفن همراه بین کاربر تلفن همراه و تقویت کننده استفاده می کنند. هر چه دسی بل افزایش بیشتری در تقویت کننده تلفن همراه ارائه شود ، سطح بیشتری از پوشش ارائه شده توسط تقویت کننده تلفن همراه ارائه می شود.
از تقویت آنتن موبایل اندروید تجاری برای ساختمانهای اداری تجاری متوسط یا بزرگ استفاده کنید. از تقویت انتن دیجی کالا مسکونی برای دفاتر خانه و آپارتمان های مجرد در ساختمانهای مسکونی استفاده کنید. کیت های 65 دسی بل قابل تنظیم FlexPro ما قادر به افزایش 2G و 3G تا 6000 فوت هستند. همه کیت های ما همراه با تقویت کننده سلول ، منبع تغذیه و کیت نصب و آنتن های داخلی و خارجی است. تمام قطعات برای اطمینان از پوشش قابل اعتماد تلفن همراه طراحی شده اند.
کیت 68 دسی بل ما تا 20،000 فوت فوتبالی را پوشش می دهد و راه حل مناسبی برای یک ساختمان اداری کوچک یا یک خانه بزرگ است ، در حالی که کیت 62 دسی بل ما بین 2000 تا 6000 فوت را پوشش می دهد. ² لطفا توجه داشته باشید که SureCall & Wilson 4G را ارائه می دهد تقویت کننده های LTE و LTE برای هر شرکت بزرگ حمل و نقل ایالات متحده از جمله AT&T ، Verizon ، Sprint و T-Mobile. علاوه بر بهبود صدا ، آنها در دو برابر کردن سرعت بارگیری در مناطقی که پوشش سلول ضعیفی دارند بسیار موفق بوده اند.

چند تلفن و کارت داده به طور همزمان توسط تقویت آنتن موبایل پشتیبانی می شود؟

تقویت آنتن موبایل چند تلفن همراه را تحمل می کند؟ از نظر فنی ، تعداد مشخصی از کاربران همزمان وجود ندارد که از تقویت کننده آنتن موبایل ما بهره مند شوند. تعداد تلفن ها و کارت های داده که می توانند توسط تقویت انتن دیجی کالا  بی سیم ما پشتیبانی شوند ، به قدرت سیگنال تلفن همراه خارج بستگی دارد. هرچه یک سیگنال بیرونی بهتر باشد ، می تواند از پوشش و کاربر بیشتری در محیط داخلی پشتیبانی کند. پاسخ تخمینی تقریبی به این س canال می تواند تعداد "محدود" کاربر باشد ، مانند 4 در صورت ضعیف بودن سیگنال در خارج ، یا اگر سیگنال خارج از ساختمان قوی باشد ("البته در داخل بدون سیگنال ضعیف است" "نامحدود" باشد). در غیر این صورت به یکی از آنها احتیاج ندارید). اگر کسی چیز دیگری می گوید ، آن را با یک دانه نمک بردارید زیرا به هیچ وجه دیگر امکان پذیر نیست.
بعلاوه ، حتی اگر سیگنال قوی باشد و تقویت کننده به درستی متصل باشد ، باید تقسیم Mbps را به دستگاه ها در نظر گرفت. طبق برخی از شرکت های مخابراتی پیشرو در اینترنت و تلفن همراه ، داده ها و مگابیت در ثانیه اختصاص داده شده به چندین دستگاه در یک مودم / تقویت کننده به همان روشی که شخصی که یک پای را به چند قطعه تقسیم می کند ، تأثیر می گذارد. هرچه برشهای بیشتری داشته باشید ، هر شخص کمتر دریافت می کند. به عبارت دیگر ، اگر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه داشته باشید و فقط 3 دستگاه به آن ضربه بزنند ، Mbps بالاتر از 16 نفر خواهد بود (که حداکثر کاربران پیشنهادی برای هر مودم سیگنال است).
آیا به تقویت کننده Wi-Fi نیاز دارید؟
یکی از بهترین عوامل تعیین کننده اینکه آیا تقویت کننده Wi-Fi سرمایه گذاری خوبی است یا نه ، پوشش فای فعلی در فضای شما است. اگر متوجه شوید که مناطق مختلف در محل کار یا خانه شما از نظر وفاداری بی سیم بسیار ضعیف هستند یا اتصال به آن برقرار نمی شود ، پس چنین توسعه دهنده Wi-Fi یک ابزار عالی است. شما را از خرید کابل های اضافی یا تجهیزات گران قیمت شبکه از جمله سوئیچ ها و هاب ها نجات می دهد.
با تقویت کننده Wi-Fi ، پوشش بی سیم فعلی شما افزایش می یابد. در پایان روز ، هنگامی که استقبال در فضای بیشتری از بین می رود ، انتقال نیرو قوی تر خواهد شد. این به افراد بیشتری در اطراف شما این فرصت را می دهد تا از دستگاه های بازی خود لذت ببرند ، بازی های آنلاین انجام دهند یا در بسیاری از مناطق در یک ساختمان یا خانه در پروژه های متصل به اینترنت کار کنند.
توجه داشته باشید که اتصال ضعیف می تواند به دلیل دور بودن روتر در اتاق های خاص یا انسداد ناشی از اشیا or یا سازه های مختلف مانند مبلمان یا دیوارهای ضخیم باشد. آنها در واقع با ایجاد مانع در ایجاد پوشش دخالت می کنند. با تقویت کننده Wi-Fi ، مشکل از بین می رود زیرا انتقال بی سیم از نقطه دسترسی یا روتر گرفته شده و به دستگاه بی سیم منتقل می شود.

سیستم آنتن موبایل خانگی با آنتن داخلی سرخود - تقویت آنتن موبایل خانگی

تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که آنتن خارجی در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد. تقویت کننده آنتن موبایل - تقویت آنتن دهی موبایل
همچنین شما می توانید جهت دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل اندروید به ما ایمیل بزنید. و یا برای دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل اینجا کلیک کنید
لیست قیمت تقویت کننده موبایل را که شامل انواع دستگاه ریپیتر و بوستر موبایل (تک باند ، دوباند و سه باند) ، انواع آنتن (دایرکشنال ، امنی) ، کابل ، کانکتور ، اسپلیتر ، کوپلر و تجهیزات جانبی تقویت کننده امواج موبایل می باشد را از سایت ما دانلود نمایید.
شرکت موبایل ریپیتر ( قویترین سیستم تقویت آنتن موبایل در ایران ) با دارا بودن بیش از 20 مدل دستگاه تقویت آنتن موبایل در فرکانس های متنوع و انجام مراحل تست تخصصی امکان بهرمندی از بالاترین کیفیت تماس و دیتا را با کمترین هزینه برای مشتریان خود جهت افزایش و تقویت امواج موبایل ، تقویت سیگنال موبایل ، تقویت فرکانس موبایل ، تقویت آنتن دهی ایرانسل ، تقویت آنتن موبایل همراه اول ، تقویت آنتن گوشی موبایل فراهم می نماید.

تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن دهی موبایل 09356666620 - 02122216273

یک تکرار کننده اصلی به طور عمده از نویز کم است تقویت کننده، فیلتر باند عبور، تقویت کننده قدرت و فیلترهای دوبلکس سیگنال آنتن Yagi-Uda به هدایت می شود فیلتر Duplex و سپس به سر و صدای کم هدایت می شود ماژول تقویت کننده تقویت کننده صوت کم به عنوان یک ماژول ساخته شده است MGA 31589، Sawfilters و ABA54563. اینها هستند تقویت کننده هایی که مقدار کافی را فراهم می کنند به سیگنال برسند و به فیلتر عبور باند فرستاده می شوند. همه این تقویت کننده ها با تعویض ارائه می شوند اجزاء که شامل خازن ها و سلف ها هستند. پد های خالی برای دریافت مورد نیاز فراهم شده است مقدار سود در هر مرحله. سیگنال از آمپلی فایر کم نور (LNA) ارسال می شود به Filter Band Band که خاصی را انتخاب می کند پهنای باند که در آن سیگنال باید تقویت شود. پهنای باند به عنوان کاربر انتخاب شده است مورد نیاز در سه باند فرکانس (GSM، DCS و 3G). سیگنال مورد نظر به تقویت کننده قدرت فرستاده می شود ماژول این شامل فیلترهای دیدنی، ASL 19w و ABA54563، تقویت کننده که سیگنال را تقویت می کند پهنای باند مورد نیاز تمام تقویت کننده ها هستند ارائه شده با اجزای تعویض مورد نیاز. این سیگنال تقویت شده به فیلتر Duplex که به آن داده می شود فرکانس پایین و بالا را جدا می کند فرکانس ها و به سرور موبایل داده می شود. در هر و هر خازن خازنی 220pf هستند قرار داده شده در مسیر RF برای جلوگیری از ولتاژ DC. هنگام آزمایش از طریق یک تحلیلگر شبکه باید آن را انجام دهید هیچ ولتاژ دی سی ولتاژ 220pf دریافت نمی کند خازن ها در مسیر RF قرار می گیرند. تکرار کننده با منبع تغذیه 5 ولت عرضه می شود. پاسخ فرکانس Uplink و Downlink برای GSM، DCS و 3G در تجزیه و تحلیل شبکه و نتایج بدست آمده در زیر ذکر شده است.


آنتن پچ را در موقعیت عمودی قرار دهید، جایی که سیگنال تقویت شده مورد نیاز است. اطمینان حاصل کنید که آنتن پچ حداقل 2 متر از تقویت کننده ثابت شده است. اطمینان حاصل کنید که کابل های متصل به تقویت کننده یکدیگر را همپوشانی نکنند.


1 ) طول کابل را به حداقل برسانید تا از دست دادن کابل تا حد ممکن جلوگیری شود.
2 ) تقویت کننده را فعال کنید و اگر لازم باشد، کنترل دستی را کنترل کنید.
3 ) در نهایت با توجه به CID، CH & LAC.

شرح مدل دستگاه ریپیتر

MobileRepeater LCD-130 GSM Booster یکی از آخرین پیشرفت های Nikrans است. این تقویت کننده دارای یک LCD است صفحه نمایش مهمترین پارامترهای دستگاه، اعلان های خطا و نصب را نشان می دهد. تقویت کننده با فرکانس 900 مگاهرتز کار می کند و با اکثر موبایل های اروپایی و ایرانی سازگار است ارائه دهندگان مانند Vodafone، سه، SFR، و غیره همچنین می تواند اینترنت 3G را بهبود می بخشد ارائه دهنده محلی تکنولوژی 3G در باند 900 مگاهرتز را پشتیبانی می کند. منطقه پوشش مدل حدود 130 مترمربع (1400 فوت 2) است مناطق کوچک مانند اتاق های جداگانه یا خانه های تابستانی، گاراژها، مغازه ها، کافه ها و غیره

از جمله ویژگی های اصلی Nikrans LCD-130 عبارتند از:

صفحه نمایش ال سی دی : شما می توانید تمام پارامترهای دستگاه و وضعیت کار خود را ببینید. صفحه نمایش هوشمند همچنین راهنمای نصب را نشان می دهد.

حالت صرفه جویی در انرژی : هنگامی که دستگاه استفاده نمی شود، به حالت خواب و صفحه نمایش آن می رود به طور خودکار خاموش می شود

جمع و جور و موثر : اندازه کوچک، سبک وزن و طراحی مدرن این تقویت کننده آن را ایجاد خواهد کرد لوازم جانبی شیک در هر داخلی. صفحه نمایش LCD آن با توجه به روند پیشرفته طراحی شده است

امن و سالم : رعایت CE و RoHS از تقویت کننده ثابت می کند که آن را مضر اعلام نمی کند.

با خرید دستگاه تقویت آنتن موبایل از شرکت موبایل ریپیتر هنگام صحبت در نقاط کور لذت ببرید.02122216273 - 09356666620

فاصله زیادی از دکل

دکل های مخابراتی در سراسر شهرهای ما وجود دارد ، اما هنوز مکان هایی وجود دارد که به دلیل فاصله زیاد از آن ، از پوشش خارج می شوند. دکل های مخابراتی معمولاً در نزدیکی شهر ایجاد می شوند زیرا اتصال با تلفن همراه با كیفیت اولویت اصلی اپراتورهای تلفن همراه است ، در حالی كه مناطق روستایی در صف دوم قرار می گیرند. به همین دلیل است که اگر در حومه شهر زندگی کنید احتمالاً سیگنال یکپارچه ای دریافت خواهید کرد ، اما اگر خانه شما دورتر باشد ، امکان دریافت خدمات قابل اعتماد کاهش می یابد.

منطقه زیرزمینی

می توانید سیگنال خوبی در خانه داشته باشید اما در گاراژ یا اداره ، کافه یا مغازه واقع در زیر زمین می توانید دوباره با مشکلات آنتن  روبرو شوید. این به این دلیل است که نفوذ انتن  به زمین سخت است.

دیوارهای ضخیم و سایر موانع ساخته شده توسط انسان

این امر هم برای مناطق روستایی و هم شهری صدق می کند. همانطور که قبلاً گفته شد دریافت آنتن موبایل  در خارج از شهر همیشه مورد انتظار است اما دلیل آن می تواند نه تنها فاصله از دکل مخابراتی  بلکه ضخامت دیوارهای خانه ای که در آن زندگی می کنید باشد. قلعه در چند طبقه محصور شده با یک حصار تقویت شده ، آماده مبارزه با دریافت ضعیف سیگنال شوید. در شهر می توانید با ساختمانهای بلند مرتبه و آسمان خراش ها محاصره شوید

 موانع طبیعی

زمین به خودی خود می تواند مانعی برای پوشش روان باشد. در زیر زمین ، ما به تپه ها ، کوه ها ، دریا و موانع طبیعی اشاره می کنیم که از طریق آنها سیگنال تلفن همراه نمی تواند باعث شود شما از پوششی دور باشید.
اگر به دنبال راهی برای غلبه بر یکی از مشکلات سیگنال فوق هستید ، پیشنهاد می کنیم از دستگاه تقویت آنتن موبایل استفاده کنید.

 

 
 

HikaShop Cart Module

سبد خرید خالي مي باشد