دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل

سیستم آنتن موبایل خانگی با آنتن داخلی سرخود – تقویت آنتن موبایل خانگی

تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که آنتن خارجی در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد. تقویت کننده آنتن موبایل – تقویت آنتن دهی موبایل
همچنین شما می توانید جهت دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل اندروید به ما ایمیل بزنید. و یا برای دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل اینجا کلیک کنید
لیست قیمت تقویت کننده موبایل را که شامل انواع دستگاه ریپیتر و بوستر موبایل (تک باند ، دوباند و سه باند) ، انواع آنتن (دایرکشنال ، امنی) ، کابل ، کانکتور ، اسپلیتر ، کوپلر و تجهیزات جانبی تقویت کننده امواج موبایل می باشد را از سایت ما دانلود نمایید.
شرکت موبایل ریپیتر ( قویترین سیستم تقویت آنتن موبایل در ایران ) با دارا بودن بیش از 20 مدل دستگاه تقویت آنتن موبایل در فرکانس های متنوع و انجام مراحل تست تخصصی امکان بهرمندی از بالاترین کیفیت تماس و دیتا را با کمترین هزینه برای مشتریان خود جهت افزایش و تقویت امواج موبایل ، تقویت سیگنال موبایل ، تقویت فرکانس موبایل ، تقویت آنتن دهی ایرانسل ، تقویت آنتن موبایل همراه اول ، تقویت آنتن گوشی موبایل فراهم می نماید.

تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن دهی موبایل 09356666620 – 02122216273

یک تکرار کننده اصلی به طور عمده از نویز کم است تقویت کننده، فیلتر باند عبور، تقویت کننده قدرت و فیلترهای دوبلکس سیگنال آنتن Yagi-Uda به هدایت می شود فیلتر Duplex و سپس به سر و صدای کم هدایت می شود ماژول تقویت کننده تقویت کننده صوت کم به عنوان یک ماژول ساخته شده است MGA 31589، Sawfilters و ABA54563. اینها هستند تقویت کننده هایی که مقدار کافی را فراهم می کنند به سیگنال برسند و به فیلتر عبور باند فرستاده می شوند. همه این تقویت کننده ها با تعویض ارائه می شوند اجزاء که شامل خازن ها و سلف ها هستند. پد های خالی برای دریافت مورد نیاز فراهم شده است مقدار سود در هر مرحله. سیگنال از آمپلی فایر کم نور (LNA) ارسال می شود به Filter Band Band که خاصی را انتخاب می کند پهنای باند که در آن سیگنال باید تقویت شود. پهنای باند به عنوان کاربر انتخاب شده است مورد نیاز در سه باند فرکانس (GSM، DCS و 3G). سیگنال مورد نظر به تقویت کننده قدرت فرستاده می شود ماژول این شامل فیلترهای دیدنی، ASL 19w و ABA54563، تقویت کننده که سیگنال را تقویت می کند پهنای باند مورد نیاز تمام تقویت کننده ها هستند ارائه شده با اجزای تعویض مورد نیاز. این سیگنال تقویت شده به فیلتر Duplex که به آن داده می شود فرکانس پایین و بالا را جدا می کند فرکانس ها و به سرور موبایل داده می شود. در هر و هر خازن خازنی 220pf هستند قرار داده شده در مسیر RF برای جلوگیری از ولتاژ DC. هنگام آزمایش از طریق یک تحلیلگر شبکه باید آن را انجام دهید هیچ ولتاژ دی سی ولتاژ 220pf دریافت نمی کند خازن ها در مسیر RF قرار می گیرند. تکرار کننده با منبع تغذیه 5 ولت عرضه می شود. پاسخ فرکانس Uplink و Downlink برای GSM، DCS و 3G در تجزیه و تحلیل شبکه و نتایج بدست آمده در زیر ذکر شده است.

آنتن پچ را در موقعیت عمودی قرار دهید، جایی که سیگنال تقویت شده مورد نیاز است. اطمینان حاصل کنید که آنتن پچ حداقل 2 متر از تقویت کننده ثابت شده است. اطمینان حاصل کنید که کابل های متصل به تقویت کننده یکدیگر را همپوشانی نکنند.

1 ) طول کابل را به حداقل برسانید تا از دست دادن کابل تا حد ممکن جلوگیری شود.
2 ) تقویت کننده را فعال کنید و اگر لازم باشد، کنترل دستی را کنترل کنید.
3 ) در نهایت با توجه به CID، CH & LAC.

شرح مدل دستگاه ریپیتر

MobileRepeater LCD-130 GSM Booster یکی از آخرین پیشرفت های Nikrans است. این تقویت کننده دارای یک LCD است صفحه نمایش مهمترین پارامترهای دستگاه، اعلان های خطا و نصب را نشان می دهد. تقویت کننده با فرکانس 900 مگاهرتز کار می کند و با اکثر موبایل های اروپایی و ایرانی سازگار است ارائه دهندگان مانند Vodafone، سه، SFR، و غیره همچنین می تواند اینترنت 3G را بهبود می بخشد ارائه دهنده محلی تکنولوژی 3G در باند 900 مگاهرتز را پشتیبانی می کند. منطقه پوشش مدل حدود 130 مترمربع (1400 فوت 2) است مناطق کوچک مانند اتاق های جداگانه یا خانه های تابستانی، گاراژها، مغازه ها، کافه ها و غیره

از جمله ویژگی های اصلی Nikrans LCD-130 عبارتند از:

صفحه نمایش ال سی دی : شما می توانید تمام پارامترهای دستگاه و وضعیت کار خود را ببینید. صفحه نمایش هوشمند همچنین راهنمای نصب را نشان می دهد.

• حالت صرفه جویی در انرژی : هنگامی که دستگاه استفاده نمی شود، به حالت خواب و صفحه نمایش آن می رود به طور خودکار خاموش می شود

• جمع و جور و موثر : اندازه کوچک، سبک وزن و طراحی مدرن این تقویت کننده آن را ایجاد خواهد کرد لوازم جانبی شیک در هر داخلی. صفحه نمایش LCD آن با توجه به روند پیشرفته طراحی شده است

• امن و سالم : رعایت CE و RoHS از تقویت کننده ثابت می کند که آن را مضر اعلام نمی کند.

با خرید دستگاه تقویت آنتن موبایل از شرکت موبایل ریپیتر هنگام صحبت در نقاط کور لذت ببرید.02122216273 – 09356666620

فاصله زیادی از دکل

دکل های مخابراتی در سراسر شهرهای ما وجود دارد ، اما هنوز مکان هایی وجود دارد که به دلیل فاصله زیاد از آن ، از پوشش خارج می شوند. دکل های مخابراتی معمولاً در نزدیکی شهر ایجاد می شوند زیرا اتصال با تلفن همراه با كیفیت اولویت اصلی اپراتورهای تلفن همراه است ، در حالی كه مناطق روستایی در صف دوم قرار می گیرند. به همین دلیل است که اگر در حومه شهر زندگی کنید احتمالاً سیگنال یکپارچه ای دریافت خواهید کرد ، اما اگر خانه شما دورتر باشد ، امکان دریافت خدمات قابل اعتماد کاهش می یابد.

منطقه زیرزمینی

می توانید سیگنال خوبی در خانه داشته باشید اما در گاراژ یا اداره ، کافه یا مغازه واقع در زیر زمین می توانید دوباره با مشکلات آنتن  روبرو شوید. این به این دلیل است که نفوذ انتن  به زمین سخت است.

دیوارهای ضخیم و سایر موانع ساخته شده توسط انسان

این امر هم برای مناطق روستایی و هم شهری صدق می کند. همانطور که قبلاً گفته شد دریافت آنتن موبایل  در خارج از شهر همیشه مورد انتظار است اما دلیل آن می تواند نه تنها فاصله از دکل مخابراتی  بلکه ضخامت دیوارهای خانه ای که در آن زندگی می کنید باشد. قلعه در چند طبقه محصور شده با یک حصار تقویت شده ، آماده مبارزه با دریافت ضعیف سیگنال شوید. در شهر می توانید با ساختمانهای بلند مرتبه و آسمان خراش ها محاصره شوید

 موانع طبیعی

زمین به خودی خود می تواند مانعی برای پوشش روان باشد. در زیر زمین ، ما به تپه ها ، کوه ها ، دریا و موانع طبیعی اشاره می کنیم که از طریق آنها سیگنال تلفن همراه نمی تواند باعث شود شما از پوششی دور باشید.
اگر به دنبال راهی برای غلبه بر یکی از مشکلات سیگنال فوق هستید ، پیشنهاد می کنیم از دستگاه تقویت آنتن موبایل استفاده کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع