افزایش سیگنال تقویت آنتن موبایل


روش های افزایش سیگنال آنتن موبایل

1. بروید بیرون

مصالح ساختمانی مانند آجر ، گچ و سیگنالهای بلوک شیشه ای با مصرف انرژی و پوشش داده شده. برای دریافت سیگنال بهتر ، بیرون بروید. با این کار برخی از موانع بین تلفن و دکل مخابراتی برطرف شد ، که اغلب منجر به پذیرش بهتر می شود.

2. قاب گوشی خود را بررسی کنید

اگر روی گوشی خود کیس دارید ، آن را خاموش کنید تا ببینید سیگنال بهبود می یابد یا خیر. یک مورد بسیار ضخیم یا موارد ساخته شده از انواع خاصی از مواد ممکن است مانع سیگنال شماشود. حتی اگر پرونده شما در همه جا برای شما مشکلی ایجاد نکند ، هنگامی که سیگنال مخصوصاً کم است بازهم ممکن است دردسرساز باشد.
همچنین هنگام برقراری تماس به نحوه در دست گرفتن تلفن خود توجه کنید. مطمئن باشید که سهوا آنتن داخلی دستگاه خود را مسدود نمی کنید.

3. باتری تلفن خود را بررسی کنید

باتری تلفن خود را شارژ نگه دارید. باتری کم می تواند روی توانایی تلفن شما در دریافت و نگه داشتن سیگنال سلول تأثیر منفی بگذارد. همچنین می تواند در بسیاری دیگر از عملکردهای تلفن تأثیر بگذارد ، در صورتی که باتری بسیار کم است عملکرد ضعیف تری را ایجاد می کند.

4. نزدیکترین دکل مخابراتی را پیدا کنید

برای یافتن نزدیکترین دکل مخابراتی می توانید برنامه ها را بارگیری یا از وب سایت ها بازدید کنید. وقتی می دانید دکل مخابراتی در کجا قرار دارد ، می دانید که سیگنال شما از کدام جهت می آید. اکنون می توانید برای تعیین مکان هایی در داخل خانه خود که دارای سیگنال سلول بهتری هستند ، آزمایش کنید. به عنوان مثال ، سعی کنید به کنار خانه خود نزدیکترین دکل مخابراتی  بروید تا ببینید آیا این کار خدمات شما را بهبود می بخشد یا خیر.

5- مکان را تغییر دهید تا ببینید آیا سیگنال بهتر است

قدرت سیگنال به طور معمول در هر نوع ساختمان یکنواخت نیست. حتی اگر نمی دانید نزدیکترین دکل مخابراتی کجاست ، انتقال به اتاق دیگر ممکن است باعث سیگنال بهتر شود. همچنین می توانید نزدیک به پنجره نشستن یا ایستادن را امتحان کنید تا ببینید آیا کاهش موانع بین تلفن شما و سیگنال خارجی منجر به اتصال بهتر می شود.

6. ارتفاع خود را افزایش دهید

در یک خانه با چندین داستان ، هر سطح از ساختار یک مانع احتمالی اضافی بین دستگاه تلفن همراه و سیگنال ایجاد می کند. انتقال به طبقه بالاتر گاهی می تواند به پشتیبانی از اتصال قوی تر یا سریعتر کمک کند.

7. تماس Wi-Fi را امتحان کنید

مسلماً ، این کاری برای افزایش سیگنال شما ندارد. اما ممکن است قابلیت تماس شما را بهبود بخشد. اکثر تلفن های هوشمند امکان تماس و ارسال پیام کوتاه از طریق Wi-Fi را فراهم می کنند که توسط همه شرکت های مخابراتی اصلی تلفن همراه پشتیبانی می شود. هم اکنون یک دسته از برنامه های پیام رسانی برای تماس صوتی و تصویری وجود دارد. بنابراین ، اگر در خانه خود از پوشش Wi-Fi جامد برخوردار هستید ، شبکه Wi-Fi شما می تواند جایگزین خوبی برای پوشش شبکه ای لکه دار باشد.

8. به 3G بروید

سرویس LTE خود را خاموش کنید تا ببینید با استفاده از شبکه 3G می توانید اتصال بهتر و پوشش بهبود یافته ای داشته باشید. گاهی اوقات ، یک شبکه خاص ممکن است متراکم شود ، که منجر به سرعت کم می شود. تغییر شبکه می تواند به تقویت سیگنال شما کمک کند.

9. تلفن خود را ارتقا دهید

متأسفانه ، اگر تلفن شما از رده خارج یا خراب باشد ، حتی در صورت وجود سیگنال قوی ممکن است به خوبی اتصال پیدا نکند. اگر تلفن شما لنگ باشد یا توانایی اجرای فن آوری جدید را نداشته باشد ، بسیاری از نکات دیگر در این لیست کمک چندانی نمی کند. در این صورت ، اگر می خواهید عملکرد بهتری داشته باشید ، ممکن است نیاز به تهیه یک نسخه ارتقا یافته باشید.

نکته برتر ما: تقویت کننده آنتن موبایل

یک تقویت آنتن موبایل یا تقویت کننده آنتن موبایل در خانه سیگنال خارجی را به خانه شما تقویت می کند. این می تواند از داده های سریعتر ، کیفیت صدای بهتر و سیگنال قوی تر برای همه افراد آنجا پشتیبانی کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع