آیا به تقویت کننده آنتن موبایل احتیاج دارم؟

آیا به تقویت کننده آنتن موبایل احتیاج دارم و آیا برای شرایط من مفید است؟

چگونه می فهمید که به تقویت کننده آنتن موبایل نیاز دارید؟

با پرسیدن سوالات زیر می توانید به راحتی تشخیص دهید که تقویت کننده تلفن همراه به شما در دریافت بهتر و سیگنال قوی تر کمک می کند:
آیا در داخل یک ساختمان هستم ، آیا با قطع ارتباط ، قطع تماس یا کیفیت صوتی تماس ضعیف یا اینکه ایمیل ، متن و پست صوتی فقط چند ساعت پس از ارسال ظاهر می شوند ، مشکلی دارم؟
آیا وقتی به بیرون می روم مشکلاتی که در بالا مشخص شد از بین می روند یا بهبود می یابند؟
اگر به هر دو سوال بالا “بله” پاسخ دهید ، یک تقویت انتن دیجی کالاسلول احتمالاً باعث بهبود پوشش سیگنال در خانه یا محل کار شما می شود.
یک سیستم تقویت کننده آنتن اساسی از چهار جز تشکیل شده است:
یک آنتن خارجی (لگاریتمی) برای دریافت سیگنال از دکل.
دستگاه تقویت آنتن موبایل برای تقویت سیگنال.
یک آنتن داخلی (پج پنل) برای پخش سیگنال تقویت شده.
کابل کواکسیال برای اتصال سه جز.
برای اینکه بفهمید تقویت انتن دیجی کالابرای شرایط شما مناسب است ، سعی کنید در خارج از کشور تماس بگیرید. اگر اتصال به دلیل ضعیف بودن سیگنال امکان پذیر نیست ، به مکان دیگری خارج بروید.
هنگامی که مکانی را پیدا کردید که می توانید با موفقیت تماس بگیرید ، آنتن لگاریتمی باید در همان مکان ، در آن سمت ساختمان قرار گیرد. اگر امکان برقراری تماس در فضای باز وجود دارد ، این احتمال وجود دارد که سیگنال به اندازه کافی قوی باشد که تقویت آنتن موبایل ارزان را تقویت کند تا بتواند از آن در داخل ساختمان استفاده شود.

چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم که دستگاه تقویت آنتن موبایل به شما کمک می کند؟

اگر سیگنال در آدرس شما در “آزمایش قدرت سیگنال تلفنی” شرکت مخابراتی شما بسیار ضعیف باشد تا بتواند با تقویت کننده تقویت شود ، در این صورت تقویت کننده سیگنال کمکی نخواهد کرد. بنابراین ، علاوه بر آزمون فوق ، می توانید با تیم پشتیبانی فنی ارائه دهنده خدمات خود نیز تماس بگیرید و ممکن است آنها بتوانند آزمایش قدرت سیگنال از راه دور را انجام دهند. این ممکن است در MVNO امکان پذیر نباشد زیرا ممکن است به ابزار مورد نیاز برای انجام چنین آزمایشی دسترسی نداشته باشند. هر تیم پشتیبانی فنی سطح بالا در Verizon ، T-Mobile ، Sprint و AT&T باید بتوانند این تست را از طریق تلفن انجام دهند (حضور فیزیکی Carrier tv لازم نیست) و به شما راهنمایی می کند که آیا تقویت آنتن موبایل ارزان سلول به وضعیت شما کمک می کند یا خیر. .
بگذارید برای اطمینان از اینکه آیا تقویت کننده به رفع مشکل کمک می کند ، به ما تکنیکال را ارائه دهیم.
یک دستگاه تقویت آنتن موبایل سیگنال خارجی را می گیرد ، آن را تقویت می کند و سپس در داخل پخش می کند. با این حال ، برای تقویت و ارسال آن به داخل ، به برخی از سیگنال ها نیاز دارد. خارج از بهترین نقطه سیگنال به حداقل 1+ SINR (نسبت سیگنال به نویز) نیاز دارد اما در حالت ایده آل در محدوده + 2-4 است. علاوه بر این ، RSRP باید بهتر از -110 dBm (3G) یا -120 dBm (4G) باشد تا مطمئن شوید تقویت کننده به طور م effectivelyثر کار می کند.
بنابراین ، برای کمک به هر دستگاه تقویت کننده ، قدرت سیگنال خارجی باید حداقل -110dBm (3G) یا -120dBm (4G) باشد یا باید یک دید مشخص از یک دکل مخابراتی  وجود داشته باشد که در بیست مایلی خانه شما قرار دارد / ساختمان. لطفاً قبل از سفارش سطح سیگنال خارج را در دسی بل بررسی کنید. تصاویر مربع ذکر شده در لیست تقویت کننده سیگنال بر اساس سیگنال خوب در خارج است. در صورت ضعیف تر بودن ، مساحت مربع افزایش یافته به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود.
چگونه قدرت تقویت آنتن موبایل اندروید را بر حسب دسی بل بر روی تلفن همراه خود اندازه گیری کنیم؟
راهنمای دانش فنی برای کاربران IOS اپل و کاربران اندروید.
اگر می خواهید یک بررسی تشخیصی برای دریافت ضعیف تلفن همراه انجام دهید یا اگر می خواهید قدرت سیگنال تلفن همراه خود را به طور دقیق بدانید ، پس باید تلفن را برای خواندن dB تنظیم کنید زیرا لازم است قدرت DB دسی بل را بررسی کنید از درجه dBm سیگنال.
مطمئناً ، می توانید به میله ها نگاه کنید و نشانگر میزان یا ضعف ورودی و خروجی خود را دریافت کنید ، اما این نشانگر تصویری خیلی مشخص نیست و مستلزم تغییر با کوچکترین تغییر موقعیت تلفن ها است. علاوه بر این ، در زمان واقعی به روز نمی شود.
بنابراین ، ممکن است متوجه 2 ، 3 ، 4 و حتی 5 نوار شوید اما نمی توانید تماس بگیرید. یا ممکن است 1 نوار ، یا حتی هیچ نوار / بدون پیام خدماتی را مشاهده کنید ، اما هنوز هم می توانید یک تماس برقرار کنید. قرار گرفتن در نقشه پوشش شرکت مخابراتی شما نیز تضمینی برای اتصال تلفن همراه نیست.
این همچنین به شما کمک می کند بفهمید تقویت آنتن موبایل اندرویدکه نصب کرده اید کار می کند یا نه؟ لطفاً قبل از بازگرداندن کیت نصب شده خود با فرض کار نکردن ، قدرت سیگنال را با قرار دادن تلفن خود در حالت تست میدانی بررسی کرده و یا تماس بگیرید و از پیشرفت آن مطلع شوید. ممکن است خوب کار کند ، اما ممکن است نوارهای سیگنال شما منعکس کننده بهبود قدرت سیگنال نباشد.
روشهایی که در زیر ارائه خواهیم داد فقط قدرت سیگنال شرکت مخابراتی ارائه دهنده خدمات به تلفن شما را نشان می دهد. اگر شما نیاز دارید که از قدرت سیگنال در حال ضربه زدن به تلفن خود مطلع شوید ، به یک سیگنال سنج نیاز دارید.

سیگنال سلول عدد منفی یعنی چه؟
عدد منفی همانند سیگنال سلولی بیانگر قدرت سیگنال در دسی بل است.
چرا دسی بل مهم است؟
اگر فکر می کنید دسی بل بر روی تلفن به عنوان اطلاعات دقیق برای به دست آوردن بهترین سیگنال است ، در این صورت خواهید فهمید که واقعا میله ها برای درک نحوه کارکرد تلفن شما زائد است. به عنوان مثال: اگر یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه خریداری کنید که ادعا می کند می تواند دسی بل تلفن های شما را تا 50 امتیاز افزایش دهد ، اما قدرت سیگنال شما در -157 است ، سیگنال شما هنوز ضعیف خواهد بود. با این حال ، اگر تلفن شما در -100 است و شما همان تقویت کننده را دریافت می کنید ، یک سیگنال بسیار قوی دریافت خواهید کرد (علاوه بر این ، تلفن هرگز چیزی بالاتر از -50 را در تلفن نشان نمی دهد).
قدرت سیگنال سلولی در دسی بل (دسی بل) اندازه گیری می شود و به طور معمول از -50 دسی بل تا -110 دسی بل است.
مقیاس dB لگاریتمی است. این بدان معناست که هر 3 دسی بل افزایش ، قدرت را دو برابر می کند. به عنوان مثال ، -67 دسی بل دو برابر قدرت -70 دسی بل است.
هر 6 دسی بل تقریباً فاصله پوشش از آنتن (یا برج سلول) را دو برابر می کند.
مقیاس قدرت سیگنال در دسی بل:
نمودار اینفوگرافیک قدرت سیگنال
لطفا توجه داشته باشید که نمودار قدرت سیگنال بالای 3G نزدیک است ، اما برای 4G / LTE یکسان نیست

قدرت سیگنال تلفن همراه خوب (3G و 4G) چیست؟

واریانس شبکه 3G یا 4G در اندازه گیری قدرت سیگنال
به طور خلاصه ، چگونه می توان تلفن خود را در حالت تست میدانی قرار داد تا قدرت سیگنال را در دسی بل اندازه گیری کند؟
نحوه ورود به حالت تست درست برای آیفون هایی که iOS 11 را اجرا نمی کنند:
وارد تنظیمات / WiFi / WiFi خاموش شوید.
iOS خود را بررسی کنید و:
برای iOS 9.3 و بالاتر به تنظیمات> تلفن همراه> گزینه های داده تلفن همراه> فعال کردن LTE> خاموش کردن LTE بروید.
برای iOS 9.2 و نسخه های قبلی تنظیمات> تلفن همراه> فعال کردن LTE> خاموش کردن LTE.
با * 3001 # 12345 # * تماس تلفنی برقرار کرده و تماس را فشار دهید.
نحوه ورود به حالت تست درست برای آیفون های دارای iOS 11:
وارد تنظیمات / WiFi / WiFi خاموش شوید. iOS خود را بررسی کنید و:
برای iOS 11 و بالاتر به تنظیمات / تلفن همراه / گزینه های داده تلفن همراه / فعال کردن LTE / خاموش کردن LTE بروید.
با * 3001 # 12345 # * تماس تلفنی برقرار کرده و تماس را فشار دهید.
Serving Cell Measurements را انتخاب کرده و به مورد برتر با عنوان Measured RSSI مراجعه کنید.
نحوه ورود به حالت تست درست برای آندروید
تنظیمات> گزینه های بیشتر یا تنظیمات بیشتر.
روی درباره تلفن> شبکه های تلفن همراه> قدرت سیگنال ضربه بزنید
در زیر قدرت سیگنال ، خواندن dB خود را مشاهده خواهید کرد. اگر آن را در آنجا مشاهده نکنید ، آن را در زیر نوع شبکه یا وضعیت سیم کارت مشاهده خواهید کرد.
دستورالعمل های دقیق:
برای IOS تلفنهای IOS.
بیان این نکته ضروری است که برای یافتن قدرت سیگنال نباید تلفن خود را فرار از زندان کنید. بله ، شما باید به پرونده های مخفی موجود در تلفن خود بروید ، اما بدون نیاز به دستکاری در پرونده های مهم یا چارچوب واقعی تلفن ، این کار را می توان انجام داد. شما باید مجوزهای سرپرست را در تلفن داشته باشید (که فقط به این معنی است که شما پاس را می دانید)
اگر آن تدابیر امنیتی را در iPhone فعال کرده اید ، به برنامه های ایمن دسترسی خواهید داشت). برای یافتن دسی بل در تلفن خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:
مکانی را پیدا کنید که بتوانید تماس بگیرید. اگر در منطقه مرده هستید ، ممکن است این روش جواب ندهد. برای دسترسی به اطلاعات لازم است حداقل یک نوار معادل داشته باشید زیرا مجبور به برقراری تماس هستید (در غیر این صورت ، سایر گزینه های ذکر شده در زیر را امتحان کنید). برای موقعیت هایی که از داده های خود استفاده کرده اید یا برای مکان هایی که سیگنال وجود ندارد ، ممکن است لازم باشد از فردی که تلفن ساخت و مدل مشابه شما را دارد به داده های قدرت سیگنال دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال از تلفن 4G برای یافتن اطلاعات موجود در DB تلفن 2G یا 3G استفاده نکنید. داده ها یکسان نخواهند بود زیرا تلفنها سیگنالهایی را که قادر به تشخیص چنین تلفنهای 3G هستند می توانند سیگنالهای 3G را تشخیص دهند در حالی که تلفنهای 4G سیگنالهای 3G و 4G را تشخیص می دهند.
با * 3001 # 12345 # * تماس بگیرید (سپس روی دکمه تماس / ارسال ضربه بزنید) – ممکن است لازم باشد قبل از اینکه با شماره تماس بگیرید ، ورود به سیستم را وارد کنید یا ممکن است لازم نباشد ، زیرا این به مدل تلفن و نحوه تنظیم تلفن شما بستگی دارد ارسال و دریافت تماس بگیرید. اگر یک روش جواب نداد ، روش شماره گیری پیشنهادی را با شماره گیری بدون ستاره امتحان کنید. اگر هیچ یک از روش های اعداد توالی همانطور که در بالا گفته شد کار نمی کند ، نسخه شما به چند مرحله دیگر احتیاج دارد: با انجام کار در بالا ، گزینه ضربه زدن روی “LTE” را مشاهده خواهید کرد. سپس بر روی “خدمت به سلول ها” ضربه بزنید. سپس به دنبال “rsrp0” و قدرت سیگنال مربوطه بگردید. “rsrp0” برج اصلی تلفن همراه متصل به تلفن شما است. “rsrp1” نزدیکترین بعدی با قوی ترین اتصال است. هر دو بسته به فاصله ، تداخل و سایر اقدامات قدرت سلولی خاص خود را دارند. FYI، RSRP مخفف Reference Signal Received Power با دامنه ای از -45dbm (خوب) تا -140dbm (بد) است. این یک تنوع از اندازه گیری RSSI است. از دیگر اندازه گیری های نشان داده شده ، شما همچنین می توانید اندازه گیری RSRQ را ببینید که مخفف Reference Signal Received Quality با دامنه ای از -40dB (بد) تا -3dB (خوب) و SINR است که مخفف Signal to Noise Ratio (مشتق شده از سیگنال مورد نظر تقسیم بر نویز ناخواسته ) که می تواند به عنوان مثال ، +6 (خوب) یا -2 (ضعیف) باشد – اما ما در مورد کسانی که در پست وبلاگ دیگری با جزئیات تمام کلمات اختصاری مربوط به سیگنال صحبت می کنیم صحبت می کنیم تا از خارج از موضوع خارج شوید. اگر همه گزینه های ذکر شده در بالا کار نمی کنند ، متأسفانه ، این روش های “حالت آزمایش درست” برای تشخیص سیگنال در دسی بل ، ممکن است برای نسخه / مدل آیفون شما در دسترس نباشد (معمولاً تلفن های بین المللی که برای تشخیص دریافت حامل به کدهای جایگزین نیاز دارند). در این شرایط ، یک برنامه آزمایش سیگنال را از برنامه Apple بارگیری کنید. فروشگاه اطمینان حاصل شود که اطلاعات را بر حسب دسی بل خوانده و ارائه می دهد (مراقب باشید زیرا برخی از این برنامه ها رایگان نیستند).
بر روی میله ها ضربه بزنید تا آنها را به اعداد تغییر دهید – اگر مقدار عددی را در گوشه بالا سمت چپ که معمولاً “میله ها” را می بینید مشاهده نمی کنید. هنگامی که شماره را می گیرید ، به آزمایش میدان قدرت سیگنال دسترسی پیدا می کند. به طور پیش فرض ، در بالا سمت چپ میله هایی نشان داده می شود (مشابه آنچه با آن آشنا هستید). وقتی روی میله ها ضربه بزنید ، به یک عدد تغییر می کند. در این مرحله می توانید آن شماره را یادداشت کنید ، یا اگر می خواهید این ویژگی را دائماً روی تلفن داشته باشید ، می توانید آزمایش را ادامه دهید. توصیه می شود این ویژگی را حفظ کنید زیرا در صورت تمایل به دانستن این ویژگی خاص دستگاه ، در آینده به کارتان خواهد آمد. باز هم می توانید از میله های تلفن کمی اطلاعات کسب کنید ، اما این فقط یک مرجع بصری است و خاص نیست ، خصوصاً اگر می خواهید از یک تقویت کننده سیگنال برای بهینه سازی عملکرد تلفن و قدرت سیگنال آن استفاده کنید. با لمس “منو” در اکثر تلفن ها ، این “حالت آزمایش درست” خاموش می شود و عملکردهای Apple iPhone شما عادی می شود.
برای خاموش شدن صفحه به اسلاید بروید. دکمه خاموش کردن را فقط نگه دارید تا دکمه اسلاید برای خاموش شدن را ببینید. دستگاه را کاملاً خاموش نکنید. هنگامی که به این صفحه می رسید ، دکمه صفحه اصلی را فشار دهید و سپس روی میله ها ضربه بزنید تا قرائت دسی بل از قدرت سیگنال را ببینید. اگر به طور تصادفی دستگاه را خاموش کردید ، نگران نباشید. همچنان باید برنامه روی تلفن اعمال شود. با این وجود ، اگر متوجه شدید که اطلاعات در سمت چپ بالای تلفن به صورت دلخواه نشان داده نمی شوند ، مراحل یک تا سه را تکرار کنید.

چرا خواندن من منفی است؟

نگران نباشید ، اگر می بینید که در جلوی دسی بل علامت وجود دارد ، تلفن شما مشکلی ندارد. این فقط روشی است که اطلاعات در آن ارائه می شود. به عبارت دیگر اگر تلفن سیگنال 107 دریافت کند ، 107- می خواند (که برای تلفن ضعیف است). در حالت ایده آل ، شما می خواهید تلفن خود را بین -50 و -80 بخوانید. هرچه از صفر جلوتر بروید ، سیگنال شما ضعیف تر خواهد شد.
حداقل قدرت سیگنال مورد نیاز برای گفتگو و انتقال داده.
حداقل قدرت سیگنال مورد نیاز برای برگزاری مکالمه و تبادل داده از طریق شبکه تلفن همراه چقدر است؟ اگرچه برای انجام مکالمه تلفن همراه (-ddd -100) به اندازه مورد نیاز نیست ، اما برای انتقال داده با حفظ سرعت 4G یا LTE ، حداقل -100 دسی بل همچنان لازم است. با بدتر شدن قدرت از آن نقطه تا -105 دسی بل ، -110 دسی بل ، -115 دسی بل و حتی -120 دسی بل – سرعت انتقال داده بی سیم به آرامی متوقف می شود.
افزایش قدرت سیگنال
اگر می خواهید قدرت سیگنال تقویت آنتن موبایل ارزان را تقویت کنید ، مهم است که ابتدا بررسی کنید که آیا سیگنال توسط ساختار ساختمان ضعیف شده است (مانند مصالح ساختمانی مانند بتن ، فلز ، سیمهای دیگر و موارد دیگر) ، منطقه که در آن اقامت / کار می کنید (که ممکن است دارای آنتن ، تقویت آنتن موبایل ارزان و تداخل از ساختمانهای مجاور و موارد دیگر باشد) ، یا اگر تلفن در دات نت یا چارچوب خراب باشد. برای بررسی ساختار ساختمان ، ببینید آیا وقتی در خانه یا محل کار خود هستید سیگنال شما افزایش می یابد یا خیر. اگر متوجه شوید که سیگنال در قسمت خارجی بیشتر از فضای داخلی است ، پس یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه می تواند برای خانه / محل کار شما مناسب باشد تا دسی بل در تلفن را تقویت کند. با این حال ، اگر متوجه شدید که وقتی داخل یا خارج از ساختمان هستید ، سیگنال در نوسان نیست ، ممکن است برای دریافت سیگنال از یک برج / شبکه فاصله زیادی داشته باشید. در این صورت ، تلفن خود را در مکان های مختلف بررسی کنید تا ببینید آیا اصلا سیگنال تغییر می کند یا خیر. اگر متوجه شوید که بدون توجه به موقعیت شما سیگنال تغییر نمی کند ، ممکن است نرم افزار تلفن شما دچار اشکال شده باشد و ممکن است تلفن به تنظیمات کارخانه سازنده بازنشانی شود. اگر این کار نکرد ، مدار ممکن است آسیب ببیند ، در این صورت شما می خواهید بخواهید و برای دریافت بهترین سیگنال ، باید تلفن را تعویض کنید.
به خاطر داشته باشید که قدرت سیگنال شما قدرت WI-FI شما نیست. بله ، شما می توانید با حذف مکالمات قطع شده و بهینه سازی عملکرد تلفن ، سرعت بارگذاری و بارگیری را در تلفن خود افزایش دهید ، اما اگر Wi-Fi کم است ، باید از تقویت کننده Wi-Fi استفاده کنید یا همه چیز را دریافت کنید در یک تقویت کننده برای تلفن شما. علاوه بر این ، شما باید فضایی را که باید در آن افزایش دهید محاسبه کنید. اگر فضای شما کمتر از 5000 فوت باشد ، تقویت کننده شخصی خانه مناسب است. هر چیزی بیش از 7500 فوت مربع ممکن است به چندین تقویت کننده یا تقویت کننده نیاز داشته باشد یا نیاز به تقویت کننده تجاری داشته باشد.
برای یافتن دقیقتر DB تلفن خود به کمک نیاز دارید؟ از ما بپرس.
ابزاری به نام “متر سیگنال” وجود دارد که می تواند بررسی dB را در هر نقطه به راحتی کنترل کند. یا برای دیدن نحوه کار به فیلم زیر مراجعه کنید. دانستن عملکردهای داخلی و خارجی تلفن برای داشتن بهترین عملکرد تلفن مهم است. با این حال ، ما درک می کنیم که ممکن است در مورد چگونگی تقویت سیگنال تلفن همراه خود سوالاتی داشته باشید. Mobilerepeater.ir می خواهد به شما کمک کند تا این سوالات را برطرف کنید. می توانید با مراجعه به وب سایت و ارسال نامه الکترونیکی به ما ، یا مستقیماً از طریق خط تلفن ما با ما تماس بگیرید. در صورت نیاز به خرید تقویت کننده سیگنال تلفن همراه ، تیم متخصص ما می توانند به شما در یافتن تقویت کننده سیگنال تلفن همراه کمک کنند که نیازهای شما را برآورده کند مانند نیاز به فضای شما ، سازگاری تلفن و بهترین مدل برای کارکردن تلفن شما (صرف نظر از چه یک گوشی IOS اپل باشد یا یک گوشی اندرویدی) با قوی ترین دسی بل ممکن.

DB Gain یا Decibel Gain در تقویت آنتن موبایل چیست؟

دسی بل یا فرم کوتاه آن ، “DB” روشی برای اندازه گیری است که با استفاده از آن می توانیم سیگنال فرکانس رادیویی تلفن همراه یا رایانه لوحی متصل به تلفن همراه شما را اندازه گیری کنیم. دسیبل گین یا DB Gain معیاری برای افزایش آن سیگنال RF به دستگاه تلفن همراه است.
سیگنال سلول عدد منفی یعنی چه؟
عدد منفی همانند سیگنال سلولی بیانگر قدرت سیگنال در دسی بل است. برای دیدن وضعیت فعلی Dbs (یا دسی بل) در تلفن بی سیم ، به تنظیمات بروید و سپس به دنبال قدرت سیگنال بگردید. استقبال بهینه عالی مانند دستگاه موبایلی که در کنار برج سلولی قرار دارد ، 50 Dbs خواهد داشت در حالی که “منطقه مرده” در حدود 110 Db خواهد بود. در رابطه با تقویت کننده های سیگنال ، یک توضیح ساده از افزایش db این است که مقدار بهره نشان دهنده سطح نسبی تقویت انتن موبایل است که توانایی تهیه توسط تقویت کننده و / یا آنتن را دارد.
تقویت کننده ای با مقدار سود بیشتر سیگنال و / یا منطقه تحت پوشش بیشتری نسبت به تقویت کننده ای با مقدار سود کمتر ارائه می دهد. اندازه گیری سود با استفاده از میله های سیگنال کاملاً دقیق نیست. به عبارت دیگر ، اگر Gain در تلفن همراه حداکثر 60 دسی بل باشد ، آن تلفن پتانسیل کار در سطح اوج را دارد حتی اگر در حال حاضر در حال ثبت نام در یک منطقه مرده با توجه به میله های سیگنال صفر است که نشان می دهد. DB تنها راه واقعی است که در آن مشتری می تواند به طور موثر قدرت سیگنال تلفن خود را اندازه گیری کند.

تقویت کننده های آنتن موبایل مسکونی یا تجاری چگونه کار می کنند؟

همه ما می دانیم که چقدر ناامیدکننده است وقتی فقط چند فوت داخل دفتر یا خانه خود قدم می گذارید و ناگهان پذیرش سلول را از دست می دهید. فاکتورهای زیادی در پذیرش تلفن همراه تأثیرگذار است: ممکن است به این دلیل باشد که در دره ای یا کوهستانی قرار دارید ، دلیل آن هم مصالح ساختمانی خانه شماست ، یا ترکیبی از هر یک از این عوامل است . دلیل آن هرچه باشد ، از دست دادن پذیرش سلول بسیار آزار دهنده است. به جای اینکه در خانه یا محل کار خود حرکت کنید و یا حتی مجبور شوید برای رسیدن به یک سیگنال قابل اعتماد بیرون بروید ، راه حل کامل برای این مشکل یک کیت تقویت آنتن موبایل است.
همانطور که می دانیم تقویت آنتن موبایل اندروید صدا میزان صدا را افزایش می دهند ، تقویت کننده های سلولی از دسی بل برای اندازه گیری افزایش قدرت سیگنال و دامنه در فرکانس تلفن همراه بین کاربر تلفن همراه و تقویت کننده استفاده می کنند. هر چه دسی بل افزایش بیشتری در تقویت کننده تلفن همراه ارائه شود ، سطح بیشتری از پوشش ارائه شده توسط تقویت کننده تلفن همراه ارائه می شود.
از تقویت آنتن موبایل اندروید تجاری برای ساختمانهای اداری تجاری متوسط یا بزرگ استفاده کنید. از تقویت انتن دیجی کالا مسکونی برای دفاتر خانه و آپارتمان های مجرد در ساختمانهای مسکونی استفاده کنید. کیت های 65 دسی بل قابل تنظیم FlexPro ما قادر به افزایش 2G و 3G تا 6000 فوت هستند. همه کیت های ما همراه با تقویت کننده سلول ، منبع تغذیه و کیت نصب و آنتن های داخلی و خارجی است. تمام قطعات برای اطمینان از پوشش قابل اعتماد تلفن همراه طراحی شده اند.
کیت 68 دسی بل ما تا 20،000 فوت فوتبالی را پوشش می دهد و راه حل مناسبی برای یک ساختمان اداری کوچک یا یک خانه بزرگ است ، در حالی که کیت 62 دسی بل ما بین 2000 تا 6000 فوت را پوشش می دهد. ² لطفا توجه داشته باشید که SureCall & Wilson 4G را ارائه می دهد تقویت کننده های LTE و LTE برای هر شرکت بزرگ حمل و نقل ایالات متحده از جمله AT&T ، Verizon ، Sprint و T-Mobile. علاوه بر بهبود صدا ، آنها در دو برابر کردن سرعت بارگیری در مناطقی که پوشش سلول ضعیفی دارند بسیار موفق بوده اند.

چند تلفن و کارت داده به طور همزمان توسط تقویت آنتن موبایل پشتیبانی می شود؟

تقویت آنتن موبایل چند تلفن همراه را تحمل می کند؟ از نظر فنی ، تعداد مشخصی از کاربران همزمان وجود ندارد که از تقویت کننده آنتن موبایل ما بهره مند شوند. تعداد تلفن ها و کارت های داده که می توانند توسط تقویت انتن دیجی کالا  بی سیم ما پشتیبانی شوند ، به قدرت سیگنال تلفن همراه خارج بستگی دارد. هرچه یک سیگنال بیرونی بهتر باشد ، می تواند از پوشش و کاربر بیشتری در محیط داخلی پشتیبانی کند. پاسخ تخمینی تقریبی به این س canال می تواند تعداد “محدود” کاربر باشد ، مانند 4 در صورت ضعیف بودن سیگنال در خارج ، یا اگر سیگنال خارج از ساختمان قوی باشد (“البته در داخل بدون سیگنال ضعیف است” “نامحدود” باشد). در غیر این صورت به یکی از آنها احتیاج ندارید). اگر کسی چیز دیگری می گوید ، آن را با یک دانه نمک بردارید زیرا به هیچ وجه دیگر امکان پذیر نیست.
بعلاوه ، حتی اگر سیگنال قوی باشد و تقویت کننده به درستی متصل باشد ، باید تقسیم Mbps را به دستگاه ها در نظر گرفت. طبق برخی از شرکت های مخابراتی پیشرو در اینترنت و تلفن همراه ، داده ها و مگابیت در ثانیه اختصاص داده شده به چندین دستگاه در یک مودم / تقویت کننده به همان روشی که شخصی که یک پای را به چند قطعه تقسیم می کند ، تأثیر می گذارد. هرچه برشهای بیشتری داشته باشید ، هر شخص کمتر دریافت می کند. به عبارت دیگر ، اگر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه داشته باشید و فقط 3 دستگاه به آن ضربه بزنند ، Mbps بالاتر از 16 نفر خواهد بود (که حداکثر کاربران پیشنهادی برای هر مودم سیگنال است).
آیا به تقویت کننده Wi-Fi نیاز دارید؟
یکی از بهترین عوامل تعیین کننده اینکه آیا تقویت کننده Wi-Fi سرمایه گذاری خوبی است یا نه ، پوشش فای فعلی در فضای شما است. اگر متوجه شوید که مناطق مختلف در محل کار یا خانه شما از نظر وفاداری بی سیم بسیار ضعیف هستند یا اتصال به آن برقرار نمی شود ، پس چنین توسعه دهنده Wi-Fi یک ابزار عالی است. شما را از خرید کابل های اضافی یا تجهیزات گران قیمت شبکه از جمله سوئیچ ها و هاب ها نجات می دهد.
با تقویت کننده Wi-Fi ، پوشش بی سیم فعلی شما افزایش می یابد. در پایان روز ، هنگامی که استقبال در فضای بیشتری از بین می رود ، انتقال نیرو قوی تر خواهد شد. این به افراد بیشتری در اطراف شما این فرصت را می دهد تا از دستگاه های بازی خود لذت ببرند ، بازی های آنلاین انجام دهند یا در بسیاری از مناطق در یک ساختمان یا خانه در پروژه های متصل به اینترنت کار کنند.
توجه داشته باشید که اتصال ضعیف می تواند به دلیل دور بودن روتر در اتاق های خاص یا انسداد ناشی از اشیا or یا سازه های مختلف مانند مبلمان یا دیوارهای ضخیم باشد. آنها در واقع با ایجاد مانع در ایجاد پوشش دخالت می کنند. با تقویت کننده Wi-Fi ، مشکل از بین می رود زیرا انتقال بی سیم از نقطه دسترسی یا روتر گرفته شده و به دستگاه بی سیم منتقل می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع